Număr de ordineNume şi prenumeInstituţie unde activeazăJudeţFuncţiaNivel de predareMediul de desfasurare al activitatii profesionale Modulele selectateStare candidatura
1Stan GabrielaGradinita cu program prelungit nr. 25, IasiIasiprofesor prescolarurbanToate cele 3 moduleRespins - Noneligibil
2Cojocariu AdrianaScoala cu clasele I-VIII Nr.13 BotosaniBotosaniprofesor pentru invatamant primarprimarurbanToate cele 3 moduleRaspunsuri contradictorii
3JUGANARU RoxanaScoala cu clasele I-VIII,Nr1VranceaProfesor invatamant primarprimarruralToate cele 3 moduleDosar complet - Inscris
4Vatavu Monica -OliviaSc. cu cl. I-IV LunganiIasiInvatatoareprimarruralToate cele 3 moduleDosar complet - Inscris
5Ursea CristinaGradinita P. P. AmiciiConstantaEducatoareprescolarurbanToate cele 3 moduleDosar complet - Inscris
6Lazaschevici TudoritaScoala cu clasele I-VIII,Nr.2VranceaInstitutor invatamant primarprimarurbanToate cele 3 moduleDosar in asteptare
7HOANCIA LILIANAGradinita cu program prelungit Nr. 11 BotosaniBotosaniProfesor invatamant preprimarprescolarurbanToate cele 3 moduleDosar complet - Inscris
8TOADER MIRELAScoala cu clasele I-VIII nr.1VranceaPROFESOR INVATAMANT PRIMARprescolarruralToate cele 3 moduleDosar complet - Inscris
9Giumba GabrielaGradinita cu Program Prelungit ,,Mugurel``Constantaprofesor invatamantul prescolarprescolarurbanToate cele 3 moduleDosar complet - Inscris
10GAZDAC VASILICASCOALA GENERALA TIBERIU MORARIU SALVABistrita-NasaudPPIPprescolarruralToate cele 3 moduleDosar in asteptare
11GUSA STEFANLICEUL TEHNOLOGICNeamtINVATATORprimarruralToate cele 3 moduleEligibil pentru formare si subventii
12Bocaneala Andreea RamonaGrup Scolar ,,Gh Asachi`GalatiProfesor nvăţămnt primarprimarurbanToate cele 3 moduleDosar complet - Inscris
13Rebenciuc Robert-CosminȘcoala cu clasele I-VIII Țuțora (Structura Chiperești)IasiInvațatorprimarruralToate cele 3 moduleDosar complet - Inscris
14Rebenciuc ConstantinScoala cu clasele I-VIII Mihalaseni(Structura Paun)BotosaniInvatatorprimarruralToate cele 3 moduleDosar complet - Inscris
15Rusu Bianca TatianaGradinita cu Program Prelungit Nr.6-BistritaBistrita-NasaudEducatoareprescolarurbanToate cele 3 moduleDosar validat
16BALTATU ANA-MARIAGRADINITA DE COPII NR.4 HUSIVasluiEDUCATOAREprescolarurbanToate cele 3 moduleDosar complet - Inscris
17Gavriloaie Mariana Gradinita Nr. 15VranceaeducatoareprescolarurbanToate cele 3 moduleDosar in asteptare
18Crap Ana IonelaScoala cu clasele I - VIII PopeniVasluiinvatatoareprimarruralToate cele 3 moduleDosar complet - Inscris
19Chelaru VioletaScoala cu Clasele I-VIII Nr. 1 TrifestiNeamtinvatatorprimarruralToate cele 3 moduleRespins - Noneligibil
20CIOBANU CECILIASCOALA CU CLASELE I-VIII PILDESTINeamtINVATATORprimarruralToate cele 3 moduleDosar complet - Inscris
21Ciobanu MariaScoala nr. 1`M. Sadoveanu`VasluiinvatatorprimarurbanToate cele 3 moduleDosar in asteptare
22Andronic DanielaScoala cu clasele I-VIII `Gh. Patrascu`Neamtinstitutor limba francezaprimarruralToate cele 3 moduleEligibil pentru formare si subventii
23Bobarnat GabrielaGradinita de Copii nr.10Vasluiprof.inv. prescolarprescolarurbanToate cele 3 moduleDosar in asteptare
24TELCEAN ANA-MARIAGRADINITA CU PROGRAM PRELUNGIT NR.3Bistrita-NasaudProf. invat. prescolarprescolarurbanToate cele 3 moduleDosar complet - Inscris
25Tinica Maricela - PaulaScoala cu clasele I-VIII PopeniVasluiInvatatorprimarruralToate cele 3 moduleAbandonat
26Andrei TatianaScoala cu clasele I-VIII Ciortesti,locatia CoropceniIasieducatoareprescolarruralToate cele 3 moduleDosar complet - Inscris
27JIANU MIHAELAGradinita `Robotel` Constanta- structura 27 ConstantaConstantaProfesor Invatamant PrescolarprescolarurbanToate cele 3 moduleDosar complet - Inscris
28Manolache Adina-GabrielaScoala cu cls.I-VIII Vinatori-structura Cuza Voda, com Popricani, Jud IasiIasiinvatatoareprimarruralToate cele 3 moduleAbandonat
29Merlan AntoanetaScoala cu clasele I-VIII CiortestiIasiprofesor pentru invatamantul primarprimarruralToate cele 3 moduleDosar complet - Inscris
30HRITAC RODICASCOALA CU CLASELE I-VIII ,, TEOFIL VALCU`` HANESTIBotosaniINSTITUTORprimarruralToate cele 3 moduleDosar in asteptare
31TEODORESCU VIORICASCOALA CU CLASELE I-VIII ,,TEOFIL VALCU` HANESTIBotosaniProfesor pentru invatamant primarprimarruralToate cele 3 moduleDosar validat
32GROSU DINAScoala cu clasele I-VIII ,,Teofil Valcu,, HanestiBotosaniprofesor invatamant prescolarprescolarruralToate cele 3 moduleDosar validat
33VIERIU MARINELASCOALA CU CLASELE I-VIII,,TEOFIL VALCU`BotosaniINVATATOAREprimarruralToate cele 3 moduleDosar validat
34Topciu MarianaScoala cu clasele I- VIII TataraniVasluieducatoareprescolarruralToate cele 3 moduleDosar complet - Inscris
35CHIRILA ANDREEAGradinita cu pp nr 24, BotosaniBotosaniprof. pt. inv. prescolarprescolarurbanToate cele 3 moduleDosar complet - Inscris
36CRISTEA MARIAGRADINITA CU P.N. NR FOCSANIVranceaEDUCATOAREprescolarurbanToate cele 3 moduleDosar complet - Inscris
37DUMITRIU VALENTINASCOALA `TEOFIL VALCU`HANESTIBotosaniPROF. PT. INV. PRIMARprimarruralToate cele 3 moduleDosar in asteptare
38BELECCIU DANIELA MARIANASCOALA CU CLASELE I-VIII,,TEOFIL VALCU`BotosaniINSTITUTORprimarruralToate cele 3 moduleDosar validat
39PRISECARU VIOLETASCOALA GIMNAZIALA ,,ION GHICA` TORTOMANConstantaPROFESOR INVATAMANT PRIMARprimarruralToate cele 3 moduleDosar complet - Inscris
40SLABU PANSELUTASCOALA CU CLASELE I-VIII NR. 6 ,,GRIGORE ANTIPA`BotosaniINVATATORprimarurbanToate cele 3 moduleDosar complet - Inscris
41SOLCAN ALEXANDRINA MIRELAGradinita cu program normal nr. 2 Bistrita-NasaudeducatoareprescolarurbanToate cele 3 moduleDosar validat
42ȘACHIR IFFETCol. Naț. „KEMAL ATATURK”, structura Grad. ON bilingvaConstantaEDUCATOAREprescolarurbanToate cele 3 moduleDosar complet - Inscris
43BACIU MONICA CORINAGRADINITA CU PROGRAM PRELUNGIT NR. 2 FOCSANIVranceaPROFESORprescolarurbanToate cele 3 moduleDosar complet - Inscris
44POP LUMINITASCOALA GENERALA VASILE SCURTU PARVABistrita-NasaudEDUCATOAREprescolarruralToate cele 3 moduleEligibil pentru formare si subventii
45manea maricicaGRUPUL SCOLAR ``GG LONGINESCU` GRADINITA NR 3 VranceaEDUCATOAREprescolarurbanToate cele 3 moduleRespins - Noneligibil
46Bertesteanu CorneliaScoala cu Clasele I-VIII Nr. 1 Ramnicu SaratBuzauprofesor invatamant primarprimarurbanModulul IRespins - Noneligibil
47Prisecaru Anula-RamonaScoala cu clasele I-IV MorareniVasluiInvatatorprimarruralToate cele 3 moduleRaspunsuri contradictorii
48ANTONIE VASILICAGRADINITA P.P. `AMICII`ConstantaProfesor invatamant prescolarprescolarurbanToate cele 3 moduleDosar in asteptare
49DUMITRU ANA-MARIASCOALA CU CLASELE I-VIII PILDESTI,CORDUNNeamtINVATATORprimarruralToate cele 3 moduleEligibil pentru formare
50Ivascu Loredana ViorelaGrup Scolar `Dumitru Popa`IasiinvatatoareprimarruralToate cele 3 moduleDosar complet - Inscris
51Pascal LilianaScoala cu clasele I-VIII Nr. 2 HusiVasluiEducatoareprescolarurbanToate cele 3 moduleDosar in asteptare
52Muresan Adela GabrielaScoala Generala M. Eminescu NasaudBistrita-Nasaudprofesor invatamant primarprimarurbanToate cele 3 moduleDosar in asteptare
53Vieru Garofita MihaelaGradinita cu program prelungit nr.3, IasiIasieducatoareprescolarurbanToate cele 3 moduleDosar complet - Inscris
54MARAN IRINASCOALA CU CLASELE I-VIII TATARANIVasluiINVATATORprimarruralToate cele 3 moduleDosar in asteptare
55Moldovan Liana MonicaGradinita cu Program Prelungit Nr.6-BistritaBistrita-NasaudProfesor pentru invatamantul preprimar/directorprescolarurbanToate cele 3 moduleEligibil pentru formare
56Bahna CarmenScoala nr.1 `Mihail Sadoveanu ` VasluiInvatatorprimarurbanToate cele 3 moduleDosar validat
57Sirbu MarianaG.O.N. Carusel Structura a Liceului I.C. BratianuConstantaEducatoareprescolarruralToate cele 3 moduleDosar in asteptare
58RISTEA ANISOARASCOALA CU CLASELE I-VIII `GHEORGHE LAZAR` CORBUConstantaprofesor invatamant primarprimarruralToate cele 3 moduleDosar in asteptare
59Nechiti Laura MariaGenerala LiveziileBistrita-NasaudInvatatorprimarruralToate cele 3 moduleRaspunsuri contradictorii
60SILAGHI DORINA NEDELIAGRADINITA,,MAMARUTA`ClujPROFESOR INVATAMANT PRESCOLARprescolarurbanToate cele 3 moduleDosar in asteptare
61ION AXENIA SIMONAGRADINIȚA CU PROGRAM PRELUNGIT STEP BY STEP GALAȚIGalatiEducatoareprescolarurbanModulul II + Modulul IIIDosar complet - Inscris
62MOCANU MARIALICEUL TEHNOLOGIC `I.C. BRATIANU`ConstantaINVATATORprimarruralToate cele 3 moduleEligibil pentru formare
63Mocanu ElenaScoala cu clasele I-VIII nr. 1 Valu lui TraianConstantaprofesor invatamant primarprimarruralToate cele 3 moduleDosar incomplet
64Chindris-Bocean Alexandra-RamonaGradinita MamarutaClujeducatoareprescolarurbanToate cele 3 moduleDosar validat
65CURCA ALINA ELENAȘcoala cu clasele I-VIII nr 39 Nicolae TonitzaConstantainstitutorprimarurbanToate cele 3 moduleDosar complet - Inscris
66Pluteanu NicoletaScoala cu clasele I - VIII IstriaConstantainstitutorprimarruralToate cele 3 moduleDosar in asteptare
67Sandu MihaelaLiceul Comercial,,Spiru Haret` Piatra-NeamtNeamteducatoareprescolarurbanToate cele 3 moduleDosar complet - Inscris
68RUSE SIMONASCOALA CU CLASELE I-VIII GRECITulceaINVATATORprimarruralToate cele 3 moduleEligibil pentru formare
69BUDACA LILIANASCOALA CU CLS. I-VIII ` GHEORGHE BURAC` BotosaniINVATATOREprimarruralToate cele 3 moduleDosar in asteptare
70BURLACU VICUTAScoala Gimnaziala `George Tutoveanu`VasluiinvatatorprimarurbanToate cele 3 moduleRaspunsuri contradictorii
71MARINA ANCA-DANIELAGRADINITA MAMARUTAClujprofesor-educatorprescolarurbanToate cele 3 moduleDosar in asteptare
72Szabo MariaȘcoala Generala ”Vasile Scurtu”, ParvaBistrita-Nasaudprofesor pentru invațamantul primarprimarruralToate cele 3 moduleDosar validat
73PALFI MELANIA- ZAMFIRAGRADINITA MAMARUTAClujprofesor prescolarurbanToate cele 3 moduleDosar validat
74Celeapca Larisa MarilenaScoala cu clasele I - VIII IstriaConstantaprofesor prescolarruralToate cele 3 moduleDosar in asteptare
75TURDA IRINASCOALA GIMNAZIALA SAPANTAMaramuresProfesor invatamant primarprimarruralToate cele 3 moduleRaspunsuri contradictorii
76Bordea IuliaGradinița cu Program Normal TichirișVranceaeducatoareprescolarruralToate cele 3 moduleDosar complet - Inscris
77SOLDAN OANAGRADINITA CU PROGRAM PRELUNGIT NR.8`LICURICI`VasluiEDUCATOAREprescolarurbanToate cele 3 moduleDosar complet - Inscris
78Corciovei TatianaGradinita cu Program Normal nr.9/Scoala cu cls. I-VIII nr.2VasluiEducatoareprescolarurbanToate cele 3 moduleDosar in asteptare
79BUDAU OTILIAGradinita cu program prelungit `Muguri de lumina` NeamteducatoareprescolarurbanToate cele 3 moduleDosar complet - Inscris
80LANDEA FLORICA-MONICASCOALA CU CLASELE I-VIII CONCESTIBotosaniINVATATOAREprimarruralToate cele 3 moduleDosar complet - Inscris
81Ciausu ParaschivaScoala cu clasele I-VIII Pildesti-CordunNeamtProfesor pentru invatamant primarprimarruralModulul II + Modulul IIIEligibil pentru formare si subventii
82BADIU ALINA IULIANAGradinita cu program prelungit nr. 15VranceaeducatoareprescolarurbanToate cele 3 moduleDosar complet - Inscris
83ABRUDAN FLORA LUCIANAGRADINITA POIENITAClujEDUCATOAREprescolarurbanToate cele 3 moduleDosar complet - Inscris
84TODEA VASILICA ADRIANA MELANIA MONIASCOALA GENERALA NR.1Bistrita-NasaudINVATATORprimarurbanToate cele 3 moduleEligibil pentru formare si subventii
85Miron SimonaScoala cu cls. I-VIII ChicereaIasiprofesor invatamantul primarprimarruralToate cele 3 moduleDosar complet - Inscris
86Isac Elena-OtiliaScoala TiganasiIasiinstitutorprimarurbanToate cele 3 moduleDosar complet - Inscris
87MARC OTILIAGRADINITA ,,MAMARUTA`ClujEDUCATOAREprescolarurbanToate cele 3 moduleEligibil pentru formare
88Amaricai VioricaScoala Gimnaziala `George Tutoveanu`VasluiinvatatorprimarurbanToate cele 3 moduleDosar in asteptare
89Isac VasilicaGradinita cu P.P Nr.2 , FocsaniVranceaProfesorprescolarurbanToate cele 3 moduleRespins - Noneligibil
90Vlasie Mihaela RoxanaScoala Gimnaziala `George Tutoveanu` VasluiinvatatorprimarurbanToate cele 3 moduleRaspunsuri contradictorii
91SADAC NEUGIS-SENASCOALA GIMNAZIALA NR 1 DOROBANTUConstantaINSTITUTOR-INVATAMANT PRIMARprimarruralToate cele 3 moduleDosar in asteptare
92ionascu mirelaG.o.n nr 12 ConstantainstitutorprescolarurbanToate cele 3 moduleDosar complet - Inscris
93COLCERU RAMONA MADALINAGRUP SCOLAR CRUCEAConstantaPROFESOR INVATAMANT PRIMARprimarruralToate cele 3 moduleDosar in asteptare
94Chinan Ramona LacramioaraLiceul Tehnologic `Dumitru Popa`Iasiprofesor pentru invatamantul primarprimarruralToate cele 3 moduleDosar complet - Inscris
95SCUTARU OLGUTAGRUP SCOLAR CRUCEAConstantaPROFESOR INVATAMANT PRIMARprimarruralToate cele 3 moduleEligibil pentru formare si subventii
96Tanasa FloritaScoala cu cl. I-VIII, MironeasaIasieducatoareprescolarruralToate cele 3 moduleEligibil pentru formare si subventii
97GHEORGHE MINODORAGRADINIȚA CU P.P. NR.2 FOCȘANIVranceaPROFESOR PENTRU INV. PREȘCOLARprescolarurbanModulul II + Modulul IIIDosar in asteptare
98TIMOFTE I. NICOLETA IONELAGRADINITA PP NR 57Constantaprofesor invatamant prescolarprescolarurbanToate cele 3 moduleDosar complet - Inscris
99Todoran MihaelaGradinita cu Program Prelungit Nr.6-BistritaBistrita-Nasaudprofesor invatamant preprimarprescolarurbanToate cele 3 moduleDosar validat
100POPOVICI SILVIAScoala`Dimitrie Anghel`IasiinvatatorprimarruralToate cele 3 moduleDosar complet - Inscris
101Bizna TinaGradinita cu P.P. Nr.2 FocsaniVranceaProfesor invatamant prescolarprescolarurbanToate cele 3 moduleAbandonat
102TARUSI CLAUDIA-ELENASCOALA CU CLASELE I-VIII STIUBIENIBotosaniINVATATORprimarruralToate cele 3 moduleDosar in asteptare
103IVANUSCA LAURA- SIMONASCOALA RACHITI, STRUCTURA COSTESTI 1 `PETRU SUSTER`BotosaniINVATATOAREprimarruralToate cele 3 moduleDosar complet - Inscris
104VASILACHE IRINASc Mihail ArmenceaVranceaprof inv primarprimarurbanToate cele 3 moduleDosar in asteptare
105Filimon MarcelaScoala cu clasele I - VIII PopeniVasluiinvatatoareprimarruralToate cele 3 moduleDosar in asteptare
106MARTINIUC ALINA+MONICASCOALA CU CL.I-VIII NEGRENIBotosaniprofesor P.I.PprimarruralToate cele 3 moduleDosar in asteptare
107STEFAN CRISTINASCOALA CU Cl.I-VIII STIUBIENIBotosaniINSTITUTOR IIprimarruralToate cele 3 moduleDosar in asteptare
108BUJOREANU IOANA Scoala Gimnaziala CavadinestiGalatiinvatatorprimarruralToate cele 3 moduleDosar complet - Inscris
109Rigo IldiGradinita `ARICI POGONICI` P.J.Clujprofesor in inv. prescolarprescolarurbanToate cele 3 moduleDosar complet - Inscris
110STAN ANCA IOANAGRADINITA ``POIENITA``ClujPROFESOR IN INVATAMANTUL PRESCOLARprescolarurbanToate cele 3 moduleDosar complet - Inscris
111CUCOREANU ANAScoala cu clasele I-VIII GirceniVasluiinstitutorprimarruralToate cele 3 moduleDosar complet - Inscris
112FLOARES MARIA MAGDALENAScoala cu clasele I-VIII GirceniVasluiinvatatorprimarruralToate cele 3 moduleDosar complet - Inscris
113CRETU LENUTASCOALA CU CLASELE I-VIII BAHNANeamtPROFESOR PENTRU INVATAMANTUL PRIMARprimarruralToate cele 3 moduleDosar complet - Inscris
114GHERASIM ADELAGRADINITA ``POIENITA``ClujINSTITUTOR IIprescolarurbanToate cele 3 moduleDosar complet - Inscris
115pererva mihaelascoala cu clasele I-VIII GHEORGHE LAZAR, CORBUConstantaPROFESOR INVATAMANT PRIMARprimarruralToate cele 3 moduleDosar in asteptare
116Maticiuc Angelica DanaScoala Gimnaziala Nr 1 SaveniBotosaniprofesor in invatamantul primarprimarurbanToate cele 3 moduleEligibil pentru formare
117LACHE IONICAScoala cu clasele I-VIII GirceniVasluiinvatatorprimarruralToate cele 3 moduleDosar in asteptare
118TOPLICIANU VERONICAScoala cu clasele I-VIII GirceniVasluiinvatatorprimarruralToate cele 3 moduleDosar in asteptare
119MARGINEAN RAMONA MARIA GRADINITA *ARICI POGONICI* PJClujEDUCATOARE INSTITUTOR IIprescolarurbanToate cele 3 moduleDosar in asteptare
120DUDA MONICA CLAUDIAGRUP SCOLAR OSTROVConstantaPROFESOR PENTRU INVATAMANTUL PRIMARprimarruralToate cele 3 moduleRaspunsuri contradictorii
121POP MARIA-CRISTINAGRADINITA `ARICI POGONICI` PJClujEDUCATOARE INSTITUTOR IIprescolarurbanToate cele 3 moduleDosar complet - Inscris
122STOICA IRINAGRUP SCOLAR OSTROVConstantaprofesor limba englezaprimarruralModulul I + Modulul IIIEligibil pentru formare
123Modrojan Simona IonelaScoala cu clasele I - VIII IstriaConstantaprofesor primarruralToate cele 3 moduleDosar complet - Inscris
124COBUZ AMELIA DOINAGRADINITA `ARICI POGONICI` PJClujEDUCATOAREprescolarurbanToate cele 3 moduleDosar in asteptare
125SCUTELNICU MIHAELA ANASCOALA CU CLASELE I-VIII GIRCENIVasluiINSTITUTORprimarruralModulul II + Modulul IIIDosar in asteptare
126tulbure florentina- dianascoala cu clasele I-VIII nisipariConstantaprofesor invatamant primarprimarruralToate cele 3 moduleEligibil pentru formare
127Mindru Catalin - EmilȘcoala nr.6 `Mihai Eminescu`Vasluiprofesor pentru invațamant primarprimarurbanToate cele 3 moduleDosar in asteptare
128Ardelean Sonia Andrada MarianaGradinita MamarutaClujeducatoareprescolarurbanToate cele 3 moduleDosar in asteptare
129TOADER CORINA- ALINAGRADINITA MAMARUTAClujprofesorprescolarurbanToate cele 3 moduleDosar in asteptare
130MOTOTOL DANIELAGRUP SCOLAR OSTROV ConstantaPROFESOR INV PRESCOLARprescolarruralToate cele 3 moduleEligibil pentru formare si subventii
131Moraru ClaraGradinita cu P.P., Nr.17Vranceaprofesor pentru invatamant prescolarprescolarurbanToate cele 3 moduleDosar in asteptare
132DUMBRAVA CIPRIAN-CLAUDIUScoala cu clasele I-VIII Nr.1 DumeniBotosaniinvatatorprimarruralToate cele 3 moduleDosar complet - Inscris
133TURCULET GEORGETASCOALA `STEFAN CEL MARE`IasiPROFESOR INVATAMANT PRESCOLARprescolarruralToate cele 3 moduleEligibil pentru formare si subventii
134PLAI MIHAELASCOALA `MIHAI E MINESCU` ROMANNeamtPROF. INV. PRIMARprimarruralToate cele 3 moduleDosar complet - Inscris
135Dumitrasc Ana Maria SimonaScoala cu clasele I-VIII CiocaniVasluiprofesor in invatamantul primarprimarruralToate cele 3 moduleDosar validat
136MANOLACHE GABISCOALA CU CLASELE I-VIII GIRCENIVasluiEDUCATOAREprescolarruralToate cele 3 moduleDosar in asteptare
137BUD FANICAGRADINITA CU P.P. NR.17 VranceaPROFESOR INV. PRIMAR SI PRESCOLARprescolarurbanToate cele 3 moduleEligibil pentru formare
138Pascariu IonelaLiceul Teoretic BaneasaConstantaEducatoareprescolarurbanToate cele 3 moduleDosar complet - Inscris
139Sandu LilianaGradinita cu P.P Nr 17 Vranceaprof. pentru inv. prescolar prescolarurbanToate cele 3 moduleEligibil pentru formare
140MOLDOVAN CRINASCOALA GENERALA NR.1 Bistrita-NasaudINVATATORprimarurbanToate cele 3 moduleEligibil pentru formare si subventii
141Vulpe Mariana DanielaScoala Gimnaziala nr.1Galatiprofesor pentru invatamantul primarprimarruralToate cele 3 moduleRespins - Noneligibil
142Beres CLAUDIA-MARIASCOALA CU CLS.I-IV VEJANeamtEDUCATOAREprescolarruralModulul II + Modulul IIIRespins - Noneligibil
143Agiurgioaiei LuminitaScoala cu clasele I-VIII `Gheorghe Lazar` CorbuConstantainvatatoareprimarruralToate cele 3 moduleDosar in asteptare
144GURALIUC MARINELAGRUPUL SCOLAR`NICOLAE BALCESCU` FLAMINZIBotosaniinvatatorprimarurbanToate cele 3 moduleDosar in asteptare
145TIRIM RODICACASA CORPULUI DIDACTIC GALATIGalatiProfesor metodistprimarurbanToate cele 3 moduleEligibil pentru formare si subventii
146MUȘAT MARIAGPN ,,Carusel”, structura a Lic.Tehnologic I.C. BRATIANU, loc. N. BalcescuConstantaprofesor invațamant preșcolarprescolarruralToate cele 3 moduleRespins - Noneligibil
147Tifui GheorghitaScoala cu clasele I-VIII Nr. 1 P. NeamtNeamtprofesorprimarurbanToate cele 3 moduleRespins - Noneligibil
148Lefter NadiaInspectoratul Scolar JudeteanVranceaInspector de specialitate la invatamantul preprimarprescolarurbanToate cele 3 moduleDosar in asteptare
149BRATEANU ANA-MARIAgradinita cu program prelungit nr.57 Constantaprofesor invatamant prescolarprescolarurbanToate cele 3 moduleDosar complet - Inscris
150Mehedinti SimonaGradinita cu PP Nr.2 FocsaniVranceaProfesorprescolarurbanToate cele 3 moduleRespins - Noneligibil
151RICIU DanielaLiceul Teoretic D. Zamfirescu OdobestiVranceainstitutorprimarurbanToate cele 3 moduleAbandonat
152OPREA TIBERIU-OVIDIUSCOALA CU CLASELE I-VIII PERIENIVasluiINVATATORprimarruralToate cele 3 moduleRespins - Noneligibil
153Amariei ElenaScoala cu clasele I-VIII Nr. 3NeamtProfesor pt. invațamantul primar (invațatoare)primarurbanToate cele 3 moduleDosar complet - Inscris
154OPREA ELENA-MIHAELASCOALA CU CLASELE I-VIII NR.10, BARLADVasluiINVATATORprimarurbanToate cele 3 moduleRaspunsuri contradictorii
155Chelsoi Denisa ErikaScoala cu clasele I-VIII CiocanestiSuceavainvatatorprimarruralToate cele 3 moduleDosar complet - Inscris
156DULCEAC DORINASCOALA CU CLASELE I-VIII BALACEANASuceavaPROFESOR CLASA IprimarruralToate cele 3 moduleDosar complet - Inscris
157Tuturuga Olimpia DacianaScoala cu clasele I-VIII , ChelintaMaramuresInvatatoareprimarruralToate cele 3 moduleDosar complet - Inscris
158Baziru MarianaScoala cu clasele I-VIII Istria, Structura NuntasiConstantaprofesor invatamant primar si prescolarprimarruralModulul I + Modulul IIIDosar in asteptare
159Teodorescu AnaScoala cu clasele I-VIII ,,Ion Bojoi`Botosaniprofesor invatamantul primarprimarurbanToate cele 3 moduleDosar in asteptare
160Géczi LilianaGradinita cu program prelungit nr. 56.Bihorprofesor pentru invatamant prescolarprescolarurbanToate cele 3 moduleDosar complet - Inscris
161Tocaciu Erika SidoniaScoala cu clasele I-VIII , ChelintaMaramuresProfesor invatamant primarprimarruralToate cele 3 moduleDosar complet - Inscris
162COJOCEA NICOLETAGradinita cu P.N. Nr. 4 FocsaniVranceaprof inv primar si prescolarprescolarurbanToate cele 3 moduleDosar complet - Inscris
163JITARIU ElenaScoala cu clasele I- VIII Nr 1 CristinestiBotosaniprofesor invatamant primarprimarruralToate cele 3 moduleRespins - Noneligibil
164Scintei LilianaScoala Gimnaziala Nr.12 `Miron Costin` Galatiprofesor in invatamantul primarprimarurbanToate cele 3 moduleDosar in asteptare
165NANTU MARIASCOALA CU CLASELE I-VIII `VASILE ALECSANDRI`NeamtPROFESOR PENTRU INVATAMANTUL PRIMARprimarurbanToate cele 3 moduleDosar in asteptare
166Ciobanu AuricaGradinita cu program prelungit nr 10VasluiProfesor invatamant prescolar prescolarurbanToate cele 3 moduleDosar complet - Inscris
167ARHIRE MARILENAGradinita cu Program Prelungit nr.10 HusiVasluieducatoareprescolarurbanToate cele 3 moduleDosar complet - Inscris
168Spatariuc Liliana-SilviaScoala cu clasele I-VIII Eforie NordConstantaInvatatorprimarurbanToate cele 3 moduleEligibil pentru formare
169Breazu DoinaGradinita cu Program Prelungit Nr 4 `ECO` BarladVasluiEducatoareprescolarurbanToate cele 3 moduleEligibil pentru formare si subventii
170VICIRIUC MARIAGradinita Nr 5Botosaniprofesor invatamant preprimarprescolarurbanToate cele 3 moduleDosar in asteptare
171zdru monicascoala cu clasele I-VIII George Enescu Constantaprofesor invatamant primarprimarurbanModulul I + Modulul IIIDosar complet - Inscris
172Pascal LuminitaScoala Gimnaziala Nr 1 SaveniBotosaniprofesor in invatamantul primarprimarurbanToate cele 3 moduleRespins - Noneligibil
173Andronic GinaScoala cu clasele I-VIII nr.2 MarasestiVranceaprofesor pentru invatamantul prescolarprescolarruralToate cele 3 moduleRespins - Noneligibil
174Gheorghita CatincaGrupul Scolar Coarnele - CapreiIasiinvatatorprimarruralToate cele 3 moduleDosar validat
175Isachioaia DumitraScoala cu clasele I-VIII Nr.31 ConstantaConstantaProfesor pentru invatamantul primarprimarurbanToate cele 3 moduleDosar complet - Inscris
176Fodor EmőkeGradinita Arici Pogonici, str I.ClujeducatoareprescolarurbanToate cele 3 moduleDosar complet - Inscris
177CALUȘ RAVECA LUMINIȚAGRADINIȚA CU PROGRAM PRELUNGIT NR.1 NASAUDBistrita-NasaudPROFESOR INVATAMANTUL PRESCOLARprescolarurbanToate cele 3 moduleEligibil pentru formare si subventii
178CHIOSA NICOLETASCOALA CU CLASELE I-VIII BLAGESTIVasluiPROFESOR PENTRU INVATAMANT PRIMARprimarruralToate cele 3 moduleDosar complet - Inscris
179Hucai - Dascalasu Viorica P.J. Scoala nr.2 Botosani, Structura Scoala nr. 3 BotosaniBotosaniprofesor primarurbanToate cele 3 moduleDosar in asteptare
180sorohan manuelaScoala cu clasele I-VIII nr 2 -structura Scoala nr.3BotosaniProfesor in invatamnatul primar primarurbanToate cele 3 moduleDosar complet - Inscris
181Melintei Mihaela LenutaScoala cu clasele I-VIII ZamosteaSuceavaprofesor invatamant prescolarprescolarruralToate cele 3 moduleDosar validat
182Alexandru SilviaScoala cu clasele I-VIII ,,Vasile Alecsandri` RomanNeamtprofesor invatamant primarprimarurbanToate cele 3 moduleDosar in asteptare
183SIMION ELENA MADALINASCOALA CU CLASELE I-VIII NR.2 CERNAVODAConstantaPROFESOR INVATAMANT PRIMARprimarurbanToate cele 3 moduleDosar complet - Inscris
184SLABU NICOLETAȘCOALA `ELENA CUZA`IasiPROFESOR INVAȚAMANT PRIMARprimarurbanToate cele 3 moduleEligibil pentru formare si subventii
185RADU IOANAȘCOALA CU CLASELE I-VIII `SF. ANDREI`BrailaPROFESOR INVAȚAMANT PRIMARprimarurbanToate cele 3 moduleEligibil pentru formare
186Abraham Loredana Catalina Scoala Gimnaziala SatulungMaramuresinvatatoare primarruralToate cele 3 moduleEligibil pentru formare si subventii
187BALAU ELENASCOALA CU CLS I-VIII STANITANeamtEDUCATOAREprescolarruralToate cele 3 moduleDosar complet - Inscris
188DANAILA VALENTINAGRADINITA CU PROGRAM PRELUNGIT NR. 2VranceaINSTITUTORprescolarurbanToate cele 3 moduleRaspunsuri contradictorii
189Petre LaviniaScoala cu clasele I-VIII, IanaVasluiinstitutorprimarruralToate cele 3 moduleEligibil pentru formare si subventii
190Ragabeja FanicaScoala cu clasele I-VIII nr.1 MangaliaConstantaprofesor invatamant primarprimarurbanToate cele 3 moduleDosar complet - Inscris
191Radu VictoritaG.O.P.,Stelutele Marii, Nr 36ConstantaProfesor invatamant primar si prescolarprescolarurbanToate cele 3 moduleDosar in asteptare
192mihalache mariascoala cu clasele I-IV, diochetiVranceainvatator-titularprimarruralToate cele 3 moduleRaspunsuri contradictorii
193POPESCU IRINA-AMELIASCOALA NR. 5 PIATRA NEAMTNeamtPROFESOR INVATAMANT PRIMARprimarurbanToate cele 3 moduleDosar complet - Inscris
194ROSU MIHAELA-LUMINITASCOALA CU CLS I-VIII NR. 2 TURNU-MAGURELETeleormanINVATATOAREprimarurbanToate cele 3 moduleRespins - Noneligibil
195Galbinașu GheorghițaScoala cu cls.I-VIII ”Gheorghe Lazar”ConstantaprofesorprimarurbanModulul II + Modulul IIIRespins - Noneligibil
196vrinceanu mirelagradinita cu prodram prelungit nr2VranceaeducatoareprescolarurbanToate cele 3 moduleEligibil pentru formare si subventii
197BUCUCI DUTASCOALA CU CLASELE I - VIII NR. 3 ,,CONSTANTIN PARFENE`VasluiPROFESOR INVATAMANT PRIMARprimarurbanToate cele 3 moduleDosar in asteptare
198PLEȘCA ANAȘCOALA CU CLASELE I- VIII, LOC. ION CREANGANeamtprofesor invațamant primarprimarruralToate cele 3 moduleDosar in asteptare
199Ungureanu CrinaGradinita cu program prelungit nr.25Botosaniprofesor invatamant prescolarprescolarurbanToate cele 3 moduleDosar complet - Inscris
200TOMA DORICQScoala de Arta ,,Sergiu Celibidache”Neamtprofesor invatamant prescolarprescolarurbanToate cele 3 moduleRaspunsuri contradictorii
201Abuziloaie MihaelaGradinita Nr.25BotosaniEducatoareprescolarurbanToate cele 3 moduleDosar complet - Inscris
202Asoltanei Loredana - ElenaScoala cu cl. I-VIII Nr.6 BotosaniBotosaniinstitutorprimarurbanToate cele 3 moduleDosar in asteptare
203STANISLAV ELENASCOALA `I.L.CARAGIALE`BrailaProfesor pentru inv. primarprimarurbanToate cele 3 moduleEligibil pentru formare si subventii
204Dutu ElisabetaGradinita ON SeimeniConstantaProfesor inv. prescolarprescolarruralToate cele 3 moduleDosar complet - Inscris
205DUMBRAVA ESTERAColegiul Richard WurmbrandIasiInstitutorprimarurbanModulul IDosar complet - Inscris
206STURZ MARIANAGradinita cu program prelungit nr.1, NasaudBistrita-NasaudProf.inv. prescolarprescolarurbanToate cele 3 moduleDosar complet - Inscris
207Popa MihaelaScoala cu cls. I-VIII SapocaBuzauinvatatoareprimarruralToate cele 3 moduleDosar complet - Inscris
208 Persia ViolinaGradinita `Mamaruta`ClujEducatoareprescolarurbanToate cele 3 moduleRaspunsuri contradictorii
209Stratulat Nina-DanaGradinița P. P. nr. 43 „Step by Step”, GalațiGalatiProfesor pentru invațamantul preșcolarprescolarurbanToate cele 3 moduleDosar complet - Inscris
210Stoian Adelina CoraliaSCOALA CU CLASELE I-VIII,NR.1, MANGALIAConstantaPROFESOR INVATAMANT PRIMARprimarurbanToate cele 3 moduleDosar complet - Inscris
211MIRLENEANU RODICA CONSTANTINAGradinita O.N. Seimenii MiciConstantaEducatoareprescolarruralToate cele 3 moduleDosar in asteptare
212Ababei Bianca - LuciaScoala cu cl. I-VIII Nr.6 BotosaniBotosaniprofesor invatamant primarprimarurbanToate cele 3 moduleDosar complet - Inscris
213Tiganasu Daniela CorneliaScoala Gimnaziala nr.1 Matca jud.GalatiGalatiinvatatorprimarruralToate cele 3 moduleDosar in asteptare
214FOTACHE NADIA-LAURAGRADINITA CU P. P. NR. 2, FOCSANIVranceaPROFESOR PENTRU INVATAMANTUL PRESCOLARprescolarurbanToate cele 3 moduleDosar in asteptare
215BALAN MIHAELA-CERASELAGRADINITA DUMBRAVENIVranceaPROFESOR PENTRU INVATAMANTUL PRESCOLARprescolarruralToate cele 3 moduleEligibil pentru formare
216oana florentinagradinita cu prodram prelungit nr2VranceaeducatoareprescolarurbanToate cele 3 moduleDosar in asteptare
217CRISU MARIAGradinita P.P. nr. 33 ConstantaConstantaprofesor invatamant prescolarprescolarurbanToate cele 3 moduleRaspunsuri contradictorii
218VOINEA ADRIANAGradinita nr.17 (11) FocsaniVranceaProfesor invatamant prescolarprescolarurbanToate cele 3 moduleRaspunsuri contradictorii
219ROSCA RODICAScoala cu clasele I-VIII Nr.8,,Elena Rares`BotosaniBotosaniinvatatorprimarurbanToate cele 3 moduleEligibil pentru formare si subventii
220Drilea IoanaGradinita cu PN GaroafaVranceaProfesor inv. primar si prescolarprescolarruralToate cele 3 moduleRaspunsuri contradictorii
221ALINEI MARILENA-DANIELAGRADINITA VALEA ENEINeamtEDUCATOAREprescolarruralModulul IRaspunsuri contradictorii
222Bucuresteanu ElizaGradinita cu Program Normal - PopricaniIasiProfesor educatorprescolarruralToate cele 3 moduleDosar validat
223CIOBOTARU ANAMARIAGRADINITA CU PROGRAM PRELUNGIT NR. 2VranceaPROFESOR PENTRU INVATAMANTUL PRESCOLAR SI PRIMARprescolarurbanToate cele 3 moduleDosar in asteptare
224Stamatescu AurelScoala cu clasele I-VIII VadastritaOltInstitutorprescolarruralToate cele 3 moduleRespins - Noneligibil
225DANALACHE CRISTINALICEUL TEORETIC `EMIL RACOVITA` TECHIRGHIOLConstantaPROFESOR INVATAMANT PRIMARprimarurbanToate cele 3 moduleEligibil pentru formare si subventii
226Stamatescu NataliaScoala cu clasele I-VIII BrastavatuOltEducatoareprescolarruralToate cele 3 moduleRespins - Noneligibil
227Dorobantu Claudia-OlgaScoala cu clasele I-VIII CrusovuOltProfesor invatamant prescolarprescolarruralToate cele 3 moduleRespins - Noneligibil
228ROMANIUC CRISTINASCOALA CU CLASELE I-VIII ,,VASILE ALECSANDRI`, ROMANNeamtPROFESOR INVATAMANT PRIMARprimarurbanToate cele 3 moduleDosar complet - Inscris
229PLESCA MARICICA DANIELASCOALA ..FLORICA MURARIU` MITOCBotosaniProfesor pentru invatamantul primarprimarruralToate cele 3 moduleDosar in asteptare
230SOMITCA RODICAGradinita cu P.P. Nr. 23VranceaProfesor pentru invatamantul prescolarprescolarurbanToate cele 3 moduleDosar in asteptare
231Raileanu GabrielaGradinita Nr.51ConstantaProfesor pentru invatamantul prescolarprescolarruralToate cele 3 moduleDosar complet - Inscris
232Purcariu Elena-CarmenGradinita `I.I.Mironescu`NeamtProfesor invatamant prescolarprescolarruralToate cele 3 moduleDosar complet - Inscris M1+2
233Lozinca ElenaScoala cu Clasele I-VIII ,,Calistrat Hogas`NeamtProfesor invatamant primarprimarurbanToate cele 3 moduleDosar in asteptare
234Adrieana SoareGradinita cu program prelungit nr.23 FocsaniVranceadirectorprescolarurbanToate cele 3 moduleRaspunsuri contradictorii
235ROSCA ANAScoala cu clasele I - VIII Nr. 10 Botosani, structura Gradinita cu P. N. Nr. 2 BotosaniBotosaniprofesor pentru invatamantul prescolarprescolarurbanToate cele 3 moduleDosar complet - Inscris
236Agache FlorinaGradinita cu program prelungit nr.1, OdobestiVranceaprofesor pentru invatamantul prescolarprescolarurbanToate cele 3 moduleDosar complet - Inscris
237Flore MarinaScoala Generala `Vasile Scurtu` ParvaBistrita-Nasaudprofesor invatamant primarprimarruralToate cele 3 moduleDosar validat
238ORUNA ANTONETA ANICAGradinita cu program prelungit `Raza de Soare`Bistrita-NasaudeducatoareprescolarurbanToate cele 3 moduleEligibil pentru formare si subventii
239OLARU MARICICAScoala cu clasele I-VIII RuginestiVranceaprofesor pentru invatamantul primarprimarruralToate cele 3 moduleRespins - Noneligibil
240panariu carmen-mariaScoala cu Clasele I-VIII GirceniVasluiinvatatorprimarruralToate cele 3 moduleDosar complet - Inscris
241BESLEAGA AURICAGRADINITA CU PROGRAM NORMAL DANCUIasiEDUCATOAREprescolarruralToate cele 3 moduleRaspunsuri contradictorii
242LIPSA AURICAGRADINITA CU PROGRAM NORMAL DANCUIasiEDUCATOAREprescolarruralToate cele 3 moduleRaspunsuri contradictorii
243ONU MARIASCOALA CU CL. I - VIII ` DANIELA CUCIUC`, GRADINITA PP ` FLOARE DE COLT`NeamteducatoareprescolarurbanToate cele 3 moduleDosar complet - Inscris
244ROSU CORINA- NICOLETAGradinita nr 23 FocsaniVranceaeducatoareprescolarurbanToate cele 3 moduleDosar in asteptare
245hingheru rodica-carmenScoala cu Clasele I-VIII GirceniVasluiinstitutorprescolarruralToate cele 3 moduleDosar validat
246Ancuta Diana MariaGradinita cu P.P.nr 24,structura a Lic.de arta ,,Stefan Luchian,,Botosaniprofesor pt inv.prescolarprescolarurbanToate cele 3 moduleDosar complet - Inscris
247Dumitrescu MirelaGradinita cu program normal GaroafaVranceaprof. inv. prescolarprescolarruralToate cele 3 moduleDosar complet - Inscris
248dobritoiu mioaraGradinita cu program normal GAROAFAVranceaprof. inv. prescolarprescolarruralModulul II + Modulul IIIDosar in asteptare
249Tiron SimonaScoala „D. D. Patrascanu” Tomesti IasiIasieducatoareprescolarruralToate cele 3 moduleEligibil pentru formare si subventii
250Markosi KatinkaGradinita Casuta FermecataClujeducatoareprescolarurbanToate cele 3 moduleEligibil pentru formare si subventii
251ARMEANU ANAScoala cu clasele I-VIII GirceniVasluiinvatatorprimarruralToate cele 3 moduleDosar complet - Inscris
252SANDU MONICA ELENAGradinita nr.23Vranceaprofesor invatamantul prescolarprescolarurbanToate cele 3 moduleDosar validat
253Strugariu Carmen LoredanaSCOALA CU CLASELE I-VIII NR.2 CERNAVODAConstantaINSTITUTORprimarurbanToate cele 3 moduleDosar complet - Inscris
254IONEL DANIELAG.P.P. Nr3 ,,CASUTA FERMECATA`BuzauEDUCATOAREprescolarurbanToate cele 3 moduleDosar complet - Inscris
255TURCULET ANA TURCULETIasiEDUCATOAREprescolarruralToate cele 3 moduleDosar complet - Inscris
256DRUTA SIMINAGRADINITA ARICIPOGONICIClujDIRECTORprescolarurbanToate cele 3 moduleEligibil pentru formare
257ENACHE AMALIAGRADINITA OP NR 57 ConstantaEDUCATOAREprescolarurbanToate cele 3 moduleDosar complet - Inscris
258SIRCA GABRIELA MARIASCOALA CU CLASELE I-VIII CHISLAZBihorProfesor pentru invatamantul primarprimarruralToate cele 3 moduleRaspunsuri contradictorii
259CRISTOLTAN ALINASCOALA GIMNAZIALA LIA MANOLIU ClujinstitutorprimarruralToate cele 3 moduleDosar validat
260Micu GheorgheScoala cu clasele I-VIII Nr. 5Piatra-NeamtNeamtProfesor invatamant primarprimarurbanToate cele 3 moduleDosar complet - Inscris
261DAVID ANASCOALA CU CLASELE I-VIII, LOC ION CREANGA NeamtPROFESORprimarruralToate cele 3 moduleDosar in asteptare
262Boghian Anca MihaelaScoala cu clasele I-VIII Dragomiresti NeamtinvatatorprimarruralToate cele 3 moduleEligibil pentru formare si subventii
263TUDOR DIANA MIHAELASCOALA CU CLASELE I-VIII NR.2 CERNAVODAConstantaINVATATORprimarurbanToate cele 3 moduleEligibil pentru formare
264ARAMA FLORENTINAScoala Gimnaziala nr. 1 DorobantuConstantaInvatatorprimarruralToate cele 3 moduleDosar complet - Inscris
265Draghici CameliaGradinita Dumbrava MinunataClujprofesorprescolarurbanToate cele 3 moduleRespins - Noneligibil
266Hingu VioricaSc.cu clasele I-VIII Mihail Armencea, AdjudVranceainvațatoareprimarurbanToate cele 3 moduleDosar in asteptare
267Barbu LilianaScoala cu clasele I-VIII ,,Vasile Alecsandri` RomanNeamtprofesor invatamant primarprimarurbanToate cele 3 moduleDosar in asteptare
268TATARU GEORGETAScoala cu clasele I-VIII nr.1, Bicaz-CheiNeamtInvatatorprimarruralToate cele 3 moduleDosar complet - Inscris
269Tatar Ana ValeriaGradinita AlbinutaClujprofesor invatamant preprimarprescolarurbanToate cele 3 moduleRespins - Noneligibil
270GEORGESCU LIGIAGRADINITA CU PROGRAM PRELUNGIT NR.2VranceaPROFESOR PENTRU INVATAMANTUL PRESCOLAR SI PRIMARprescolarurbanToate cele 3 moduleRespins - Noneligibil
271ZAHARIA ADRIAN IONUTCLUBUL SPORTIV SCOLAR TG.NEAMTNeamtPROFESORprimarurbanToate cele 3 moduleEligibil pentru formare si subventii
272VILICHE VALENTINALICEUL TEHNOLOGICNeamtINVATATOAREprimarruralToate cele 3 moduleDosar complet - Inscris
273Nica IolandaGradinita cu orara normal nr. 51Constantaprofesor invatamant prescolarprescolarurbanToate cele 3 moduleRaspunsuri contradictorii
274Ciucea CeciliaGradinita cu orar normal nr.51 Constantaprofesor invatamant prescolarprescolarurbanToate cele 3 moduleDosar complet - Inscris
275 Sofronea casatorita Catanescu MarianaGradinita cu Program Prelungit Nr.2 HusiVasluiinstitutorprescolarurbanToate cele 3 moduleDosar complet - Inscris
276Caracota SultanaGradinita cu orar normal, nr.51Constantaprofesor invatamant prescolarprescolarurbanToate cele 3 moduleRaspunsuri contradictorii
277Roman MirelaGradinita LorelayIasiEducatoareprescolarurbanToate cele 3 moduleEligibil pentru formare si subventii
278BARNA IRINAȘcoala cu clasele I-VIII Satu MareinvațatoareprimarruralToate cele 3 moduleRaspunsuri contradictorii
279IGNATOAIE GABI MARIANACSEI `AURORA`- VasluiVasluiinv. itinerant/de sprijinprimarurbanToate cele 3 moduleEligibil pentru formare si subventii
280BARTALICI ANAGR.ZANA ZORILOR-ClujEDUCATOARE-DIRECTORprescolarurbanToate cele 3 moduleRespins - Noneligibil
281GOSPODIN SORINA LACRAMIOARACSEI `AURORA`- VasluiVasluiinv. itinerant/de sprijinprimarurbanToate cele 3 moduleEligibil pentru formare
282Badarau DanielaSCOALA CALISTRAT HOGASNeamtProfesor invatamant primarprimarurbanModulul II + Modulul IIIRaspunsuri contradictorii
283CIOBANU LAURENTIUScoala `Nicolae Iorga` Iasiprofesor pentru inv. primarprimarruralToate cele 3 moduleEligibil pentru formare si subventii
284ZDROBA IOANA MARIAGradinita Zana zorilorClujprofesor in Invatamantul prescolarprescolarruralToate cele 3 moduleDosar validat
285Circhea Roxana-DianaScoala cu clasele I-VIII Bosia, UngheniIasiProfesor pentru invatamant primarprimarruralModulul II + Modulul IIIDosar in asteptare
286Guragata BrindusaScoala cu clasele I-VIII nr.6 `Grigore Antipa` BotosaniBotosaniinstitutorprimarurbanToate cele 3 moduleDosar validat
287Batog VeronicaGradinita cu program prelungit nr.1, OdobestiVranceaprofesor invatamant prescolarprescolarurbanToate cele 3 moduleDosar in asteptare
288Voroneanu ZoricaScoala nr.6 `Grigore Antipa`BotosaniinvatatorprimarurbanToate cele 3 moduleDosar in asteptare
289BACIU SILVIA- MARINASCOALA GIMNAZIALA NR. 7VranceaPROF. INV. PRIMARprimarurbanModulul II + Modulul IIIDosar in asteptare
290HUSZAR IOANA DANIELAGRADINITA CU PROGRAM PRELUNGIT NR. 50BihorEDUCATOAREprescolarurbanToate cele 3 moduleDosar complet - Inscris
291Nanu CristinaGradinita nr.23 FocsaniVranceaProfesor pentru Invatamantul PrescolarprescolarurbanToate cele 3 moduleDosar complet - Inscris
292HOHA NICOLETAScoala cu clasele I-VIII Nr. 3 `Anastasie Panu` - HusiVasluiprofesor in invatamantul primarprimarurbanToate cele 3 moduleDosar in asteptare
293ARSINE SIMONA-ELENAScoala cu clasele I-VIII,Nr.2,Tg. NeamtNeamtinvatatorprimarurbanToate cele 3 moduleEligibil pentru formare si subventii
294Sandu Sorin-LaurentiuScoala `Stefan cel Mare si Sfant` DobrovatIasiProfesor invatamant primarprimarruralToate cele 3 moduleDosar complet - Inscris
295Vulpe Maria-MarinelaGrup Scolar ,,Dumitru Popa`IasieducatoareprescolarruralToate cele 3 moduleDosar complet - Inscris
296Hanganu Ileana Scoala cu Clasele I-VIII ,,Calistrat Hogas`NeamtProfesor invatamant preprimarprescolarurbanToate cele 3 moduleDosar in asteptare
297Ursanu AuricaScoala cu Clasele I-VIII ,,Calistrat Hogas`NeamtProfesor invatamant preprimarprescolarurbanToate cele 3 moduleDosar in asteptare
298alexii veronicaScoala cu clasele I-IV Supitca , Com. Cosula BotosaniProfesor in invatamantul primar primarruralToate cele 3 moduleDosar complet - Inscris
299CIRJONȚU GABRIELAScoala cu cl. I- VIII BrodocVasluiProf.inv.preprimarprescolarurbanToate cele 3 moduleDosar in asteptare
300HARIGA MIHAELA BEATRICEScoala Nr. 6 „Grigore Antipa”Botosaniprofesor invațamant primarprimarurbanToate cele 3 moduleDosar in asteptare
301Radu SorinaGradinita cu program prelungit nr 1 OdobestiVranceaeducatoareprescolarurbanToate cele 3 moduleDosar complet - Inscris
302albu veronicaGradinita cu program prelungit nr 1 OdobestiVranceaeducatoareprescolarurbanToate cele 3 moduleDosar complet - Inscris
303OBREJA LOREDANA NICOLETASCOALA CU CLASELE I-VIII RACOASAVranceaPROFESOR PENTRU INVATAMANT PRIMARprimarruralModulul II + Modulul IIIDosar in asteptare
304Sabou Cristina- IoanaGradinita Poienita, Cluj- NapocaClujeducatoareprescolarurbanToate cele 3 moduleDosar complet - Inscris
305Vetrescu MirelaGradinita cu Program Prelungit Nr.1 OdobestiVranceaeducatoareprescolarurbanToate cele 3 moduleDosar in asteptare
306Agafitei ElenaScoala cu clasele I-VIII Slobozia DealIasiinvatatorprimarruralToate cele 3 moduleDosar complet - Inscris
307Budai EmiliaGrupul Școlar Mihail SadoveanuNeamtInvațatoareprimarruralToate cele 3 moduleEligibil pentru formare
308CARSOTE RAMONASCOALA FANUS NEAGUBrailaINVATATORprimarurbanToate cele 3 moduleDosar complet - Inscris
309SMEREA DANA - MIHAELASCOALA CU CLASELE I-VIII ,,MIHAI EMINESCU`NeamtPROFESOR PENTRU INVATAMANTUL PRIMARprimarurbanToate cele 3 moduleDosar in asteptare
310PAULIUC SILVIA LENUTASCOALA CU CLASELE I-VIII SERBAUTISuceavaPROFESOR INVATAMANT PRIMAR primarruralToate cele 3 moduleRespins - Noneligibil
311IVAN STANICAȘCOALA ,,FANUȘ NEAGU”BrailainvațatorprimarurbanToate cele 3 moduleDosar complet - Inscris
312GABRIAN LIANAGRADINITA ZANA ZORILORClujEDUCATOAREprescolarurbanToate cele 3 moduleDosar in asteptare
313Szász-Fülöp IzabellaGradinita `Zana Zorilor`ClujEducatoareprescolarurbanToate cele 3 moduleDosar in asteptare
314GALIUC ELENAScoala cu clasele I-VIII `Calistrat Hogas` RomanNeamtinvatatorprimarurbanToate cele 3 moduleDosar in asteptare
315MURGOCI EMILIA-LOREDANASCOALA CU CLASELE I-VIII,,GH.PATRASCU,,BURUIENESTINeamtprofesor pentru invatamantul primarprimarruralToate cele 3 moduleRaspunsuri contradictorii
316vechiu mariana doinitascoala dobarceniBotosaniprofesor pentru inv.primarprimarruralToate cele 3 moduleDosar complet - Inscris
317corcioveanu mioaragradinita cu pp nr 8 barladVasluieducatoareprescolarurbanToate cele 3 moduleDosar in asteptare
318GEORGESCU LILIANA-VIORICAG.P.P.`STELUTELE MARII`ConstantaeducatoareprescolarurbanToate cele 3 moduleDosar complet - Inscris
319HORDENCU IOANAGradinița cu Program Prelungit ”Ion Creanga”ConstantaProfesor invațamant preșcolar și primarprescolarurbanToate cele 3 moduleDosar complet - Inscris
320BUTUNOI TUDORELAScoala `Ion Basgan`FocsaniVranceaprofesor invatamant primarprimarurbanModulul II + Modulul IIIDosar in asteptare
321ERIMIA LILIAScoala cu clasele I-VIII`Mihai Eminescu`RomanNeamtprofesor pentru invatamantul primarprimarurbanToate cele 3 moduleDosar in asteptare
322CIUPITU GIANINASCOALA `FANUS NEAGU ` BRAILABrailaINSTITUTORprimarurbanToate cele 3 moduleDosar complet - Inscris
323Globan Daniela FlorentaScoala Gimnaziala `Dan Barbilian` nr.43Galatiprofesor pentru invatamantul primarprimarurbanToate cele 3 moduleRespins - Noneligibil
324Marian DorinaScoala RastoacaVranceainvatatoareprimarruralToate cele 3 moduleDosar validat
325DASCALU MARIAGRADINITA CU PROGRAM NORMAL TULNICIVranceaEDUCATOAREprescolarruralToate cele 3 moduleDosar in asteptare
326Asaftei Florin-BogdanLiceul Economic `Vasile Conta`NeamtProfesorprimarurbanToate cele 3 moduleEligibil pentru formare si subventii
327LUCACI IOANA MARIAGradinita cu pp nr 24, BotosaniBotosaniprof. pt. inv. prescolarprescolarurbanToate cele 3 moduleEligibil pentru formare
328Mereuta VioricaGradinita PP, Nr. 21IasiEducatoareprescolarurbanToate cele 3 moduleDosar complet - Inscris
329Matei SandinaGradinita nr. 39 GalatiGalatieducatoareprescolarurbanModulul II + Modulul IIIEligibil pentru formare si subventii
330ROTUNDU MAGDALENASCOALA CU CLASELE I-VIII DOBIRCENIBotosaniPROF.INVATAMANT PRIMARprimarruralToate cele 3 moduleDosar complet - Inscris
331HODADEA STEFANIAGradinita Mica SirenaClujProfesor Invatamant PrescolarprescolarurbanToate cele 3 moduleDosar validat
332COSTANDACHI DANIELAScoala cu clasele I-VIII nr. 3 ,,Anastasie Panu`Vasluiprofesor invatamant primarprimarurbanToate cele 3 moduleDosar complet - Inscris
333CORNATEANU FANICAGradinita cu program normal Zig-Zag Ovidiu jud. ConstantaConstantaeducatoareprescolarurbanToate cele 3 moduleEligibil pentru formare si subventii
334BARSAN LILIOARASCOALA CU CLASELE I-VIIIBotosaniPROFESOR PIPprimarruralModulul II + Modulul IIIEligibil pentru formare si subventii
335COCUZ ANGELAGRADINITA CU P.P. NR.12 HUSIVasluiEDUCATOAREprescolarurbanToate cele 3 moduleDosar in asteptare
336Curteanu LoredanaScoala cu cls.I-VIII,,Gh.Lazar`CorbuConstantaInvatatorprimarruralToate cele 3 moduleDosar in asteptare
337Schiopu CameliaGradinita O.N.CochirleniConstantaEducatoareprescolarruralToate cele 3 moduleEligibil pentru formare si subventii
338TURCULET MARILENAGRADINITA CU P.P. NR.12VasluiEDUCATOAREprescolarurbanToate cele 3 moduleDosar in asteptare
339Covaliu LenutaScoala cu clasele I-VIII Lunca BanuluiVasluiInvatatorprimarruralToate cele 3 moduleDosar complet - Inscris
340SENDREA SIMONAGRADINITA CU PROGRAM PRELUNGIT NR.1VranceaEDUCATOAREprescolarurbanToate cele 3 moduleRaspunsuri contradictorii
341BERICA ECATERINAGRADINITA CU PROGRAM PRELUNGIT NR. 1VasluiPROFESOR PENTRU INV. PRESCOLARprescolarurbanToate cele 3 moduleDosar in asteptare
342Mardar Gabriela-NicoletaScoala Gimnaziala Nr. 26 GalatiGalatiProfesor primarurbanModulul II + Modulul IIIEligibil pentru formare
343Tanasaciuc Valentina- LuminitaScoala Gimnaziala Nr. 22 Dimitrie CantemirGalatiprofesor pentru invatamant primarprimarurbanToate cele 3 moduleRespins - Noneligibil
344Roman DoinitaGradinitaBotosaniEducatoareprescolarruralToate cele 3 moduleRaspunsuri contradictorii
345Rebega RicaGradinita cu P.P.nr.23,FocsaniVranceaProfesor pentru invatamantul prescolarprescolarurbanToate cele 3 moduleRespins - Noneligibil
346IONITA ELENAScoala cu clasele I-VIII `N. Grigorescu` AgapiaNeamtinvatatorprimarruralToate cele 3 moduleDosar in asteptare
347DRAGU DANIELASCOALA GIMNAZIALA SLOBOZIA-CONACHIGalatiPROFESOR INVATAMANTUL PRESCOLARprescolarruralToate cele 3 moduleDosar complet - Inscris
348Manea Ramona CristinaGradinita cu Program Prelungit Nr. 8 Buzauprofesor invatamantul prescolarprescolarurbanToate cele 3 moduleRaspunsuri contradictorii
349GHEORGHITA MARICICAGRADINITA CU PROGRAM PRELUNGIT NR.23 FOCSANIVranceaPROFESOR PTR. INVATAMANT PRESCOLARprescolarurbanToate cele 3 moduleDosar complet - Inscris
350Ilie Anca-AdrianaGradinita cu P.P. nr,17 Structura 11VranceaProfesorprescolarurbanToate cele 3 moduleDosar incomplet
351Manea CristinaGradinita cu Program Normal MiereaBuzauprofesor invatamantul prescolarprescolarruralToate cele 3 moduleDosar complet - Inscris
352CHIRILA ELENASC.CU CLS.I-VIII`IOAN CIMPINEANU`VranceaPROFESOR IN INVATAMANTUL PRIMAR SI PRESCOLARprescolarruralToate cele 3 moduleRespins - Noneligibil
353COJOCARIU TANTAGRADINITA CU PROGRAM NORMAL VIDRAVranceaPROFESOR INVATAMANT PRESCOLARprescolarruralToate cele 3 moduleDosar complet - Inscris
354ERDEI LIANAScoala cu clasele I-VIII PiscoltSatu Mareprofesor pentru invatamant primarprimarruralToate cele 3 moduleRaspunsuri contradictorii
355Sova MariaScoala cu clasele I-VIII Nr.2,Piatra-NeamtNeamtProfesorprimarurbanToate cele 3 moduleDosar in asteptare
356DORINA- GEORGETA AILOAIEI-IORDACHESCOALA GIMNAZIALA `TEOFIL VALCU`BotosaniEDUCATOAREprescolarruralToate cele 3 moduleDosar complet - Inscris
357Bohalteanu IonicaSCOALA GIMNAZIALA I. C. BRATIANU ConstantaPROF. INV. PRIMARprimarurbanToate cele 3 moduleEligibil pentru formare
358Gherca LilianaScoala cu clasele I-VIII RachiteniIasieducatoareprescolarruralModulul I + Modulul IIIDosar complet - Inscris
359RAICU DORINAScoala cu clasele I-VIII `SFANTUL ANDREI`BrailaInvatatorprimarurbanToate cele 3 moduleRespins - Noneligibil
360Nistor Florentina LacramioaraScoala cu clasele 1-8IasieducatoareprescolarruralModulul IDosar in asteptare
361Adiaconitei VioricaScoala ,,Mihai Eminescu`NeamtProfesor invatamant prescolarprescolarurbanToate cele 3 moduleEligibil pentru formare si subventii
362DOBOS MARIAscoala cu clasele I-VIII RACHITENIIasiInvatatorprimarruralModulul I + Modulul IIIDosar complet - Inscris
363IVAN IOANASCOALA GENERALA ROMULIBistrita-NasaudProfesor invatamant primar si prescolarprimarruralToate cele 3 moduleDosar validat
364Caprita AdinaScoala cu clasele I-VIII nr. 2ConstantainvatatorprimarurbanToate cele 3 moduleDosar complet - Inscris
365Fuștei DianaGrup Scolar ,,Dumitru Popa`IasieducatoareprescolarruralToate cele 3 moduleDosar complet - Inscris
366GURITA MIHAELAGRADINITA NR.3 DUMBRAVENISuceavaEDUCATOAREprescolarruralToate cele 3 moduleDosar complet - Inscris
367Cracana NadiaGradinita nr. 25, BotosaniBotosaniProfesor pentru invatamantul prescolarprescolarurbanToate cele 3 moduleDosar complet - Inscris
368Lungeanu GherghinaScoala Gimnaziala Nr. 29 GalatiGalatiProfesor invatamant primar primarurbanToate cele 3 moduleDosar in asteptare
369Giurgiu Lavinia BiancaGradinita Dumbrava MinunataClujeducatoareprescolarurbanToate cele 3 moduleDosar complet - Inscris
370ENI-ONOFREI SILVIASC. CLS.I-VIII EMIL GARLEANU BARAGANU STRUCTURA SCOALA LANURILEConstantaINSTITUTORprimarruralToate cele 3 moduleDosar complet - Inscris
371Danaila Geanina LuminitaScoala cu clasele I-VIII, RamniceluBrailainvatatoareprimarruralToate cele 3 moduleRespins - Noneligibil
372BICIUSCA TANIA LARISAGradinita de Copii cu PP nr.1 HusiVasluiProfesor pentru Invatamantul PrescolarprescolarurbanToate cele 3 moduleDosar complet - Inscris
373ASAFTEI IONELA-LOREDANAGradinita cu program prelungit Nr. 5Neamtprofesor invatamant prescolarprescolarurbanToate cele 3 moduleDosar complet - Inscris
374ILIESCU ANGELASCOALA CU CL.I-VIII `VASILE CONTA`NeamtINVATATORprimarruralToate cele 3 moduleDosar validat
375Danciu Bianca RoxanaGradinita Dumbrava MinunataClujprofesor in invatamantul prescolarprescolarurbanToate cele 3 moduleDosar validat
376Florescu Monica MihaelaScoala cu clasele I-VIII GorbanestiBotosaniinstitutorprimarruralToate cele 3 moduleDosar complet - Inscris
377Patulea Ana MariaScoala cu clasele I-VIII Fanus NeaguBrailaprofesor invatamant primarprimarurbanToate cele 3 moduleDosar complet - Inscris
378PORUMB MARIANAGradinita `Academia Piticilor`ClujProfesor IIprescolarurbanToate cele 3 moduleRespins - Noneligibil
379MEHEDENIUC IOANA LAVINIAGRADINITA DUMBRAVA MINUNATAClujPROFESOR IN INVATAMANTUL PRESCOLARprescolarurbanToate cele 3 moduleDosar validat
380Panaite Raluca Mariascoala cu clasele I- VIII Costisa; gradinita ManoaiaNeamtprofesor invatamant prescolar si primarprescolarruralToate cele 3 moduleEligibil pentru formare si subventii
381Achiriloae Maria MihaelaSAM `Alexandru Podoleanu` Gradinita nr. 1 Podoleni NeamteducatoareprescolarruralToate cele 3 moduleEligibil pentru formare
382BUZATU LILIANAGradinita cu P.P. nr. 17, FocsaniVranceaeducatoareprescolarurbanToate cele 3 moduleEligibil pentru formare si subventii
383SUCIU ANAMARIA LAURAGRADINITA `DUMBRAVA MINUNATA`ClujEDUCATOAREprescolarurbanToate cele 3 moduleRaspunsuri contradictorii
384mares ANTOANELA-CRISTINASCOALA CU CLASELE I-VIII HUMORENI,COMANESTISuceavaprof. invatamant primarprimarruralToate cele 3 moduleRespins - Noneligibil
385Anghel IulianaScoala Gimnaziala Slobozia-ConachiGalatieducatoareprescolarruralToate cele 3 moduleDosar complet - Inscris
386RUSU BEATRICESCOALA CU CLASELE 1-8 BUZIENIBotosaniINVATATORprimarruralToate cele 3 moduleEligibil pentru formare si subventii
387Borș Adi LuminițaȘcoala cu clasele I - VIII Ștefan Ciobotarașu, structura Fundu VaiiVasluiinvațatoareprimarruralToate cele 3 moduleDosar in asteptare
388Popa ElenaScoala cu clasele I-VIII, Nr. 2, Piatra NeamtNeamtEducatoareprescolarurbanToate cele 3 moduleRespins - Noneligibil
389Iuga Tudorita-MariaDumbrava minunataClujeducatoareprescolarurbanToate cele 3 moduleDosar complet - Inscris
390Ionescu DanielaScoala Nr.8 `Mihail Kogalniceanu` DorohoiBotosaniprofesor invatamant primarprimarruralToate cele 3 moduleDosar in asteptare
391BIRSAN LAURA-MIOARAGradinita nr.25 BotosaniBotosaniEducatoareprescolarurbanToate cele 3 moduleDosar complet - Inscris
392Giurgea CarmenGradinita cu P.P.Nr.1 OdobestiVranceaprofesor pentru invatamant prescolar prescolarurbanToate cele 3 moduleEligibil pentru formare si subventii
393CHIPER IONICAScoala gimnaziala nr. 3 - I. L. CaragialeGalatiinvatatoareprimarruralToate cele 3 moduleEligibil pentru formare
394ISTRATE RODICAGradinita nr. 11 ,, Micii cercetasi`` , BotosaniBotosaniEducatoare prescolarurbanToate cele 3 moduleDosar complet - Inscris
395Botu TatianaGradinita de copii cu P.P.nr.10 HusiVasluiprofesor invatamnt prescolarprescolarurbanToate cele 3 moduleDosar in asteptare
396vieriu luminitaScoala ``Mihai Eminescu``-RomanNeamteducatoareprescolarurbanToate cele 3 moduleDosar complet - Inscris
397MINDRESCU IULIANA MAGDALENASCOALA NR . 5 `SPIRU HARET` DOROHOIBotosaniPROFESOR INVATAMANT PRIMARprimarurbanToate cele 3 moduleDosar complet - Inscris
398BODEA EMILIAGradinita `Academia Piticilor`ClujProfesorprescolarurbanToate cele 3 moduleRespins - Noneligibil
399Cosma CameliaScoala cu clasele I-VIII `Vasile Alecsandri` Mircesti, locatia IuganiIasiprofesorprimarruralToate cele 3 moduleEligibil pentru formare
400Cojocaru AnisoaraColegiul National `Roman-Voda`NeamtProfesor in invatamantul primarprimarurbanToate cele 3 moduleDosar in asteptare
401Mitu Ecaterina- MihaelaGr. Lunca FrumoasaBuzaueducatoareprescolarruralToate cele 3 moduleEligibil pentru formare si subventii
402balan narcisaSAM ,,Sf. Ap. Andrei`` SmirdanBotosaniprofesor invatamant primarprimarruralToate cele 3 moduleDosar complet - Inscris
403MOLDOVAN MINODORA - CLAUDIAGRADINITA `ACADEMIA PITICILOR`ClujPROFESORprescolarurbanToate cele 3 moduleRespins - Noneligibil
404Muresan AlinaGradinita cu program prelungitBistrita-Nasaudprof. inv primar si prescolarprescolarurbanToate cele 3 moduleDosar complet - Inscris
405CHIRA LIANAGradinita `Dumbrava Minunata`Clujprofesor invatamant prescolarprescolarurbanToate cele 3 moduleDosar validat
406Malaescu Nicoleta NutiScoala Gomnaziala Nr.29GalatiinvatatorprimarurbanToate cele 3 moduleEligibil pentru formare si subventii
407STANCIU MARIANASCOALA CU CLASELE I-VIII VINATORIVranceaProfesor invatamant prescolarprescolarruralToate cele 3 moduleEligibil pentru formare
408HUZUM SILVIASCOALA GIMNAZIALA FOLTESTIGalatiINVATATORprimarruralToate cele 3 moduleDosar in asteptare
409SAS DACIAN OLIMPIUSCOALA CU CLASELE I-VIII ARDUSATMaramuresINVATATORprimarruralToate cele 3 moduleDosar complet - Inscris
410CIOBANU CAMELIASC.CU CLASELE I-VIII/GR.CU P.P.NR.2 SAVENIBotosaniProf.Inv.Presc.prescolarurbanToate cele 3 moduleEligibil pentru formare si subventii
411BACIU ANA-MARIAG.P.P `TIC PITIC` - STRUCTURAConstantaPROFESOR INVATAMANT PRESCOLARprescolarurbanModulul II + Modulul IIIDosar complet - Inscris M2+3
412TAR MARIAGRADINITA,,ACADEMIA PITICILOR`ClujPROFESOR INVATAMANT PRESCOLARprescolarurbanToate cele 3 moduleDosar in asteptare
413Balcan Elena DanielaScoala Gimnaziala FoltestiGalatiprofesor invatamant primarprimarruralToate cele 3 moduleDosar complet - Inscris
414cobzaru didinaGradinita cu program prelungit, nr.23 focsaniVranceaprofesor invatamant prescolarprescolarurbanToate cele 3 moduleDosar in asteptare
415balerca mihaelaScoala Sanitara Postliceala Carol Davila FocsaniVranceaprofesor psihologprimarurbanToate cele 3 moduleDosar in asteptare
416Sava- Raduca IonelaGRADINITA NR.13 VranceaEDUCATOAREprescolarurbanToate cele 3 moduleEligibil pentru formare si subventii
417CIRA IOANAScoala Generala ,,Mihai Eminescu`, NasaudBistrita-NasaudProfesor invatamant primarprimarurbanToate cele 3 moduleDosar complet - Inscris
418Drastaru LucicaGradinita cu p.p. nr 1 FocsaniVranceaprofesor invatamant prescolarprescolarurbanToate cele 3 moduleDosar complet - Inscris
419DIMOFTE CRISTINA MARIASCOALA GIMNAZIALA SLOBOZIA- CONACHI, STRUCTURA IZVOARELEGalatiinstitutorprimarruralToate cele 3 moduleDosar complet - Inscris
420CIRA MARIAScoala Generala RomuliBistrita-NasaudProfesor invatamant primarprimarruralToate cele 3 moduleDosar complet - Inscris
421Maxim IoanaGradinita cu p.p. nr 1 FocsaniVranceaprofesor invatamant prescolarprescolarurbanToate cele 3 moduleDosar validat
422VINTUR CECILIAgradinița BarticeștiNeamtprofesor in invațamantul preșcolarprescolarruralToate cele 3 moduleDosar complet - Inscris M1+2
423Bidica EmiliaScoala Generala ` Mihai Eminescu` Bistrita-Nasaudprof. inv. primar primarurbanToate cele 3 moduleEligibil pentru formare
424BRASOVEANU ELENA LILIANAGRADINITA IURESTIBotosanieducatoareprescolarruralToate cele 3 moduleDosar complet - Inscris
425Nastasa Nadia AlinaScoala cu clasele I-VIII PancestiNeamtprofesor pentru invatamantul primarprimarruralToate cele 3 moduleDosar in asteptare
426BRINZA STELUTAScoala ,,Stefan cel Mare`` DancuIasiProfesor Invatamant PreprimarprescolarruralToate cele 3 moduleEligibil pentru formare
427AZAMFIRE MONICASCOALA CU CLASELE I-VIII NEGRENIBotosaniPROFESOR INVATAMANT PRIMARprimarruralToate cele 3 moduleDosar complet - Inscris
428PERJERU VASILICAscoala gimnaziala nr 1 Galatiprofesor pentru invatamantul primarprimarruralToate cele 3 moduleRespins - Noneligibil
429CRINTEA IULIANAGradinita Bahnele de JosVranceaeducatoareprescolarruralToate cele 3 moduleDosar complet - Inscris
430Balasz Muresan Dorina Lucia OlimpiaScoala `Gheorghe Sincai`Floresti, judetul ClujClujprofesor invatamant preprimarprescolarruralToate cele 3 moduleRespins - Noneligibil
431TRUTA CRINA VALENTINAGRADINITA CU PROGRAM NORMAL AGARBICIUClujEDUCATOAREprescolarruralToate cele 3 moduleEligibil pentru formare si subventii
432OBREJA DANIELASCOALA NR 12 `MIRON COSTIN` GALATIGalatiINSTITUROR primarurbanToate cele 3 moduleDosar incomplet
433Paduraru FlorentinaScoala cu clasele I-VIII CristestiBotosaniprofesor invatamant primar si prescolarprimarruralToate cele 3 moduleDosar complet - Inscris
434BALAN ANA-MARIASCOALA ,,DANIELA CUCIUC`-STRUCTURA GPP,,FLOARE DE COLT`NeamtPROFESOR PENTRU INVATAMANTUL PRESCOLARprescolarurbanToate cele 3 moduleEligibil pentru formare
435Doboseru GinaScoala cu clasele I-VIII Stiubieni -NegreniBotosaniistitutorprimarruralToate cele 3 moduleEligibil pentru formare in urma declaratiei
436POPA MARIASCOALA GIMNAZIALA LIVADA DE BIHORBihorPROFESOR INVATAMANT PRIMARprimarruralToate cele 3 moduleRespins - Noneligibil
437Cantea MariaLiceul cu program sportiv RomanNeamtprofesor pentru invatamantul prescolarprescolarurbanToate cele 3 moduleDosar validat
438COSAN RODICASCOALA CU CLASELE I-VIII CHICEREA-LOCATIA GORUNIIasiPROFESOR INV.PRIMARprimarruralToate cele 3 moduleDosar complet - Inscris
439BRAICAU CARMEN-CAMELIAGradinita nr.13 FocsaniVranceaprofesor invatamantul prescolarprescolarurbanToate cele 3 moduleDosar complet - Inscris
440Moise Ionela MihaelaScoala `Dr. Constantin Angelescu`ConstantainvatatoareprimarurbanToate cele 3 moduleDosar complet - Inscris
441huci mihaelaLiceul cu Program Sportiv Roman- Corp BNeamtProfesor pentru invatamant primar si prescolarprimarurbanToate cele 3 moduleDosar complet - Inscris
442Fediuc Irina-DanielaScoala cu cl I-VIII O.Bancila Corni ,Stuctura Gradinita Balta-ArsaBotosaniProfesor pentru invatamantul prescolarprescolarruralToate cele 3 moduleDosar complet - Inscris
443moldovan anamariagradinita albinutaClujprofesor invatamant prescolarprescolarurbanToate cele 3 moduleDosar complet - Inscris
444AXINTE OVIDIU-CIPRIANSCOALA CU CL.I-VIII VLADENIBotosaniINVATATORprimarruralToate cele 3 moduleDosar complet - Inscris
445Bejenariu RaditaScoala cu clasele I-VIII `Mihai Eminescu` RomanNeamtProfesor pentru invatamantul primarprimarurbanToate cele 3 moduleDosar complet - Inscris
446Caraiman ElenaScoala cu clasele I-VIII `Mihai Eminescu` RomanNeamtProfesor pentru invatamantul primarprimarurbanToate cele 3 moduleDosar in asteptare
447ROSU DANIELAGradinita `Foltesti` GalatieducatoareprescolarruralToate cele 3 moduleDosar complet - Inscris
448COSTEL CHIRILAFOCSANIVranceaPROV.INV.PRIMARprimarurbanToate cele 3 moduleRespins - Noneligibil
449Iosub Ramona LilianaScoala cu clasele I-VIII nr.5NeamtInvatatoareprimarurbanToate cele 3 moduleDosar complet - Inscris M1+2
450Niacsu AdinaGradinita cu Program Normal, PogonestiVasluiEducatoareprescolarruralToate cele 3 moduleRaspunsuri contradictorii
451REMAN AGNESSCOALA GENERALA BRANISTEABistrita-Nasaudprofesor pentru invatamant primar si prescolarprescolarruralToate cele 3 moduleDosar complet - Inscris
452VARDUCA CLAUDIA-CAMELIAScoala cu clasele I-IV,,Gh.Patrascu,,BuruienestiNeamtinstitutorprimarruralToate cele 3 moduleDosar complet - Inscris
453Diaconu MariaLICEUL TEORETIC ,,VASILE ALECSANDRI`Neamtprofesor pentru invatamant primarprimarruralToate cele 3 moduleDosar in asteptare
454MITITELU ELENA - VIORICASCOALA CU CL I-VIII GIROV Neamtprofesor invatamantul primarprimarruralToate cele 3 moduleEligibil pentru formare
455TANASE JENICA SCOALA GIMNAZIALA NR.26`ION CREANGA`GalatiINSITUTOR, INV.PRIMAR primarurbanToate cele 3 moduleRespins - Noneligibil
456Ivsn Catalina -ValentinaScoala cu Clasele I-VIII Nr. 3 Anastasie Panu HusiVasluiprofesor invatamant primarprimarurbanToate cele 3 moduleDosar complet - Inscris
457HINGANESCU CARMEN-NICOLETAScoala cu clasele I-VIII, Nr.2NeamtProfesor invatamant primarprimarurbanModulul IEligibil pentru formare si subventii
458TOMA DANA-LUMINITAScoala Mihai Eminescu DejClujprofesor pentri invatamantul primarprimarurbanToate cele 3 moduleDosar in asteptare
459Miron Gabriela-MioaraC.T. Danubiana RomanNeamtEducatoareprescolarurbanToate cele 3 moduleDosar validat
460Baltaru AdrianaGradinița nr.2 P.P. Saveni jud.BotoșaniBotosanieducatoareprescolarurbanToate cele 3 moduleRespins - Noneligibil
461Moldoveanu IoanaScoala Gimnaziala SmardanGalatiProfesor in inv prescolarprescolarruralToate cele 3 moduleDosar incomplet
462CARSTOCEA CLAUDIA MIHAELAScoala cu clasele I-VIII `Dimitrie Cantemir`ConstantaProfesor in invatamantul primarprimarurbanToate cele 3 moduleDosar complet - Inscris
463Iuhos IldikóȘcoala cu clasele I-VIII SicClujProfesor in invațamantul primar și preșcolarprescolarruralToate cele 3 moduleDosar in asteptare
464Polgar EvaGradinița Arici PogonociClujeducatoareprescolarurbanToate cele 3 moduleDosar in asteptare
465Iacob Oana - ElenaCentrul Scolar pentru Educatie IncluzivaBotosaniprofesor psihopedagogprimarurbanToate cele 3 moduleRespins - Noneligibil
466JIBU CRISTINASCOALA CU CLASELE I-VIII NR.1 VADU- MOLDOVEISuceavaPROFESOR CICLUL PRIMARprimarruralToate cele 3 moduleDosar complet - Inscris
467VLAICU SILVIASCOALA ,,SFINTII IMPARATI` GALATIGalatiINVATATOAREprimarurbanToate cele 3 moduleDosar in asteptare
468ANTON ANDREEAGRADINITA CU PROGRAM PRELUNGIT NR.1 VranceaEducatoareprescolarurbanToate cele 3 moduleDosar complet - Inscris
469ROSCANEANU GINA FLORENTINAScoala cu clasele I-VIII Nr.10 BotosaniBotosaniProfesor invatamant primatprimarruralToate cele 3 moduleDosar complet - Inscris
470STEFANICA GEANINAScoala cu cls.I-VIII nr.8 BirladVasluiProfesor in invatamantul primarprimarurbanToate cele 3 moduleEligibil pentru formare si subventii
471Pop Florica MariaGradinita `Albinuta`ClujProfesor invatamant prescolarprescolarurbanToate cele 3 moduleDosar complet - Inscris
472CHERCIU CRISTINAGradinita nr. 1 Focsani- VranceaVranceaProfesor invatamant prescolarprescolarurbanToate cele 3 moduleDosar complet - Inscris
473BOBU ELENAScoala cu clasele I-VIII,,NICOLAE TONITZA`ConstantaProfesor invatamant primarprimarurbanToate cele 3 moduleDosar in asteptare
474Scripcariu DorinScoala cu clasele I-VIII Mileanca structura ScutariBotosaniProfesor in invatamantul primar/prescolarprimarruralToate cele 3 moduleDosar complet - Inscris
475Mania Mihaela MonicaScoala cu clasele I-VIII PaunestiVranceaInvatatorprimarruralToate cele 3 moduleDosar complet - Inscris
476Ciurea RalucaGradinita cu program normal Negru VodaConstantaDirectorprescolarurbanToate cele 3 moduleDosar complet - Inscris
477PAL-SERBAN IONELIAScoala `Gheorghe Sincai`-Structura G P P Cetatea FeteiClujeducatoareprescolarruralToate cele 3 moduleDosar complet - Inscris
478Vanau Ramona-ElenaScoala nr.1 Piatra-SoimuluiNeamtprofesor invatamant primarprimarruralToate cele 3 moduleDosar complet - Inscris
479HUREZ ADRIANASCOALA CU CLASELE I-VIII IBANESTIVasluiPROFESOR INVATAMANT PRESCOLARprescolarruralToate cele 3 moduleEligibil pentru formare
480PAPALIU ELENA-ALINAȘcoala cu clasele I-VIII LuminaConstantaprofesor invațamant primarprimarruralToate cele 3 moduleEligibil pentru formare si subventii in urma declaratiei
481SALIM ILDIZgradinita bilingva romano-turca Constantaprofesor inv preprimarprescolarurbanToate cele 3 moduleDosar in asteptare
482LUPOAE VASILICAGRUPUL SCOLAR `TUDOR VLADIMIRESCU`GalatiProf. inv. primarprimarruralToate cele 3 moduleDosar in asteptare
483DANDU IONELASCOALA CU CLASELE I-VIII NR.1 BICAZ CHEINeamtEDUCATORprescolarruralToate cele 3 moduleDosar validat
484LUP CRINA-GABRIELACENTRUL SCOLAR PENTRU EDUCATIE INCLUZIVA BECLEANBistrita-NasaudPROFESOR PSIHOPEDAGOGIE SPECIALAprimarruralToate cele 3 moduleRespins - Noneligibil
485ENACHE CLAUDIAGRADINITA P.P. NR.7VranceaPROFESOR INVATAMANT PRESCOLARprescolarurbanToate cele 3 moduleDosar in asteptare
486DOGARU MIHAELAGRADINITA CU P.P. NR.18Vranceaprofesor inv. prescolar - directorprescolarurbanToate cele 3 moduleDosar validat
487Halici MihaelaScoala Nr. 8,, Mihail Kogalniceanu`BotosaniinstitutorprimarurbanToate cele 3 moduleDosar complet - Inscris
488Miclea Maria GRADINITA MICA SIRENAClujEDUCATOAREprescolarurbanToate cele 3 moduleDosar in asteptare
489HRISTEA CLAUDIAGradinita cu p.p nr 12 Husi -VasluiVasluiprofesor inv. prescolarprescolarurbanToate cele 3 moduleDosar in asteptare
490Gherasim ElenaScoala cu clasele I-VIII NeamtInvatatoareprimarruralToate cele 3 moduleDosar in asteptare
491GISCULESCU-ANGHELIU VIOLETAGradinita cu Program Prelungit Nr.1VranceaProfesor pentru invatamantul primar-prescolarprescolarurbanToate cele 3 moduleEligibil pentru formare si subventii
492Bratu IoanaGradinita cu program prelungit nr. 18 FocsaniVranceaProfesor invatamant prescolarprescolarurbanToate cele 3 moduleDosar complet - Inscris
493BENGHEA PATRICIASCOALA CU CLASELE I-VIII VALENIVasluiINVATATORprimarruralToate cele 3 moduleRaspunsuri contradictorii
494OANCEA MAGDALENA VIOLETASCOALA CU CLASELE I-VIII VIPERESTIBuzauPROFESOR LIMBA ROMANAprimarruralToate cele 3 moduleRaspunsuri contradictorii
495Sarbu MariaGradinita HolbocaIasiEducatoareprescolarruralToate cele 3 moduleEligibil pentru formare si subventii
496SAPLACAN VALERIAȘcoala Generala BranișteaBistrita-NasaudinvațatoareprimarruralModulul II + Modulul IIIEligibil pentru formare
497COZMA ELENA LENUTAScoala cu clasele I-VIII, Nr.2 `Dimitrie Cantemir` VasluiVasluiinvatatorprimarurbanToate cele 3 moduleEligibil pentru formare si subventii
498Cute Ana-MariaȘcoala Generala BranișteaBistrita-NasaudInvațatoareprimarruralToate cele 3 moduleEligibil pentru formare si subventii
499Aniculi IlianaScoala Gimnaziala Nr. 1 HolbocaIasiInvatatoareprimarruralToate cele 3 moduleEligibil pentru formare si subventii
500ALBU ELENA BIANCA GRADINITA MICA SIRENAClujPROFESORprescolarurbanToate cele 3 moduleDosar validat
501Szekely Ella-IbolyȘcoala Generala BranișteaBistrita-NasaudInvațatoareprimarruralModulul II + Modulul IIIEligibil pentru formare
502PAUSAN MIHAELA IRINA GRADINITA MICA SIRENAClujPROFESORprescolarurbanToate cele 3 moduleDosar incomplet
503Sechei Liliana-MarinaȘcoala Generala BranișteaBistrita-NasaudInvațatoareprimarruralModulul II + Modulul IIIEligibil pentru formare
504ANDONE ANGELAScoala cu clasele I-VIII, Nr.2 `Dimitrie Cantemir` VasluiVasluiinvatatorprimarurbanToate cele 3 moduleEligibil pentru formare si subventii
505Lazar EvaȘcoala Generala BranișteaBistrita-NasaudInvațatoareprimarruralToate cele 3 moduleEligibil pentru formare si subventii
506ANDONE GHEORGHEScoala cu clasele I-VIII, `ION AGARICI` MUNTENII DE SUS VasluiVasluiinvataorprimarruralToate cele 3 moduleEligibil pentru formare si subventii
507moraru lacramioarascoala nr.2, husiVasluiprofesor de limba englezaprimarurbanToate cele 3 moduleEligibil pentru formare
508ILASCU DOINITAScoala cu clasele I-VIII, `Ivanesti` VasluiVasluiinvatatorprimarruralToate cele 3 moduleEligibil pentru formare si subventii
509PATRASCU LUIZAGRADINITA CU P.P.NR.12 HUSIVasluiProfesor inv. prescolarprescolarurbanToate cele 3 moduleDosar in asteptare
510TATAVURA LORENA VALENTINAGRADINITA ACADEMIA PITICILOR ClujEDUCATOAREprescolarurbanToate cele 3 moduleDosar in asteptare
511Pisaltu CeciliaGradinita cu P. P. nr. 12VasluiProf .invat. prescolarprescolarurbanToate cele 3 moduleDosar complet - Inscris M2+3
512 GUTU MIHAELA GRADINITA CU P. P. NR. 12 HUSIVaslui DIRECTORprescolarurbanToate cele 3 moduleRaspunsuri contradictorii
513CRISAN CORNELIA IOANAGRADINITA ,,ACADEMIA PITICILOR`ClujEDUCATOAREprescolarurbanToate cele 3 moduleDosar in asteptare
514MAIER MARIOARA-NICOLETAGRADINITA `ACADEMIA PITICILOR`ClujPROFESOR INVATAMANT PRESCOLARprescolarurbanToate cele 3 moduleEligibil pentru formare si subventii
515Sapadin ZeinelGradinita cu program normal nr. 4 MangaliaConstantaprofesor invatamant prescolarprescolarurbanToate cele 3 moduleDosar in asteptare
516CALAPOD VALERIAScoala Gimnaziala`Sfantul Ierarh Nicolae` VladestiGalatiprofesor pentru invatamantul primarprimarruralToate cele 3 moduleDosar validat
517Pantilimon Mihaelacolegiu tehnic danubianaNeamteducatoareprescolarurbanToate cele 3 moduleDosar in asteptare
518CIORNEI ELENAGRADINITA CIRLIGELEVranceaEDUCATOAREprescolarruralToate cele 3 moduleEligibil pentru formare si subventii
519SONEL ALINAGOP.,,ALBATROS`` EFORIE SUDConstantaPROFESOR INV.PRESCOLARprescolarurbanToate cele 3 moduleEligibil pentru formare si subventii
520AMZA ANCAGRADINITA PROGRAM PRELUNGIT NR. 8 CONSTANTAConstantaEDUCATOAREprescolarurbanToate cele 3 moduleDosar in asteptare
521Tofan LiviuScoala cu clasele I-VIIINeamtinvatatorprimarruralToate cele 3 moduleDosar in asteptare
522ZAMFIR MARIANA-SIMONALICEUL TEORETIC LUCIAN BLAGAConstantaINSTITUTORprimarurbanToate cele 3 moduleDosar complet - Inscris
523Bichigean Mirela DeliaGRADINITA CU PROGRAM NORMAL NR.2 NASAUDBistrita-NasaudEDUCATOAREprescolarurbanToate cele 3 moduleDosar validat
524NEGOITA OANA-MONICAGradinita nr.13 VranceaProfesorprescolarurbanToate cele 3 moduleEligibil pentru formare si subventii
525ALEXE OANA CAMELIAGradinita cu P.P. nr. 15 FocsaniVranceaprofesor invatamant prescolarprescolarurbanToate cele 3 moduleDosar in asteptare
526DIMA GIGEAGradinita cu program prelungit nr. 18 FocsaniVranceaprofesor invatamant prescolarprescolarurbanToate cele 3 moduleRaspunsuri contradictorii
527CREȚU DOINAȘCOALA CU CLASELE I-VIII VALENIVasluiINVAȚATORprimarruralToate cele 3 moduleRespins - Noneligibil
528alb ioana mariaGradinita `Dumbrava Minunata`ClujeducatoareprescolarurbanToate cele 3 moduleEligibil pentru formare si subventii
529Galatanu Lacramioara IonicaGradinita cu P.P. nr.15 FocsaniVranceaprofesor invatamant prescolarprescolarurbanToate cele 3 moduleDosar complet - Inscris
530NECULA VERONICAGradinita cu program prelungit nr. 18 FocsaniVranceaProfesor invatamant prescolarprescolarurbanToate cele 3 moduleRaspunsuri contradictorii
531BAHNARI CRISTINAGRADINITA CU PROGRAM PRELUNGIT NR. 1 HUSIVasluiPROFESOR PENTRU INVATAMANTUL PRESCOLARprescolarurbanToate cele 3 moduleDosar complet - Inscris
532Ciucă LudmilaȘcoala Nicolae TonitzaConstantanvățătoareprimarruralToate cele 3 moduleDosar in asteptare
533 Dragu MihaelaScoala nr.4 ` Elena Cuza`- VasluiVasluiinstitutorprimarurbanToate cele 3 moduleDosar complet - Inscris
534DRINDA ANCA ELENASCOALA `GH. SINCAI`, GRADINITA CU P.P. `CETATEA FETEI`ClujPROFESOR INVATAMANTUL PRESCOLARprescolarruralToate cele 3 moduleDosar in asteptare
535NECHITA ANA-MARIAGRADINITA `BUBURUZA` ClujProfesor pentru invatamant preprimarprescolarurbanToate cele 3 moduleDosar in asteptare
536RAD TEODORA ROXANAGRADINITA CU PROGRAM NORMAL VIISOARABistrita-NasaudPROFESOR INVATAMANT PRESCOLARprescolarurbanToate cele 3 moduleRespins - Noneligibil
537Cremeriuc Ana-MariaGradinita DegetelIasiProfesorprescolarurbanToate cele 3 moduleDosar complet - Inscris
538ZUBAS ELENA-ANCUTAGPP. Nr 3 `MICUL PRINT`, RadautiSuceavaeducatoareprescolarurbanToate cele 3 moduleDosar complet - Inscris
539MORARU CERASELA-CATALINAScoala cu clasele I-VIII nr.4 ,,Elena Cuza` VasluiVasluiprofesor pentru invatamantul primarprimarurbanModulul II + Modulul IIIDosar in asteptare
540TOMA ILONAGRADINITA CU P.P. NR.1VasluiPROFESOR INVATAMANT PREPRIMARprescolarurbanToate cele 3 moduleDosar complet - Inscris
541SERBAN DIANA LAURAGradinita `Buburuza`Clujinstitutor prescolarurbanToate cele 3 moduleDosar complet - Inscris
542Nicolescu Dana- MihaelaGradinita cu Program Prelungit Nr 7VranceaEducatoareprescolarurbanModulul II + Modulul IIIDosar in asteptare
543Sabados Liliana MariaGradinita `Buburuza`ClujProfesor invatamant prescolarprescolarurbanToate cele 3 moduleDosar complet - Inscris
544Pricope MihaelaGradinita cu p.p. nr. 7 FocsaniVranceaEducatoareprescolarurbanModulul II + Modulul IIIDosar in asteptare
545Potinteu Camelia CristinaGradinita `Buburuza`ClujEducatoareprescolarurbanToate cele 3 moduleDosar complet - Inscris
546Chiriac Florentina MihaelaGradinita cu P.P. nr. 7 FocsaniVranceaProfesor pentru invatamantul primar si prescolarprescolarurbanToate cele 3 moduleDosar complet - Inscris
547Malai VeronicaGradinita `Buburuza`ClujEducatoareprescolarurbanToate cele 3 moduleDosar complet - Inscris
548GHINDA LORINA LUISSASCOALA CU CLS. I-VIII STANILESTIVasluiINVATATORprimarruralToate cele 3 moduleEligibil pentru formare si subventii
549MAC ANISOARAScoala cu clasele I-VIII `Calistrat Hogas`NeamtInvatatoareprimarurbanToate cele 3 moduleDosar in asteptare
550VRANCIANU DIDINAȘcoala cu clasele I-VIII PușcașiVasluiinvațatorprimarruralToate cele 3 moduleEligibil pentru formare
551 GOLEANU CARMENGRADINITA CU P.P. NR.16 FOCSANI VranceaEDUCATOAREprescolarurbanToate cele 3 moduleDosar validat
552Fotu Stefania NetaGradinita cu program prelungit `Amicii`Constantaprof. invatamant preprimarprescolarurbanToate cele 3 moduleDosar complet - Inscris
553TUPA VALENTINASCOALA CU CLS. I-VIII SLOBOZIA BRADULUIVranceaPROFESOR IN INVATAMANTUL PRIMARprimarruralToate cele 3 moduleDosar validat
554Olteanu DanielaG.O.P. `Albatros`ConstantaeducatoareprescolarurbanToate cele 3 moduleEligibil pentru formare si subventii
555DRINGU MARIA CARMENGRUP SCOLAR ROYNOVNeamtprofesor invatamant primarprimarurbanToate cele 3 moduleDosar in asteptare
556APOSTOL CLAUDIA LACRAMIOARAGradinita cu P.P. NR 15 FOCSANIVranceaprofesor invatamant prescolarprescolarurbanToate cele 3 moduleDosar complet - Inscris
557TOMA NICOLETAScoala Generala Nr. 1 BistritaBistrita-NasaudInvatatorprimarurbanToate cele 3 moduleDosar incomplet
558STEFANEL LUMINITAColegiul National ,,Mihai Eminescu` Suceavaprofesor invatamant primarprimarurbanToate cele 3 moduleDosar in asteptare
559Postarnac CorinaScoala Nr. 8,, Mihail Kogalniceanu`BotosaniinvatatoareprimarurbanToate cele 3 moduleRaspunsuri contradictorii
560Halici Mihaela - LilianaScoala cu clasele I - VIII Nr. 1 DorohoiBotosaniprofesor pentru invatamantul primarprimarurbanToate cele 3 moduleDosar validat
561Iacob AndreeaScoala cu claseleI I-VIII Slobozia BraduluiVranceaInvatatorprimarruralToate cele 3 moduleDosar in asteptare
562Iacob OanaScoala cu cls.I-VIII, Slobozia Bradului,jud.VranceaVranceaInvatatorprimarruralToate cele 3 moduleDosar in asteptare
563AGAVRILOAEI PAULASCOALA CU CLASELE I-VIII BOROAIA, VASILE TOMEGEASuceavaPROFESOR INVATAMANT PRESCOLARprescolarruralModulul II + Modulul IIIDosar in asteptare
564EVA FELICIALICEUL TEORETIC ,,VASILE ALECSANDRI`NeamtPROFESOR PENTRU INVATAMANTUL PRIMARprimarruralToate cele 3 moduleDosar complet - Inscris M1+3
565Ichim ElenaLiceul Tehnologic OglinziNeamteducatoareprescolarruralModulul IDosar in asteptare
566Țupa Ionelia-VirginicaȘcoala cu clasele I-VIII CiușleaVranceaprofesor I Limba și literatura romanaprimarruralToate cele 3 moduleEligibil pentru formare si subventii
567TOMA MIHAELAScoala cu clasele I-VIII LuminaConstantaprofesor invatamant primarprimarruralToate cele 3 moduleDosar validat
568Smeria ElenaScoala cu clasele I-VIII TamaseniNeamtinvatatorprimarruralToate cele 3 moduleRaspunsuri contradictorii
569STANCIU RODICAScoala nr. 6 ,, Grigore Antipa,, BotosaniBotosaniinvatatorprimarurbanToate cele 3 moduleDosar in asteptare
570Coman Andreea MariaGradinita AlbinutaClujProfesor in invatamantul prescolarprescolarurbanToate cele 3 moduleDosar validat
571BOBOC LILIANASCOALA CU CLASELE I-VIII SLOBOZIA BRADULUIVranceaPROFESOR PENTRU INVATAMANTUL PRIMAR primarruralToate cele 3 moduleDosar complet - Inscris
572TURANSCHI SILVIALic. Teoretic `V. Alecsandri` - Sc. ` Gh. Asachi `Iasiinstitutor 2primarurbanToate cele 3 moduleDosar incomplet
573Bleanda Marioara-ClaudiaGradinita Nr.1 FocsaniVranceaProf.in inv.prescolarprescolarurbanToate cele 3 moduleDosar in asteptare
574TIRLA IOANA ANDREEASCOALA CU CLASELE I-VIII DRAGESTIBihorEDUCATOAREprescolarruralToate cele 3 moduleDosar validat
575Pojar Andrada-AfiniaGradinita `Mica Sirena`Clujprofesor pentru invatamantul prescolarprescolarurbanToate cele 3 moduleDosar validat
576Corman Luminita-ElenaScoala Nr.6 `Grigore Antipa` BotosaniBotosaniInstitutor-Invatamant PrimarprimarurbanToate cele 3 moduleDosar validat
577NOVAC IULIANASCOALA CU CL.I-VIII NR 1 PAUNESTIVranceaINVATATORprimarruralToate cele 3 moduleEligibil pentru formare si subventii
578POPISTASU ECATERINAScoala STEFAN CEL MARE IasiinstitutorprimarruralToate cele 3 moduleEligibil pentru formare si subventii
579Darmanescu SoficaGradinita cu program normal VanatoriVranceaeducatoareprescolarruralToate cele 3 moduleDosar complet - Inscris
580LACATUȘU VICTORIAȘCOALA NR. 4 `ELENA CUZA` VASLUIVasluiProfesor invațamant primarprimarurbanModulul II + Modulul IIIDosar in asteptare
581Focsa AdrianaSCOALA CU CLS I-VIII TIMBOESTIVranceaINVATATORprimarruralToate cele 3 moduleDosar validat
582CIORNEA ROXANA MARIAGRADINITA,,MICA SIRENA``ClujEDUCATOAREprescolarurbanToate cele 3 moduleDosar validat
583LUCA ANGELALICEUL TEORETIC ,,VASILE ALECSANDRI`Neamtprofesor invațamantul primarprimarruralToate cele 3 moduleDosar in asteptare
584Zaharov Dumitra DanielaScoala Gimnaziala OanceaGalatiinstitutorprimarruralToate cele 3 moduleDosar in asteptare
585TATARU RUXANDA - MARIA CENTRU SCOLAR PENTRU EDUCATIE INCLUZIVA - ROMAN NeamtEDUCATOARE prescolarurbanToate cele 3 moduleDosar complet - Inscris
586Murariu Carmen-ElenaScoala cu clasele I-VIII `Vasile Tomegea`Suceavaprofesor pentru invatamantul prescolarprescolarruralToate cele 3 moduleEligibil pentru formare si subventii
587CRACIUN ANA-MIRELAGRADINITA CU P.P. NR.16 FOCSANI VranceaEDUCATOAREprescolarurbanToate cele 3 moduleDosar validat
588MILEA IULIANAGRADINITA CU P.P. NR.7 FOCSANI VranceaEDUCATOAREprescolarurbanToate cele 3 moduleDosar validat
589Leonte Daniela-CarmenȘcoala cu clasele I-VIIIBotosaniProfesor primarruralToate cele 3 moduleDosar complet - Inscris
590BENKO MARIA RAFILAScoala Generala Ilva MicaBistrita-NasaudeducatoareprescolarruralToate cele 3 moduleEligibil pentru formare si subventii
591Butnaru CristinaGradinița cu p.p nr 10 HușiVasluiEducatoareprescolarurbanToate cele 3 moduleDosar complet - Inscris
592SIDOR MARCELAScoala cu clasele I-IV PopeniBotosaniProfesor invatamant primarprimarruralToate cele 3 moduleEligibil pentru formare si subventii
593LUNTRARU MARIASCOALA CU CLASELE I-VIII NR.1 COMARNAIasiINJVATATORprimarruralToate cele 3 moduleEligibil pentru formare si subventii
594Katona AnnamariaGradinita Casuta FermecataClujinstitutorprescolarurbanToate cele 3 moduleRespins - Noneligibil
595CENUSA LUCIA GEORGETAScoala cu clasele I-IV CiumarnaSuceavaprofesor invatamant prescolarprescolarruralToate cele 3 moduleDosar complet - Inscris
596MARIUTA BODNARIUSCOALA CU CLASELE I-VIII VOITINELSuceavaINVATATORprimarruralToate cele 3 moduleEligibil pentru formare si subventii
597ANDRONESI NAZARICAScoala Generala Ilva- MicaBistrita-NasaudeducatoareprescolarruralToate cele 3 moduleEligibil pentru formare si subventii
598CUCEU LUMINITA-MARIASCOALA GENERALA ,,TIBERIU MORARIU”Bistrita-NasaudPROFESOR INVATAMANT PRIMARprimarruralToate cele 3 moduleRespins - Noneligibil
599ANDRIESCU CARMEN VASILICASCOALA CU CLASELE I-VIII, NR.8, PIATRA NEAMTNeamtINVATATOAREprimarurbanToate cele 3 moduleDosar complet - Inscris
600BEBU ANAScoala cu cls. I-VIII Nr.1Constantaprofesor invatamant primarprimarruralToate cele 3 moduleEligibil pentru formare
601Vicol OanaScoala Nr.11 `George Tutoveanu` BarladVasluiprofesor in invatamantul primarprimarurbanToate cele 3 moduleEligibil pentru formare si subventii
602LEAHU AlinaSCOALA CU CLASELE I-VIII DUMBRAVA ROSIENeamtPROFESOR INVATAMANT PRIMARprimarruralToate cele 3 moduleRespins - Noneligibil
603Buta Iuliana-TatianaScoala cu clasele I-VIII izvoare-BahnaNeamteducatoareprescolarruralToate cele 3 moduleDosar validat
604Nicolescu Irina-NicoletaGradinita cu program prelungit nr.6TeleormaneducatoareprescolarurbanModulul II + Modulul IIIRespins - Noneligibil
605Oniga Ana - DanielaGradinita `Buburuza`Clujprofesor pentru invatamantul prescolarprescolarurbanToate cele 3 moduleDosar complet - Inscris
606STANA MURGEANUGradinita Botarlau-VulturuVranceaProfesor invatamant prescolarprescolarruralToate cele 3 moduleDosar in asteptare
607Sas Alexandra LaviniaScoala Generala ,,Tiberiu MorariuBistrita-Nasaudprofesor invatamant primarprimarruralToate cele 3 moduleDosar in asteptare
608PETRESCU ROXANA ALINA Scoala cu clasele I-VIII Slobozia BraduluiVranceaProfesor in invatamant primar si prescolar primarruralToate cele 3 moduleRespins - Noneligibil
609Sbirciog Mariana-ZelaGradinita cu Program Normal CozaVranceaProfesor pentru Invatamantul PrescolarprescolarruralToate cele 3 moduleRaspunsuri contradictorii
610Muscalu Mihaelascoala cu clasele I-VIII, PodoleniNeamtprofesor pentru invatamantul prescolarprescolarruralToate cele 3 moduleEligibil pentru formare si subventii
611HOMESCU ANCA IOANAGradinita BUBURUZA structura IClujeducatoareprescolarurbanToate cele 3 moduleDosar complet - Inscris
612Hurjui Lacrimioara-VictoriaScoala cu clasele I-VIII VoitinelSuceavaprofesor Inv.primarprimarruralToate cele 3 moduleDosar in asteptare
613LAPUSNEANU MIHAELA -CORNELIASCOALA CU CLASELE I-VIII TAMASENINeamtPROFESOR PENTRU INVATAMANTUL PRIMARprimarruralToate cele 3 moduleRespins - Noneligibil
614Cernica AlexandraȘcoala cu clasele I-VIII`Aghel Saligny`ConstanțaConstantainstitutorprimarurbanToate cele 3 moduleDosar validat
615moisiuc ancasc.cu cl.I-VIII nr.1 `Iraclie Porumbescu` Fratautii NoiSuceavainvatatoareprimarruralToate cele 3 moduleRespins - Noneligibil
616LIPAN RAMONA CONSUELAScoala cu clasele I-VIII nr. 2Neamtprofesor invatamant primarprimarurbanToate cele 3 moduleEligibil pentru formare si subventii
617MANGIUREA MARIANAScoala cu clasele I-VIII `Vlaicu Voda`BrailaProf. invatamant primarprimarurbanToate cele 3 moduleEligibil pentru formare si subventii
618calin ionicaGradinita nr. 1 cu program normal MarasestiVranceaeducatoareprescolarurbanToate cele 3 moduleDosar complet - Inscris
619Botescu MagdaScoala cu clasele I-VIII PastraveniNeamtInvatatorprimarruralToate cele 3 moduleEligibil pentru formare si subventii
620BUHARU AURAGRADINITA CU PROGRAM NORMAL BUDESTIVranceaPROFESOR PENTRU INVATAMANTUL PRESCOLARprescolarruralModulul II + Modulul IIIEligibil pentru formare
621STEFAN DANIELASCOALA GIMNAZIALA NR. 3 LIESTIGalatiINVATATORprimarruralToate cele 3 moduleDosar complet - Inscris
622costea andreiLICEUL DE ARTE PLASTICE ROMULUS LADEAClujprofesor invatamant primarprimarurbanToate cele 3 moduleEligibil pentru formare si subventii
623Tabacaru Elena LauraScoala Gimnaziala `Constantin Gh.Marinescu`Galatiprof.inv.primarprimarurbanToate cele 3 moduleDosar in asteptare
624DRUGAN VASILICAGRADINITA NR.2 PISCUGalatiEDUCATOAREprescolarruralToate cele 3 moduleDosar complet - Inscris
625MARES DANIELAGradinita nr.17(11) FocsaniVranceaProfesor invatamant prescolarprescolarurbanToate cele 3 moduleEligibil pentru formare
626Olaru Luminita RozauraGradinita P.P nr. 24 Botosaniprof. invatamant prescolarprescolarurbanToate cele 3 moduleRaspunsuri contradictorii
627GHEORGHIU IONELAGRADINITA NR.13VranceaPROFESOR PRESCOLARprescolarurbanToate cele 3 moduleEligibil pentru formare si subventii
628Ungureanu MariaGradinita cu P.P.,Nr.2,HusiVasluiProfesor Invatamant PrescolarprescolarurbanToate cele 3 moduleDosar in asteptare
629FARCAS MARIA-MONICASCOALA CU CLASELE I-VIII LUNA DE SUSClujeducatorprescolarruralToate cele 3 moduleEligibil pentru formare
630Muntianu- Miron LauraScoala Nr. 8 ,,Mihail Kogalniceanu` DorohoiBotosaniprofesor invatamant primarprimarurbanToate cele 3 moduleDosar in asteptare
631suster ecaterinacolegiul tehnic`petru poni` Neamtprofesor pentru invatamantul prescolarprescolarurbanToate cele 3 moduleDosar in asteptare
632HULUB ANISOARAScoala cu cl. I-VIII Saveni/BotosaniBotosaniinvatatoareprimarurbanToate cele 3 moduleDosar in asteptare
633CERNAT TATIANASCOALA SFINTII IMPARATIGalatiPROF. INV. PRIMARprimarurbanToate cele 3 moduleRaspunsuri contradictorii
634Pușca Ilariașcoala cu clasele I-IV CiumarnaSuceavaprofesor inv. primarprimarruralToate cele 3 moduleRaspunsuri contradictorii
635COBZARU DUMITRASCOALA GIMNAZIALA NR.9 ` CALISTRAT HOGAȘ`GalatiINSTITUTORprimarurbanToate cele 3 moduleRespins - Noneligibil
636Aneci GheorghinaScoala cu clasele I-VIII ArgelSuceavaprofesor invatamant primarprimarruralToate cele 3 moduleDosar complet - Inscris
637hritac dianascoala cu clasele 1-8 teofil valcu hanestiBotosaniinvatatoareprimarruralToate cele 3 moduleDosar validat
638Oprea NelutaGradinita cu Program Prelungit nr.7VranceaProf.invatamant prescolarprescolarurbanModulul II + Modulul IIIEligibil pentru formare
639TESU LIVIA ALINAGRADINITA CU PROGRAM PRELUNGIT NR 7 FOCSANIVranceaEDUCATOAREprescolarurbanModulul II + Modulul IIIDosar in asteptare
640Muresan-Sas MariaScoala Generala `Tiberiu Morariu` SalvaBistrita-NasaudinvatatoareprimarruralToate cele 3 moduleDosar complet - Inscris
641Codrescu NicoletaLiceul Teoretic `Duiliu Zamfirescu` OdobestiVranceaProfesor pentru invatamantul primarprimarurbanToate cele 3 moduleDosar complet - Inscris
642Marc LauraScoala cu cls. I- VIII CERNESTIMaramuresProfesor invatamant primarprimarruralToate cele 3 moduleDosar in asteptare
643DAMIAN GEORGETASCOALA SFINTII IMPARATI-NR.42GalatiPROFESOR INV. PRIMARprimarurbanToate cele 3 moduleEligibil pentru formare si subventii
644RANCEANU LIVIA CORINASC. GIMNAZIALA NR.12`MIRON COSTIN`GalatiINSTITUTORprimarurbanToate cele 3 moduleDosar in asteptare
645BOTA MARIASC.CU CLS I-VIII SIEUMaramuresPROFESOR INV. PRIMARprimarruralToate cele 3 moduleEligibil pentru formare si subventii
646Cotos LenutaScoala Gimnaziala Miron Costin GalatiinstitutorprimarurbanToate cele 3 moduleRespins - Noneligibil
647Marghetici MonicaGPP `La piticul vesel` SuceavaSuceavaProfesor pentru invatamantul prescolarprescolarurbanToate cele 3 moduleEligibil pentru formare si subventii
648STAN CATALINAGradinita cu P.P. nr.15 FocsaniVranceaINSTITUTORprescolarurbanToate cele 3 moduleDosar validat
649ILINCAI DANIELASCOALA CU CLASELE I-VIII, NR. 1 `AL. I. CUZA` SuceavaPROFESORprimarurbanToate cele 3 moduleDosar complet - Inscris
650Sarbusca Moraru Alin DumitruScoala cu clasele I-VIII HerlaSuceavaprofesor pentru invatamantul primarprimarruralToate cele 3 moduleEligibil pentru formare
651Sarbusca Moraru Alina MihaelaScoala cu clasele I-VIII HerlaSuceavaprofesor pentru invatamantul primarprimarruralToate cele 3 moduleEligibil pentru formare si subventii
652NEGREAN NICOLETA ANGELICAGRADINITA NR.35BihorPROFESOR INVATAMANT PRESCOLARprescolarurbanToate cele 3 moduleDosar complet - Inscris
653NISTOR ANDREEA NICOLETAGRADINITA NR.35BihorPROFESOR INVATAMANTUL PRESCOLARprescolarurbanToate cele 3 moduleDosar complet - Inscris
654Matei Ioana VeronicaGradinita `Academia piticilor`ClujEducatoareprescolarurbanToate cele 3 moduleEligibil pentru formare si subventii
655CHIRILA GEORGETAGRADINITA NR.35BihorPROFESOR INVATAMANTUL PRESCOLARprescolarurbanToate cele 3 moduleEligibil pentru formare si subventii
656POPA ELENA CRINAGRADINITA NR. 13 FOCSANIVranceaEDUCATOAREprescolarurbanToate cele 3 moduleEligibil pentru formare
657DOMINTE RODICASCOAOLA CU CLS I-VIII COROPCENIIasiINVATATOAREprimarruralModulul I + Modulul IIIDosar complet - Inscris
658IAVORSCHI GENOVEVA MADALINASCOALA GIMNAZIALA NR. 3 `I. L. CARAGIALE`Galatiprofesor invatamant primarprimarurbanToate cele 3 moduleRespins - Noneligibil
659Tamas AndreaGradinita `Buburuza`ClujProfesor pentru invatamantul preprimarprescolarurbanToate cele 3 moduleDosar complet - Inscris
660Nichitoae AdrianScoala cu cls.I -VIII ,,Nicolae Grigorescu`NeamtinvatatorprimarruralToate cele 3 moduleDosar complet - Inscris
661Bangur EvaGradinita `Buburuza`ClujEducatoareprescolarurbanToate cele 3 moduleDosar complet - Inscris
662Vasile-Vleju AnaScoala cu cls I-VIII ,,Nicolae Grigorescu`NeamteducatoareprescolarruralToate cele 3 moduleDosar complet - Inscris M1+3
663Nadasan Lorena CristinaGradinita ,,Albinuta.`` Cluj-NapocaClujEducatoareprescolarurbanToate cele 3 moduleRespins - Noneligibil
664Versanu EugeniaScoala cu cls I - VIII ,,Nicolae Grigorescu`NeamteducatoareprescolarruralToate cele 3 moduleDosar in asteptare
665Penciulescu Irina-ElenaGradinita `Buburuza`ClujEducatoareprescolarurbanToate cele 3 moduleDosar complet - Inscris
666Sirbu DoinițaInspectoratul Școlar Județean ConstanțaConstantainspector școlar de specialitate invațamant primarprimarurbanToate cele 3 moduleRespins - Noneligibil
667Radulescu Ingrid IuliaINSPECTORATUL ȘCOLAR JUDEȚEAN CONSTANȚAConstantaInspector invațamant primarprimarruralToate cele 3 moduleEligibil pentru formare
668chindris todorica ioanaSCOALA CU CLASELE I-VIII SIEUMaramuresPROFESOR INV PRIMARprimarruralToate cele 3 moduleEligibil pentru formare
669BADIU DANIELASCOALA CU CLASELE I-VIII NR.2 BARLADVasluiINSTITUTORprimarurbanToate cele 3 moduleDosar complet - Inscris
670NISTOR CECILIA CRISTINAG.P.N NR.1 MURFATLARConstantaInstitutorprescolarurbanToate cele 3 moduleDosar in asteptare
671BOSOI GINA GEORGIANAGradinita cu P.P. nr. 15 FocsaniVranceaprofesor invatamant prescolarprescolarurbanToate cele 3 moduleDosar complet - Inscris
672Lucescu Dorina LucianaGradinita cu Program Normal Nr 2 LivezileBistrita-NasaudeducatoareprescolarruralToate cele 3 moduleRespins - Noneligibil
673BANDAC MENDISCOALA CU CLASELE I-VIII NR.2 BARLADVasluiProfesor invatamant primarprimarurbanToate cele 3 moduleEligibil pentru formare
674Hordencu SoficaGradinița cu Program Prelungit ”Ion Creanga” ConstantaProfesor invațamant preșcolarprescolarurbanToate cele 3 moduleDosar in asteptare
675Simihaian CameliaGradinita AlbinutaClujeducatoareprescolarurbanToate cele 3 moduleDosar in asteptare
676Neca IonelaGradinița PP ”Ion Creanga”ConstantaProfesor invațamant preșcolarprescolarurbanToate cele 3 moduleDosar complet - Inscris
677ADASCALITEI ANTONICACSEI BotosaniBotosaniProf.itinerant(educatoare)primarurbanToate cele 3 moduleDosar validat
678PINZARIU DORINScoala cu cls.I-VIII ,,Stefan Ciobotarasu` LipovatVasluiinvatatorprimarruralToate cele 3 moduleDosar in asteptare
679GIRNEATA SANDAScoala cu clasele I-VIII Nereju MicVranceaProfesor invatamant prescolarprescolarruralToate cele 3 moduleRaspunsuri contradictorii
680Misaila ConstantinaGradinita nr. 39 `Dumbrava Minunata` GalatiGalatiinstitutorprescolarurbanToate cele 3 moduleEligibil pentru formare si subventii
681Golban LuciaGrădiniţa cu program prelungit 56 Oradea-structură PN nr.2Bihorprofesor nvăţămnt preşcolar-educatoareprescolarurbanToate cele 3 moduleDosar in asteptare
682FILIP MIOARA VASILICAScoala cu clasele I-VIII Nr.2, Piatra NeamtNeamtprofesor invatamant primarprimarurbanToate cele 3 moduleDosar complet - Inscris
683Costin AlexandraGradinita cu Program Prelungit `Mica Sirena I`ClujEducatoareprescolarurbanToate cele 3 moduleEligibil pentru formare si subventii
684ȚIUCUTEAN JUANITA FLORENTINAȘCOALA GENERALA NR. 2 SANTANAAradINVAȚATOAREprimarurbanToate cele 3 moduleRespins - Noneligibil
685Muresan IrinaGradinita `Buburuza`ClujProfesor pentru invatamantul prescolarprescolarurbanToate cele 3 moduleDosar in asteptare
686VAIS RODICAGradinita`Albinuta`Clujprofesor invatamant prescolarprescolarurbanToate cele 3 moduleEligibil pentru formare
687Rusu CameliaScoala Nr. 12 ``Miron Costin``GalatiinvatatorprimarurbanToate cele 3 moduleDosar in asteptare
688Muresan Ioana MariaGradinita `Buburuza`ClujProfesor pentru invatamantul prescolarprescolarurbanToate cele 3 moduleDosar complet - Inscris
689POP SIMONAGRADINITA BUBURUZA STRUCTURA IClujeducatoareprescolarurbanToate cele 3 moduleDosar complet - Inscris
690JUDE ILEANAGRADINITA BUBURUZA STRUCTURA IClujeducatoareprescolarurbanToate cele 3 moduleDosar complet - Inscris
691Cibi CristinaSc. Gen. `Sf. Andrei`HarghitaProf. inv. prescolarprescolarruralToate cele 3 moduleRespins - Noneligibil
692TODORAN OANAGRADINITA BUBURUZA STRUCTURA IClujeducatoareprescolarurbanToate cele 3 moduleDosar in asteptare
693MARGINEAN GABRIELAGRADINITA BUBURUZA STRUCTURA IClujeducatoareprescolarurbanToate cele 3 moduleDosar in asteptare
694ROMAN PETRUTAGRADINITA ALBINUTAClujPROFESORprescolarurbanToate cele 3 moduleDosar validat
695PANTIRU CLAUDIAC.T.,,DANUBIANA``NeamtEDUCATOAREprescolarurbanToate cele 3 moduleDosar validat
696CALANCEA ALINA-GABRIELAgradinita cu prg prelungit, nr.10, HusiVasluiprofesor pentru invatamantul prescolarprescolarurbanToate cele 3 moduleDosar complet - Inscris
697Manolache Ana-mariaGRUPUL SCOLAR AGRICOL PUIESTIVasluiEDUCATOAREprescolarruralToate cele 3 moduleDosar validat
698MANOLEA MILUTAGRADINITA CU PROGRAM PRELUNGIT NR. 1 - HUSIVasluiEDUCATOAREprescolarurbanToate cele 3 moduleRespins - Noneligibil
699Tise MariaGradinita ,,Albinuta`` Cluj-NapocaClujEducatoareprescolarurbanToate cele 3 moduleEligibil pentru formare si subventii
700Voicu ( Morozan) AdinaGradinita cu program prelungit nr. 3 MangaliaConstantaProfesor pentru invatamantul prescolarprescolarurbanToate cele 3 moduleDosar complet - Inscris
701VANCU VOICHIȚA ETELCAInspectoratul Școlar Județean BihorBihorInspector de specialitateprescolarurbanToate cele 3 moduleDosar in asteptare
702Platon CameliaGradinita cu Program Normal Nr. 3GalatiProfesor invatamant prescolarprescolarruralToate cele 3 moduleDosar complet - Inscris
703Acsinte Alina MarianaScoala cu clasele I - VIII `Alexandru Podoleanu`NeamtinvatatorprimarruralToate cele 3 moduleEligibil pentru formare si subventii
704Toderita RodicaScoala cu clasele I-IV Carligi (structura)Neamtprofesor invatamant prescolarprescolarruralToate cele 3 moduleDosar complet - Inscris
705Glavan Gianina DanielaScoala Gimnaziala Slobozia ConachiGalatiProfesor invatamant prescolarprescolarruralToate cele 3 moduleDosar complet - Inscris
706Vatamanu ElviraGrupul Scolar Agricol - Gradinita nr. 1 PuiestiVasluieducatoareprescolarruralToate cele 3 moduleDosar in asteptare
707Barit CostinelaScoala Gimnaziala nr 33GalatiProfesor invatamant primarprimarurbanToate cele 3 moduleDosar complet - Inscris
708Anton Simona MarinelaȘcoala cu clasele I-VIII ZvorișteaSuceavaProfesor pentru invațamant primarprimarruralToate cele 3 moduleDosar complet - Inscris
709LAZAR ANGELAGrup Scolar ,,Radu Petrescu` , Prundu BirgauluiBistrita-Nasaudprofesor pentru invatamantul primarprimarruralToate cele 3 moduleEligibil pentru formare si subventii
710Cosbuc AlexandraGrup Scolar,,Radu Petrescu` Prundu BirgauluiBistrita-Nasaudprofesor invatamant primarprimarruralToate cele 3 moduleEligibil pentru formare si subventii
711POPA RODICAȘCOALA CU CLASELE I- VIII DULCEȘTINeamtprofesor invațamant primarprimarruralToate cele 3 moduleRespins - Noneligibil
712TROFIN ECATERINASCOALA CU CLASELE I-VIII BRUSTURINeamtEDUCATOAREprescolarruralToate cele 3 moduleDosar complet - Inscris
713Bondar EugeniaGradinita P.N.Nr.3 HusiVasluieducatoareprescolarurbanToate cele 3 moduleDosar complet - Inscris
714Iutis Cristina ManuelaScoala Gimnaziala Stoicani-FoltestiGalatiprofesor invatamant primarprimarruralToate cele 3 moduleDosar in asteptare
715Costea Anisoarascoala cu clasele I-VIII DobirceniBotosaniinvatatoareprimarruralToate cele 3 moduleDosar in asteptare
716GHERASIM NINAGRADINITA CU PROGRAM PRELUNGIT NR. 1 HUSIVasluiEDUCATOAREprescolarurbanToate cele 3 moduleDosar in asteptare
717Rașcanu ElanaȘcoala cu clasele I-VIII Virgil CaraivanVasluiInvațatoareprimarruralToate cele 3 moduleDosar complet - Inscris
718IUREA ANISOARAGRUPUL SCOLAR AGRICOL PUIESTIVasluiINVATATORprimarruralToate cele 3 moduleEligibil pentru formare si subventii
719GROSU IRINASCOALA CU CLASELE I-VIII ALBESTI, NR.1BotosaniProfesor invatamant primarprimarruralToate cele 3 moduleDosar in asteptare
720NICOLAE CRISTINAGRUP SCOLAR AGRICOL PUIESTIVasluiINVATATORprimarruralToate cele 3 moduleEligibil pentru formare si subventii
721CIUTACU SIMONA MARIACentrul Scolar pt Educatie incluziva BrailaBrailaInvatator mitinerantprimarurbanToate cele 3 moduleDosar complet - Inscris
722RUSU VERONICA - ALEXANDRINAGradinita Zana ZorilorClujEducatoareprescolarurbanToate cele 3 moduleDosar in asteptare
723SURUBARIU MIHAELAScoala cu cl.I-VIII,,O.Bancila`Corni-structura Balta-ArsaBotosaniprofesor invatamant primarprimarruralToate cele 3 moduleDosar complet - Inscris
724ISTRATE ELENA-IRINAGRUPUL SCOLAR AGRICOL VasluiEDUCATOAREprescolarruralToate cele 3 moduleDosar complet - Inscris
725ALEXE GHEORGHESCOALA CU CLASELE I-VIII SAPOCABuzauPROFESOR INVATAMANT PRIMARprimarruralToate cele 3 moduleDosar complet - Inscris
726Covalschi NatalitaScoala cu clasele I-VIII PatrautiSuceavainvatatorprimarruralModulul I + Modulul IIDosar in asteptare
727URSU MILUTAGradinita nr. 1 Valu lui TraianConstantaeducatoareprescolarruralToate cele 3 moduleDosar complet - Inscris
728Raileanu IonicaScoala Gimnaziala nr. 40GalatiProfesor invatamant primarprimarurbanToate cele 3 moduleRespins - Noneligibil
729STROI MIHAELASCOALA CU CLASELE I-VIII PUNGESTIVasluiEDUCATOAREprescolarruralToate cele 3 moduleDosar complet - Inscris
730SERBAN GINAGradinita nr. 1 Valu lui TraianConstantaeducatoareprescolarruralToate cele 3 moduleDosar complet - Inscris
731Costea MaricelScoala cu clasele I-VIII Dobirceni, Structura CismanestiBotosaniinvatatorprimarruralToate cele 3 moduleEligibil pentru formare si subventii
732RUNCAN CORNELIAGRADINITA NR.1 REBRABistrita-NasaudEDUCATOAREprescolarruralToate cele 3 moduleEligibil pentru formare si subventii
733Nati OnitaGRADINITA NR.1 REBRABistrita-NasaudEDUCATOAREprescolarruralToate cele 3 moduleDosar complet - Inscris
734MAXIM BOGDANASCOALA CU CLASELE I-VIII `DIMITRIE ONCIUL`SuceavainvatatoareprimarruralToate cele 3 moduleDosar complet - Inscris
735Buhai Maria IoanaScoala cu clasele I - VIII Maramuresprofesor pentru invatamantul primarprimarruralToate cele 3 moduleRespins - Noneligibil
736Dumitrache AlinaGradinita nr.61 Ion CreangaGalatiProfesor in invatamantul prescolarprescolarurbanToate cele 3 moduleEligibil pentru formare
737Daniela-Mioara ChisalitaGradinita cu program prelungit Nr 23 ,,Cuore`Botosani Profesor pentru invatamantul prescolarprescolarurbanToate cele 3 moduleDosar in asteptare
738Sandulachi Felicia-StraticaScoala cu cl.I-IV Nr.3 SuharauBotosaniprofesor inv. primarprimarruralToate cele 3 moduleDosar in asteptare
739VERONICA BODNARSCOALA CU CLASELE I-VIII VOITINELSuceavaINVATATORprimarruralToate cele 3 moduleEligibil pentru formare si subventii
740Craioveanu MadalinaScoala Sfantul AndreiBrailaprofesor invatamant primarprimarruralToate cele 3 moduleDosar in asteptare
741NISTOR CLAUDIALICEUL TEORETIC ,,DECEBAL` - GRADINITA P.N. ,,FLIPPER` - structura ConstantaProfesor pentru invatamant prescolarprescolarurbanToate cele 3 moduleDosar in asteptare
742Popa ConstantaLiceul Economic `Vasile Conta` Targu NeamtNeamtinvatatorprimarurbanToate cele 3 moduleEligibil pentru formare si subventii
743Afusoaie SandaGRUP SCOLAR,, IONEL TEODOREANU`` VictoriaIasiprofesor invatamant primarprimarruralToate cele 3 moduleEligibil pentru formare si subventii
744PURUSNIUC IRINASCOALA CU CLS. I-VIII NR. 2 `STEFAN CEL MARE` - DOROHOIBotosaniPROFESOR PENTRU INVATAMANTUL PRIMARprimarurbanToate cele 3 moduleDosar complet - Inscris
745ARDELEAN IOANAGRADINITA CU PROGRAM NORMALBihorPROFESOR PENTRU INVATAMANTUL PRESCOLARprescolarruralToate cele 3 moduleRespins - Noneligibil
746MUCENICA MARCELAScoala cu clasele I-VIII PufestiVranceaprofesor pentru invatamantul prescolarprescolarruralToate cele 3 moduleDosar complet - Inscris
747MANEA CAMELIACOLEGIUL NATIONAL ,, ROMAN-VODA`NeamtPROFESOR PENTRU INVATAMANTUL PRIMARprimarurbanToate cele 3 moduleDosar in asteptare
748PURUSNIUC CONSTANTINSCOALA CU CLS. I-VIII `DIMITRIE POMPEIU` - BROSCAUTIBotosaniPROFESOR PENTRU INVATAMANT PRIMARprimarruralToate cele 3 moduleDosar complet - Inscris
749Sava Carmen VasilicaGPN nr. 2 `Krystyna Bochenek` Poiana MiculuiSuceavaeducatoareprescolarruralToate cele 3 moduleDosar complet - Inscris
750BOLOCA ALINASCOALA CU CLASELE I-VIII SAMSON BODNARESCUSuceavaEDUCATOAREprescolarruralToate cele 3 moduleEligibil pentru formare si subventii
751LASZLO NICOLETAGRADINITA P.P. NR.3-MANGALIAConstantaPROFESOR INVATAMANT PREPRIMARprescolarurbanToate cele 3 moduleDosar complet - Inscris
752Nastase Adrianascoala cu clasele I-VIII IANAVasluiINVATATOAREprimarruralToate cele 3 moduleRespins - Noneligibil
753luchian cristinascoala cu clasele I-VIII draganestiNeamteducatoareprescolarruralToate cele 3 moduleRespins - Noneligibil
754Popescu Raluca-EmiliaȘcoala George Enescu NavodariConstantaprofesor invațamant primarprimarurbanToate cele 3 moduleDosar complet - Inscris
755Stoica AdelaScoala cu clasele I-VIIIVranceaprofesor invatamant primarprimarruralToate cele 3 moduleDosar incomplet
756TURCEAC LILIANA VIORICAGRADINITA NR. 8 STRUCTURA A SCOLII GIMNAZIALE STFAN CEL MARE DOROHOIBotosaniPROFESOR INVATAMANT PREPRIMARprescolarurbanToate cele 3 moduleEligibil pentru formare si subventii
757andries niculina-monicascoala cu clasele I-VIII-draganestiNeamteducatoareprescolarruralToate cele 3 moduleEligibil pentru formare si subventii
758Mitrofan Marieta-CristinaScoala GimnazialaVranceainvatatoareprimarruralToate cele 3 moduleDosar complet - Inscris
759Voicu LilianaScoala cu Clasele I - VIII Darabani - Liceul Teoretic Negru VodaConstantaProfesor in invatamantul primarprimarruralToate cele 3 moduleDosar complet - Inscris
760AILINCAI ELENASCOALA NR. 9 CALISTRAT HOGASGalatiPROF. INV. PRIMARprimarurbanToate cele 3 moduleEligibil pentru formare
761paduraru corinascoala gimnaziala LipovatVasluiprofesorprimarruralModulul II + Modulul IIIEligibil pentru formare si subventii
762GERGELY LILIANA VIORICAGRUP SCOLAR `SNGHEL SALIGNY`Satu MareinvatatoareprimarruralToate cele 3 moduleEligibil pentru formare si subventii
763Petrișor Bianca FlorentinaGradinita Dumbrava MinunataClujeducatoareprescolarurbanToate cele 3 moduleDosar validat
764Barjovanu MariaColegiul National `Roman-Voda`NeamtProfesor pentru invatamantul primar si prescolarprimarurbanToate cele 3 moduleDosar in asteptare
765ADAM AURORAScoala nr.1 `Mihail Sadoveanu `VasluiInvatatorprimarurbanToate cele 3 moduleDosar in asteptare
766OPREA LOURETHGRADINITA NR.38 -structura GRADINITA NR.44Galatiinstitutor invatamant prescolarprescolarurbanToate cele 3 moduleDosar in asteptare
767CALTUT-IONESCU FLORENTINAGradinita pp nr 3ConstantaINSTITUTORprescolarurbanToate cele 3 moduleDosar complet - Inscris
768PINZARIU PETRONELASCOALA CU CLASELE I - VIII SLOBOZIA DEALIasiPROFESOR INVATAMANT PRIMARprimarruralToate cele 3 moduleDosar complet - Inscris
769SZEKELY KINGAGRADINITA `ACADEMIA PITICILOR`ClujeducatoareprescolarurbanToate cele 3 moduleDosar in asteptare
770SIDOR MARIA- TITIANAGRADINIȚA CU P. P. NR. 2Bistrita-NasaudPROFESOR PENTRU INVAȚAMANTUL PREȘCOLARprescolarurbanToate cele 3 moduleDosar complet - Inscris
771PISLAR ANCAScoala cu clasele I-VIII MILISAUTISuceavaProfesor invatamant primarprimarurbanToate cele 3 moduleDosar complet - Inscris
772Stefan Antoanela AlinaGradinita cu PP. NR.8 DOROHOIBotosaniprofesor invatamant prescolarprescolarurbanToate cele 3 moduleEligibil pentru formare
773Paiu CatalinaScoala cu clasele I-VIII Alexandru VlahutaVasluiinvatatorprimarruralToate cele 3 moduleDosar validat
774URSACIUC AURELIAScoala cu clasele I-VIII Zamostea- SuceavaSuceavaProfesor invatamant primarprimarruralToate cele 3 moduleEligibil pentru formare si subventii
775POP MARIAGradinita Zana Zorilor ClujeducatoareprescolarurbanToate cele 3 moduleDosar in asteptare
776CRETU LACRAMIOARASCOALA CU CLASELE I-VII POIENESTIVasluiINSTITUTORprimarruralToate cele 3 moduleEligibil pentru formare si subventii
777Diaconu Mihaela-AlinaȘcoala cu clasele I-VIII Nr. 6 ,,Mihai Eminescu” VasluiVasluiinvațatorprimarurbanToate cele 3 moduleDosar in asteptare
778PARASCHIV MARIANAScoala Gimnaziala Nr 12 GalatiProfesor inv.primarprimarurbanToate cele 3 moduleDosar in asteptare
779brahariu angelaSCOALA CU CL I-IV CUMPARATURASuceavaPROF. INV. PRIMARprimarruralToate cele 3 moduleDosar validat
780Moise GeorgetaGradinita P.N.nr.59 GalatiProfesor invatamant prescolarprescolarurbanModulul II + Modulul IIIDosar in asteptare
781Cozma Mona- ElenaLiceul Comercial Spiru Haret NeamtinvatatorprimarurbanModulul I + Modulul IIIEligibil pentru formare
782BURACIUC LUCIA-LOREDANASc. Gen. Iacob si Ioachim Muresanu RebrisoaraBistrita-NasaudInvatatoareprimarruralToate cele 3 moduleRaspunsuri contradictorii
783Apavaloaei MariaScoala cu clasele I-VIII Ion Creanga/Structura AverestiNeamtprofesor invatamant primarprimarruralToate cele 3 moduleDosar in asteptare
784Ungureanu ParaschivaCentrul Scolar pentru Educatie IncluzivaBotosaniProfesor itinerant/ de sprinijprimarurbanToate cele 3 moduleRespins - Noneligibil
785herenciuc rodica - loredanaScoala `Nicolae Tonitza`, ConstantaConstantaprofesor pentru invatamant primarprimarurbanToate cele 3 moduleDosar in asteptare
786PAVEL NADIAGRADINITA PP NR 7 MANGALIAConstantaPROFESOR INVATAMANT PRESCOLARprescolarurbanToate cele 3 moduleDosar in asteptare
787Gogu MihaelaScoala cu clasele I- VIII Nr. 1 ,, Nicolae Stoleru`` SuceavaInvatatorprimarruralToate cele 3 moduleDosar complet - Inscris
788NEGREA SORIN-LUCIANSCOALA CU CLASELE I-VIII GHERMANESTIVasluiINVATATORprimarruralToate cele 3 moduleDosar in asteptare
789Bucur Mariana ElenaScoala Generala `Mihai Eminescu`Bistrita-Nasaudprofesor invatamant primarprimarurbanToate cele 3 moduleDosar in asteptare
790NEGREA ALICESCOALA NR.1”MIHAIL SADOVEANU” HUSIVasluiINVATATOAREprimarurbanToate cele 3 moduleDosar complet - Inscris
791Botosineanu MariaGradinita nr.10 BotosaniBotosaniprof. inv. prescolarprescolarurbanToate cele 3 moduleRaspunsuri contradictorii
792Gogu Mihail- CornelScoala cu clasele I- VIII Nr. 1 ,, Nicolae Stoleru``SuceavaInvatatorprimarruralToate cele 3 moduleDosar complet - Inscris
793Trifan RodicaGradinita cu program prelungit nr. 1Vranceaprofesor in invatamantul prescolarprescolarurbanToate cele 3 moduleDosar validat
794MATEI IOANAColegiul National `Andrei Muresanu` BistritaBistrita-NasaudInvatatoareprimarurbanToate cele 3 moduleEligibil pentru formare si subventii
795Hriscu CristinaScoala Primara CucoraniBotosaniprofesor pentru invatamant primarprimarruralToate cele 3 moduleDosar complet - Inscris
796BURLACU ANISOARA GEANINALiceul Teoretic ,,Nicolae Iorga`Botosaniinvatator / profesor pedagogia invatamantului primar si prescolarprimarurbanToate cele 3 moduleDosar validat
797Tiritelnicu Mihaela-GabrielaScoala cu clasele I-VIII Nr.8 ,,Elena Rares `BotosaniBotosaniinvatatoarprimarurbanToate cele 3 moduleRespins - Noneligibil
798PICA DESPINASCOALA CU CLASELE I-VIII PILDESTINeamtPROFESOR INVATAMANT PRIMARprimarruralModulul II + Modulul IIIEligibil pentru formare
799BALAN VICAGradinita nr.41`Codruta`Galatiprofesor invatamant prescolarprescolarurbanToate cele 3 moduleDosar complet - Inscris
800ROSU IULIU EUGENSCOALA GENERALA DUMITRABistrita-Nasaudprofesor invatamant primarprimarruralToate cele 3 moduleRespins - Noneligibil
801Halmu RodicaColegiul National `Andrei Muresanu` BistritaBistrita-NasaudInvatatoareprimarurbanToate cele 3 moduleEligibil pentru formare
802Timofte MihaelaScoala cu clasele I-VIII Nr. 1 RuseniNeamtinvatatorprimarruralToate cele 3 moduleRespins - Noneligibil
803Pascuti VioletaGradinita nr. 35BihorprofesorprescolarurbanToate cele 3 moduleDosar in asteptare
804PIRGHIE CRISTINAGPN LUMINITASuceavaprofesor pentru invatamant prescolar si primarprescolarruralToate cele 3 moduleDosar in asteptare
805FILON IULIANA- ELENAGRUP SCOLAR ”NICOLAE ISTRATOIU”ConstantaEDUCATOAREprescolarruralToate cele 3 moduleEligibil pentru formare
806ION MARIA-MIRELAGRADINITA PP..NR.3ConstantaPROFESOR INVATAMANT PRIMAR SI PRESCOLARprescolarurbanToate cele 3 moduleDosar in asteptare
807Munteanu SimonaȘcoala Nr. 3 ”Constantin Parfene” VasluiVasluiInvațatorprimarurbanToate cele 3 moduleEligibil pentru formare si subventii
808FATU MIHAELA CORINAGRADINITA CU PROGRAM PRELUNGIT NUMARUL 10BuzauEDUCATORprescolarurbanToate cele 3 moduleDosar complet - Inscris
809Moga Popa Simona GeorgetaGradinita cu program prelungit numarul 35 OradeaBihorprofesor pentru invatamantul prescolarprescolarurbanToate cele 3 moduleDosar complet - Inscris
810PADURARU AURELIAGRADINITA NR.15 `DUMBRAVA MINUNATA` VASLUIVasluiEDUCATOAREprescolarurbanToate cele 3 moduleDosar in asteptare
811Salciuc Alina-PetronelaScoala cu clasele I-VIII Serbanesti, ZvoristeaSuceavaprofesor pentru invatamantul primar si prescolarprimarruralToate cele 3 moduleDosar in asteptare
812Cornea Steluta MirelaScoala cu clasele I-VIII `Dimitrie Cantemir`Brailaprofesor pntru invatamant primarprimarurbanToate cele 3 moduleEligibil pentru formare si subventii
813MIRON FELICIAScoala cu clasele I-VIII Salcea-PrelipcaSuceavaProfesor pentru inv. primarprimarruralToate cele 3 moduleDosar complet - Inscris
814Nechita DanielaScoala cu clasele I-VIIIBotosaniProfesor invatamantul primarprimarruralToate cele 3 moduleRespins - Noneligibil
815ZETU-UNGUREANU GRETA-MAGDAG.P.N. NR. 7 `VOINICELUL` FALTICENISuceavaprofesor invatamant prescolarprescolarurbanToate cele 3 moduleDosar complet - Inscris
816SAVA DIANA IRINA ANTUANELAGradinița cu PP nr. 8 „Licurici” BarladVasluieducatoareprescolarurbanToate cele 3 moduleDosar complet - Inscris
817SAVA ȘTEFAN STELIANȘcoala cu clasele I - VIII GrivițaVasluiinvațatorprescolarruralToate cele 3 moduleEligibil pentru formare si subventii
818Nasui Cristina-LuciaScoala GimnazialaMaramuresprofesor invatamant primarprimarruralToate cele 3 moduleDosar in asteptare
819STIRBU AURORAG.P.P.Nr.4 ,,Pinocchio`SuceavaeducatoareprescolarurbanToate cele 3 moduleEligibil pentru formare si subventii
820Padurariu Marioara Stelagradinita murgutaBotosaniprofesor pentru inv.prescolarprescolarruralToate cele 3 moduleDosar complet - Inscris
821Popa Mihaela LoredanaScoala cu clasele I - VIII PopeniVasluiProfesor invatamant primarprimarruralToate cele 3 moduleDosar complet - Inscris
822mateiciuc danielascoala murgutaBotosaniinvatatorprimarruralToate cele 3 moduleEligibil pentru formare si subventii
823Lalu LuminitaScoala Duiliu ZamfirescuVranceaProfesor invatamant primarprimarurbanToate cele 3 moduleDosar validat
824Trandabat FlorinelScoala Dumbrava RosieNeamtInvatatorprimarruralToate cele 3 moduleEligibil pentru formare si subventii
825busuioc saftaGradinita nr 3 marasestiVranceaeducatoareprescolarurbanToate cele 3 moduleDosar complet - Inscris
826Ionica Stanica-CristinaGradinița cu program saptamanal nr. 2 AradArgesProfesor inv. prescolarprescolarurbanToate cele 3 moduleRespins - Noneligibil
827Belibou Lia - GeorgetaScoala cu clasele I - VIII nr. 2 Vicovu de SusSuceavainvatatoareprimarurbanToate cele 3 moduleEligibil pentru formare si subventii
828Roca Elena-CristinaScoala Dumbrava RosieNeamtEducatoareprescolarruralToate cele 3 moduleEligibil pentru formare si subventii
829panait petronelaGradinita nr. 1 Valu lui TraianConstantaeducatoareprescolarruralToate cele 3 moduleDosar validat
830Septar GhiulendanGradinita nr. 1 Valu lui TraianConstantaeducatoareprescolarruralToate cele 3 moduleDosar validat
831Nita Anca - AdrianaGradinita DamileniBotosaniEducatoareprescolarruralToate cele 3 moduleEligibil pentru formare
832Velniciuc Florin-AurelScoala cu clasele I-VIII ZvoristeaSuceavaprofesor invatamant primarprimarruralToate cele 3 moduleDosar complet - Inscris
833Tofan AuricaGradinita nr. 1 Valu lui TraianConstantaeducatoareprescolarruralToate cele 3 moduleDosar complet - Inscris
834moldovan feliciagradinita mica sirena 2ClujeducatoareprescolarurbanToate cele 3 moduleRaspunsuri contradictorii
835DANILOV LAURA LARISASCOLA CU CLASELE I-VIII AMZACEAConstantaPROFESOR INV PRIMARprimarruralToate cele 3 moduleRespins - Noneligibil
836VOINEA FLORENTINA-ALINAGradinița cu program prelungit nr.15VranceaeducatoareprescolarurbanToate cele 3 moduleEligibil pentru formare si subventii
837Popescu Mona ElenaGradinita PP nr. 3 MangaliaConstantaProfesor pentru invatamantul prescolarprescolarurbanToate cele 3 moduleDosar complet - Inscris
838IFROSA MARILENAGRADINITA CU P.P. NR.56 GL GalatiINSTITUTORprescolarurbanToate cele 3 moduleDosar complet - Inscris
839CONT IOANAColegiul National `Andrei Muresanu` BistritaBistrita-NasaudProf.inv. primarprimarurbanToate cele 3 moduleEligibil pentru formare si subventii
840UNGUREAN RODICA ELENASCOALA CU CLASELE I-VIII BIVOLARIESuceavaINVATATOAREprimarurbanToate cele 3 moduleRespins - Noneligibil
841DRAGONICI GAROFITAColegiul National `Andrei Muresanu` BistritaBistrita-NasaudProf.inv. primarprimarurbanToate cele 3 moduleEligibil pentru formare
842AXINTE ADRIANSCOALA CU CL. I-VIII VLADENIBotosaniINVATATORprimarruralToate cele 3 moduleEligibil pentru formare si subventii
843Marinescu NicoletaScoala cu clasele I-VIII AmzaceaConstantaProfesor pentru invatamantul primarprimarruralToate cele 3 moduleDosar complet - Inscris
844DUMITRASCU MARIASCOALA CU CLASELE I-VIII NR.2Suceavaprofesor invatamant primarprimarurbanToate cele 3 moduleEligibil pentru formare si subventii
845AXINTE PETRONELA CATALINASCOALA CU CL. I-VIII VLADENI - GRADINITABotosaniEDUCATOAREprescolarruralToate cele 3 moduleEligibil pentru formare si subventii
846MANOLE IOANAGRADINITA CU P.P.NR.15VranceaEDUCATOAREprescolarurbanToate cele 3 moduleDosar in asteptare
847PRICOPI TUDORITAGRADINITA NR. 38 LICURICIGalatiProfesor inv. presc. DirectorprescolarurbanToate cele 3 moduleRaspunsuri contradictorii
848Murtaza GhiulerGradinita P.P ,,Amicii` ConstantaConstantaProfesorprescolarurbanToate cele 3 moduleDosar validat
849Irofte MarianaGradinita `Stelutele Marii` ConstantaeducatoareprescolarurbanToate cele 3 moduleDosar in asteptare
850TEMPEA MONICAGRADINITA ALBA CA ZAPADAClujPROFESORprescolarurbanToate cele 3 moduleDosar validat
851strugar mihaelaScoala cu cl. I-VIII Pirtestii de SusSuceavaprof. inv. primar - invatatorprimarruralToate cele 3 moduleEligibil pentru formare
852GIVAN MIHAELAGRADINITA CU PRORGAM PRELUNGITBistrita-NasaudINSTITUTOR/EDUCATOAREprescolarruralToate cele 3 moduleDosar complet - Inscris
853Aciobanitei Iuliana CatalinaScoala cu clasele I- VIII nr.6 `Grigore Antipa`BotosaniProfesor in invatamantul primarprimarurbanToate cele 3 moduleDosar complet - Inscris
854David Ana-CristinaGradinita P.P. nr.7/structura Gradinita P.P. nr.6Hunedoaraprofesor pentru invatamantul prescolarprescolarurbanToate cele 3 moduleRespins - Noneligibil
855RADU GABRIELA MARIOARAGRADINITA ALBA CA ZAPADAClujINSTITUTORprescolarurbanToate cele 3 moduleEligibil pentru formare
856ŞOREA AURICAGradinita cu program prelungit nr.53 `Nicolae Labis`GalatieducatoareprescolarurbanModulul II + Modulul IIIRaspunsuri contradictorii
857COJOCARIU GEORGETA-LILIANASCOALA CU CLASELE I-VIII VERESTISuceavaPROFESOR INVATAMANT PRIMARprimarruralToate cele 3 moduleRaspunsuri contradictorii
858Onciu OliviaGradinita nr.56 `Vaporasul magic`ConstantaProfesor pentru invatamantul prescolarprescolarurbanToate cele 3 moduleEligibil pentru formare si subventii
859POPESCU MARIANACLUBUL COPIILOR `SPIRU HARET` BARLADVasluiPROFESORprimarurbanToate cele 3 moduleRespins - Noneligibil
860MEZEI LAURAScoala cu cl.I-VIII / Gradinita nr.2, cu PP SaveniBotosaniProfesor inv. presc.prescolarurbanToate cele 3 moduleEligibil pentru formare si subventii
861Iftimie Gina-MonicaGradinita cu program prelungit nr.53 `Nicolae Labis`GalatieducatoareprescolarurbanToate cele 3 moduleDosar validat
862MOROSANU ELENA-RAMONAScoala cu clasele I-VIII nr. 3 BAIASuceavaInstitutorprimarruralToate cele 3 moduleRespins - Noneligibil
863STROE CRINAScoala cu clasele I-VIII nr. 3 BAIASuceavaPROFESOR INVATAMANT PRIMARprimarruralToate cele 3 moduleDosar in asteptare
864SAUCIUC ILIEScoala gimnaziala Vatra MoldoviteiSuceavaProfesor invatamant primarprimarruralToate cele 3 moduleDosar complet - Inscris
865SAUCIUC ELENA ELIZABETScoala gimnaziala Vatra MoldoviteiSuceavaProfesor pentru invatamantul primarprimarruralToate cele 3 moduleDosar complet - Inscris
866Zaifu GeorgetaGradinita PP Perlutele mariiIConstantaprof.inv.primar/preprimarprescolarurbanToate cele 3 moduleRespins - Noneligibil
867Paval DoinițaȘcoala cu clasele I - VIII ”Nicolae Grigorescu”NeamteducatoareprescolarruralToate cele 3 moduleDosar in asteptare
868OPREA TUDORITAGRADINITA NR.36 `MIHAI EMINESCU` GalatiProfesor pentru invatamantul prescolarprescolarurbanModulul I + Modulul IIEligibil pentru formare
869BARBU-FLORESCU DOINAGRADINITA CU PROGRAM PRELUNGIT NR. 3ConstantaPROFESOR IN INVATAMANTUL PREPRIMARprescolarurbanToate cele 3 moduleDosar in asteptare
870Apostol Neculai-ClaudiuScoala cu clasele I-VIII - Virgil Caraivan, SuleteaVasluiInvatatorprimarruralToate cele 3 moduleDosar complet - Inscris
871VALEAN LILIANAGRADINITA `MICA SIRENA`ClujPROFESOR INVATAMANT PRESCOLARprescolarurbanToate cele 3 moduleDosar validat
872CAZAC NARCISA -CLAUDIAScoala gimnaziala Satu MareSuceavaProfesor invatamant primarprimarruralToate cele 3 moduleEligibil pentru formare si subventii
873Lupu MarianaGRADINITA NR. 38 LICURICIGalatieducatoareprescolarurbanToate cele 3 moduleRaspunsuri contradictorii
874CIUBOTARU MARINELA ADELINASCOALA CU CLASELE I-VIII C.S. ALDEA BrailaINSTITUTORprimarurbanToate cele 3 moduleEligibil pentru formare si subventii
875BLEJAN MARGARETASCOALA CU CLASELE I-VIII NR.2 BARLADVasluiProfesor invatamant primarprimarurbanToate cele 3 moduleEligibil pentru formare si subventii
876NICHIFOREASA DUMITRELASCOALA CU CLASELE I-VIII DRAGUȘENISuceavaEDUCATOAREprescolarruralToate cele 3 moduleEligibil pentru formare
877Enache VeronicaCentrul Scolar pentru Educatie incluzivaBrailainvatator de sprijinprimarurbanToate cele 3 moduleDosar complet - Inscris
878PRAJESCU ANCA-ANDREEAGRUPUL SCOLAR AGRICOL PUIESTI-SCOALA CU CLASELE I-IV-RUSIVasluiINVATATORprimarruralToate cele 3 moduleEligibil pentru formare si subventii
879MIHAILA TANIAGradinita cu program prelungit Nr.5NeamteducatoareprescolarurbanToate cele 3 moduleEligibil pentru formare si subventii
880Chirila FlorentinaGradinita cu orar normal AmzaceaConstantaInstitutor 2prescolarruralToate cele 3 moduleDosar complet - Inscris
881LUTIC ELENAScoala cu clasele I-VIII `Iorgu G.Toma` VamaSuceavaPrtofesor invatamant primar si prescolarprimarruralToate cele 3 moduleEligibil pentru formare si subventii
882IOSEP MIHAELAScoala cu clasele I-VIII `Iorgu G. Toma` VamaSuceavaprofesor in invatamantul primarprimarruralToate cele 3 moduleEligibil pentru formare si subventii
883Aconstantinesei NicoletaGRADINITA NR. 38 LICURICIGalatiprofesor inv, prescolarprescolarurbanToate cele 3 moduleRaspunsuri contradictorii
884LEVITCHI ANGELICA NICOLETAScoala cu clasele I-VIII VolovatSuceavaprofesor invatamant primarprimarruralToate cele 3 moduleDosar complet - Inscris
885GHEORGHIU GINASCOALA CU CLS I-VIII NR 8/GRADINITA CU PP NR 5Neamtprofesor invatamant prescolarprescolarurbanToate cele 3 moduleEligibil pentru formare
886Nicolaua MandicaGRADINITA NR. 38 LICURICIGalatiprofesor inv, prescolarprescolarurbanToate cele 3 moduleRaspunsuri contradictorii
887VLASE ELENAGRADINITA NR.15,,IOAN NENITESCU``GALATIGalatiPROFESOR PRESCOLARprescolarurbanToate cele 3 moduleRaspunsuri contradictorii
888CANCIUC GABRIELA OTILIAGradinita cu program normal nr. 8Suceavaprofesor invatamant prescolarprescolarurbanToate cele 3 moduleDosar complet - Inscris
889Rebrean Georgeta-Otilia Gradinita `Universul copiilor`ClujProfesor pentru invatamantul prescolarprescolarurbanToate cele 3 moduleEligibil pentru formare si subventii
890BEILICIU GABRIELASCOALA CU CLASELE I-VIII, MIHAI VITEAZULBrailaPROFESOR IN INVATAMANTUL PRIMARprimarurbanToate cele 3 moduleDosar complet - Inscris
891Iosep Nadia-MarcelaScoala cu clasele I-VIII ,,I.G.Toma`-VamaSuceavainvatatorprimarruralToate cele 3 moduleEligibil pentru formare si subventii
892PLUGARIU LuminitaScoala cu clasele I-VIII CandestiBotosaniprofesor invatamant primarprimarruralToate cele 3 moduleRespins - Noneligibil
893MOISE CARMENSCOALA CONSTANTIN SANDU ALDEABrailaProfesor in invatamantul primarprimarurbanToate cele 3 moduleDosar in asteptare
894 Ursan Dorina VasilicaSCOALA CU CLASELE I-VIII`IORGU G. TOMA` VAMASuceavaINVATATORprimarruralToate cele 3 moduleRaspunsuri contradictorii
895Draghici Alina MarinelaCentrul Scolar pentru Educatie IncluzivaBrailainvatator itinerant/sprijinprimarurbanToate cele 3 moduleDosar complet - Inscris
896NEDELCU OANA LOREDANAScoala cu clasele I-VIII Vadu MoldoveiSuceavainvatatoareprimarruralToate cele 3 moduleEligibil pentru formare si subventii
897MOROHOSCHI EUFROZINAScoala cu clasele I-IV StramturaSuceavaProfesor in invatamantul primarprimarruralToate cele 3 moduleDosar in asteptare
898Lupas Maria-CameliaScoala `Stefan Micle` Feleacu-structura ValceleClujinvatatoareprimarruralToate cele 3 moduleEligibil pentru formare si subventii
899Bordeianu LilianaCentrul Scolar pentru Educatie IncluzivaBrailainvatator itinerant/sprijinprimarurbanToate cele 3 moduleDosar complet - Inscris
900TABARA MARICICAGRADINITA .NR.10HUSIVasluiEDUCATOAREprescolarurbanToate cele 3 moduleDosar complet - Inscris
901Borz Cornelia MihaelaGradinita de Copii nr.34 cu Program PrelungitBihoreducatoare,profesor pedagogia invatamantului primar si prescolarprescolarurbanToate cele 3 moduleDosar in asteptare
902Iordan Doralina Mihail KogalniceanuBrailaprofesor invatamant primarprimarurbanModulul II + Modulul IIIEligibil pentru formare
903Tarita AntuziaScoala cu clasele I-VIII Poiana MaruluiSuceavaprofesor in invatamantul primarprimarruralToate cele 3 moduleEligibil pentru formare si subventii
904Morosan Petronela OtiliaScoala cu clasele I-VIII Manastirea HumoruluiSuceavaprofesor pentru invatamant prescolarprescolarruralToate cele 3 moduleDosar validat
905radasan lucian - nicu scoala cu clasele I-VIII Hantesti, SuceavaSuceavaprofesorprimarruralToate cele 3 moduleEligibil pentru formare si subventii
906Serdean Lavinia CarmenGradinita Albinuta Cluj NapocaClujEDUCATOAREprescolarurbanToate cele 3 moduleDosar complet - Inscris
907Boronea GeorgetaScoala cu clasele I-VIII HerlaSuceavaprofesor invatamant primarprimarruralToate cele 3 moduleEligibil pentru formare si subventii
908Gramada MihaelaGrup scolar ,,Nicoli Nanu,,SuceavaProfesorprescolarurbanToate cele 3 moduleEligibil pentru formare si subventii
909Nagy Agota AndreaGradinita cu program prelungit Nr.35Bihorprofesor invatamint prescolarprescolarurbanToate cele 3 moduleDosar complet - Inscris
910Baltag NadiaScoala cu clasele I-VIII nr.1 RascaSuceavaprofesor in invatamantul primarprimarruralToate cele 3 moduleDosar validat
911Turbatu NinaGradinita cu P.P.nr.10 HusiVasluiprofesor inv.prescolarprescolarurbanToate cele 3 moduleRespins - Noneligibil
912Lucașciuc Alina-DanielaȘcoala cu clasele I-VIII Nr. 1 BreazaSuceavaInvațatorprimarruralToate cele 3 moduleDosar complet - Inscris
913Calinescu AncaScoala cu cl.I-VIII, nr.2 ,,George Voevidca`Suceavaprofesor invațamant primarprimarurbanToate cele 3 moduleDosar complet - Inscris
914Turbatu DanaScoala cu clasele I-VIII GhermanestiVasluiprofesorprescolarruralToate cele 3 moduleEligibil pentru formare si subventii
915MAFTEI PAULA-ELENAScoala cu clasele I-VIII ,,Al.I.Cuza`NeamtProfesor de invatamant primar si prescolarprimarruralToate cele 3 moduleDosar complet - Inscris
916TELETIN MIHAELA - EMILIAScoala Tutova - Gradinita nr.1VasluiEDUCATOAREprescolarruralToate cele 3 moduleDosar in asteptare
917Jacota MihaelaȘcoala Nr. 3 ,,Constantin Parfene” VasluiVasluiinvațatorprimarurbanToate cele 3 moduleEligibil pentru formare
918DENES MARIASCOALA GENERALA NR. 1 BISTRITABistrita-NasaudProfesor invatamant primarprimarurbanToate cele 3 moduleDosar in asteptare
919oancea iulicascoala cu clasele I-VIII VIDRA -TICHIRISVranceaINVATATORprimarruralToate cele 3 moduleDosar validat
920Lungeanu Ioana MihaelaScoala cu cls.I-VIII Dimitrie Gusti-Fundu MoldoveiSuceavaProfesor invatamant primarprimarruralToate cele 3 moduleDosar complet - Inscris
921Alexandrescu Paraschiva VioletaGPP Nr 4 ,,Pinocchio`SuceavaProfesorprescolarurbanToate cele 3 moduleDosar complet - Inscris
922LUNGU OFELIAGRADINITA P.P.16 IasiPROFESORprescolarurbanToate cele 3 moduleDosar complet - Inscris
923SOCEA ANALICEUL DE ARTA ,,VICTOR BRAUNER `NeamtINVATATOAREprimarurbanToate cele 3 moduleDosar validat
924viorica tihonscoala cu cls. I-VIII-HamcearcaTulceainstitutor gr.did IprimarruralToate cele 3 moduleEligibil pentru formare si subventii
925dumitriade carmenScoala ION CREANGABrailaprofesor invatamant primarprimarurbanToate cele 3 moduleEligibil pentru formare si subventii
926STAN CORNELIASCOALA GIMNAZIALA NR 12GalatiinstitutorprimarurbanToate cele 3 moduleDosar in asteptare
927Ionita Bianca AdrianaGradinita PP Perlutele mariiIConstantaprof.inv.primar/preprimarprescolarurbanToate cele 3 moduleDosar validat
928Boscan ElenaGradinita p.p. nr.15VranceaEDUCATOAREprescolarurbanModulul II + Modulul IIIDosar complet - Inscris
929BUJOR VIOLETA-OANAGrup Scolar,, Hortensia Papadat Bengescu`, IvestiGalatiPROFESOR PENTRU INVATAMANTUL PRESCOLARprescolarruralToate cele 3 moduleEligibil pentru formare si subventii
930CREANGA ELENAGPP NR.2`CASUTA PITICILOR`SuceavaPROFESOR LA INV.PRESCOLARprescolarurbanToate cele 3 moduleEligibil pentru formare si subventii
931IOSEP MARIA MIHAELAScoala cu cl.I-VIII, ,,Iorgu G. Toma`SuceavaeducatoareprescolarruralToate cele 3 moduleEligibil pentru formare si subventii
932CHIRAS ALINA-IONELASCOALA NR 1 IRACLIE PORUMBESCUSuceavainvatatoareprimarruralToate cele 3 moduleDosar in asteptare
933MIRCIOI MARIANASCOALA C.S.ALDEA BRAILABrailaPROFESOR INVATAMANT PRIMARprimarurbanToate cele 3 moduleRaspunsuri contradictorii
934Busca LacramioaraScoala cu clasele I-VIII Batinești/ȚifeștiVranceaProfesor invațamant primarprimarruralToate cele 3 moduleDosar validat
935MANGHIUC ZVETLANAScoala cu clasele I /VIII CorocaiestiSuceavainvatatoareprimarruralToate cele 3 moduleEligibil pentru formare
936ADASCALITEI MARIAScoala cu cl.I-VIII Roma-structura Scoala cu cl.I-IV Roma Nr.2Botosaniprofesor invatamant primarprimarruralToate cele 3 moduleDosar complet - Inscris
937Lupu Laura- ClaraScoala cu clasele I-VIII `Gheorghe Patrascu`NeamtinvatatoareprimarruralToate cele 3 moduleRespins - Noneligibil
938BOURCEANU MIHAELAGradinita cu program prelungit nr.53 `Nicolae Labis`GalatieducatoareprescolarurbanToate cele 3 moduleEligibil pentru formare si subventii
939Hofman OlteaScoala cu clasele I-VIII Nr.2 George VoevidcaSuceavainvatatorprimarurbanToate cele 3 moduleDosar complet - Inscris
940STIRBU ANA - MARIAGRUPUL SCOLAR `TUDOR VLADIMIRESCU`GalatiProfesor pentru invatamant primarprimarruralToate cele 3 moduleDosar validat
941RAILEANU-CRISTEA MIHAELAGRADINITA CU PROGRAM NORMAL SENDRENIGalatiPROFESOR PENTRU INVATAMANT PRESCOLARprescolarruralToate cele 3 moduleDosar complet - Inscris
942Manoliu RoxanaGradinita cu program normal,nr 12,VasluieducatoareprescolarurbanToate cele 3 moduleDosar complet - Inscris
943Sfarghiu Anca LuminitaSc. cu cl. I-VIII nr. 2 ,,GEORGE VOEVIDCA`SuceavaProf. in inv. primarprimarurbanToate cele 3 moduleRespins - Noneligibil
944CHIRIAC VIOLETA-MAGDALENASCOALA GIMNAZIALA SF.IERH.NICOLAE VLADESTIGalatiPROFESOR PENTRU INVATAMANTUL PRIMARprimarruralToate cele 3 moduleDosar validat
945Cenusa Ancuta PetronelaSc. cu cl. I-VIII nr. 2 ,,GEORGE VOEVIDCA`SuceavaProf. in inv. primarprimarurbanToate cele 3 moduleRespins - Noneligibil
946Cojocaru MonicaGradinita cu Program Prelungit Nr. 23 BotosaniBotosaniProfesor invatamant prescolarprescolarurbanToate cele 3 moduleDosar in asteptare
947BACIU LACRAMIOARAGrupul Scolar Agricol - Gradinita LalestiVasluiEDUCATOAREprescolarruralToate cele 3 moduleDosar validat
948Galan Claudia ElenaScoala `George C. Dragu`VasluiinstitutorprimarruralToate cele 3 moduleEligibil pentru formare in urma declaratiei
949Beleuta Gianina-MihaelaScoala cu cl. I-VIII BrodocVasluiEducatoareprescolarurbanToate cele 3 moduleDosar in asteptare
950Balan Sabina ElenaGradinita cu P.N. Nr.12VasluiEducatoareprescolarurbanToate cele 3 moduleDosar complet - Inscris
951HANTIU ANA-MARIAGRUP SCOLAR - FELDRUBistrita-NasaudPROFESOR INVATAMANT PRIMARprimarruralToate cele 3 moduleEligibil pentru formare
952Furcea DoinaScoala Generala ,,Tiberiu Morariu`` SalvaBistrita-Nasaudprofesor invatamant primarprimarruralToate cele 3 moduleEligibil pentru formare
953Caban (Dochitei) Gabriela MelaniaScoala cu clasele I-VIII Vladeni, structura MindrestiBotosaniProfesor invatamant primarprimarruralToate cele 3 moduleEligibil pentru formare
954Sigovan Dorin-LucianScoala `Stefan Micle`ClujinstitutorprimarruralToate cele 3 moduleDosar in asteptare
955LIPAN MADALINAGRUP SCOLAR - FELDRUBistrita-NasaudPROFESOR INVATAMANT PRIMARprimarruralToate cele 3 moduleEligibil pentru formare
956BULDUM GHEORGHEScoala cu clasele I-VIII VinatoriBotosaniinvatatorprimarruralToate cele 3 moduleDosar validat
957Toma Lucia-EmiliaScoala cu clasele I-VIII `Iorgu G. Toma`SuceavaProfesor in invatamantul prescolarprescolarruralToate cele 3 moduleDosar in asteptare
958Constantin Angelica-LudovicaScoala Generala Dumitra Structura TarpiuBistrita-NasaudinstitutorprimarruralToate cele 3 moduleEligibil pentru formare si subventii
959OLARU CRISTINASCOALA DODESTIVasluiINVATATOAREprimarruralToate cele 3 moduleDosar complet - Inscris
960Oprisan Mihaela AlexandraScoala cu clasele I-VIII PopestiVranceainvatatorprimarruralToate cele 3 moduleEligibil pentru formare si subventii
961ROBU ANDREEA-FLORINAGRADINITA CU PROGRAM NORMAL SENDRENIGalatiPROFESOR PENTRU INVATAMANT PRESCOLARprescolarruralToate cele 3 moduleDosar complet - Inscris
962Frentescu Cela -Tamarascoala cu clasele I -VIII nr 3 Anastasie -Panu HusiVasluiinvatatorprimarurbanToate cele 3 moduleDosar complet - Inscris
963IRINI ADRIANA-ELENAŞcoala cu clasele I-IV,LiviuV.Ionesi Frătăuţii VechiSuceavanvăţătorprimarruralToate cele 3 moduleDosar in asteptare
964Sandu MihaelaScoala cu clasele I-IVVranceainvatatorprimarruralToate cele 3 moduleEligibil pentru formare si subventii
965Stavar Constantin IoanScoala cu clasele I-VIII Slobozia CiorastiVranceainvatatorprimarruralToate cele 3 moduleEligibil pentru formare si subventii
966Mot Ramona NicoletaGradinita de Copii nr.34 cu Program PrelungitBihoreducatoare,profesor IIprescolarurbanToate cele 3 moduleDosar complet - Inscris
967STAN AMALIA GIORGIANAGRADINITA CU PROGRAM NORMAL NR. 12VasluiEDUCATOAREprescolarurbanToate cele 3 moduleRespins - Noneligibil
968BLANARU SORINA ELENAScoala cu clasele I-VIII HantestiSuceavaprofesor invatamant primarprimarruralToate cele 3 moduleEligibil pentru formare si subventii
969Trombitas AuroraScoala Generala Dumitra Structura TarpiuBistrita-NasaudinstitutorprescolarruralToate cele 3 moduleEligibil pentru formare si subventii
970Micu ElenaGradinita cu program normal nr.12 BarladVasluieducatoareprescolarurbanToate cele 3 moduleDosar in asteptare
971Palanceanu PaulaG.P.P Nr. 23 BotoșaniBotosaniProfesor invațamant preșcolarprescolarurbanToate cele 3 moduleDosar complet - Inscris
972MIESCU DORINAGRADINITA NR 34 ORADEABihorEDUCATOAREprescolarurbanToate cele 3 moduleDosar complet - Inscris
973ȘTERȚA TUNDE EMESEȘCOALA GENERALA DOBRICBistrita-NasaudPROFESOR INVAȚAMANT PRIMARprimarruralToate cele 3 moduleDosar in asteptare
974Agavriloaiei GaliaScoala cu clasele I-VIII NeamtProfesor pentru invatamantul primarprimarruralToate cele 3 moduleDosar in asteptare
975TRIPON MIOARAȘcoala cu clasele I-VIII MageștiBihorProfesor in invațamantul preșcolarprescolarruralToate cele 3 moduleEligibil pentru formare si subventii
976RADU MIHAELA ZOITAScoala cu clasele I-VIII IANAVasluiInvatatorprimarruralToate cele 3 moduleRaspunsuri contradictorii
977Miorcaneanu Ana-MariaScoala cu clasele I-VIII Avrameni- Structura Scoala cu clasele I-VIII Tudor Vladimirescu, localitatea Tudor Vladimirescu,comuna Avrameni, judetul BotosaniBotosaniinstitutorprimarruralToate cele 3 moduleDosar complet - Inscris
978Bucur Teodora SalomicaScoala Generala Dumitra Structura TarpiuBistrita-NasaudPROFESOR INVATAMANT PRIMARprimarruralToate cele 3 moduleEligibil pentru formare si subventii
979DIACONESCU DORINAScoala cu clasele I-VIII VolovatSuceavaprofesor invatamant primarprimarruralToate cele 3 moduleRaspunsuri contradictorii
980BULDUM LILIANASc. nr. 11 Botosani, Structura Gradinita Nr. 14 BotosaniBotosanieducatoareprescolarurbanToate cele 3 moduleDosar validat
981TELEAGA DANIELA ISABELAȘC. cu cl.I-VIII Acad. Haralambie MihaescuSuceavaInvațator-institutorprimarruralToate cele 3 moduleDosar validat
982Bulau Cristina- MirabelaScoala cu clasele I- IV Baranca, CristinestiBotosaniinstitutorprimarruralToate cele 3 moduleEligibil pentru formare si subventii
983Dori AlinaGradinita cu orar prelungit `Vaporasul Magic`ConstantaProfesorprescolarurbanToate cele 3 moduleEligibil pentru formare si subventii
984Murariu Simona IrinaGPN nr 2 HantestiSuceavaprofesor invatamant prescolarprescolarruralToate cele 3 moduleDosar in asteptare
985Murariu SilvicaScoala cu clasel I-VIII SagnaNeamtProfesor pt. invatamant primarprimarruralToate cele 3 moduleDosar in asteptare
986ENUȚA MIHAELAGradinița p.p. nr.36 ,,Mihai Eminescu`GalatiProfesor pentru invațamant preșcolarprescolarurbanModulul II + Modulul IIIDosar in asteptare
987SERBAN MARCELINAGRADINITA NR.38 LICURICIGalatiPROFESOR INVATAMANT PRESCOLARprescolarurbanToate cele 3 moduleDosar complet - Inscris
988MORARU GABRIELASCLOALA CU CLASELE I-IV CRISTESTIVasluiINVATATORprimarruralToate cele 3 moduleEligibil pentru formare si subventii
989PREUTESCU DESPINASCOALA CU CLASELE I-VIII `IORGU G.TOMA` VAMASuceavaPROFESOR INVATAMANT PRIMARprimarruralToate cele 3 moduleDosar validat
990Aldea AngelicaScoala cu clasele I-VIII `Nikos Kazantzakis`Brailaprofesor pentru invatamant primarprimarurbanToate cele 3 moduleDosar in asteptare
991MOTRESCU DANIELASCOALA CU CLASELE I-VIII HANTESTISuceavaINVATATOAREprimarruralToate cele 3 moduleEligibil pentru formare si subventii
992LUPOAE ADINAGRADINITA NR. 38`LICURICI`GalatiPROFESOR INVATAMANT PRESCOLARprescolarurbanToate cele 3 moduleDosar complet - Inscris M2+3
993DULGHERIU PAULA VERONICAScoala cu clasele I-VIII Nr.1SuceavainvatatorprimarruralToate cele 3 moduleEligibil pentru formare si subventii
994LACUSTA NICOLETAGRADINITA NR. 38 `LICURICI`GalatiINSTITUTORprescolarurbanToate cele 3 moduleDosar complet - Inscris M1+3
995TAPU EUGENIA- ANISOARAGRADINITA COASTA LUPEI-STRUCTURA SCOALA `GABRIEL DRAGAN ` NICORESTIGalatiPROFESOR INVATAMANT PRESCOLARprescolarruralToate cele 3 moduleDosar in asteptare
996FLOREA ELENA LOREDANASCOALA CU CLASELE I-VIII ONICENI SuceavaINVATATOARE primarruralToate cele 3 moduleRaspunsuri contradictorii
997MIRON ELENAScoala cu clasele I-VIII Nr.3 Baia- Structura BOGATASuceavainvatatorprimarruralToate cele 3 moduleRespins - Noneligibil
998Paun LuciaScoala cu clasele I-VIII nr. 6 `V. I. Popa`VasluiinvatatorprimarurbanToate cele 3 moduleEligibil pentru formare
999BANICA HARICLIAGRADINITA NR. 23 `PESCARUSUL`BrailaPROFESOR INVATAMANT PRESCOLARprescolarurbanToate cele 3 moduleRaspunsuri contradictorii
1000ripanu elenaScoala cu clasele I - VIII GarcinaNeamtprofesor pentru invatament primarprimarruralModulul II + Modulul IIIRespins - Noneligibil
1001CREANGA ELENAGRADINITA,RECEAVasluiEDUCATOAREprescolarruralToate cele 3 moduleRaspunsuri contradictorii
1002Rosu Ileana LilianaScoala Miron Costin Nr.12GalatiProfesor invatamant primar si prescolarprimarurbanToate cele 3 moduleEligibil pentru formare
1003Pruteanu (Trofin) MihaelaScoala cu clasele I - VIII GirovNeamtprofesor pentru invatament primarprimarruralToate cele 3 moduleDosar complet - Inscris
1004FRUNZA IRINAGradinita cu program prelungit nr 16 IasiEducatoareprescolarurbanToate cele 3 moduleDosar complet - Inscris
1005Sereda Gabriela GRADINITA CU P.P NR.15VranceaeducatoareprescolarurbanToate cele 3 moduleEligibil pentru formare si subventii
1006Luca Ovidiu - LucianȘc. cu cl. I - IV „Ioan și Natalia Corbu” DamileniBotosaniInvațatorprimarruralToate cele 3 moduleEligibil pentru formare si subventii
1007Fartais Dorina ParaschivaScoala cu clasele I-VIII Nr. 8 SuceavaSuceavaprofesor inv. primarprimarurbanToate cele 3 moduleDosar in asteptare
1008Suia Daniela Florina LucretiaScoala Generala Dumitra-Structura TarpiuBistrita-Nasaudprofesor pentru invatamantul primarprimarruralToate cele 3 moduleEligibil pentru formare si subventii
1009VARASCIUC LAURA-DANIELAScoala cu clasele I-VIII Serbanesti SuceavaProf.inv.primarprimarruralToate cele 3 moduleDosar in asteptare
1010BOGDAN TUDORITAGRADINITA NR. 1 CHIRAFTEIGalatiPROFESOR INVATAMANT PRESCOLARprescolarruralToate cele 3 moduleDosar complet - Inscris
1011Sarman Liliana-GabrielaScoala cu clasele I-VIII Ciprian PorumbescuSuceavaprofesor invatamant primarprimarruralToate cele 3 moduleEligibil pentru formare si subventii
1012SARBU LAURA`VAPORASUL MAGIC`ConstantaPROFESOR PENTRU INVATAMANTUL PRESCOLARprescolarurbanToate cele 3 moduleEligibil pentru formare si subventii
1013Lazar CarmenGradinita O.N.RasovaConstantaInstitutorprescolarruralToate cele 3 moduleEligibil pentru formare si subventii
1014KOCSIS ELENASCOALA GIMNAZIALA NR.2 OVIDIUConstantaPROF. INV. PRIMARprimarurbanToate cele 3 moduleEligibil pentru formare
1015Belciu SilviaGradinita cu Program Prelungit Nr. 23 BotosaniBotosaniProfesor invatamant prescolarprescolarurbanToate cele 3 moduleDosar in asteptare
1016Chirosca AngelaScoala Gimnaziala Nr. 29 GalatiinvatatorprimarurbanToate cele 3 moduleRaspunsuri contradictorii
1017Negru Mirela MarianaGradinita Nr.56GalatiProfesor invatamant prescolarprescolarurbanToate cele 3 moduleDosar complet - Inscris
1018CIOLACU MIHAELA VALENTINAscoala nr.17Galatiprofesor invatamant primarprimarurbanToate cele 3 moduleEligibil pentru formare si subventii
1019ros crina larisaSc. Gen. Mihai Eminescu`Bistrita-Nasaudprofesor invatamant primarprimarurbanToate cele 3 moduleRaspunsuri contradictorii
1020Stefan MariaGradinita nr.6 ,,Prichindel`BotosaniProfesor pentru invatamantul prescolarprescolarurbanToate cele 3 moduleEligibil pentru formare
1021achirei mariaGradinita cu Program Prelungit Nr.6Botosaniprofesor pentru invatamant prescolarprescolarurbanToate cele 3 moduleEligibil pentru formare
1022Giurgiu Daniela IuliaGradinita P.N ChetiuBistrita-NasaudEducatoareprescolarruralToate cele 3 moduleDosar in asteptare
1023Tilea Mariana MihaelaScoala Gimnaziala Nr.29 GalatiGalatiinvatatorprimarruralToate cele 3 moduleDosar in asteptare
1024MANOLACHE LUCRETIA VIORICASCOALA GIMNAZIALA NR.9 C.HOGASGalatiPROFESOR INVATAMANT PRIMARprimarurbanToate cele 3 moduleDosar validat
1025svinti victoriaScoala Generala cu clasele I-VIII BUDACU DE JOSBistrita-NasaudInvatatoareprimarruralToate cele 3 moduleEligibil pentru formare si subventii
1026Tirnovan GabrielaScoala Generala Dumitra Structura TarpiuBistrita-NasaudPROFESOR INVATAMANT PRIMARprescolarruralToate cele 3 moduleEligibil pentru formare si subventii
1027PAȘC GABRIELA AURELIAȘCOALA GENERALA DOBRICBistrita-NasaudEDUCATOAREprescolarruralToate cele 3 moduleDosar complet - Inscris
1028CEPARU IRINASCOALA CU CL.I-VIII,BASARABI-PREUTESTISuceavaINVATATOAREprimarruralToate cele 3 moduleEligibil pentru formare si subventii
1029VOICU NICULINASCOALA CU CLASELE I-VIII VIZANTEA RAZASEASCAVranceaPROF.INV.PRESCOLARprescolarruralToate cele 3 moduleDosar in asteptare
1030valsan elenaScoala cu clasele I-VIII TICHILESTIBrailaprof.inv.primarprimarruralToate cele 3 moduleRespins - Noneligibil
1031MURESAN MARIANA GEORGETASCOALA GEN. ,,M. EMINESCU`Bistrita-NasaudPROFESOR INV. PRIMARprimarurbanToate cele 3 moduleEligibil pentru formare si subventii
1032Jalba DoinitaScoala Gimnaziala Nr. 9 ``Calistrat Hogas``GalatiProfesor Invatamant PrimarprimarurbanToate cele 3 moduleDosar complet - Inscris
1033Leanca Cristina VoicitaScoala Generala Dumitra Structura TarpiuBistrita-NasaudPROFESOR INVATAMANT PRIMARprimarruralToate cele 3 moduleEligibil pentru formare si subventii
1034TUDOR MARCELASCOALA GIMNAZIALA DIMITRIE CANTEMIR CONSTANTAConstantaPROF.INV.PRIMARprimarurbanToate cele 3 moduleEligibil pentru formare si subventii
1035TUDOSA MIHAELA-CARMENSCOALA CU CLASELE I-VIII POIENI - UDESTISuceavaprofesor invatamant primarprimarruralToate cele 3 moduleDosar in asteptare
1036LINUL CRINASC.GEN.,,TIBERIU MORARIU,,SALVABistrita-NasaudEDUCATOAREprescolarruralToate cele 3 moduleDosar in asteptare
1037Haivas CristianScoala cu clasele I - VIII, Nr.1 CristinestiBotosaniinstitutorprimarruralToate cele 3 moduleDosar complet - Inscris
1038GOTEA CORALIA REBECAGRADINITA P.P.CU NR.53 CONSTANTAConstantaEDUCATOAREprescolarurbanToate cele 3 moduleRespins - Noneligibil
1039NICHITEAN MARIA ADRIANAȘCOALA CU CL I-VIII NR. 9 ION CREANGA SUCEAVASuceavaPROFESOR PENTRU INVATAMANTUL PRIMARprimarurbanToate cele 3 moduleDosar complet - Inscris
1040Mocriciuc MariaScoala cu clasele I-VIII nr. 3 `Bogdan Voda`SuceavainvatatoareprimarurbanToate cele 3 moduleDosar in asteptare
1041COTUT VIOLETA - CRISTINASCOALA GENERALA SITABistrita-NasaudINSTITUTOR/INVATATOAREprimarruralToate cele 3 moduleEligibil pentru formare si subventii
1042SIRBU MIRELAGRADINITA PP AMICII CONSTANTAConstantaPROF.INV,PRESCOLARprescolarurbanToate cele 3 moduleEligibil pentru formare si subventii
1043Prodea ManuelaȘcoala cu clasele I-VIII GhermaneștiVasluiprofesor invațamant primarprimarruralToate cele 3 moduleDosar in asteptare
1044MOLDOVAN COSMINA IULIANAȘCOALA GENERALA PREVENTORIUL TBC ILIȘUABistrita-NasaudPROFESOR INVAȚAMANT PRIMARprimarruralToate cele 3 moduleDosar complet - Inscris
1045PITU FLORICASCOALA CU CL I-VIII SALCEASuceavaprofesor invatamant primarprimarurbanToate cele 3 moduleDosar complet - Inscris
1046Prodea AdrianȘcoala cu clasele I-VIII GhermaneștiVasluiprofesor invațamant primarprimarruralToate cele 3 moduleDosar in asteptare
1047PERJU NICOLETA GINASCOALA GIMNAZIALA CONSTANTIN MARINESCU GALATIGalatiprofesor pentru invațamant primarprimarurbanToate cele 3 moduleDosar complet - Inscris
1048GAL MARIA MIHAELAȘCOALA GENERALA ION POP RETEGANUL STRUCTURA RETEAG-POIENIBistrita-NasaudINSTITUTORprescolarruralToate cele 3 moduleDosar complet - Inscris
1049STORUȘ PAULA CRISTINAȘCOALA CU CLASELE I- VIII, NEAGRA ȘARULUISuceavaEDUCATOAREprescolarruralToate cele 3 moduleDosar in asteptare
1050Verdetu RicaGradinita GaroafaVranceaeducatorprescolarruralModulul II + Modulul IIIRespins - Noneligibil
1051Mircea DanielaScoala Mera nr.1Vranceaprofesor invatamant primarprimarruralToate cele 3 moduleRaspunsuri contradictorii
1052MOLDOVAN RODICAGRADINITA SITABistrita-NasaudINSTITUTOR/EDUCATOAREprescolarruralToate cele 3 moduleEligibil pentru formare si subventii
1053TRANDAFIR VALENTINAGRADINITA P.P.CU NR.53 CONSTANTAConstantaEDUCATOAREprescolarurbanToate cele 3 moduleRespins - Noneligibil
1054Pintican MarioaraScoala Generala Josenii Bargaului, Structura StrimbaBistrita-NasaudEducatoareprescolarruralToate cele 3 moduleDosar complet - Inscris
1055dorobat virginiagradinita p.p.nr 15 VranceaprofesorprescolarurbanToate cele 3 moduleDosar complet - Inscris
1056Moraru MariaScoala cu clasele I-VIII HerlaSuceavaprofesor pentru invatamantul primarprimarruralToate cele 3 moduleEligibil pentru formare si subventii
1057Petcu MihaelaGradinita cu orar prelungit `Stelutele marii`ConstantaProfesor in invatamantul prescolarprescolarurbanToate cele 3 moduleDosar incomplet
1058MITA MARIOARASCOALA NR 7 BOTOSANIBotosaniPROF.INV.PRIMARprimarurbanToate cele 3 moduleEligibil pentru formare si subventii
1059VLAD GEORGIANAGRADINITA P.P.CU NR.53 CONSTANTAConstantaEDUCATOAREprescolarurbanToate cele 3 moduleDosar complet - Inscris
1060CROITOR ANA - MARIASCOALA CU CLASELE I-VIII Academician H. MIHAESCU UDESTISuceavaPOFESOR PENTRU INVATAMANT PRIMARprimarruralToate cele 3 moduleRaspunsuri contradictorii
1061Ilea LuciaScoala Nr. 39 `Nicolae Tonitza`ConstantaProfesor invatamant primarprimarurbanToate cele 3 moduleDosar validat
1062IONASCU MARCELICAGRADINITA P.P.CU NR.53 CONSTANTAConstantaEDUCATOAREprescolarurbanToate cele 3 moduleRespins - Noneligibil
1063Costea VirginiaScoala cu clasele I-VIII, Nr.1 MarasestiVranceaProfesor invatamant prescolarprescolarurbanToate cele 3 moduleDosar in asteptare
1064Musca Maria-LenutaScoala cu clasele I-IV `Liviu V.Ionesi` Fratautii VechiSuceavaeducatoareprescolarruralToate cele 3 moduleDosar complet - Inscris
1065Mitrofan Alina - MarilenaScoala cu clasele I - VIII, Nr.1 CristinestiBotosanieducatoareprescolarruralToate cele 3 moduleDosar complet - Inscris
1066Dinu AncutaGradinita cu program prelungit nr. 30 `Pinocchio`GalatieducatorprescolarurbanModulul II + Modulul IIIDosar in asteptare
1067Grecu AndreeaGradinita cu program normal SiminocConstantaEducatoareprescolarruralToate cele 3 moduleRespins - Noneligibil
1068MOCANU DANIELASCOALA CU CLASELE I-VIII,HADAMBU(LOCATIA MINJESTI)IasiINVATATORprimarruralToate cele 3 moduleDosar validat
1069DOBRICA MARIAScoala cu clasele I - VIII IstriaConstantainvatatorprescolarruralToate cele 3 moduleDosar incomplet
1070UNGUREANU EUGENIA-NADIASCOALA CU CLASELE I-VIII SAVENI- GRADINITA NR. 2 P.P. SAVENIBotosaniPROFESOR INV. PRESCOLARprescolarurbanToate cele 3 moduleEligibil pentru formare si subventii
1071BOZOANCA ANASCOALA CU CLASELE I-VIII,MIRONEASAIasiINVATATORprimarruralToate cele 3 moduleDosar complet - Inscris
1072ROMAN RODICALICEUL TEORETIC LUPENI-Scoala 1HunedoaraProfesor invatamant primarprimarurbanToate cele 3 moduleRespins - Noneligibil
1073GEORGESCU CARMEN-GABRIELAsCOALA CU CLS.I-VIII FERDINANDConstantaINVATATORprimarurbanToate cele 3 moduleDosar in asteptare
1074Oslobanu MarianaScoala Nr. 1 `Al. I. Cuza`Suceavaprofesor primarurbanToate cele 3 moduleDosar complet - Inscris
1075Milasan Rodica MariaG.S Radu Petrescu Prundu-BargauluiBistrita-NasaudeducatoareprescolarruralToate cele 3 moduleDosar validat
1076GIURGEA DUMITRAGradinita nr. 36 `Mihai Eminescu`GalatiProfesor pentru invatamantul prescolarprescolarurbanModulul II + Modulul IIIRespins - Noneligibil
1077Merisor AlinaScoala cu clasele I/VIII GropeniBrailaProfesor pentru invatamantul primarprimarruralToate cele 3 moduleDosar complet - Inscris
1078LAUFF TÜNDE - MELINDAGradinita cu program prelungit nr. 34Bihorprofesor in invatamant prescolarprescolarurbanToate cele 3 moduleRaspunsuri contradictorii
1079SCUTARIU ANISOARA- DORICASCOALA CU CL.I-VIII NR.2 RADAUTISuceavaeducatoareprescolarurbanToate cele 3 moduleDosar validat
1080Goriuc Elene-GianinaSc.cu cl.I-VIII ,,I.G.Toma`VamaSuceavaeducatorprescolarruralToate cele 3 moduleEligibil pentru formare si subventii
1081Apostu MihaelaCentrul Scolar pentru Educatie IncluzivaBotosaniprofesor itinerant/de sprijinprimarurbanToate cele 3 moduleRespins - Noneligibil
1082MARIN ADELA IONICASCOALA GIMNAZIALA GHEORGHE TITEICA CONSTANTAConstantaPROFESORprimarurbanToate cele 3 moduleRaspunsuri contradictorii
1083Badic Corina-CristinaGRADINITA CU PROGRAM PRELUNGIT`LUMEA FLORILOR`ConstantaPROFESOR PENTRU INVATAMANTUL PRESCOLARprescolarurbanToate cele 3 moduleDosar in asteptare
1084Herdes-Suceveanu OanaScoala cu clasele ,,I-VIII` Stefan cel Mare PutnaSuceavainstitutorprimarruralToate cele 3 moduleRespins - Noneligibil
1085LAZAR MADALINA VIOLETASCOALA `ION CREANGA` BRAILABrailaPROFESOR INVATAMANT PRIMARprimarurbanToate cele 3 moduleEligibil pentru formare
1086TERZIU MARIAGRADINITA PP AMICII CONSTANTAConstantaPROF.INV.PRESCOLARprescolarurbanToate cele 3 moduleDosar in asteptare
1087Popa CameliaLiceul Teoretic LupeniHunedoaraprofesor invatamant primarprimarurbanToate cele 3 moduleRespins - Noneligibil
1088PITICAR VIRGINIASCOALA CU CLASELE I-VIII `IORGU G.TOMA` VAMASuceavaINVATATORprimarruralToate cele 3 moduleDosar validat
1089HOTNOG MANUELASc.Mera nr.1VranceaEducatoareprescolarruralToate cele 3 moduleEligibil pentru formare si subventii
1090Nedelcu Alina - DoinaScoala cu clasele I - VIII Gheorghe TiteicaConstantaProfesor invatamant primarprimarurbanToate cele 3 moduleEligibil pentru formare si subventii
1091Vlaicu RomeliaScoala cu clasele I-VIII CochirleniConstantaprofesor SprimarruralToate cele 3 moduleEligibil pentru formare si subventii
1092Matner Otilia MihaelaScoala cu clasele I-VIII Petru MusatSuceavaprofesor pentru invatamantul primarprimarurbanToate cele 3 moduleRespins - Noneligibil
1093Morong AnamariaScoala cu clasele I-VII BorodBihorPrefesor invațamant preșcolarprescolarruralToate cele 3 moduleEligibil pentru formare si subventii
1094MESU VIORICAGRADINITA PP AMICII CONSTANTAConstantaPROF.INV.PRESCOLARprescolarurbanToate cele 3 moduleEligibil pentru formare si subventii
1095Tacciu MirelaGrup Scolar In PodaruConstantaprofesor invatamant primar si prescolarprimarurbanToate cele 3 moduleEligibil pentru formare si subventii
1096iconaru verginica violetaCentrul Scolar Pentru Educatie IncluzivaBrailainvatator itinerantprimarruralToate cele 3 moduleDosar complet - Inscris
1097COSTIUC ADRIANAGradinita cu program normal ,,LUMINITA` SiretSuceavaprofesor pentru invatamantul prescolarprescolarurbanToate cele 3 moduleDosar in asteptare
1098desliu elenaGradinita cu program prelungit nr. 2, MedgidiaConstantaInstitutorprescolarurbanToate cele 3 moduleDosar complet - Inscris
1099Gherasim DoinitaGradinita O.P.nr.2 MedgidiaConstantaprofesor invatamant prescolar si primarprescolarurbanToate cele 3 moduleDosar in asteptare
1100DUMITRACHE MIHAIScoala cu clasele I-VIII Nr.1Suceavaprofesor inv.primarprimarurbanToate cele 3 moduleDosar in asteptare
1101Mintar GeorgetaScoala cu clasele I-VIII `Iorgu. G. Toma` VamaSuceavaProfesor inv.primarprimarruralToate cele 3 moduleEligibil pentru formare si subventii
1102Nechifor ValentinaScoala cu clasele I/VIIIBotosaniProf. inv. primarprimarruralToate cele 3 moduleDosar in asteptare
1103Nechifor DumitruScoala cu clasele I-VIIIBotosaniProf. inv. primarprimarruralToate cele 3 moduleDosar complet - Inscris
1104Tarita Nicoleta DomnicaGradinita cu Program Normal nr. 9 `Arlechio`SuceavaEducatoareprescolarurbanToate cele 3 moduleDosar complet - Inscris
1105BOZIANU ANGELICACentrul Scolar pentru Educatie IncluzivaBotosaniProfesor de psihopedagogie specialaprimarurbanToate cele 3 moduleRespins - Noneligibil
1106Fusa VasileȘcoala cu clasele I-VIII nr.2 Vicovu de JosSuceavaInvațatorprimarruralToate cele 3 moduleDosar complet - Inscris
1107fusa lacramioara-elenascoala cu clasele I-VIII nr. vicovu de josSuceavainvatatoareprimarruralToate cele 3 moduleDosar complet - Inscris
1108NEAGU MARICICAGRADINITA NR.41 `CODRUTA`GalatiPROFESOR INVATAMANT PRESCOLARprescolarurbanModulul II + Modulul IIIDosar complet - Inscris M2+3
1109Ciobanu Claudia VeronicaLiceul Teoretic `Emil Racovita` TechirghiolConstantaProfesor in invatamant primarprimarurbanToate cele 3 moduleDosar complet - Inscris
1110NICOLAU MARINELA TEODORAColegiul National `Ana Aslan`Brailaprofesor pentru invatamant primarprimarurbanToate cele 3 moduleEligibil pentru formare
1111Mogos Ruta RUTAGradinita nr.61 Ion Creanga GalatieducatoareprescolarurbanModulul IRespins - Noneligibil
1112BUGA ELENA - DOMNICASCOALA CU CL. I-VIII `ION SUHANE ` FRUMOSUSuceavaPIPPprimarruralToate cele 3 moduleEligibil pentru formare in urma declaratiei
1113MAFTEI SIMONAScoala cu clasele I-VIII Nr. 6 Mihai EminescuVasluiinvatatorprimarurbanToate cele 3 moduleDosar complet - Inscris
1114Chirtoc Amalia DanielaScoala cu clasele I-VIII VinatoriVranceaProfesor invatamant prescolarprescolarruralToate cele 3 moduleRespins - Noneligibil
1115Negru ClaudiuScoala cu clasele I-VIII Gheorghe MOROSANUBotosaniinstitutorprimarurbanToate cele 3 moduleDosar complet - Inscris
1116Sava FrosaGradinita nr.61 Ion CreangaGalatieducatoareprescolarurbanToate cele 3 moduleEligibil pentru formare
1117Andriescu Andreea GabrielaScoala nr.2 SavinestiNeamtprofesor invatamant preprimarprescolarurbanToate cele 3 moduleEligibil pentru formare si subventii
1118Radu MelaniaGradinita nr.61 Ion CreangaGalatieducatoareprescolarurbanToate cele 3 moduleEligibil pentru formare
1119Craescu MihaelaGradinita nr.61 Ion CreangaGalatieducatoareprescolarurbanToate cele 3 moduleEligibil pentru formare si subventii
1120Lungu GeaninaGradinita nr 1 ChirafteiGalatieducatoareprescolarruralToate cele 3 moduleDosar validat
1121ILIE RAMONASc.nr. 1 ChirafteiGalatiprofesor in invatamant primarprimarruralToate cele 3 moduleDosar complet - Inscris
1122tomescu ioan geluscoala cu clasele I-VIII Buda - ZvoristeaSuceavaprofesor invatamantul primarprimarruralToate cele 3 moduleEligibil pentru formare si subventii
1123PRAJA DANIELAGRADINITA CU PROGRAM PRELUNGIT GUGESTIVranceaEDUCATOAREprescolarruralToate cele 3 moduleDosar complet - Inscris
1124Velniciuc Cristina-PaulaScoala cu cl.I-VIII Buda-ZvoristeaSuceavaprofesor invatamantul primarprimarruralToate cele 3 moduleDosar complet - Inscris
1125PAVEL ANCASCOALA GIMNAZIALA NR. 29 `SFANTA ANA`GalatiPROFESOR INVATAMANT PRIMARprimarurbanToate cele 3 moduleDosar complet - Inscris
1126HOLUBEANU SIMONA ELENASCOALA GIMNAZIAL DIMITRIE CANTEMIR CONSTANTAConstantaPROF.INV.PRIMARprimarurbanToate cele 3 moduleEligibil pentru formare si subventii
1127ZABRAC ADRIANAGRADINITA CRISTESTIVasluiEDUCATOAREprescolarruralToate cele 3 moduleEligibil pentru formare si subventii
1128Costin VictoriaScoala Gimnaziala Nr. 29 Galatiprofesor invatamant primar primarurbanToate cele 3 moduleDosar in asteptare
1129Taciuc MihaelaScoala cu cl.I-VIII Buda-ZvoristeaSuceavaprofesor invatamantul primarprimarruralToate cele 3 moduleEligibil pentru formare si subventii
1130Ungureanu Brindusa-CameliaScoala cu cl.I-VIII Buda-ZvoristeaSuceavaprofesor invatamantul primarprescolarruralToate cele 3 moduleDosar in asteptare
1131Agavriloaei Beatrice-LuminitaScoala cu cl.I-VIII Buda-ZvoristeaSuceavaprofesor invatamantul primarprimarruralToate cele 3 moduleDosar complet - Inscris
1132Tanase MarianaȘcoala cu clasele I-VIII ȘuleteaVasluiinvațatorprimarruralToate cele 3 moduleDosar complet - Inscris
1133TOMA ANA-MARIAScoala gimnaziala cu clasele I-VIII Nr. 1 Nicolae Stoleru BaiaSuceavainvatatorprimarruralToate cele 3 moduleDosar complet - Inscris
1134Butnaru Daniela CatalinaScoala cu clasele I-VIII,Nr.1BotosaniEducatoareprescolarruralToate cele 3 moduleDosar validat
1135SMADICI ANDREA-ERZSEBETGradinita cu program normal nr.2SuceavaEducatoareprescolarurbanToate cele 3 moduleEligibil pentru formare
1136Ilisescu Ionel-CatalinScoala gimnaziala cu clasele I-VIII Nr. 1 Nicolae Stoleru BaiaSuceavainvatatorprimarruralToate cele 3 moduleDosar complet - Inscris
1137PAUN JENICAscoala gimnaziala nr. 1 Mastacani GalatiprofesorprimarruralToate cele 3 moduleRaspunsuri contradictorii
1138SUSANU NETAGradinita Nr.53`Nicolae Labis`GalatieducatoareprescolarurbanToate cele 3 moduleDosar complet - Inscris
1139FLOREA DOCHITAGRADINITA CU PROGRAM PRELUNGIT NR.30 GALATIGalatiDIRECTORprescolarurbanToate cele 3 moduleRespins - Noneligibil
1140STANEI ELENAGRADINITA CU PROGRAM NORMAL NR.1 VALU LUI TRAIANConstantaeducatoareprescolarruralToate cele 3 moduleRespins - Noneligibil
1141Zaharia FloareaScoala gimnaziala cu clasele I-VIII Nr. 1 Nicolae Stoleru BaiaSuceavainvatatorprimarruralToate cele 3 moduleEligibil pentru formare si subventii
1142CRETU GINA-OMERINAScoala cu clasele I - VIII PopeniVasluiPROFESOR INVATAMANT PRIMARprimarruralToate cele 3 moduleDosar validat
1143Istrate AdinaScoala cu clasele I - VIII PopeniVasluiPROFESOR INVATAMANT PRIMARprimarruralToate cele 3 moduleDosar validat
1144Cobzuc Cristina LoredanaGr[dinita cu Program Normal Nr. 1 `Lumea copilariei`SuceavaprofesorprescolarurbanToate cele 3 moduleDosar in asteptare
1145DARABAN ALINA CORNELIAScoala Generala Nr.1 BistritaBistrita-NasaudPROFESOR PIPPprimarurbanToate cele 3 moduleEligibil pentru formare si subventii
1146MITROFAN GABRIELAGradinita Nr.53`Nicolae Labis`GalatiEducatoareprescolarurbanToate cele 3 moduleDosar incomplet
1147Lungeanu AuroraScoala cu clasele I-VIII-Dimitrie Gusti-Fundu MoldoveiSuceavaInvatatorprimarruralToate cele 3 moduleDosar in asteptare
1148PASARE DANIELASCOALA CU CLASELE I-VIII NR. 8 SUCEAVASuceavaPROFESOR INVATAMANT PRIMARprimarurbanToate cele 3 moduleDosar complet - Inscris
1149BADIU SLABU ELENAGRADINITA FOLTESTIGalatiEDUCATOAREprescolarruralToate cele 3 moduleDosar complet - Inscris
1150MIHORDEA NUȘAGradinița cu P.P. NR.12VasluieducatoareprescolarurbanToate cele 3 moduleDosar in asteptare
1151ANGHEL ȘTEFANAȘCOALA NR.1 CHIRAFTEIGalatiINSTITUTORprimarruralToate cele 3 moduleEligibil pentru formare si subventii
1152Husac VasileȘcoala cu clasele I-IV VladeniBotosaniprof. inv. primarprimarruralToate cele 3 moduleRaspunsuri contradictorii
1153MOCANU VALENTINA VIOLETASCOALA NR.1 MASTACANIGalatiPROFESOR PENTRU INVATAMANT PRIMARprimarruralToate cele 3 moduleDosar complet - Inscris
1154MOCANU LILIANASCOALA NR.1 MASTACANIGalatiINSTITUTORprimarruralToate cele 3 moduleDosar validat
1155URSU-VINTILA MIHAELAGradinita Nr.53`Nicolae Labis`GalatiEducatoareprescolarurbanToate cele 3 moduleEligibil pentru formare si subventii
1156POTLOG ANAScoala gimnaziala cu clasele I-VIII Nr. 1 Nicolae Stoleru BaiaSuceavainvatatorprimarurbanToate cele 3 moduleEligibil pentru formare si subventii
1157DRAGOI SILVIA LORENASCOALA GIMNAZIALA NR. 29GalatiPROFESOR primarurbanToate cele 3 moduleDosar complet - Inscris
1158HARIB DOINAScoala gimnaziala cu clasele I-VIII Nr. 1 Nicolae Stoleru BaiaSuceavaeducatoareprescolarruralToate cele 3 moduleDosar complet - Inscris
1159CAAMALAU CECILIA MIHAELASCOALA GIMNAZIALA NR 29, GALATIGalatiPROFESORINVATAMANT PRIMARprimarurbanToate cele 3 moduleDosar validat
1160Macovei Floreta-RadaScoala gimnaziala cu clasele I-VIII Nr. 1 Nicolae Stoleru BaiaSuceavaeducatoareprescolarurbanToate cele 3 moduleDosar complet - Inscris
1161PREUTESCU GABRIELASCOALA CU CLASELE 1-8 IORGU G. TOMA VAMASuceavaINVATATOAREprimarruralToate cele 3 moduleEligibil pentru formare si subventii
1162NICSAN MONICASCOALA CU CLASELE I-VIII VOLOVATSuceavaPROFESOR INVATAMANT PRIMARprimarruralToate cele 3 moduleDosar complet - Inscris
1163BISERICA ANCUTA-MIHAELAScoala gimnaziala cu clasele I-VIII Nr. 1 Nicolae Stoleru BaiaSuceavaeducatoareprescolarruralToate cele 3 moduleEligibil pentru formare si subventii
1164NECHITA MONICAScoala gimnaziala cu clasele I-VIII Nr. 1 Nicolae Stoleru BaiaSuceavaeducatoareprescolarruralToate cele 3 moduleEligibil pentru formare si subventii
1165HILIUTA CORINAGradinita Nr.53`Nicolae Labis`GalatiEducatoareprescolarurbanToate cele 3 moduleDosar complet - Inscris
1166ANTOCHI CRISTINAScoala cu clasele I- VIII TamaseniNeamtProfesor invatamant primarprimarruralToate cele 3 moduleRaspunsuri contradictorii
1167Hagiu Marinela LenutaȘcoala Gimnaziala Nr.1 ”Gh.Poalelungi” MastacaniGalatidirectorprimarruralToate cele 3 moduleEligibil pentru formare si subventii
1168BRAZDES ELENAGradinita Nr.53`Nicolae Labis`GalatiEducatoareprescolarurbanToate cele 3 moduleDosar complet - Inscris
1169Atomei Maria MagdalenaScoala cu cl.I-VIII / Gradinita nr.2, cu PP SaveniBotosanieducatorprescolarurbanToate cele 3 moduleEligibil pentru formare si subventii
1170AILENEI VALIgradinita PoianaGalatiprofesor in invatamant primarprescolarruralToate cele 3 moduleDosar in asteptare
1171FECHITA PETRONELA-LUCIANASCOALA CU CLASELE I-VIIINeamtPROFESOR INVATAMANT PRIMARprescolarruralToate cele 3 moduleRaspunsuri contradictorii
1172ILIE GABRIELAGradinita Nr.53`Nicolae Labis`GalatiEducatoareprescolarurbanToate cele 3 moduleEligibil pentru formare si subventii
1173Pușcaș Sorina-RamonaGPP 53 - ORADEABihorprofesor pentru invațamantul preșcolarprescolarurbanToate cele 3 moduleDosar in asteptare
1174CIOT IULIANA-MARIASCOALA GIMNAZIALA JOSENII-BARGAULUI GRADINITA MIJLOCENII-BARGAULUIBistrita-NasaudEDUCATOAREprescolarruralModulul II + Modulul IIIEligibil pentru formare si subventii in urma declaratiei
1175Rus AndreeaG.P.P. `Alba ca Zapada`, BecleanBistrita-NasaudProfesor invatamant prescolarprescolarurbanToate cele 3 moduleEligibil pentru formare
1176Tcaci MarinelaScoala Mihail Sadoveanu GranicestiSuceavaprofesor in invatamantul primarprimarruralToate cele 3 moduleDosar in asteptare
1177MAGUREAN DANIELA-ANASCOALA GIMNAZIALA JOSENII-BIRGAULUI GRADINITA STRAMBA Bistrita-NasaudEDUCATOAREprescolarruralToate cele 3 moduleEligibil pentru formare
1178Moraru AlinaSc.Gen.Nr.1Bistrita-NasaudProfesir invatamant primarprimarurbanToate cele 3 moduleDosar validat
1179Luncanu ValentinaGrup Scolar CumpanaConstantainvatatorprimarurbanToate cele 3 moduleDosar in asteptare
1180ZAHARIE MARIOARAScoala cu clasele I-VIII,,Mihail Sadoveanu``GranicestiSuceavaprofesor invatamantul primarprimarruralToate cele 3 moduleDosar in asteptare
1181Scutaru AndradaGradinita PoienitaClujprofesor invatamantul prescolarprescolarurbanToate cele 3 moduleDosar complet - Inscris
1182BUSUIOC MARICELSCOALA GIMNAZIALA SUCEVENIGalatiPROFESOR primarruralToate cele 3 moduleEligibil pentru formare si subventii
1183TRIF GRETASCOALA CU CLASELE NR. 1 MARASESTIVranceaeducatoareprescolarurbanToate cele 3 moduleDosar in asteptare
1184Horvat Raluca-MariaGradinita PoienitaClujeducatoareprescolarurbanToate cele 3 moduleDosar complet - Inscris
1185Vlad Anca- IoanaGradinita PoienitaClujprofesor invatamantul prescolarprescolarurbanToate cele 3 moduleDosar in asteptare
1186PRICOPE TEODORINASCOALA NR. 9 `C. HOGAS` GalatiPROFESOR INV. PRIMARprimarurbanToate cele 3 moduleDosar in asteptare
1187muresan maria cristinaGRADINITA POIENITAClujPROFESOR INVATAMANT PRESCOLARprescolarurbanToate cele 3 moduleAbandonat
1188Zetu Razvan CristianGrup Scolar ˝STEFAN CEL MARE SI SFANT ˝BotosaniInvatatorprimarruralToate cele 3 moduleDosar complet - Inscris
1189ANTOCHI CLAUDIASCOALA NR.3 SIRETU VranceainvatatorprimarurbanToate cele 3 moduleDosar complet - Inscris
1190Puscasu Roxana-elenaGradinitaPoienitaClujprofesorprescolarurbanToate cele 3 moduleDosar in asteptare
1191RATU GHERGHINAGradinita cu program normal nr.2SuceavaEducatoareprescolarurbanToate cele 3 moduleRespins - Noneligibil
1192PANAIT MARCELASCOAL NR.3 SIRETU-MARASESTIVranceaPROFESOR INVATAMANT PRIMARprimarurbanToate cele 3 moduleDosar complet - Inscris
1193Palade MarianaScoala Nr. 3 Siretu- MarasestiVranceaprofesor invatamant primarprimarurbanToate cele 3 moduleEligibil pentru formare
1194Tazlaoanu Ramona- AdrianaScoala cu clasele I-VIII ,, Teofil Valcu`` Hanesti ; structura GPN BoroleaBotosaniprofesor pt inv prescolarprescolarruralToate cele 3 moduleDosar validat
1195Balc Uliana-CorneliaGradinita PoienitaClujeducatoareprescolarurbanToate cele 3 moduleRaspunsuri contradictorii
1196Purdila CatalinScoala gimnaziala Nr1 Baia, jud. SuceavaSuceavaprofesorprimarruralToate cele 3 moduleDosar complet - Inscris
1197VIRLAN TATIANAGRADINITA NR. 4 SIRETU-MARASESTIVranceaPROF.INV.PRESCOLARprescolarurbanToate cele 3 moduleDosar complet - Inscris
1198CORTEZ GABRIELA VANDAGRUPUL SCOLAR NICOLAI NANU BROSTENISuceavaPPIPprimarurbanToate cele 3 moduleDosar complet - Inscris
1199Belascu Ramona MariaGradinita cu program prelungit nr 1 MuresinstitutorprescolarurbanToate cele 3 moduleRespins - Noneligibil
1200NECHITA MIRELA ANCASCOALA CU CLASELE I-VIII NR.1 ,,ION SUHANE`SuceavaEDUCATOAREprescolarruralToate cele 3 moduleEligibil pentru formare si subventii
1201CONSTANTIN ALINAGRADINITA NR. 4 SIRETU-MARASESTIVranceaPROF.INV.PRESCOLARprescolarurbanToate cele 3 moduleEligibil pentru formare
1202LAZAR PARASCHIVASCOALA CU CLASELE I-VIII NR. 1 ,,ION SUHANE``SuceavaEDUCATOAREprescolarruralToate cele 3 moduleDosar complet - Inscris
1203DIACONU GABRIELASCOALA CU CLASELE NR. 1 MARASESTIVranceaPROFESOR INVATAMANT PRIMARprimarurbanToate cele 3 moduleEligibil pentru formare si subventii
1204Bortos RozaliaGRADINITA POIENITAClujPROFESOR INVATAMANT PRESCOLARprescolarurbanToate cele 3 moduleDosar complet - Inscris
1205SPINU ALEXANDRINAGradinita nr.7 ,,Cristal`GalatiEducatoareprescolarurbanToate cele 3 moduleRespins - Noneligibil
1206Chebac Anisoara AnisoaraGradinita nr.7,,Cristal`GalatiEducatoareprescolarurbanToate cele 3 moduleRespins - Noneligibil
1207ASAFTEI MONICASCOAL NR.3 SIRETU-MARASESTIVranceaPROFESOR INVATAMANT PRIMARprescolarurbanToate cele 3 moduleDosar complet - Inscris
1208IACOB DUMITRUSC.cu cl. I-VIII Acad.Haralambie MihaescuSuceavaProfesor- Invatator primarprimarruralToate cele 3 moduleDosar in asteptare
1209Carhat Oana - PaulaGradinita `Poienita` ClujProfesor invatamant prescolarprescolarurbanToate cele 3 moduleEligibil pentru formare si subventii
1210APETREI IOANA GEANINACentrul Judetean de Resurse si Asistenta Educationala - Gradinita `Poienita` ClujProfesor consilier scolarprescolarurbanToate cele 3 moduleRespins - Noneligibil
1211MORARIU AURORASC.cu cl. I-VIII Acad.Haralambie MihaescuSuceavaSECRETAR SEFprimarruralToate cele 3 moduleRaspunsuri contradictorii
1212SIMION MARIAscoala cu cl.I-VIII,Nr.1 AlbestiBotosaniprof.inv.primarprimarruralToate cele 3 moduleDosar complet - Inscris
1213Cosma Paraschiva MirelaGradinita `Poienita`ClujProfesor invatamant prescolarprescolarurbanToate cele 3 moduleEligibil pentru formare si subventii
1214Mihalcea DanielaScoala cu cls.I/ VIII. Nr. 1 MarasestiVranceaprofesor invatamantul primarprimarurbanToate cele 3 moduleDosar in asteptare
1215Margineanu Tania-GeorgetaGradinita cu Program Normal Nr.4 `Lizuca`Galatiprofesor invatamant prescolarprescolarurbanToate cele 3 moduleDosar in asteptare
1216Matei Adina PetronelaG.P.P Nr. 23 BotoșaniBotosanieducatoareprescolarurbanToate cele 3 moduleDosar complet - Inscris
1217ANTON GINAGRADINITA CU P.N.CETATUIA ,GRUP SCOLAR AGRICOL PUIESTIVasluiEDUCATOARE prescolarruralToate cele 3 moduleDosar validat
1218DONISANU VALI-LAURASCOALA GIMNAZIALA STOICANIGalatiINSTITUTORprimarruralToate cele 3 moduleDosar validat
1219Anghel NicoletaScoala `Fanus Neagu`BrailaprofesorprimarurbanToate cele 3 moduleRespins - Noneligibil
1220GAVRILESCU VOICAG.P.N. FANTANA MARESuceavaEDUCATOAREprescolarruralModulul II + Modulul IIIRespins - Noneligibil
1221POPA DANA ALINAGradinita ` DEGETICA`ClujeducatoareprescolarurbanToate cele 3 moduleDosar validat
1222Sindilar ParaschivaScola cu clasele I-VIII `Iorgu G. Toma` VamaSuceavaProf I in invatamant primarprimarruralToate cele 3 moduleEligibil pentru formare si subventii
1223Gavrila RodicaSCOALA NR.3 SIRETU VranceaPROFESOR INVATAMANT PRIMARprimarurbanToate cele 3 moduleEligibil pentru formare si subventii
1224Caciuc AdrianaScoala nr. 1 `Alexandru Ioan Cuza`Suceavaprofesor invatamant primarprimarurbanToate cele 3 moduleRespins - Noneligibil
1225POPA LENTAGRADINITA CU P.P.NR.8`LICURICI`BARLADVasluiEDUCATOAREprescolarurbanToate cele 3 moduleDosar complet - Inscris
1226DOBRICAN MARIAGradinita cu Program Normal `1 IUNIE`Bistrita-Nasaudprofesor invatamant prescolarprescolarurbanToate cele 3 moduleDosar in asteptare
1227AIOANEI ANA-ALINAG.P.N BASARABI,PREUTESTISuceavaeducatorprescolarruralToate cele 3 moduleRaspunsuri contradictorii
1228TANASE GEORGICASCOALA VASILE ALECSANDRIBrailaPROF. INV. PRIMARprimarurbanToate cele 3 moduleEligibil pentru formare
1229GRIGORE CORNELIAG.P.N BASARABI,PREUTESTISuceavaeducatorprescolarruralToate cele 3 moduleEligibil pentru formare si subventii
1230LEU MARIAscoala Vasile AlecsandriBrailaprof.inv, primarprimarruralToate cele 3 moduleRaspunsuri contradictorii
1231ACATRINEI FIRASCOALA CU CLASELE I-VIII ,,M. EMINESCU` LAZAVasluiINVATATOAREprimarruralToate cele 3 moduleDosar validat
1232BOGOȘ NICOLETA PETRONELAȘcoala cu cls. I-VIII Nr.3 ,,Bogdan Voda,,SuceavaProfesor pentru invațamantul primarprimarurbanToate cele 3 moduleDosar complet - Inscris
1233POPOVICI MSCOALA NR. 8 `ELENA RARES`BotosaniINVATATORprimarurbanToate cele 3 moduleDosar complet - Inscris
1234CIOCAN MARINICASC.CU CL.I-VIII,BASARABI,PREUTESTISuceavainvatatoareprimarruralToate cele 3 moduleEligibil pentru formare si subventii
1235SANDU ALINA-GABRIELASC.CU CL.I-VIII,PREUTESTISuceavainvatatoareprimarruralToate cele 3 moduleEligibil pentru formare si subventii
1236ciobica otiliascoala cu cl. I-VIII, Mitocul DragomirneiSuceavaprofesor inv- prescolarprescolarruralToate cele 3 moduleEligibil pentru formare
1237Bejan cristinaGradinita nr.56 AnastasiaGalatieducatoareprescolarurbanToate cele 3 moduleRaspunsuri contradictorii
1238ANTONOVICI LUCICASCOALA CU CLASELE I-VIII VOLOVATSuceavaInvatatorprimarruralToate cele 3 moduleAbandonat
1239Rosca AdrianaScoala cu clasele I - VIII PatrautiSuceavaprofesor invatamant prescolarprescolarruralToate cele 3 moduleDosar complet - Inscris
1240DRAGUS IOANA GABRIELASCOALA GENERALA NR. 1 Bistrita-NasaudINVATATOR DE SPRIJINprimarurbanToate cele 3 moduleDosar validat
1241Lupoaie Ionela CristinaScoala Generala nr. 1Bistrita-NasaudinvatatorprimarurbanToate cele 3 moduleDosar validat
1242PLUGARU ELENA CRISTINAGRADINITA CU PROGAM PRELUNGIT NR. 16 IASIIasiPROFESOR PENTRU INVATAMANTUL PREPRIMARprescolarurbanToate cele 3 moduleRaspunsuri contradictorii
1243COST mihaela angelascoala petru musat,siretSuceavaprofesor invprimarprimarurbanToate cele 3 moduleRespins - Noneligibil
1244SUVAC DANIELAGrup Scolar Agricol PuiestiVasluiprofesor invatamant primarprimarruralToate cele 3 moduleDosar in asteptare
1245Telcean Dorina MarianaScoala Generala nr. 1Bistrita-NasaudinvatatorprimarurbanToate cele 3 moduleEligibil pentru formare si subventii
1246TOCANEL ALEXANDRA-ELENASCOALA CU CLS. I-VIII,AL.I.CUZA,NR.1, FALTICENISuceavaPROFESOR DE ED. FIZICA SI SPORTprimarurbanToate cele 3 moduleEligibil pentru formare si subventii
1247alexoae mihaielaSCOALA CU CLASELE I-IV DRAGALINABotosaniinvatatorprimarruralToate cele 3 moduleRaspunsuri contradictorii
1248BOLAT EMELGRADINITA NR.1BILINGVA ROM-TURCA MEDGIDIAConstantaEDUCATOAREprescolarruralToate cele 3 moduleDosar complet - Inscris
1249botezatu danielascoala zamosteaSuceavainv primarprimarruralToate cele 3 moduleRaspunsuri contradictorii
1250sava anisoarascoala cu clasele I-VIII GuliaSuceavaeducatoareprescolarruralToate cele 3 moduleEligibil pentru formare si subventii
1251STRAT MIOARA- MANUELAGRADINITA CU P.P. NR. 8 `LICURICI`, BARLADVasluiEDUCATOAREprescolarurbanToate cele 3 moduleDosar in asteptare
1252PASAT LILIANAGRUP SCOLAR DUMBRAVENISuceavaPROFESOR INVATAMANT PRIMARprimarruralModulul IAbandonat
1253Gruia SinzianaGradinita ChitocVasluieducatorprescolarruralToate cele 3 moduleDosar complet - Inscris
1254Calinescu CorinaScoala cu clasele I-VIII Petru MusatSuceavaprofesor pentru invatamantul primarprimarurbanToate cele 3 moduleEligibil pentru formare
1255PODARU CAMELIA GABRIELASCOALA CU CLASA I - VIII ROMANUBrailaPROFESOR PENTRU INVATAMANTUL PRIMARprimarruralToate cele 3 moduleDosar complet - Inscris
1256Toma MargaretaScoala ChitocVasluiinvatatorprimarruralToate cele 3 moduleDosar complet - Inscris
1257ROSETI GABRIELA SORINAGRADINITA NR.8 `LICURICI` BARLADVasluiEDUCATOAREprescolarurbanToate cele 3 moduleDosar complet - Inscris
1258erastov vasagpp luminita,or siretSuceavaeducatoareprimarurbanToate cele 3 moduleRaspunsuri contradictorii
1259Agavriloaie Alina-ValerianaScoala cu clasele I-VIII Zamostea, TautestiSuceavainvatatoareprimarruralToate cele 3 moduleDosar in asteptare
1260pricop corneliagpp luminita,or siretSuceavaeducatoareprescolarurbanToate cele 3 moduleRaspunsuri contradictorii
1261Nichifor Raluca-ElenaScoala cu cls.I-VIII Nalbant-structura Nicolae BalcescuTulceaInstitutorprimarruralToate cele 3 moduleRespins - Noneligibil
1262SISCA SORINAGRADINITA CU P.P. NR.8 `LICURICI` BARLADVasluiEDUCATOAREprescolarurbanToate cele 3 moduleDosar complet - Inscris
1263giuraniuc lucianscoala petru musat,siretSuceavaprofesorprimarurbanToate cele 3 moduleRespins - Noneligibil
1264baltag elenascoala cu cls.I-VIII Iorgu G.Toma VamaSuceavaprofesor invatamantul prescolarprescolarruralToate cele 3 moduleEligibil pentru formare si subventii
1265Sfichi AngelaScoala cu clasele I-IV Stanca, ZvoristeaSuceavaprofesor inv. primarprimarruralToate cele 3 moduleRespins - Noneligibil
1266TULUMIS VIOLETASCOALA CU CLASELE I- VIII MIHU DRAGOMIRBrailaPROFESOR INVATAMANT PRIMARprimarurbanToate cele 3 moduleEligibil pentru formare si subventii
1267giuraniuc silviuscoala petru musat,siretSuceavaprof inv primarprescolarurbanToate cele 3 moduleRespins - Noneligibil
1268Adumitroaie Petru-AlexandruScoala cu Clasele I-VIII nr.1 Cristinesti - structura BarancaBotosaniprofesor invatamant primarprimarruralToate cele 3 moduleDosar complet - Inscris
1269pralia elena colegiul al cel bun SuceavaprofesorprimarurbanToate cele 3 moduleRespins - Noneligibil
1270Morosanu DoinaScoala Nr.2 DumeniBotosaniprofesor invatamant primarprimarruralToate cele 3 moduleDosar complet - Inscris
1271RUSU NICULINA LAURASCOALA CU CLASELE 1-8 VAMASuceavaEDUCATOAREprescolarruralToate cele 3 moduleEligibil pentru formare si subventii
1272VIERIU MIHAELAȘcoala gimnaziala cu clasele I-VIII Dolheștii MiciSuceavainvațatorprimarruralToate cele 3 moduleRespins - Noneligibil
1273Novac DorinaGradinita cu program normal Valea CanepiiBrailaProfesor in invatamantul preprimarprescolarruralToate cele 3 moduleEligibil pentru formare
1274KACIC ANAȘcoala gimnaziala cu clasele I-VIII Dolheștii MiciSuceavainvațatorprimarruralToate cele 3 moduleRespins - Noneligibil
1275Tampescu Camelia DenisiaScoala cu cl. I-VIII `Ion Suhane`SuceavaProfesor pentru invatamantul primarprimarruralToate cele 3 moduleDosar complet - Inscris
1276ilisoi elenascoala cu cl.I-VIIISuceavainvatatorprimarruralToate cele 3 moduleRespins - Noneligibil
1277Livanu Cerasela NicoletaScoala cu cl. I- VIII nr.2BotosaniinvatatoareprimarruralToate cele 3 moduleDosar in asteptare
1278CLIPA DUMITRITASCOALA NR.1`AL.I.CUZA`SuceavaPROF.INVATAMANT PRIMARprimarurbanToate cele 3 moduleDosar complet - Inscris
1279bordei lacramioara-valericascoala cu cl. I-VIIISuceavaeducatoareprescolarruralToate cele 3 moduleRespins - Noneligibil
1280Caraiman FanicaSc. Gimn. Nr. 2 ,,Negoita Danaila` IvestiGalatiinvatatorprimarruralModulul II + Modulul IIIRaspunsuri contradictorii
1281Marinuc MariaGradinita nr 5Botosaniprofesor invatamant prescolarprescolarurbanToate cele 3 moduleDosar incomplet
1282Chinan Carmen- MarianaGRUPUL SCOLAR ,,DEMOSTENE BOTEZ``BotosaniProfesor Invatamint PreprimarprescolarruralToate cele 3 moduleDosar in asteptare
1283Musat Steliana VasilicaCentrul Scolar Pentru Educatie IncluzivaBrailainvatator itinerantprimarruralToate cele 3 moduleDosar complet - Inscris
1284IUGA MARIA-LILIANAScoala cu cl- I-VIII Henryk Sienkiewicz ,Solonetu-NouSuceavaProf. inv. primarprimarruralToate cele 3 moduleEligibil pentru formare
1285Onea Nadia-VeronicaScoala cu clasele I-VIII, Dolhestii MiciSuceavainvatatoareprimarruralToate cele 3 moduleDosar in asteptare
1286STRUGAR VIORICAG.P.N. Pirtestii de SusSuceavaeducatoareprescolarruralToate cele 3 moduleEligibil pentru formare
1287BENKE CARMEN ELENASCOALA NR.1`AL.I.CUZA`SuceavaPROF.INV.PRIMARprimarurbanToate cele 3 moduleDosar validat
1288Ciuperca IuliaGradinita cu Program Prelungit nr 28 BacauBacauEducatoareprescolarurbanToate cele 3 moduleRaspunsuri contradictorii
1289RAICU MARIASCOALA CU CLASE I-VIII HORIATulceaINVAȚATORprimarruralToate cele 3 moduleEligibil pentru formare si subventii
1290MORARU MIHAELASCOALA CU CLASELE I -VII NR.2 HUSIVaslui PROFESOR INVATAMANT PRIMARprimarurbanToate cele 3 moduleEligibil pentru formare si subventii
1291Mazilu Mirela FlorentinaSCOALA CU CLASELE I-VIII SALCEASuceavaPROFESOR PENTRU INVATAMANT PRIMARprimarurbanToate cele 3 moduleEligibil pentru formare si subventii
1292Tizu MirelaScoala cu clasele I-VIII `Vasile Alecsandri`NeamtEducatoareprescolarurbanToate cele 3 moduleDosar complet - Inscris
1293Patrichi MihaelaScoala Deleni 2VasluiinvatatoareprimarruralToate cele 3 moduleDosar complet - Inscris
1294Morosan LilianaScoala Mihail Sadoveanu GranicestiSuceavaInvatatorprimarruralToate cele 3 moduleDosar complet - Inscris
1295Hemen Carmen MariaScoala de Arte si Meserii TodireniBotosaniprofesor pentru invatamant primarprimarruralToate cele 3 moduleDosar complet - Inscris
1296Cretu MariaGrup scolar ,,Nicolai Nanu,, BrosteniSuceavaEducatoareprescolarurbanToate cele 3 moduleEligibil pentru formare
1297MINAEV MIRELA NICOLETAGradinita cu Program Prelungit nr. 2BrailaProfesor Invatamant PrescolarprescolarurbanToate cele 3 moduleRaspunsuri contradictorii
1298BLINDA MARIAGRADINITA P.N. NR 3 VasluiEDUCATOAREprescolarurbanToate cele 3 moduleDosar validat
1299ARAMA GEORGETAGRADINITA NR.2BrailaEDUCATOAREprescolarurbanToate cele 3 moduleEligibil pentru formare si subventii
1300RUSU OCTAVIA MARIOARASCOALA CU CL I-VIII ION TEODORESCU COTARGASISuceavaPROFESOR INV. PRIMARprimarruralToate cele 3 moduleDosar complet - Inscris
1301PITICAS OANALICEUL TEORETIC AZUGAPrahovaPROFESOR INVATAMANT PRIMARprimarurbanToate cele 3 moduleRespins - Noneligibil
1302andronic mariaScoala cu clasle I-VIIISuceavainvatatorprimarruralToate cele 3 moduleDosar in asteptare
1303FLORISTEAN MARTA NICOLETASCOALA CU CLASELE I-VIII VOLOVATSuceavaINVATATOAREprimarruralToate cele 3 moduleDosar in asteptare
1304Diacu LianaG.P.P.NR.34 ORADEABihorEDUCATOAREprescolarurbanToate cele 3 moduleRaspunsuri contradictorii
1305Hrihor AnaScoala cu clasele I - VIII nr 2 Vicovu de JosSuceavainvatatorprimarruralToate cele 3 moduleDosar complet - Inscris
1306OLTEANU NONASCOALA CU CLASELE I-VIII -BIRANeamtEDUCATOAREprescolarruralModulul I + Modulul IIRaspunsuri contradictorii
1307IFRIM DANIELASCOALA CU CLASELE I-VIII NR.1 CRISTINESTIBotosaniINVATATORprimarruralToate cele 3 moduleEligibil pentru formare
1308Cocos Mariana LauretaCentrul Scolar pentru Educatie IncluzivaBrailainvatator itinerant/sprijinprimarurbanToate cele 3 moduleDosar complet - Inscris
1309Tureac VictoriaGradinita cu Program Prelungit Nr. 6 BrailaeducatoareprescolarurbanToate cele 3 moduleDosar in asteptare
1310GAVRILOAIA DanielaScoala cu claseleI-VIII nr.3 Baia / G.P.N. nr.3 BaiaSuceava educatoare / profesor invatamant prescolarprescolarruralToate cele 3 moduleDosar complet - Inscris
1311Osoianu Elena DenisaScoala cu clasele I - VIII Nr. 8 BarladVasluiprofesor pentru inv. primarprimarurbanToate cele 3 moduleRespins - Noneligibil
1312Mocanu AdrianaScoala cu clasele I-VIII Dolhestii MiciSuceavaEducatoareprescolarruralToate cele 3 moduleDosar complet - Inscris
1313Bahna Mihaela ElenaScoala cu clasele I-VIII CorocaiestiSuceavaprofesor invatamant primarprimarruralToate cele 3 moduleEligibil pentru formare si subventii
1314Birliga TudorancaScoala Ferdinand ConstantaConstantainstitutorprimarurbanToate cele 3 moduleDosar in asteptare
1315Starpu Ionica AlinaScoala cu clasele I - VIII PoganaVasluiprof. pentru inv. primarprimarruralToate cele 3 moduleDosar complet - Inscris
1316ANDREI PAULINAGRADINITA SACALUSESTINeamtEDUCATOAREprescolarruralToate cele 3 moduleDosar complet - Inscris
1317Beldman Georgeta Mariascoala cu cla I-VIII -CochirleniConstantainstitutorprimarruralToate cele 3 moduleEligibil pentru formare
1318giol mariagradinita nr 2BrailaeducatoareprescolarurbanToate cele 3 moduleEligibil pentru formare si subventii
1319IFTIMIE LACRAMIOARASCOALA CU CLASELE I-VIII NR 3 BAIA STRUCTURA BOGATASuceavaINVATATORprimarruralToate cele 3 moduleEligibil pentru formare si subventii
1320MATEI ALINA MARIAGRADINITA PP AMICII CONATANTAConstantaPROF.INV.PRESCOLARprescolarurbanToate cele 3 moduleEligibil pentru formare si subventii
1321NICOARA MIOARAGradinita Stelutele MariiConstantaProfesor invatamantul prescolarprescolarurbanToate cele 3 moduleEligibil pentru formare
1322Beldman catalinascoala cu cla I-VIII -CochirleniConstantainstitutorprimarruralToate cele 3 moduleEligibil pentru formare
1323ENE LUCIAGRADINITA PP AMICII CONSTANTAConstantaPROF.INV.PREPRIMARprescolarurbanToate cele 3 moduleEligibil pentru formare si subventii
1324Anghel ArmenitaSCOALA GIMNAZIALA NR.1GalatieducatoareprescolarruralToate cele 3 moduleRespins - Noneligibil
1325PAULEȚ IRINA-MARIAȘCOALA CU CLASELE I-VIII AL. I. CUZA GRADINIȚA CU PROGRAM NORMAL ROMANNeamtProfesor Invațamant PreșcolarprescolarurbanToate cele 3 moduleDosar complet - Inscris
1326MOGA MariaInspectoratul Scolar Judetean ConstantaConstantaInspector invatamant prescolarprescolarurbanToate cele 3 moduleRespins - Noneligibil
1327TIMOFTE ANALICEUL ECONOMIC`VASILE CONTA` TG.NEAMTNeamtPROFESOR INV. PRIMARprimarurbanToate cele 3 moduleEligibil pentru formare si subventii
1328Maicariu DanaScoala cu clasele I-VIII Tudor Vladimirescu-AlbestiBotosaniProf. inv. primarprimarruralToate cele 3 moduleAbandonat
1329Poenaru Elena-DanielaScoala Romani, Structura GosmaniNeamtprofesor invatamant primarprimarruralToate cele 3 moduleRespins - Noneligibil
1330PATRICI ANGELICAGradinița cu PP. Nr.15 ,, Dumbrava minunata” Nr.15VasluieducatoareprescolarurbanToate cele 3 moduleDosar in asteptare
1331Cojocariu MihaielaScoala cu clasele I-VIII GorbanestiBotosaniProfesor invatamant prescolarprescolarruralToate cele 3 moduleRaspunsuri contradictorii
1332Balan DoinaScoala cu clasele I - VIIIBrailaprofesor invatamantul primarprimarruralToate cele 3 moduleDosar complet - Inscris
1333IRIMIA DORINASCOALA CU CLASELE I - VIII, NR. 11 `GEORGE TUTOVEANU`VasluiINVATATORprimarurbanToate cele 3 moduleDosar complet - Inscris
1334Șerbatiuc Mihaela SimonaGradinița P.P.,,Amicii,, ConstanțaConstantaeducatoareprescolarurbanToate cele 3 moduleDosar complet - Inscris
1335Sandra FloricaScoala ,,Octavian Goga`Bihorprofesor pentru invatamantul primarprimarurbanToate cele 3 moduleDosar in asteptare
1336DEZMIREAN MARIAGradinita `Academia Piticilor`ClujEducatoareprescolarurbanModulul II + Modulul IIIRaspunsuri contradictorii
1337 BREABAN MIHAELA LUCIAȘcoala cu clasele I-VIII Nr.2 Vicovu de JosSuceavainvațatorprimarruralToate cele 3 moduleDosar complet - Inscris
1338Tudoran Geta CarmenGrup Scolar,, Hortensia Papadat Bengescu`, IvestiGalatiinvatatorprimarruralToate cele 3 moduleEligibil pentru formare
1339Enache MariaȘcoala cu clasele I-VIII nr. 4 /Gradinița cu P.P. nr. 7 DoroHoiBotosaniProfesor pentru invațamant preșcolarprescolarurbanToate cele 3 moduleRaspunsuri contradictorii
1340COLBU LILIAScoala cu clasele I-IV ZAICESTIBotosaniprofesor invatamant prescolarprescolarruralToate cele 3 moduleEligibil pentru formare
1341ANDREI CARMEN OTILIASCOALA CU CLASELE I-VIII GHERMANESTIVasluiINSTITUTORprimarruralToate cele 3 moduleRespins - Noneligibil
1342ILIE LIDIA-OANAGradinita cu program prelungit,,Casuta de turta dulce`ConstantaeducatoareprescolarurbanToate cele 3 moduleRaspunsuri contradictorii
1343Caciur ProfiraScoala cu clasele I - VIIISuceavainvatatoareprimarruralToate cele 3 moduleRespins - Noneligibil
1344NIGA GIANINA VIRGINIAȘcoala cu cl.I/VIII „Ion Șuhane”Suceavaprofesor pentru invatamantul primarprimarruralToate cele 3 moduleDosar complet - Inscris
1345corduneanu marius lucianScoala cu cl. I-VIII`Hatmanul Sendrea` Dolhestii MariSuceavaprof. inv. primarprimarruralToate cele 3 moduleRespins - Noneligibil
1346SIRBU GEORGETAGRADINITA CU P.P. NR. 19 TULCEATulceaPROFESOR INVATAMANT PRESCOLARprescolarurbanToate cele 3 moduleDosar validat
1347MANOLE TAMARA AURELIAGradinita cu program normal nr. 8SuceavaEducatoareprescolarurbanToate cele 3 moduleDosar complet - Inscris
1348corduneanu sofia valeriaSc. cu clasele I-VIII Mitocu-DragomirneiSuceavaprof. inv. prescolarprescolarruralToate cele 3 moduleRespins - Noneligibil
1349UNGUREANU VIORICAGRADINIȚA P.P. nr.21 ,,Șotron` BotoșaniBotosaniEducatoareprescolarurbanToate cele 3 moduleDosar complet - Inscris
1350Brinzei AncaScoala cu clasele I-VIII Nr.4/ Gradinita Loturi EnescuBotosaniprofesor pentru invatamant prescolarprescolarurbanToate cele 3 moduleDosar complet - Inscris
1351Mihai SilviaGRADINITA NR.8 BARLADVasluiEDUCATOAREprescolarurbanToate cele 3 moduleDosar in asteptare
1352SOMITCA ANA-MARIAGRUP SCOLAR ,,NICOLAI NANU``SuceavaEDUCATOARE prescolarruralToate cele 3 moduleDosar validat
1353AIOANEI MIRELAGRADINITA P.P.`AMICII`Constantaprofesor invatamant prescolarprescolarurbanToate cele 3 moduleDosar in asteptare
1354Florescu Alina Gabriela Scoala cu clasele I-VIII SalceaSuceavaProfesor in invatamantul primarprimarurbanToate cele 3 moduleRespins - Noneligibil
1355Hosteanu MihaelaSCOALA CU CLASELE I-VIII PINGARATI- STRUCTURA STEJARUNeamtINVATATORprimarruralToate cele 3 moduleRespins - Noneligibil
1356sandor enikogpn nr9BihoreducatoareprescolarurbanToate cele 3 moduleRaspunsuri contradictorii
1357VRAJITORIU MIHAELA-GABRIELAȘCOALA CU CLASELE I-VIII DIMACHENIBotosaniPROFESOR PENTRU INVAȚAMANTUL PREȘCOLARprescolarruralToate cele 3 moduleEligibil pentru formare si subventii
1358Zelinschi CameliaȘc. cu cl. I-VIII Nr.4 ,,Regina Elisabeta” RadauțiSuceavaprofesor inv.primarprimarurbanToate cele 3 moduleRaspunsuri contradictorii
1359Matner Marcel RudolfScoala cu clasele I-VIII Petru MusatSuceavaprofesor pentru invatamantul primarprimarurbanToate cele 3 moduleRaspunsuri contradictorii
1360SAUCA LILIANAScoala cu clasele I-VIII Nr.8 ,,Mihail Kogalniceanu,, Botosaniprofesor invatamant primarprimarurbanToate cele 3 moduleDosar in asteptare
1361Lupu AnaGradinita Nr.41 CodrutaGalatiProfesor Invatamantul PrescolarprescolarurbanToate cele 3 moduleDosar validat
1362Jianu Violeta Anca Scoala cu clasele I-VIII `Ion Creanga`Brailaprofesor pentru invatamantul primarprimarurbanToate cele 3 moduleRaspunsuri contradictorii
1363Cirdei Dorinica Scoala cu clasele I - VIII, Nr. 2, Vicovu de JosSuceavaInvatatorprimarruralToate cele 3 moduleDosar in asteptare
1364DASCALESCU DORICAGrup Scolar Alexandru Vlahuta SendriceniBotosaniprofesor invatamant primarprimarruralToate cele 3 moduleDosar in asteptare
1365PETRINDEAN ANA-MARIAGRADINITA DUMBRAVIOARAClujprofesor pentru invatamantul prescolarprescolarurbanToate cele 3 moduleDosar in asteptare
1366Lupu Angelica-MariaSCOALA CU CLASE I-VIII NR.3 ,,ANASTASIE PANU``VasluiPROF. INV. PRIMARprimarurbanToate cele 3 moduleDosar complet - Inscris
1367Bandiu MihaelaScoala cu clasele I-VIII VolovatSuceavaprofesor invatamant primarprimarruralToate cele 3 moduleDosar incomplet
1368Marin Alina ManuelaGradinita Cu P.N. BizighestiVranceaprofesor invatamant primar si prescolarprescolarruralModulul II + Modulul IIIDosar in asteptare
1369rascanu cameliascoala cu clasele I-VIII GIRCENIVasluiinvatatoareprimarruralToate cele 3 moduleDosar validat
1370ghimpu cocuta cocutagradinita bacaniVasluieducatoareprescolarruralToate cele 3 moduleRaspunsuri contradictorii
1371BAZDARA ALINA NORASc. Gen `Ion Pop Reteganul` Reteag-PoieniBistrita-Nasaudprofesor inv. primarprimarruralToate cele 3 moduleDosar complet - Inscris
1372APOSTOL MARIASCOALA CU CLASELE I-VIII BORLESTINeamtPRO.INV.PRIMARprimarruralToate cele 3 moduleRespins - Noneligibil
1373MUJDEI MARIAGPP NR 2 TG. NEAMTNeamtPROFESOR PT INV PRESCOLARprescolarurbanToate cele 3 moduleRespins - Noneligibil
1374ZAI MARIA-NATALIAGRADINITA DUMBRAVIOARAClujEDUCATOAREprescolarurbanToate cele 3 moduleDosar in asteptare
1375ALUPEI DANIELASCOALA CU CLASELE I-VIII SAVENIBotosaniPROFESOR INV. PRIMARprimarurbanToate cele 3 moduleDosar complet - Inscris
1376Baniai MirelaSc. Gen `Ion Pop Reteganul` Reteag-PoieniBistrita-Nasaudprofesor inv. primarprimarruralToate cele 3 moduleDosar in asteptare
1377VLAESCU VALERICAScoala cu clasele I-VIII Nr.8 ,,Mihail Kogalniceanu,, DorohoiBotosaniprofesor invatamant primarprimarurbanToate cele 3 moduleEligibil pentru formare
1378NEGURA ANCUTA IONELASCOALA CU CLASELE I-VIII VATRA MOLDOVITEISuceavaPROFESOR INVATAMANT PRIMARprimarruralToate cele 3 moduleDosar complet - Inscris
1379Alucai RalucaLiceul Economic Vasile Conta Neamtprofesor invatamant primarprimarurbanToate cele 3 moduleRaspunsuri contradictorii
1380gheorghita ionicagradinita nr.38 Brailaprof inv. preprimarprescolarurbanToate cele 3 moduleEligibil pentru formare
1381BOCA ANELIAScoala cu clasele I-VIII,SuceavainvatatoareprimarruralToate cele 3 moduleDosar validat
1382Tomniuc Anisoara Maricica VeronicaScola cu cl. I-VIIIBotosaniProfesor pentru invatamantul primarprimarruralToate cele 3 moduleRaspunsuri contradictorii
1383DODI FLORINA-MIHAELASCOALA CU CLASELE I-VIII NR.3 `ANASTASIE PANU` HUSIVasluiPROFESOR INVATAMANT PRIMARprimarurbanToate cele 3 moduleDosar complet - Inscris
1384GHILESCHI GABRIELAGRADINITA COSTIUGENI-ALBESTIBotosaniprof.inv.prescolarprescolarruralToate cele 3 moduleDosar complet - Inscris
1385stan lidiaGradinita cu Program Normal nr. 38 BrailaeducatoareprescolarurbanToate cele 3 moduleDosar complet - Inscris
1386Macsim LilieanaLiceul Tehnologic OglinziNeamtprofesor pentru invatamantul prescolarprescolarruralToate cele 3 moduleDosar in asteptare
1387MAXINEANU MIHAELAconcediu maternBrailaprofesor logopedprescolarurbanToate cele 3 moduleRespins - Noneligibil
1388ANDRIES ROXANA CARINAG.P.N nr.2,HantestiSuceavaEDUCATOAREprescolarruralToate cele 3 moduleDosar complet - Inscris
1389Macsim IoanLiceul Tehnologic OglinziNeamtprofesor pentru invatamantul primarprimarruralToate cele 3 moduleDosar in asteptare
1390ILOVAN DOMNICAScoala Generala`Vasile Scurtu` ParvaBistrita-NasaudEducatoareprescolarruralToate cele 3 moduleDosar in asteptare
1391Tugui Constantinscoala nr.2 vicovu de josSuceavainvatatorprimarruralToate cele 3 moduleRaspunsuri contradictorii
1392motrescu otilia luminitaScoala cu clasele I-VIII nr.1 George Tofan BilcaSuceavainvatatoareprimarruralToate cele 3 moduleRaspunsuri contradictorii
1393CHIFAN Gheorghina RodicaSCOALA CU CLASELE I-VIII,,SAMSON BODNARESCU`SuceavaInvatatorprimarruralToate cele 3 moduleRaspunsuri contradictorii
1394TAMAS AMALIA-NORETAColegiul National Petru Rares Bistrita-NasaudProfesor SSDprimarurbanModulul II + Modulul IIIRaspunsuri contradictorii
1395RADU TINCUTAgradinita nr.38Brailaprof inv. preprimarprescolarurbanToate cele 3 moduleRaspunsuri contradictorii
1396Bradatanu Mariana-NicoletaScoala N.Labis Malini, Structura PiraieSuceavaProfesor pentru invatamantul primarprimarruralToate cele 3 moduleDosar complet - Inscris M1+2
1397Barabas MihaielaȘcoala cu clasele I-VIII SaveniBotosaniProfesor-Invatator primarurbanToate cele 3 moduleEligibil pentru formare si subventii
1398LIPCIUC ELENAScoala cu clasele I-VIII,,Ion Bojoi`BotosanieducatoareprescolarurbanToate cele 3 moduleRespins - Noneligibil
1399CIRLAN ELENA ADINASCOALA NR.3 FOCSANIVranceaPROFESOR INV PRIMARprimarurbanToate cele 3 moduleDosar complet - Inscris
1400Mustafa MazisGradinita ON bilingva rom-turca, Structura Colegiului Kemal AtaturkConstantaeducatorprescolarurbanToate cele 3 moduleDosar in asteptare
1401Trisi AlexandrinaScoala cu clasele I-VIII nr. 1 ` Al. I. Cuza` Suceavaprofesor invatamant primarprimarurbanToate cele 3 moduleDosar complet - Inscris
1402Carnu AdelaScoala cu clasele I-VIII Nicolae TonitzaConstantaProfesor invatamant primarprimarurbanToate cele 3 moduleEligibil pentru formare si subventii
1403Vechiu VictoritaGradinita ON bilingva rom-turca, Structura Colegiului Kemal AtaturkConstantaeducatorprescolarurbanToate cele 3 moduleDosar validat
1404Ilie SIMONAScoala Valea RamniculuiBuzauprofesor invatamant primarprimarruralToate cele 3 moduleDosar complet - Inscris
1405SUTA T. AURELIAGRADINITA P. P. Nr.8 ConstantaProfesor Invatamant PrescolarprescolarurbanToate cele 3 moduleDosar incomplet
1406MUSCA LENUTASCOALA GIMNAZIALA NR 4 LIESTIGalatiPROFESOR PENTRU INVATAMANTUL PRIMARprimarruralToate cele 3 moduleEligibil pentru formare si subventii
1407DUMITROVICI VIORICASCOALA CU CLASELE I-VIII BUDA-ZVORISTEASuceavaINVATATOAREprimarruralToate cele 3 moduleEligibil pentru formare si subventii
1408GHEORGHITEANU ELENASCOALA CU CL. I-VIII ,,OCTAV BANCILA` CORNIBotosaniPROFESOR PENTRU INVATAMANTUL PRIMAR SI PRESCOLARprimarruralToate cele 3 moduleDosar validat
1409BILCAN DUMITRAŞCOALA NR. 3 FOCŞANIVranceaINSTITUTORprimarurbanToate cele 3 moduleEligibil pentru formare si subventii
1410MANOLACHE PAULA-RAMONASCOALA CU CLASELE I-IV SLOBOZIA-ZVORISTEASuceavaEDUCATOAREprescolarruralToate cele 3 moduleEligibil pentru formare si subventii
1411CIOARA FLORENTAGRADINITA CU PROGRAM PRELUNGIT GUGESTIVranceaEDUCATOAREprescolarruralToate cele 3 moduleDosar validat
1412Bucur Ioana CarmenScoala cu clasele I-VIII IpotestiSuceavaprofesor invatamant primar/prescolarprimarruralToate cele 3 moduleRespins - Noneligibil
1413Teodorescu Raluca MariaScoala cu clasele I-VIII Nr.1 Gura HumoruluiSuceavaprofesor invatamant primar si prescolarprimarurbanToate cele 3 moduleDosar in asteptare
1414Cimpoesu CristinelScoala cu clasele I-VIII”Virgil Caraivan”VasluiInvatatorprimarruralToate cele 3 moduleDosar complet - Inscris
1415Ivan Cristina MarinaGradinita cu program prelungit GugestiVranceaEducatoareprescolarruralToate cele 3 moduleEligibil pentru formare si subventii
1416BURDUJOC LILIANASCOALA CU CLASELE I-VIII POIANA-ZVORISTEASuceavaEDUCATOAREprescolarruralToate cele 3 moduleEligibil pentru formare si subventii
1417LAU-ANDRIES LAURAGRUPUL SCOLAR DEMOSTENE BOTEZBotosaniPROFESOR PENTRU INVATAMANTUL PRESCOLARprescolarruralToate cele 3 moduleDosar in asteptare
1418Apetroaie VeronicaScoala cu clasele I-VIII Nr.1 BoroaiaSuceavaeducatoareprescolarruralToate cele 3 moduleEligibil pentru formare si subventii
1419POP MARILENASTRUCTURA GIMNAZIALA PRELUCA VECHEMaramuresPROFESOR INVATAMANT PRIMARprimarruralToate cele 3 moduleEligibil pentru formare
1420topciu jenicagradinita nr. 38 brailaBrailadirectorprescolarurbanToate cele 3 moduleRespins - Noneligibil
1421Pavel Claudiascoala cu clasele I-VIII CatinaClujeducatoareprescolarruralToate cele 3 moduleDosar complet - Inscris
1422FLOREAN MINERVA MONICASCOALA CU CLASELE I-VIII , CATINAClujPROFESOR IN INVATAMANT PREPRIMARprescolarruralToate cele 3 moduleDosar complet - Inscris
1423Pila Elena ConstantinaȘcoala ChițocVasluiinvațatorprimarruralToate cele 3 moduleDosar complet - Inscris
1424ANGHEL RUXANDA RODICAGRADINITA P.P.NR.18, FOCSANIVranceaPROFESOR INVATAMANT PRESCOLARprescolarurbanToate cele 3 moduleEligibil pentru formare si subventii
1425PUSCASU ELENALICEUL ECONOMIC VASILE CONTANeamtPROFESOR INVATAMANT PRIMARprimarurbanToate cele 3 moduleEligibil pentru formare
1426GROSU GENAGRADINITA NR 48 ,,LUCEAFARUL,, BRAILABrailaEDUCATOAREprescolarurbanToate cele 3 moduleRespins - Noneligibil
1427Carpusor ElenaScoala cu clasele I-VIII `Gh. Patrascu` BURUIENESTI, DOLJESTINeamtINVATATORprimarruralToate cele 3 moduleDosar complet - Inscris
1428AILENEI OANA ROXANAGRADINITA NR.1VasluiEDUCATOAREprescolarurbanToate cele 3 moduleDosar in asteptare
1429Visan Mihaela-AnisoaraGPP Casuta de turta dulceConstantaDirectorprescolarurbanToate cele 3 moduleRaspunsuri contradictorii
1430HOLENCIUC SANDA-VERONASCOALA CU CLASELE I-VIII SALCEASuceavaPROFESOR INVATAMANT PRIMARprimarurbanToate cele 3 moduleEligibil pentru formare si subventii
1431BANES ELENA DANIELAGRADINITA CU P.P.NR.17 FOCSANIVranceaPROF.INVATAMANT PRIMAR SI PRESCOLARprescolarurbanToate cele 3 moduleEligibil pentru formare
1432Ionita VasileScoala cu clasele I-VIII `Mihai Eminescu`NeamtinvatatorprimarurbanModulul IDosar complet - Inscris
1433CURTUI ELEONORAGRADINITA CU OROGRAM PRELUNGIT NR.54BihorDIRECTORprescolarurbanToate cele 3 moduleEligibil pentru formare
1434COTOROIU MARIANAscoala nr.1 `IORGU RADU` BARLADVasluiINVATATOAREprimarurbanToate cele 3 moduleDosar complet - Inscris
1435RADA ELISABETAGRADINITA CU PROGRAM PRELUNGIT NR.54BihorEDUCATOAREprescolarurbanToate cele 3 moduleEligibil pentru formare si subventii
1436EPURE ECATERINAGRADINITA CU P.P.NR.17 FOCSANIVranceaEDUCATOAREprescolarurbanToate cele 3 moduleRespins - Noneligibil
1437PARASCA SIMONA GEORGIANAScoala cu clasele I-VIII Ion Teodorescu CotirgasiSuceavaEducatoareprescolarruralToate cele 3 moduleEligibil pentru formare si subventii
1438Vartolomei CristinaSCOALA CU CLS.I-VIII VasluiINVATATORprimarruralToate cele 3 moduleDosar complet - Inscris
1439STOICA FANICASCOALA GIMNAZIALA DRAGANESTIGalatiinvatatorprimarruralToate cele 3 moduleDosar validat
1440SCUTAR MIHAELA-ANGELICAScoala NICOLAE LABIS- MALINI , structura PIRAIESuceavaPROFESOR INVATAMANT PRIMARprimarruralToate cele 3 moduleDosar in asteptare
1441BOBICA GABRIELA PETRONELASCOALA CU CLASELE I-VIII ,,FLORICA MURARIU`` MITOCBotosaniPROFESOR INVATAMANT PRIMARprimarruralToate cele 3 moduleDosar complet - Inscris
1442Herghiligiu AndreeaScoala Generala `Mihail Sadoveanu`,GranicestiSuceavaprofesor prescolarruralToate cele 3 moduleRaspunsuri contradictorii
1443CHELARIU CLAUDIU MIHAISCOALA CU CLASELE I-VIII ,, FLORICA MURARIU`` MITOCBotosaniINVATATORprimarruralToate cele 3 moduleDosar complet - Inscris
1444FERARIU CORINAScoala cu clasele I-VIII Iacob Nrgruzzi TrifestiIasiinvatatorprimarruralToate cele 3 moduleEligibil pentru formare si subventii in urma declaratiei
1445Vadeanu TatianaCentrul Scolar pentru Educatie IncluzivaBrailainvatator itinerant/de sprijinprimarurbanToate cele 3 moduleDosar complet - Inscris
1446Bursuc Mariana MarinelaGRADINITA CU PP NR 23 BOTOSANI BotosaniEDUCATOAREprescolarruralToate cele 3 moduleDosar validat
1447Magorca Mihaela-DanielaȘcoala cu clasele I-VIII MIHAIL SADOVEANU - GRANICEȘTISuceavaprofesor invațamantul preșcolarprescolarruralToate cele 3 moduleDosar validat
1448ASAFTEI MIRELA-LACRAMIOARASCOALA NR.3-SIRETUVranceaprofesor invatamant primarprimarurbanToate cele 3 moduleDosar in asteptare
1449Valcu AlinaScoala Nicolae Tonitza - ConstantaConstantaprofesorprimarurbanToate cele 3 moduleRespins - Noneligibil
1450POPA GEANINAGradinita cu program prelungit nr.43 Step by stepGalatiProfesor pentru invatamantul prescolarprescolarurbanToate cele 3 moduleDosar complet - Inscris
1451ceistof-ancuta otiliagradinita cu program prelungit nr.10 Botosaniprofesor invatamant prescolarprescolarurbanToate cele 3 moduleEligibil pentru formare si subventii
1452TUTUIANU ELENASCOALA NR.3-SIRETUVranceaprofesor invatamant primarprimarurbanToate cele 3 moduleEligibil pentru formare
1453SERBAN GABRIELASCOALA CU CLASELE I-VIII ROMANUBrailaINSTITUTORprimarruralToate cele 3 moduleEligibil pentru formare si subventii
1454Liga LilianaSCOALA WALDORFBrailaPROFESOR INVATAMANT PRIMARprimarurbanToate cele 3 moduleDosar complet - Inscris
1455FERCU OANASCOALA WALDORFBrailaPROFESOR INVATAMANT PRIMARprimarurbanToate cele 3 moduleDosar complet - Inscris
1456Luta RodicaScoala cu clasele I-VIII VoitinelSuceavaEducatoareprescolarruralToate cele 3 moduleEligibil pentru formare
1457SANDRU CORNELIASCOALA CU CLASELE I-VIII NR.1 ,,ION SUHANE`SuceavaPROFESOR PENTRU INVATAMANTUL PRIMARprimarruralToate cele 3 moduleDosar complet - Inscris
1458Radu MilicaGradinita cu program normal FrecateiBrailaProfesor pentru invatamantul prescolar si primarprescolarruralToate cele 3 moduleEligibil pentru formare
1459Galatanu DanaScoala cu clasele I-VIII Oraseni DealBotosanieducatoareprescolarruralToate cele 3 moduleEligibil pentru formare si subventii
1460TABACARU AMALIA-MIHAELASCOALA GIMNAZIALA SCHELAGalatiprofesor invatamant primarprimarruralToate cele 3 moduleDosar in asteptare
1461Acretei AdrianaScoala cu clasele I-V,Barticesti.Gradinita BotestiNeamtEducatoareprescolarruralToate cele 3 moduleEligibil pentru formare si subventii
1462Rotariu Irinel CostelScoala de Arte si Meserii `Sf. Ap. Andrei`Botosaniprofesor invatamant primarprimarruralToate cele 3 moduleDosar complet - Inscris
1463BUDUR CARMENCentrul Scolar pentru Educatie Incluziva BrailaBrailaprofesorprimarurbanToate cele 3 moduleEligibil pentru formare si subventii
1464Rotariu AngelicaScoala de Arte si Meserii `Sf. Ap. Andrei` Botosaniprofesor invatamant primarprimarruralToate cele 3 moduleDosar complet - Inscris
1465Smeria GabrielaLiceul Tehnologic Valea UrsuluiNeamtInvatatorprimarruralToate cele 3 moduleDosar validat
1466BALAN GEORGETACentrul Scolar pentru Educatie Incluziva BrailaBrailaprofesorprimarurbanToate cele 3 moduleEligibil pentru formare si subventii
1467BAUMER GABRIELAScoala gimnaziala`Dimitrie Negrutiu`PogonestiVasluiInvatatorprimarruralToate cele 3 moduleDosar in asteptare
1468Amuscalitei VioricaScoala cu clasele I-VIII nr.2 ` Nicolae Labis` MaliniSuceavaprofesor pentru invatamantul primarprimarruralToate cele 3 moduleDosar complet - Inscris
1469ROIBU DANIELA FLORENTINASCOALA CU CLASELE I-VIII NR. 6 SuceavaINSTITUTORprimarurbanToate cele 3 moduleDosar complet - Inscris
1470Pandelea AndradaScoala cu clasele I-VIII Nr. 3 BaiaSuceavaprofesor invatamant primarprimarruralToate cele 3 moduleEligibil pentru formare
1471Simion GicaScoala cu clasele I-VIIIBotosaniProfesor PIPPprimarruralToate cele 3 moduleEligibil pentru formare si subventii
1472Talaba Rominagr. Step by Step,nr 43GalatieducatoareprescolarurbanModulul II + Modulul IIIRaspunsuri contradictorii
1473Iuruc LilianaGPP Casuta de turta dulceConstantaEducatoareprescolarurbanToate cele 3 moduleEligibil pentru formare
1474NEMESNICIUC MARIAGRADINITA CU PROGRAM NORMAL SIMINICEASuceavaEDUCATOAREprescolarruralToate cele 3 moduleDosar complet - Inscris
1475Trandaf AnaScoala cu clasele I-VIIISuceavaeducatoareprescolarurbanToate cele 3 moduleEligibil pentru formare si subventii
1476Binga MihaelaScoala cu cls.I-VIII VasluiInstitutorprimarruralToate cele 3 moduleDosar complet - Inscris
1477Vlad CameliaGradinita cu program prelungit nr.15VranceaeducatoareprescolarurbanToate cele 3 moduleDosar complet - Inscris
1478Pandelea Brindușa-GeorgetaScoala cu clasele I-VIII Nr. 3 BaiaSuceavainvațatorprimarruralToate cele 3 moduleRespins - Noneligibil
1479Pandelea Silviu-DanuțScoala cu clasele I-VIII Nr. 3 BaiaSuceavainvațatorprimarruralToate cele 3 moduleRespins - Noneligibil
1480Teodorescu KatalinLiceul Economic Vasile ContaNeamteducatoareprescolarurbanToate cele 3 moduleRespins - Noneligibil
1481MANOLACHE LOREDANAGRADINITA CU PROGRAM PRELUNGIT NR.44ConstantaProfesor invatamant prescolarprescolarurbanToate cele 3 moduleRespins - Noneligibil
1482Utiu Lucica -Anisoaragradinita FagadauaClujeducatoareprescolarruralToate cele 3 moduleDosar complet - Inscris
1483Marciuc RodicaScoala cu clasele I/VIIIBotosaniinvatatorprimarurbanToate cele 3 moduleDosar in asteptare
1484MOTOC MGradinita Nr. 1 Gagesti - Scoala cu Clasele I-VIII GagestiVranceaProfesor pentru invatamantul prescolarprescolarruralToate cele 3 moduleRespins - Noneligibil
1485Galan Raluca ElenaGradinita `Albinuta`ClujProfesor invatamant primar si prescolarprescolarurbanToate cele 3 moduleDosar complet - Inscris
1486GROSU LACRAMIOARA -PARASCHIVAScoala Genarala TodirestiSuceavaprofesor pt inv primarprimarruralToate cele 3 moduleEligibil pentru formare si subventii
1487Hutu Doinita DorinaGradinita P.P.Nr 6 Botosaniprofesor pentru invatamant prescolarprescolarurbanToate cele 3 moduleEligibil pentru formare
1488Done-Calomeit RalucaScoala cu clasele I-VIII Tudor VladimirescuBrailainvatatoareprimarruralToate cele 3 moduleRaspunsuri contradictorii
1489Boca Mihaela CameliaScoala Gimnaziala Suceavaprofesor invatamant primarprimarruralToate cele 3 moduleEligibil pentru formare si subventii
1490STEF RODICAGRADINITA CU PROGRAM PRELUNGIT NR. 46 BihorPROFESOR PEDAGOGIA INVATAMANTULUI PRIMAR SI PRESCOLARprescolarurbanToate cele 3 moduleEligibil pentru formare
1491TCACIUC DIDINA PARASCHIVAScoala cu clasele I-VIII Sfantul StelianSuceavainvatatorprescolarurbanToate cele 3 moduleEligibil pentru formare si subventii
1492GROZAV GABRIELA MARIAScoala cu clasele I-VIII Sfantul StelianSuceavainvatatorprimarurbanToate cele 3 moduleEligibil pentru formare si subventii
1493Toma NicoletaScoala cu clasele I-VIII PancestiNeamtprofesor pentru invatamantul primarprimarruralToate cele 3 moduleEligibil pentru formare
1494NICOARA GINAScoala cu clasele I-VIII Sfantul StelianSuceavainvatatorprimarurbanToate cele 3 moduleDosar complet - Inscris
1495Turcu MioaraScoala cu clasele I-VIII PungestiVasluieducatoareprescolarruralToate cele 3 moduleEligibil pentru formare si subventii
1496TRANDAFIR SIMILIAScoala Gimnaziala Stoicani FoltestiGalatiinstitutorprimarruralToate cele 3 moduleDosar validat
1497JURAVLE VERONICA MIHAELAScoala cu clasele I-VIII Sfantul StelianSuceavainvatatorprimarurbanToate cele 3 moduleDosar complet - Inscris
1498LIAHU IULIASCOALA CU CLASE I-VIII BOGHICEA, JUD. NEAMTNeamtPROFESOR PENTRU INVATAMANTUL PRESCOLARprescolarruralToate cele 3 moduleEligibil pentru formare
1499SIMOTA DORINAScoala cu clasele I-VIII Sfantul StelianSuceavainvatatorprimarurbanToate cele 3 moduleDosar complet - Inscris
1500CREVCO ELENA LOREDANAScoala cu clasele I-VIII Sfantul StelianSuceavainvatatorprimarurbanToate cele 3 moduleDosar complet - Inscris
1501Pastorcici Adina-ElenaGPP Casuta de turta dulceConstantaProfesor educatorprescolarurbanToate cele 3 moduleEligibil pentru formare
1502CARSTIUC MARIELA ANYScoala cu clasele I-VIII Sfantul StelianSuceavainvatatorprimarurbanToate cele 3 moduleDosar complet - Inscris
1503Ichim Lidia-MihaelaGradinita cu Program Normal Valea AdancaIasieducatorprescolarruralToate cele 3 moduleDosar complet - Inscris
1504MURARU CATALINA-LACRAMIOARASCOALA CU CLASELE I-VIII,NR.1, CRISTINESTIBotosaniINVATATOAREprimarruralToate cele 3 moduleDosar complet - Inscris
1505Niculaes OlimpiaScoala cu cl.I-VIII Nr.3 Baia-Structura BogataSuceavaProfesor inv.primarprimarruralToate cele 3 moduleEligibil pentru formare si subventii
1506POTORAC LARISA-CRINAGRADINITA BACAOANIVasluiEDUCATOAREprescolarruralToate cele 3 moduleDosar validat
1507JESCU PAULAŞCOALA CU CLASELE I-VIII POIENI UDEŞTISuceavaPROFESOR N NVĂŢĂMNTUL PRIMARprimarruralToate cele 3 moduleDosar in asteptare
1508Pascovici DomnicaGradinita cu program normal nr. 1SuceavaEducatoareprescolarruralToate cele 3 moduleDosar complet - Inscris
1509Ciobanu MariaScoala cu clasele I-VIII PancestiNeamtinvatatorprimarruralToate cele 3 moduleRespins - Noneligibil
1510Lungu AndreeaGRADINITA NR.13VranceaEDUCATOAREprescolarurbanToate cele 3 moduleEligibil pentru formare si subventii
1511SUCIU SINZIEANA-IULIAG. P. N. Nr.2 Baia SuceavaEducatoareprescolarruralToate cele 3 moduleEligibil pentru formare si subventii
1512Mihaes VioletaScoala cu clasele I- VIII PlocsuteniVranceaProfesor pentru invatamantul primarprimarruralToate cele 3 moduleDosar incomplet
1513GROSU VALENTINAGradinita cu Program Normal Mesteacanu - Scoala cu Clasele I-VIII Vizantea - RazaseascaVranceaProfesor pentru invatamantul prescolarprescolarruralToate cele 3 moduleRespins - Noneligibil
1514Vatafu LucretiaScoala cu Clasele I-IV MesteacanuVranceaProfesor pentru invatamantul primarprimarruralToate cele 3 moduleRespins - Noneligibil
1515DAVID DOINAgrup scolar cumpanaConstantainvatatorprimarruralToate cele 3 moduleDosar in asteptare
1516CHELARIU MIHAELA PETRUTAG.P.P.Nr 4 `Pinocchio`, structura G.P.P. Nr. 1 `Licurici`SuceavaeducatoareprescolarurbanModulul I + Modulul IIIEligibil pentru formare si subventii
1517HILIUTA MIOARA MARIAScoala cu clasele I-VIII `Haralambie Mihaiescu` UdestiSuceavaeducatoareprescolarruralModulul I + Modulul IIIEligibil pentru formare
1518PANAITE MINODORAScoala Gimnaziala RediuGalatiInvatatorprimarruralToate cele 3 moduleDosar complet - Inscris
1519Marta AlinaȘcoala cu clasele I-VIII Nr. 3 ` Anastasie Panu`Vasluiprofesor invațamant primarprimarurbanToate cele 3 moduleDosar complet - Inscris
1520Dranca Parascuta-MinodoraGrupul Scolar CajvanaSuceavaprofesor pentru invatamantul primarprimarurbanToate cele 3 moduleDosar complet - Inscris
1521Rusu Georgiana-MihaelaScoala cu clasele I-VIII CochirleniConstantainstitutorprimarruralToate cele 3 moduleRaspunsuri contradictorii
1522NEGREA CONSTANTIN- VALENTINȘCOALA CU CLASELE I-VIII BOGDANEȘTIVasluiINVAȚATORprimarruralToate cele 3 moduleDosar complet - Inscris
1523popescu elenascoala cu clasele I-IV TisautiSuceavainvatatorprimarruralToate cele 3 moduleEligibil pentru formare si subventii
1524MURESAN CRINA-MARIASCOALA GENERALA DUMITRABistrita-NasaudPROF. INV. PRIMARprimarruralToate cele 3 moduleRespins - Noneligibil
1525Minut ElenaScoala cu clasele I-VIII PloscuteniVranceaprofesor pentru invatamant primarprimarruralToate cele 3 moduleRaspunsuri contradictorii
1526Stefan Liliana-NarcisaScoala cu Clasele I-VIII nr. 9 `Ion Creanga`Suceavaprofesor invatamant primarprimarurbanToate cele 3 moduleDosar in asteptare
1527TURTUSAN LEORITA-LACRAMIOARASCOALA CU CLASELE I-VIII BAISESTISuceavaEDUCATOAREprescolarruralModulul I + Modulul IIDosar complet - Inscris
1528SLINCU DANIELA PETRONELAGRUPUL SCOLAR,,AL. VLAHUTA,, SENDRICENIBotosaniinvatatorprimarruralToate cele 3 moduleDosar complet - Inscris M2+3
1529DOMUNCO MIHAELA STEFANIAG.P.P.nr.2 `ASCHIUTA`SuceavaINSTITUTORprescolarurbanToate cele 3 moduleDosar complet - Inscris
1530IORDACHE NICOLETA-LAURASCOALA CU CLASELE I-VIII TODIRESTIVasluiinvatatoareprimarruralToate cele 3 moduleDosar complet - Inscris M2+3
1531Barbosu LenutaScoala cu clasele I-VIII TodirestiVasluiinvatatoareprimarruralToate cele 3 moduleDosar complet - Inscris M2+3
1532Patrici IoanScoala cu clasele I-IVVasluiinvațatorprimarruralToate cele 3 moduleEligibil pentru formare
1533Ciobanu SimonaScoala cu clasele I-VIII,PloscuteniVranceaprof.inv.primarprimarruralToate cele 3 moduleDosar complet - Inscris
1534ZAMFIROIU ANETAGRUP SCOLAR TOPRAISAR, STRUCTURA GRADINITA PN TOPRAISARConstantaProfesor pentru invatamant prescolarprescolarruralToate cele 3 moduleRespins - Noneligibil
1535LUNGU LUCICA ELENAGrupul Scolar Nicanor MorosanSuceavaprofesor invatamant primarprimarruralToate cele 3 moduleEligibil pentru formare in urma declaratiei
1536STEFANOIU DANIELA LILIANASCOALA GENERALA PENTRU COPII CU DEFICIENTEMaramuresPROFESOR PSIHOPEDAGOGprimarurbanToate cele 3 moduleRespins - Noneligibil
1537MUTAFFOF MELANIA MARIASCOALA CU CLASELE I-VIII ONCESTIMaramuresPROFESOR INVATAMANT PRIMAR SI PRESCOLARprimarruralToate cele 3 moduleRespins - Noneligibil
1538VIERU VALENTINA MIRELAGrup Scolar ``Al. Vlahuta``BotosaniProfesor pentru invatamant primarprimarruralToate cele 3 moduleDosar complet - Inscris M2+3
1539IENCIAN EUGENIASCOALA CU CLASELE I/VIII NARTEISuceavaPROF.INV.PRINARprimarruralToate cele 3 moduleDosar in asteptare
1540Busuioc Constanța ElenaȘcoala cu cls.I-VIII Nr.3 `Anastasie Panu` HușiVasluiprofesor invațamant primarprimarurbanToate cele 3 moduleDosar complet - Inscris
1541Ivanasciuc CodrutColegiul Alexandru cel Bun SuceavaprofesorprimarurbanToate cele 3 moduleEligibil pentru formare si subventii
1542CHILARIU ANGELICAGRUP ȘCOLAR ,,AL.VLAHUȚA” ȘENDRICENIBotosaniInvațatorprimarruralToate cele 3 moduleDosar complet - Inscris
1543Ciobanu Gabriela CorneliaGrup Scolar `Al. Vlahuta` Sendriceni; Structura HorlaceniBotosaniprofesor invatamant primarprimarruralToate cele 3 moduleDosar complet - Inscris
1544CURELARIU CRISTINAGradinita nr 21BotosaniBotosaniEDUCATOAREprescolarurbanModulul IDosar complet - Inscris
1545IEREMIE ZENAIDAȘCOALA CU CLASELEI-VIII NR. 1 BOSANCISuceavaPROFESOR INVAȚAMANTUL PRIMARprimarruralToate cele 3 moduleRaspunsuri contradictorii
1546CRIHAN MIHAELA DANIELAGRUP SCOLAR `AL. VLAHUTA` SENDRICENIBotosaniProfesor pentru invatamant primarprimarruralToate cele 3 moduleDosar complet - Inscris M2+3
1547Avirvarei Valentina-DoinaGradinita cu program prelungit nr.11 ,,Micii Cercetasi`Botosaniprofesor pt. inv. prescolarprescolarurbanToate cele 3 moduleDosar complet - Inscris
1548BUTUC FLORICASCOALA GIMNAZIALA NICOLAE TONITZAConstantaPROFESORprimarurbanToate cele 3 moduleRespins - Noneligibil
1549Apopei CatalinaLiceul EconomicVasile ContaNeamtProfesor invatamant prescolarprescolarurbanToate cele 3 moduleDosar complet - Inscris
1550JULEI DANIELASCOALA CU CLASELE I-VIII NR 10 BOTOSANIBotosaniPROF INV.PRIMARprimarurbanToate cele 3 moduleRaspunsuri contradictorii
1551FOGARASI GYONGYISCOALA CU CLASELE I-VIII BORSAClujPROFESOR INVATAMANT PRIMAR SI PRESCOLARprimarruralToate cele 3 moduleEligibil pentru formare
1552GALATAN SANDA ANCAScoala cu clasele I-VIII IZVOARELE SUCEVEISuceavaprof. inv. primarprimarruralModulul II + Modulul IIIEligibil pentru formare
1553Macovei MoniaScoala cu clasele I-VIII ChiojdeniVranceainvatatorprimarruralToate cele 3 moduleEligibil pentru formare si subventii
1554GOIA OTILIAGRADINITA TRENULETUL VESELIEIClujPROFESOR IN INV. PRIMAR SI PRESCOLARprescolarurbanToate cele 3 moduleEligibil pentru formare
1555PINTILIE IULIANA-PETRONELAGRADINITA CU PROGRAM NORMAL,CRISTINESTIBotosaniEDUCATOAREprescolarruralToate cele 3 moduleDosar complet - Inscris
1556coviltir mihaelagradinita nr.13 focsaniVranceaeducatoareprescolarurbanToate cele 3 moduleDosar complet - Inscris M1+2
1557BEJAN DANIELASCOALA CU CLASELE I- VIIIVasluiPROFESOR INVATAMANT PRIMARprimarruralToate cele 3 moduleDosar complet - Inscris
1558Postolache Monalisa ElenaScoala cu clasele I-VIII, Bacani, judetul VasluiVasluiinvatator - profesor pentru invatamantul primarprimarruralToate cele 3 moduleRespins - Noneligibil
1559PATRAUCEANU ELENAScoala cu clasele I-VIII Bozieni, Structura IucsaNeamtinvatatorprimarruralToate cele 3 moduleRespins - Noneligibil
1560MANOLESCU MARICICALICEUL TEHNOLOGIC `ION CREANGA`NeamtPROF. INV. PRESCOLARprescolarruralToate cele 3 moduleDosar complet - Inscris
1561LUPU IONELAGRADINITA NR. 19GalatiEDUCATOAREprescolarurbanToate cele 3 moduleEligibil pentru formare si subventii
1562Paraschiva NegruGradinita cu program normal nr. 12VasluieducatoareprescolarurbanToate cele 3 moduleRespins - Noneligibil
1563PANCESCU CAMELIASCOALA CU CLASELE I-VIII PLOSCUTENIVranceaPROFESOR PENTRU INVATAMANTUL PRIMARprimarruralToate cele 3 moduleRaspunsuri contradictorii
1564Bercan MARILENAGRADINITA NR. 44 structura Gradinita nr.38 `LICURICI`Galatiprofesor invatamant prescolarprescolarurbanToate cele 3 moduleDosar in asteptare
1565laluciu oana-claudiaGradinita nr 1 GagestiVranceaeducatoareprescolarruralToate cele 3 moduleDosar in asteptare
1566GRIGORAS CORNELIAScoala cu cls. I-VIII Brusturi/ TarziaNeamtEducatoareprescolarruralToate cele 3 moduleAbandonat
1567VASILIEV ANCA-RALUCAScoala cu clasele I-VIII `Mihai Viteazul` ConstantaConstantaProfesor invatamant primarprimarurbanToate cele 3 moduleEligibil pentru formare
1568IOKOB CAROLA EUGENIAGRADINITA CU PROGRAM NORMAL BORSAClujINSTITUTORprescolarruralToate cele 3 moduleEligibil pentru formare
1569ZAHARIUC DOINAScoala nr. 8 `Mihail Kogalniceanu`BotosaniinvatatoareprimarurbanToate cele 3 moduleDosar complet - Inscris
1570Gorbanescu Magda - MihaielaGradinita nr.11 Micii cercetasi - structura sc. cu cl I - VIII, nr. 16Botosaniprof. pt. inv. prescolarprescolarurbanToate cele 3 moduleEligibil pentru formare in urma declaratiei
1571CLIVEȚ VIOLETA DANIELAȘcoala cu clasele I-VIII Nr. 1BotosaniProfesor invațamant primarprimarurbanToate cele 3 moduleEligibil pentru formare si subventii
1572Istrati AxiniaGradinita cu program normal DeiaSuceavaEducatoareprescolarruralToate cele 3 moduleEligibil pentru formare si subventii
1573Ciocoiu MariaScoala cu clasele I-VIII Nr. 2 `Ion Irimescu`Suceavaprofesor invatamant primarprimarurbanToate cele 3 moduleEligibil pentru formare si subventii
1574 Lungu LauraGradinita Nr.13VranceaEducatoareprescolarurbanToate cele 3 moduleEligibil pentru formare si subventii
1575zorila alina danielagradinita omul de zapadaGalatiprofesor invatamant prescolar - directorprescolarurbanModulul I + Modulul IIDosar in asteptare
1576Filipciuc GabrielaScoala cu clasele I-VIII Nr. 2 `Ion Irimescu`Suceavaprofesor invatamant primarprimarurbanToate cele 3 moduleEligibil pentru formare si subventii
1577CARARE LENUTAGRADINITA CU PP NR.15 ,,DUMBRAVA MINUNATA`VasluiEDUCATOAREprescolarurbanToate cele 3 moduleEligibil pentru formare si subventii
1578GRIGORITA ALINASCOALA` VASILE ALECSANDRI`BrailaPROFESOR INVATAMANT PRIMARprimarurbanToate cele 3 moduleEligibil pentru formare si subventii
1579TODEILA ANA-ELENAGRADINITA CU PP NR.15 ,,DUMBRAVA MINUNATA`VasluiPROFESOR PENTRU INVAȚAMANTUL PREȘCOLARprescolarurbanToate cele 3 moduleEligibil pentru formare si subventii
1580Trestianu ElenaSAM RASOVAConstantaINSTITUORprimarruralToate cele 3 moduleEligibil pentru formare si subventii
1581AXINTE NICOLETAScoala cu clasele I-VIII Nr.2,,Ion Irimescu` FalticeniSuceavaprofesor invatamantul primarprimarurbanToate cele 3 moduleRespins - Noneligibil
1582IRIMIA ANA-MARIAGradinita cu program prelungit ,,Amicii`` ConstantaConstantaprofesor invatamant prescolarprescolarurbanToate cele 3 moduleDosar complet - Inscris
1583MERGE DUMITRELASCOALA CU CLASELE I-VIII SINMARTINBihorINVATATORprimarruralToate cele 3 moduleEligibil pentru formare si subventii
1584GHEORGHIU MARIA - NICOLETAScoala cu cls I-VIII Nr.3 `Anastasie Panu` HusiVasluiprofesor invatamant primarprimarurbanToate cele 3 moduleDosar complet - Inscris
1585Paduraru AdinaScoala cu clasele I-VIII, Nr. 2, Tg. NeamtNeamtInvatatorprimarurbanToate cele 3 moduleEligibil pentru formare si subventii
1586Pristavu VioricaGradinita nr.13 FocsaniVranceaProfesor invatamant prescolarprescolarurbanModulul II + Modulul IIIRaspunsuri contradictorii
1587BUTNARU MARIANAScoala cu clasele I-IV Argea,comuna PloscuteniVranceaProfesor invatamant primarprimarruralToate cele 3 moduleDosar complet - Inscris
1588MOROSANU LIVIA-RICUTAScoala cu cls I-VIII Nr.3 `Anastasie Panu` HusiVasluiprofesor invatamant primarprimarurbanToate cele 3 moduleDosar complet - Inscris
1589MALANCA MIHAELAScoala cu cls I-VIII Nr.3 `Anastasie Panu` HusiVasluiinvatatorprimarurbanToate cele 3 moduleDosar complet - Inscris
1590ROMAN MIHAELACURS FORMARESuceavaEDUCATOAREprescolarruralToate cele 3 moduleRespins - Noneligibil
1591Rosca Alina MarianaScoala cu clasele I-VIII Tomesti,PoganaVasluiInvatatoareprimarruralToate cele 3 moduleDosar complet - Inscris
1592Rosca Florin CostelScoala cu clasele I-VIII FruntiseniVasluiProfesor de ed. fizica la inv. primarprimarruralToate cele 3 moduleRespins - Noneligibil
1593DRAGOI ANGELICAGrupul Scolar `Oltea Doamna` Dolhasca, GPN DolhascaSuceavaprofesorprescolarurbanModulul II + Modulul IIIRespins - Noneligibil
1594BOSNAC NYHALSc.C-tin Brancusi MedgidiaConstantaprofesor invatamant primarprimarurbanToate cele 3 moduleEligibil pentru formare si subventii
1595GAZI CIDEMSc.C-tin Brancusi MedgidiaConstantainstituror primarurbanToate cele 3 moduleEligibil pentru formare si subventii
1596Vamanu Gyanina-MihaelaScoala cu clasele I-VIII Vladeni-Deal, structura StorestiBotosaniInvatatoareprimarruralToate cele 3 moduleRespins - Noneligibil
1597Inaltu DianaGradinița P.P.,,Amicii,, ConstanțaConstantaeducatoareprescolarurbanToate cele 3 moduleDosar complet - Inscris
1598Vasilovici IlieScoala cu clasele I-VIII HerlaSuceavainvatatorprimarruralToate cele 3 moduleEligibil pentru formare
1599PELE MIHAELA ANAGRADINITA CU PROGRAM PRELUNGIT NR 23 ORADEABihorPROFESOR INVATAMANT PRIMAR SI PRESCOLARprescolarurbanToate cele 3 moduleDosar complet - Inscris
1600Blaga Mariana-MihaelaScoala cu cls. I-VIII, Gheorghe Sincai - Gradinita P.P. Cetatea Fetei (structura)ClujProfesor pentru invatamantul prescolarprescolarruralToate cele 3 moduleDosar in asteptare
1601SAHLEAN IRINA GEORGETAScoala cu clasele I-VIII Pirtestii de SusSuceavaprofesor invatamant prescolarprescolarruralToate cele 3 moduleRaspunsuri contradictorii
1602MAGUT NELICA VALENTINASCOALA GIMNAZIALAMaramuresPROFESOR INV.PRIMARprimarruralToate cele 3 moduleEligibil pentru formare
1603SOVRE CAMELIA GINA MARIASCOALA GIMNAZIALAMaramuresPROFESOR INV.PRIMARprimarruralToate cele 3 moduleEligibil pentru formare
1604FILIP MARIA NICOLETASCOALA GIMNAZIALAMaramuresPROFESOR INV.PRESCOLARprescolarruralToate cele 3 moduleEligibil pentru formare
1605IOAN LAURAScoala Gimnaziala FoltestiGalatiProfesor in invatamantul primarprimarruralToate cele 3 moduleRespins - Noneligibil
1606DOBOŞ VALERIAŞCOALA CU CLASELE I-VIIINeamtPROF. NVĂŢĂTORprimarruralToate cele 3 moduleDosar in asteptare
1607CHEABURU DANIELA-NICOLETAGradinita cu program normal BivolarieSuceavaEDUCATOAREprescolarurbanToate cele 3 moduleDosar complet - Inscris
1608Petianu LauraGradinita cu program normal BogataSuceavaprofesor invatamantul prescolarprescolarruralToate cele 3 moduleEligibil pentru formare si subventii
1609Tirban Dana AnaScoala cu clasele I-VIII BatarBihorProfesor invatamant primarprimarruralToate cele 3 moduleDosar complet - Inscris
1610Cojocaru GabrielaScoala cu clasele I-VIII BorlestiNeamtprof.inv. primarprimarruralToate cele 3 moduleDosar in asteptare
1611FERICEAN ADRIANASCOALA CU CLASELE I-VIII „MIRON POMPILIU”Bihorprofesor invațamant primarprimarurbanToate cele 3 moduleDosar in asteptare
1612Hojbota TeodoraScoala cu clasele I-VIII Krystyna BochenekSuceavainvatatoareprimarruralToate cele 3 moduleDosar complet - Inscris
1613IONESCU CONSTANTINSCOALA CU CLASELE I-VIII GAROAFAVranceaPROFESOR INVATAMANT PRIMARprimarruralToate cele 3 moduleDosar in asteptare
1614TANASA PAULAGRADINITA COMARNA1IasiPROFESOR PENTRU INVATAMANT PRIMAR SI PRESCOLARprescolarruralToate cele 3 moduleDosar complet - Inscris
1615Petrescu NinaScoala cu clasele I_IV Lamotesti, MilcovulVranceaprofesor invatamant primarprimarruralToate cele 3 moduleEligibil pentru formare si subventii
1616mates mirela violetaso4 BUCIUMBihorINVATATORprimarruralToate cele 3 moduleDosar in asteptare
1617Vlad Cezarina-GianinaC.S.E.I. `Elena Doamna`VranceainvatatorprimarurbanToate cele 3 moduleEligibil pentru formare si subventii
1618Juravle DianaScoala cu clasele I-VIII ,,Dimitrie Onciul` StrajaSuceavainvatatorprimarruralToate cele 3 moduleEligibil pentru formare
1619STEFAN ILIEScoala ValceleleBuzauinstitutorprimarruralModulul I + Modulul IIDosar in asteptare
1620Flocea DoinaGrup Scolar ,, Stefan cel Mare si Sfant,, VoronaBotosaniinvatatoareprimarruralToate cele 3 moduleDosar complet - Inscris
1621Voda CorneliaGradinita nr.64 `Ileana Cosanxeana`GalatiEducatoareprescolarurbanToate cele 3 moduleEligibil pentru formare si subventii
1622Grozav IuliaŞcoala gimnazială ,,Sf.Ierh.Nicolae`Galatiprofesor pentru nvăţămntul primarprimarruralToate cele 3 moduleDosar validat
1623Pacuraru DanielaGradinita nr. 6 ”Lumea copiilor” GalatiGalatiprofesor pentru invatamantul prescolarprescolarurbanToate cele 3 moduleEligibil pentru formare si subventii
1624KEHLAOUI CARMENScoala cu clasele I-VIII Osoi, locatia Stanca, comuna Comarna, jud. IasiIasiprofesor pentru clasele I-IVprimarruralToate cele 3 moduleEligibil pentru formare si subventii
1625Chitu Mariana-LileaSeminarul`Teologic Sf. Ioan Iacob`-Gradinita nr.4BotosaniProf. inv. prescolarprescolarurbanToate cele 3 moduleDosar in asteptare
1626PIRCALABIORU CRINA - LENUSSCOALA CU CLASELE I-VIII HOLBOCAIasiPROFESOR PENTRU INVATAMANT PRIMAR primarruralToate cele 3 moduleDosar in asteptare
1627ARES ROXANAGradinita nr.64 `Ileana Cosanzeana` GalatiGalatiprofesor invatamant prescolarprescolarurbanToate cele 3 moduleEligibil pentru formare si subventii
1628PLESCA DIDINASCOALA CU CLASELE I-VIII ,,FLORICA MURARIU`` MITOCBotosaniINVATATORprimarruralToate cele 3 moduleDosar validat
1629BESLIU DOINITASCOALA CU CLASELE I-VIII ,,FLORICA MURARIU`` MITOCBotosaniPROFESOR PENTRU INVATAMANTUL PRESCOLARprescolarruralToate cele 3 moduleDosar validat
1630Lucaci Laura NadiaScoala Crestina `Filadelfia` SuceavaSuceavaProfesor Invatamant PrimarprimarurbanToate cele 3 moduleEligibil pentru formare si subventii
1631Iftimie Adriana - CristinaGradinita cu P.P. Nr. 11Botosaniprofesor pentru invatamantul prescolarprescolarurbanToate cele 3 moduleDosar validat
1632TURCANU EUGENSCOALA CU CLASELE I-VIII ,,FLORICA MURARIU`` MITOCBotosaniINVATATORprimarruralToate cele 3 moduleDosar in asteptare
1633TURCANU GEORGETASCOALA CU CLASELE I-VIII ,,FLORICA MURARIU`` MITOCBotosaniINVATATORprimarruralToate cele 3 moduleDosar complet - Inscris
1634SCUTARIU ANCUTA LAURASCOALA CU CLASELE I-VIII ,,FLORICA MURARIU`` MITOCBotosaniEDUCATORprimarruralToate cele 3 moduleDosar validat
1635RADU GABRIELASCOALA CU CLASELE I-VIII ,,FLORICA MURARIU`` MITOCBotosaniPROFESOR PENTRU INVATAMANTUL PRESCOLARprescolarruralToate cele 3 moduleDosar validat
1636VANȚ ROXANA ANDREEAGRADINITA CU PROGRAM PRELUNGIT NR 53BihorPROFESOR PENTRU INVATAMANTUL PRESCOLARprescolarurbanToate cele 3 moduleDosar complet - Inscris
1637Suciu DianaScoala Nr.16, BihorProf. inv. primarprimarurbanToate cele 3 moduleRaspunsuri contradictorii
1638Buta CeraselaScoala cu clasele I - VIII BreazaSuceavaEducatoareprescolarruralToate cele 3 moduleEligibil pentru formare si subventii
1639FODOR ADINA CLAUDIAGradinita cu program prelungit nr 53 Bihoreducatoare prescolarurbanToate cele 3 moduleDosar complet - Inscris
1640Manoliu MarilenaGradinita cu program normal ParcovaciIasiProfesor in invatamantul prescolarprescolarurbanModulul II + Modulul IIIDosar complet - Inscris M2+3
1641Tacaluta MariaGRADINITAP.P.NR.64,,ILEANA COSANZEANA`-GALATIGalatiPROFESOR PENTRU INVATAMANT PRESCOLARprescolarurbanModulul II + Modulul IIIRaspunsuri contradictorii
1642Ozarchevici MioaraGradinita cu Program Prelungit Nr.3 `Micul Print`SuceavaProfesor invatamant prescolarprescolarurbanToate cele 3 moduleDosar complet - Inscris
1643Samoila GabrielaGradinita nr.47 GalatiProfesor pentru invațamant preșcolarprescolarurbanModulul I + Modulul IIDosar in asteptare
1644BURIU STEFANILIA-RAMONAGRADINITA CU ORAR NORMAL SACELEConstantaPROFESOR INVATAMANT PRESCOLARprescolarruralToate cele 3 moduleDosar in asteptare
1645BOTEZ NONAsc. `ION NECULCE`corp BIasiprof.inv.primar si prescolarprimarurbanToate cele 3 moduleEligibil pentru formare si subventii
1646NICORIA MARIANASCOALA CU CLASELE I-VIII GOLAIESTIIasiINVATATORprimarruralToate cele 3 moduleEligibil pentru formare si subventii
1647A Alina - IonelaScoala `Ion Jalea` - ConstantaConstantaprofesor invatamant prescolarprescolarurbanToate cele 3 moduleDosar complet - Inscris
1648Costica MaghitaGradinita cu program normal HorgaVasluiEducatoareprescolarruralToate cele 3 moduleRaspunsuri contradictorii
1649Danila Neculai RaducuGr.Sc.`Oltea Doamna`SuceavainvatatorprimarurbanModulul II + Modulul IIIEligibil pentru formare si subventii
1650Micu NicoletaGradinita cu program normal Negru VodaConstantaProfesor in invatamantul prescolarprescolarurbanToate cele 3 moduleDosar validat
1651menacai narcisgradinita bilingva turca-romana `zubeyde hanim` constantaConstantaprofesor educatorprescolarurbanToate cele 3 moduleDosar in asteptare
1652Petica LicaGradinita nr.30`Pinochio`GalatiEducatoareprescolarurbanToate cele 3 moduleRaspunsuri contradictorii
1653STAN CAMELIA MIHAELACENTRUL ȘCOLAR PENTRU EDUCAȚIE INCLUZIVABrailaEducatoareprescolarurbanToate cele 3 moduleDosar complet - Inscris
1654Jitariu AnamariaScoala cu cl. I-VIII Iasiprofesor primarruralModulul II + Modulul IIIDosar in asteptare
1655TOROPOC TATIANAGRADINITA P.P. NR. 64, `ILEANA COSANZEANA`, GALATIGalatiPROFESOR INVATAMANT PRESCOLARprescolarurbanToate cele 3 moduleEligibil pentru formare si subventii
1656Elena CiupercaGradinita cu orar normal nr.24 ConstantaConstantaeducatoareprescolarurbanToate cele 3 moduleEligibil pentru formare si subventii
1657Savlovschi MarianaScoala Gimnaziala SmardanGalatiprofesor pentru invatamant primarprimarruralToate cele 3 moduleDosar validat
1658Dumitriu MonicaGradinita nr.12 Husi, VasluiVasluieducatoareprescolarurbanModulul II + Modulul IIIDosar in asteptare
1659Cozma OzanaGradinita o.n. nr. 51ConstantaeducatoareprescolarurbanToate cele 3 moduleDosar complet - Inscris
1660VENIN ANGELICA-MIHAELAGRADINITA CU P.N. NR.12 BARLADVasluiEDUCATOAREprescolarurbanToate cele 3 moduleDosar validat
1661Hutanu VioricaScoala cu clasele I-VIII Vorona-MareBotosaniInvatatorprimarruralToate cele 3 moduleDosar complet - Inscris
1662Roman MihaelaGrupul Scolar `Dumitru Popa`IasiProfesorprimarruralToate cele 3 moduleDosar complet - Inscris
1663Antoche FlorentinaScoala cu clasele I-VIII `Mihail Kogalniceanu` BrailaBrailainvatatorprimarurbanToate cele 3 moduleDosar incomplet
1664coica oana - mariaScoala Vinatori structura MircestiVranceainvatatorprimarruralToate cele 3 moduleDosar complet - Inscris
1665FOTIN ALEXANDRINALICEUL PEDAGOGIC `SPIRU HARET`, FOCSANIVranceaPROFESOR PENTRU INVATAMANTUL PRIMARprimarurbanToate cele 3 moduleDosar complet - Inscris
1666ALI LEILASCOALA CU CLASELE I-VIII ,,GEORGE ENESCU` NAVODARIConstantaPROFESOR INVATAMANT PRIMARprimarruralToate cele 3 moduleEligibil pentru formare si subventii
1667virvara gherghisanGradinita Nr. 1 LuceafarulGalatiprofesor-educatorprescolarurbanModulul II + Modulul IIIRaspunsuri contradictorii
1668ASIMINE CARMENSCOALA CU CLASELE I-VIII NR. 11, PIATRA NEAMTNeamtPROFESOR PENTRU INVATAMANTUL PRIMARprimarurbanToate cele 3 moduleDosar in asteptare
1669BULIGA LAURA-MARIASCOALA CU CLASELE I-VIII,NEAGRA ȘARULUISuceavaeducatoareprescolarruralToate cele 3 moduleDosar incomplet
1670Rotariu Giorgiana -AncutaGradinița cu Program Prelungit Nr. 1 MangaliaConstantaEducatoareprescolarurbanToate cele 3 moduleDosar complet - Inscris
1671RADUCANU ELENA LIDIAGRADINITA CU P.N. BANCAVasluiPROFESOR PENTRU INVATAMANTUL PRESCOLARprescolarruralToate cele 3 moduleDosar in asteptare
1672Negoița AlinaȘcoala cu clasele I- VIII Nr.1 MangaliaConstantaInvațatoareprimarurbanToate cele 3 moduleEligibil pentru formare
1673ANGHELESCU MIHAELASc. ` George Enescu `Constantaprofesor invatamant primarprimarurbanToate cele 3 moduleEligibil pentru formare si subventii
1674Onisie NiculinaScoala cu clasele I-VIII Nr.1 `Vasile Tomegea`BoroaiaSuceavaInvatatorprimarruralToate cele 3 moduleDosar validat
1675BUHUSI LUCICAGradinita cu P.N. DobroslovestiVasluieducatoareprescolarruralToate cele 3 moduleRespins - Noneligibil
1676JACOTA MONICASCOALA NR.6 ,,V.I.POPA`BARLADVasluiINVATATORprimarurbanToate cele 3 moduleDosar complet - Inscris
1677Alexe ManuelaScoala cu clasele I-VIII Gheorghe LazarConstantaprofesor primarruralToate cele 3 moduleDosar in asteptare
1678zahornenu elenagrup scolar rachitoasaBacauinvatatorprimarruralToate cele 3 moduleDosar in asteptare
1679Szasz Anca IoanaScoala cu clasele I-VIII `Ion Luca Caragiale`MaramuresinvatatorprimarurbanToate cele 3 moduleEligibil pentru formare si subventii
1680Avram RodicaScoala `Dimitrie Cantemir`BrailaProfesorprimarurbanToate cele 3 moduleEligibil pentru formare si subventii
1681Tabara Simona EmiliaScoala Generala `Ioan S. Pavelea`Bistrita-NasaudinvatatoareprimarruralToate cele 3 moduleDosar validat
1682HEDEA IOANA GRADINITA CU PROGRAM PRELUNGIT NR. 52 ORADEABihor PROFESOR LOGOPEDprescolarurbanToate cele 3 moduleRespins - Noneligibil
1683BIRLIGA ELENE-LUMINITAGRADINITA BUIMACENIBotosaniEDUCATOAREprescolarruralToate cele 3 moduleEligibil pentru formare si subventii
1684RUSU ELENASCOALA CU CLASELE I- VIII BOZIENI STRUCTURA IUCSANeamtINVATATORprimarruralToate cele 3 moduleRaspunsuri contradictorii
1685CRACIUN OANAGRADINITA NR. 51 `MOTANUL INCALTAT` GALATIGalatiPROFESOR PENTRU INVATAMANTUL PREESCOLAR SI PRIMARprescolarurbanToate cele 3 moduleDosar in asteptare
1686AVRAM CLAUDIA-DOMNICASCOALA GENERALA DUMITRABistrita-Nasaudprof. invatamant primarprimarruralToate cele 3 moduleEligibil pentru formare
1687Semendi Ibolya-MonikaScoala cu clasele I-VIII `Ioan Slavici` Bihorprofesor invatamant primarprimarurbanToate cele 3 moduleDosar in asteptare
1688CHEBAC MARICELAGRADINITA CU PN VUTCANIVasluiPROFESOR PENTRU INVATAMANTUL PRESCOLARprescolarruralToate cele 3 moduleDosar complet - Inscris
1689Chirila GenovevaScoala cu clasele I-VIIIVranceaProfesor invatamant primarprimarruralToate cele 3 moduleEligibil pentru formare si subventii
1690IFTIMUT STELUTAGrupul Scolar `NICOLAI NANU`SuceavaprofesorprimarurbanToate cele 3 moduleDosar complet - Inscris
1691Rusu Teodora`Vaporasul Magic` numarul 56ConstantaEducatoareprescolarurbanToate cele 3 moduleEligibil pentru formare si subventii
1692AVADANI ADRIANAGRADINITA NR 21BotosaniEDUCATOAREprescolarurbanToate cele 3 moduleDosar complet - Inscris
1693Popescu Liliana AuricaScoala cu clasele I-VIII Nicolae Labis Malini (Suha)SuceavainvatatoareprimarruralToate cele 3 moduleRaspunsuri contradictorii
1694GROSU-ROMASCU MIHAELASCOALA CU CLASELE I-VIII `CONSTANTIN ROTARU` VasluiINVATATOAREprimarruralToate cele 3 moduleDosar validat
1695Agache Ifrim EmiliaScoala cu clasele I-VIII BoghestiVranceaprofesor invatamant primarprimarruralToate cele 3 moduleDosar complet - Inscris
1696Bompa AncaLiceul cu Program SportivBotosaniprofesor pentru invatamantul primarprimarurbanToate cele 3 moduleRaspunsuri contradictorii
1697Lauric Cristina M[rioaraScoala cu clasele I - VIIISuceavainvatatoareaprimarruralToate cele 3 moduleEligibil pentru formare si subventii
1698JORA MARIANA-ADRIANASCOALA CU CLASELE I-VIII HOCENIVasluiINSTITUTOAREprimarruralToate cele 3 moduleDosar in asteptare
1699DECIANU GINUTAGradinita P.N. VinatoriGalatiprofesor invatamant prescolarprescolarruralToate cele 3 moduleRaspunsuri contradictorii
1700CONTOR DANIELA MARIANAGradinita cu orar prelungit `LUMEA COPIILOR`ConstantaProfesor in invatamantul preprimar (Educator)prescolarurbanToate cele 3 moduleEligibil pentru formare
1701Panait MihaelaGrupul Scolar` C. Bratescu`Tulceaprofesor invatamant primarprimarurbanToate cele 3 moduleRespins - Noneligibil
1702Dascalescu Mihaela-ParaschivaScoala cu clasele I-IV ArboreaBotosaniinvatatorprimarruralToate cele 3 moduleDosar complet - Inscris
1703MANOLE MLiceul TEHNOLOGIC `Stefan cel Mare`IasiinvatatorprimarruralToate cele 3 moduleDosar validat
1704BUDUR-HRISTEA DANIELAGradinita PP nr. 6BotosanieducatoareprescolarurbanToate cele 3 moduleEligibil pentru formare si subventii
1705Tresina DanielaScoala ,,George Enescu`NavodariConstantaProf. inv. primarprimarurbanToate cele 3 moduleRespins - Noneligibil
1706Cojocaru Crina MariaScoala cu cl. I-VIII Nr. 1 Gura HumoruluiSuceavaprofesor invatamant primarprimarurbanToate cele 3 moduleDosar in asteptare
1707TRIFAN ANGELAȘCOALA CU CLASELE I-VIII LUPCINA-ULMASuceavaINVAȚATOAREprimarruralToate cele 3 moduleDosar complet - Inscris
1708Ferlovici GabrielaScoala cu clasele I-VIII, IvestiVasluiProfesor invatamant primarprimarruralToate cele 3 moduleDosar complet - Inscris
1709popa botnaru gabrielagrup scolar `Al. Vlahuta` podu turculuiBacauprof. pentru invatamantul primarprimarruralToate cele 3 moduleRaspunsuri contradictorii
1710MELINCIANU F. GABRIELASCOALA CU CLASELE I-VIII `GEORGETA MIRCEA CANCICOV` BACAUBacauprof. inv. primarprimarurbanToate cele 3 moduleRespins - Noneligibil
1711matei ioanag.p.p. nr.52Bihorprofesor invatamantul primar si prescolarprescolarurbanToate cele 3 moduleDosar complet - Inscris
1712Reman Ana MariaScoala Generala `Grigore Silasi` BecleanBistrita-NasaudProfesor invatamant primar si prescolarprescolarurbanToate cele 3 moduleDosar complet - Inscris
1713GUTA ANCA IONELASEMINARUL TEOLOGIC `TEOCTIST PATRIARHUL` GiurgiuPROFESORprimarurbanToate cele 3 moduleRespins - Noneligibil
1714TUCA STEFANSCOALA CU CLASELE I-VIII SACELEConstantaPROFESOR-DIRECTORprimarruralToate cele 3 moduleRaspunsuri contradictorii
1715Precesniuc Loredana-MarioaraScoala cu clasele I-VIII Nr. 4 ,,Regina Elisabeta`Suceavaprofesor pentru inv. primarprimarurbanModulul I + Modulul IIDosar in asteptare
1716Jirlaianu StelaGrup Scolar `George Valsan` BrailaProfesor invatamant primarprimarurbanModulul I + Modulul IIRaspunsuri contradictorii
1717ION MARIASCOALA GIMN. NR. 9 ` CALISTRAT HOGAS` GALATIGalatiINVATATORprimarurbanToate cele 3 moduleRaspunsuri contradictorii
1718RUSU GEORGETA DORINAGradinita ` Alba ca Zapada` BecleanBistrita-NasaudeducatoareprescolarurbanToate cele 3 moduleEligibil pentru formare si subventii
1719Bahnariu MarianaGradinita cu P.P. nr.2VasluieducatoareprescolarurbanToate cele 3 moduleRespins - Noneligibil
1720Alexandru Maricica - MihaelaCentrul Scolar pentru Educatie Incluziva SuceavaSuceavainvatatorprimarurbanToate cele 3 moduleDosar validat
1721Cristea VioricaGradinita cu P.P. Nr. 60 `Arlechino`GalatiEducatoareprescolarurbanToate cele 3 moduleDosar complet - Inscris
1722DOSA RAMONAGRADINITA `ACADEMIA PITICILOR`ClujEDUCATOAREprescolarurbanToate cele 3 moduleEligibil pentru formare si subventii
1723MOCA ELENAȘCOALA GIMNAZIALA ,, OCTAVIAN GOGA,,BihorPROFESOR INVAȚAMANT PRIMARprimarruralToate cele 3 moduleDosar in asteptare
1724BUBUTANU ANA LOREDANAG.P.P.Nr.1 `Licurici` SuceavaProfesor invatamant prescolarprescolarurbanToate cele 3 moduleEligibil pentru formare si subventii
1725Mihalache ElviraScoala cu clasele I-VIII SalceaSuceavainstitutorprimarurbanToate cele 3 moduleEligibil pentru formare
1726CIUBOTARIU ELENAG.P.P.NR.1 `LICURICI`Suceavaprofesor invatamant prescolarprescolarurbanToate cele 3 moduleEligibil pentru formare si subventii
1727MOCANU ANISOARAGRADINITA P. P. 16IasiEDUCATOAREprescolarurbanToate cele 3 moduleEligibil pentru formare si subventii
1728Leparda CarmenScoala Nr. 5 SPIRU HARET DorohoiBotosaniprofesor invatamant primarprimarurbanToate cele 3 moduleRaspunsuri contradictorii
1729CONSTANDACHE IONELASCOALA GIMNAZIALA NR.1 INDEPENDENTAGalatiPROFESOR INVATAMANT PRIMARprimarruralToate cele 3 moduleEligibil pentru formare si subventii
1730GALATEANU IOAN SORINScoala cu clasele I-VIII SalceaSuceavaprofesorprimarurbanToate cele 3 moduleEligibil pentru formare
1731Caia IulietaScoala cu clasele I-VIII,Nr.5, <> DorohoiBotosaniProfesor invatamant primarprimarurbanToate cele 3 moduleRaspunsuri contradictorii
1732Bondar MarcelaGradinita cu program prelungit nr. 53 BihoreducatoareprescolarurbanToate cele 3 moduleDosar complet - Inscris
1733PINTEA GABRIELScoala cu clasele I-VIII SalceaSuceavaprofesorprimarurbanToate cele 3 moduleEligibil pentru formare
1734PRESCORNITOIU AURICAGRADINITA BUDESTIVranceaeducatoareprescolarruralToate cele 3 moduleEligibil pentru formare si subventii
1735LUPULEASA ELENA-RAMONAScoala nr 11 Piatra NeamtNeamtinvatatorprimarurbanToate cele 3 moduleDosar validat
1736Radu Nela-DianaȘcoala cu cls. I-VIII Nr.1`Mihail Sadoveanu` HușiVasluiprofesor invațamant primarprimarurbanToate cele 3 moduleDosar in asteptare
1737PANTEA ANAGRADINITA CU PROGRAM PRELUNGIT NR. 46BihoreducatoareprescolarurbanToate cele 3 moduleDosar complet - Inscris
1738Sauciuc Dorina MariaScoala cu clasele I-VIII SalceaSuceavaprofesorprimarurbanToate cele 3 moduleRespins - Noneligibil
1739SCURTU MARCELASCOALA CU CLASELE I-VIII NR. 11NeamtINVATATORprimarurbanToate cele 3 moduleDosar validat
1740POPA FLORICAGRADINITA CU PROGRAM PRELUNGIT NR. 46BihoreducatoareprescolarurbanToate cele 3 moduleDosar validat
1741TANASE MARIOARAGRADINIȚA P.P.AMICII, CONSTANȚAConstantaEDUCATOAREprescolarurbanToate cele 3 moduleDosar incomplet
1742FERENCZI MARIAGRADINITA CU PROGRAM PRELUNGIT NR. 46BihorPROFESOR PEDAGOGIA INVATAMANTULUI PRIMAR SI PRESCOLARprescolarurbanToate cele 3 moduleDosar complet - Inscris
1743Jucan Claudia-IoanaColegiul National `George Baritiu`Clujprofesor invatamant primarprimarurbanToate cele 3 moduleEligibil pentru formare
1744Hideg MagdaGradinita ,,Casuta Fermecata`Clujprofesor invatamantul prescolarprescolarurbanToate cele 3 moduleRaspunsuri contradictorii
1745mladin luminita corinaGradinita pp nr 20 `Curcubeul copiilor` AradAradprofesor invatamant prescolarprescolarurbanToate cele 3 moduleEligibil pentru formare si subventii
1746Crețu LiliȘcoala cu clasele I-VIII Nr. 11, Piatra NeamțNeamtProfesor pentru invațamantul primarprimarurbanToate cele 3 moduleRaspunsuri contradictorii
1747Olariu IonelaScoala cu clasele I-VIII Stefan cel Mare PutnaSuceavaEducatoareprescolarruralToate cele 3 moduleDosar complet - Inscris
1748Purcea Miuta G.P.P ,, Alba ca Zapada`` Bistrita-NasaudProfesor pentru invatamantul preprimarprescolarurbanToate cele 3 moduleRaspunsuri contradictorii
1749CROITORU IONICA GEORGIANAPOLITIA LOCALA GALATIGalatiPOLITIST LOCALprimarurbanToate cele 3 moduleRespins - Noneligibil
1750iosif ingrid iolandaGradinita PP `Perlutele Marii`Constantaprofesor invatamant prescolarprescolarurbanToate cele 3 moduleEligibil pentru formare si subventii
1751BASLIU AURELIASCOALA TRAIANBrailaPROFESOR INVATAMANT PRIMARprimarruralToate cele 3 moduleEligibil pentru formare
1752 Bolboaca VioletaGradinita `LICURICI` Cluj-NapocaClujEducatoareprescolarurbanToate cele 3 moduleDosar incomplet
1753SANDU ANISOARASCOALA CU CLASELE I-VIII, NR 11, PIATRA NEAMTNeamtprofesor pentru invatamantul primarprimarurbanToate cele 3 moduleDosar in asteptare
1754DRACINSCHI LOREDANA ALINALiceul Teoretic Nicolae Iorga BotosaniBotosaniProfesor in centre si cabinete de asistenta psihopedagogicaprimarurbanToate cele 3 moduleRespins - Noneligibil
1755Haran MirelaGradinita `LICURICI` Cluj-NapocaClujEducatoareprescolarurbanToate cele 3 moduleDosar incomplet
1756Popa MihaelaGradinita cu program normal DodetiVasluiEducatoareprescolarruralToate cele 3 moduleDosar complet - Inscris
1757Prisacaru Ana-MariaScoala cu clasele I-VIII DraguseniBotosaniProfesor in invatamant primarprimarruralToate cele 3 moduleEligibil pentru formare si subventii
1758Jianu SimonaGradinita cu Program NormalVasluieducatoareprescolarruralToate cele 3 moduleDosar in asteptare
1759Badragan MihaelaScoala nr.1 `Iorgu Radu` BarladVasluiinvatatoareprimarurbanToate cele 3 moduleRaspunsuri contradictorii
1760Hrihor Corneliascoala cu clasele I- VIII nr 2 Vicovu de JosSuceavaeducatoareprescolarruralToate cele 3 moduleDosar validat
1761Munteanu Mihaela LoredanaScoala Gimnaziala DraguseniSuceavaprofesor invatamant prescolarprescolarruralToate cele 3 moduleEligibil pentru formare si subventii
1762CABRANCEA IULIA CRISTINAScoala cu clasele I-VIII `Ion Jalea`Constantaprofesor invatamant primarprimarurbanToate cele 3 moduleEligibil pentru formare si subventii
1763Maciuca AuricaScoala cu clasele I-VIII ,,Angela Gheorghiu`VranceainvatatoareprimarurbanToate cele 3 moduleEligibil pentru formare si subventii
1764Cuceanu Otilia-RalucaScoala cu clasele I-VIII Nr.3 `Anastasie Panu` HusiVasluiprofesorprimarurbanToate cele 3 moduleDosar complet - Inscris
1765Munteanu PetricaScoala Gimnaziala DraguseniSuceavaprofesor invatamant primarprimarruralToate cele 3 moduleEligibil pentru formare
1766Colta Mariana AuroraScoala cu clasele I-VIII ChicereaIasiinvatatorprimarruralToate cele 3 moduleDosar complet - Inscris
1767Maciuca NeculaiScoala cu clasele I-VIII,,Angela Gheorghiu`VranceainvatatorprimarurbanToate cele 3 moduleEligibil pentru formare si subventii
1768Ilisoi Violinascoala cu cl.I-VIII VolovatSuceavaeducatoareprescolarruralToate cele 3 moduleEligibil pentru formare si subventii
1769CIUCUR MARILENAScoala cu cl.I-VIII`Dimitrie POMPEIU`Botosaniprof.inv.primarprimarruralToate cele 3 moduleDosar complet - Inscris
1770munteanu adina ramonascoala cu clasele I-IV Haret, structura Scolii nr.2 MarasestiVranceainvatatorprimarruralToate cele 3 moduleDosar complet - Inscris
1771ZAVATE ANA-MARIASCOALA CU CLASELE I-VIII CINDESTINeamtPROFESOR PENTRU INVATAMANTUL PRESCOLARprescolarruralToate cele 3 moduleDosar in asteptare
1772MORARU IULIANA-SILVIAGRADINITA NR.17 BARLADVasluiEDUCATOAREprescolarurbanModulul II + Modulul IIIRespins - Noneligibil
1773Arion Anisoara CameliaGradinita PP AmiciiConstantaEducatoareprescolarurbanToate cele 3 moduleEligibil pentru formare si subventii
1774Tataru TeodoraScoala cu clasele I-IV ,BacaoaniVasluiInstitutorprimarruralToate cele 3 moduleDosar in asteptare
1775ROMAN DOINAGRADINITA CU PROGRAM PRELUNGIT NR.53 BihorPROFESOR PREPRIMARprescolarurbanToate cele 3 moduleEligibil pentru formare si subventii
1776Pop Sanda CristinaG.P.P. ,,Alba ca Zapada` BecleanBistrita-NasaudeducatoareprescolarurbanToate cele 3 moduleEligibil pentru formare si subventii
1777Tarnauceanu NicoletteGradinita cu Program Prelungit Nr.4 `Pinocchio` FalticeniSuceavaProfesor pentru invatamantul prescolarprescolarurbanToate cele 3 moduleDosar complet - Inscris
1778crut paraschivaScoala Gimnaziala Saveni structura BodeasaBotosaniprofesor invatamant primarprimarruralToate cele 3 moduleDosar complet - Inscris
1779Lumezeanu IolandaGradinita P.P. Nr. 8ConstantaProfesor invatamant prescolarprescolarurbanToate cele 3 moduleRaspunsuri contradictorii
1780PIRONESCU STEFANAGRADINITA P.P NR.18 VranceaPROFESOR INVATAMANT PRESCOLARprescolarurbanToate cele 3 moduleEligibil pentru formare si subventii
1781Vlaic Mirela-Delia Mirela-DeliaGradinita cu Program Prelungit Nr. 4 Bihorprofesor pentru invatamantul prescolarprescolarurbanToate cele 3 moduleDosar validat
1782CODOREAN GABRIELASCOALA CU CLS. I-VIII `OLTEA DOAMNA` ORADEABihorPROFESORprimarurbanToate cele 3 moduleEligibil pentru formare
1783LOGHIN IRINA-MIHAELASCOALA CU CLASELE I-VIII SAVENIBotosaniINSTITUTORprimarruralToate cele 3 moduleEligibil pentru formare si subventii
1784Meleg Adina MartaS08 `Ioan Slavici`, OradeaBihorinstitutorprimarurbanToate cele 3 moduleDosar complet - Inscris
1785DUȚUC MIRELA MAGDALENAȘcoala cu clasele I-VIII Nr. 6Suceavaprofesor pentru invațamantul primarprimarurbanToate cele 3 moduleRaspunsuri contradictorii
1786Hreniuc DanielaScoala cu cls. I-VIII TomestiVasluiProfesor invatamant primarprimarruralToate cele 3 moduleRaspunsuri contradictorii
1787Bruma LauraLiceul Teoretic Nicolae IorgaBotosaniprofesor invațamant primarprimarurbanToate cele 3 moduleDosar complet - Inscris
1788UNGUREAN LILIANA VICTORIAGRADINITA CU PROGRAM NORMAL CAJVANASuceavaEducatoareprescolarurbanToate cele 3 moduleDosar complet - Inscris
1789STOICA CARMEN DIANAGRADINITA OMUL DE ZAPDAGalatiPROFESOR PRESCOLARprescolarurbanToate cele 3 moduleRespins - Noneligibil
1790IACOBAN VIORICAGRADINITA CU PROGRAM NORMAL CAJVANASuceavaEducatoareprescolarurbanToate cele 3 moduleDosar complet - Inscris
1791Chelariu Elena RodicaGradinita PP.Nr.21`Sotron` BotosaniBotosanieducatoareprescolarurbanToate cele 3 moduleDosar complet - Inscris
1792SAVU MARIANAGRADINITA CU PROGRAM NORMAL CAJVANALSuceavaEducatoareprescolarurbanToate cele 3 moduleDosar complet - Inscris
1793BOCA NASTASIAGRADINITA CU PROGRAM NORMAL CAJVANASuceavaEducatoareprescolarurbanToate cele 3 moduleDosar complet - Inscris
1794Macovei CristinaG.P.P. Nr. 4 `Pinocchio`SuceavaInstitutorprescolarurbanToate cele 3 moduleRaspunsuri contradictorii
1795MALAN KATALINȘcoala cu clasele I-VIII ”Ioan Slavici”Bihorprofesor in inv. primarprimarurbanToate cele 3 moduleRaspunsuri contradictorii
1796Pribeagu AncaScoala cu clasele I-VIII,ConcestiBotosaniProfesor in invatamantul prescolarprescolarruralToate cele 3 moduleDosar complet - Inscris
1797ciobanitei valentinascoala Calinesti EnacheSuceavainvatatorprimarruralModulul IRaspunsuri contradictorii
1798bidelita-manoila trandafira-margaretagpn arboreSuceavaeducatoareprescolarruralToate cele 3 moduleEligibil pentru formare
1799Gheban ElenaGradinita Nr. 21 ` Sotron` BotosaniBotosaniProfesor invatamant prescolarprescolarurbanToate cele 3 moduleDosar in asteptare
1800Spinosu Maricica Dorina LucretiaScoala cu clasele I-VIII Nr.1 Suceavaprofesor pentru invatamantul primarprimarurbanToate cele 3 moduleDosar in asteptare
1801IACOBAN FLOAREAGRADINITA CU PROGRAM NORMAL CAJVANASuceavaEducatoareprescolarurbanToate cele 3 moduleDosar complet - Inscris
1802MOCAN MIHAELA CLAUDIAG.P.N. BAITABihorEDUCATOAREprescolarruralToate cele 3 moduleRaspunsuri contradictorii
1803TUGUI ILENUS ALEXANDRINAScoala cu clasele I-VIII Nr. 2, Vicovu de JosSuceavaeducatoareprescolarruralToate cele 3 moduleEligibil pentru formare si subventii
1804LACUSTA MADALINASCOALA GIMNAZIALA ADRIAN V.RADULESCU MURFATLARConstantaINVATATORprimarurbanToate cele 3 moduleRespins - Noneligibil
1805achihaie sandagradinita ,,sfantul ioan cel nou ”-suceavaSuceavaprofesor invatamantul primar si prescolarprescolarurbanToate cele 3 moduleDosar in asteptare
1806MOGA CLAUDIA ADELINASCOALA CU CLASELE I-VIII OCTAVIAN GOGA ORADEABihorPROFESOR PENTRU INVATAMANTUL PRIMARprimarurbanToate cele 3 moduleRespins - Noneligibil
1807Garlaciov Marilena-RoxanaScoala de Arta Sergiu Celibidache, Gradinita Muguri de LuminaNeamtprofesor invatamant prescolarprescolarurbanToate cele 3 moduleEligibil pentru formare
1808Manea Catalina MihaelaScoala cu clasele I-VIIIVranceaprofesor invatamant primarprimarruralToate cele 3 moduleEligibil pentru formare si subventii
1809Lazar OlgutaScoala NR.1 ,,M. SadoveanuʺVasluiInvatatorprimarurbanToate cele 3 moduleDosar in asteptare
1810Raducanu Daniela - MonicaScoala cu clasele I-VIII CiocaniVaslui InvatatorprimarruralToate cele 3 moduleDosar complet - Inscris
1811radu silviascoala cu clasele I / VIII izvoarele- suceveiSuceavaInvatatoareprimarruralToate cele 3 moduleEligibil pentru formare in urma declaratiei
1812Cojocaru MadalinaGradinita P.P. `Amicii`ConstantaEducatoareprescolarurbanToate cele 3 moduleDosar complet - Inscris
1813GHERMAN GABRIELA-IOANAgradinita Zana ZorilorClujeducatoareprescolarurbanToate cele 3 moduleDosar in asteptare
1814VLAICU DANIELAGRADINITA CU PP. NR. 19TulceaPROFESOR INVATAMANT PRESCOLARprescolarurbanToate cele 3 moduleRaspunsuri contradictorii
1815TOFAN CRISTINA MADLENASCOALA GIMNAZIALA FOLTESTIGalatiINVATATORprimarruralToate cele 3 moduleDosar in asteptare
1816Pinzariu MihaielaScoala cu clasele I-VIII Dingeni (structura Strahotin)BotosaniProfesor pentru invatamant primarprimarruralToate cele 3 moduleDosar in asteptare
1817Ciobanu CristinaScoala cu clasele I-VIII Nr. 1 ,,Vasile Tomegea,,BoroaiaSuceavaProfesor invatamant primarprimarruralToate cele 3 moduleDosar validat
1818IORDACHE IONELA MARIANACentrul Scolar pentru Educatie Incluziva BrailaBrailaprofesorprimarurbanToate cele 3 moduleEligibil pentru formare si subventii
1819Huzum Luminita MarianaScoala cu clasele I- VIII Dingeni (structura Strahotin)BotosaniProfesor pentru invatamantul primarprimarruralToate cele 3 moduleDosar complet - Inscris
1820Dobrota GeorgetaScoala cu clasele I-VII DingeniBotosaniInvatatorprimarruralToate cele 3 moduleDosar in asteptare
1821Mateciuc Daniela-MarcelaGradinita P.P. Nr.8ConstantaEducatoareprescolarurbanModulul I + Modulul IIRaspunsuri contradictorii
1822Onofras AnaȘcoala cu clasele I-VIII `Alexandru cel Bun`BotosaniInvațatorprimarruralToate cele 3 moduleDosar complet - Inscris
1823Gheronte DoinitaScoala cu clasele I-VIII, LipovatVaslui invatatorprimarruralModulul II + Modulul IIIDosar in asteptare
1824MARCU ANCA-ELENAGradinita LICURICI Cluj-NapocaClujProfesor invatamant primar si prescolarprescolarurbanToate cele 3 moduleRaspunsuri contradictorii
1825GHIRISAN IOANA MARIAGRADINITA DUMBRAVIOARAClujEDUCATOAREprescolarruralToate cele 3 moduleEligibil pentru formare in urma declaratiei
1826TIRT CAMELIALICEUL TEOLOGIC GRECO-CATOLIC `IULIU MANIU`BihorPOROFESOR INVATAMANT PRIMARprimarurbanToate cele 3 moduleRaspunsuri contradictorii
1827MATEI DUMITRAGRADINITA .P.P.`AMICII`, CONSTANTAConstantaEDUCATOAREprescolarurbanToate cele 3 moduleRespins - Noneligibil
1828florea anda-valentinagradinita p.p. `amicii` constantaConstantaeducatoareprescolarurbanToate cele 3 moduleEligibil pentru formare si subventii
1829Chifa cristina voichitac.s.e.i. nr2 bistritaBistrita-Nasaudprofesor educatorprimarurbanToate cele 3 moduleEligibil pentru formare si subventii
1830Dimulescu Mihaela Gradinita O.N.BrastavatuOltEducatoareprescolarruralToate cele 3 moduleRaspunsuri contradictorii
1831COSNICEANU MARIA-VALENTINASCOALA CU CLASELE I-VIII NR. 11, PIATRA NEAMTNeamtINVATATORprimarurbanToate cele 3 moduleDosar complet - Inscris
1832Ionescu RodicaȘcoala cu cls. I-VIII Nr. 3 `Anastasie Panu`HușiVasluiinvațatorprimarurbanToate cele 3 moduleRaspunsuri contradictorii
1833BURLACU MIHAELASCOALA NR. 5 SPIRU HARETBotosaniprofesor invatamant primarprimarurbanToate cele 3 moduleDosar in asteptare
1834Catana Maria RalucaGradinita PoienitaClujprofesor in invatamantul prescolarprescolarurbanToate cele 3 moduleAbandonat
1835TAMAS FLORINA ALEXANDRAGRADINITA DUMBRAVIOARAClujEDUCATOAREprescolarurbanToate cele 3 moduleDosar validat
1836STOIAN IOANAGRADINITA NR. 13-FOCSANIVranceaEDUCATOAREprescolarurbanToate cele 3 moduleDosar complet - Inscris
1837BULGARU MIHAELA - RODICAGradinita Scolii `Ferdinand`Constantaprofesor in invatamantul preprimarprescolarurbanToate cele 3 moduleEligibil pentru formare si subventii
1838Savin LucicaScoala cu clasele I-VIII SalceaSuceavaprofesorprimarurbanToate cele 3 moduleDosar in asteptare
1839BUS MARIANA- ANCUTAGradinita Zana zorilorClujEducatoareprescolarurbanToate cele 3 moduleDosar complet - Inscris
1840blaga auricaScoala Gimnaziala BaneasaGalatiinvatatorprimarruralToate cele 3 moduleEligibil pentru formare si subventii
1841Olenici Liliana-IonelaGrădiniţa cu Program Prelungit Nr. 3 ` Micul Prinţ`SuceavaeducatoareprescolarurbanToate cele 3 moduleDosar complet - Inscris
1842PASAILA TEODORAScoala cu clasele I-VIII `D.Onciul` StrajaSuceavaEducatoareprescolarruralToate cele 3 moduleEligibil pentru formare
1843BRISAN NICOLINA LUCIGRADINITA NR23BihorEDUCATOAREprescolarurbanToate cele 3 moduleDosar complet - Inscris
1844DARAMATURA PETRONELA-ELENASCOALA CU CLS. I-VII NR. 2 TIRGU NEAMTNeamtEDUCATORprescolarurbanToate cele 3 moduleDosar complet - Inscris
1845MINZAT IOANA-MARIAGradinita,,Zana Zorilor``Clujprofesor pentru invatamantul primar si prescolarprescolarurbanToate cele 3 moduleDosar in asteptare
1846CIOLTAN DANIELAScoala cu clasele I-IV Strimtura SuceavainvatatorprimarruralToate cele 3 moduleRaspunsuri contradictorii
1847Iorga Romocian Doina-StelaGradinita cu program prelungit nr.53 OradeaBihoreducatoareprescolarurbanToate cele 3 moduleDosar complet - Inscris
1848Catargiu RodicaScoala cu clasele I - VIII Paltinoasa, SuceavaSuceavaEducatoareprescolarruralModulul I + Modulul IIDosar in asteptare
1849DAN VLAD-CRISTIANSc. cu cls. I-VIII ,, Octavian Goga`` Baia MareMaramuresprofesor invatamantul primarprimarurbanToate cele 3 moduleEligibil pentru formare si subventii
1850Atofanei MarianaȘcoala cu cls. I-VIII ,,Gheorghe Burac ` VlasineștiBotosaniInvațatorprimarruralToate cele 3 moduleDosar complet - Inscris
1851Diaconu AnetaGradinita `Lumea Florilor`, NavodariConstantaProfesor inv prescolarprescolarurbanToate cele 3 moduleDosar incomplet
1852Georgescu FlorinaGradinita `Lumea Florilor`ConstantaProfesor pt inv prescolarprescolarurbanToate cele 3 moduleRespins - Noneligibil
1853Teodorescu Elena LacramioaraScoala cu clasele I-VIII Siminicea / SuceavaSuceavainvatatoareprimarruralToate cele 3 moduleDosar in asteptare
1854Șerban Ana-MariaȘcoala Gimnaziala ,, Dimitrie Negruțiu` PogonestiVasluiinvatatorprimarruralToate cele 3 moduleRespins - Noneligibil
1855SPINUL ELENASCOALA CUCLASELE I-VIII BIVOLARIE SuceavainvatatorprimarurbanToate cele 3 moduleDosar validat
1856Morosan PetronelaScoala cu clasele I-VIII Slatioara-StulpicaniSuceavainvatatorprimarruralToate cele 3 moduleEligibil pentru formare
1857Marin Ana MariaGradinita Dumbrava MinunataClujProfesor pentru invatamantul prescolarprescolarurbanToate cele 3 moduleDosar in asteptare
1858ALECU DORICAScoala cu claseleI -VIII Nr 12/Gradinita Nr15 BotosaniBotosaniProfesor pentru ivatamant primar si prescolarprescolarurbanToate cele 3 moduleDosar complet - Inscris
1859HRITCU ANCUTA MARGARETAscoala cu clasele I-VIII ChicereaIasieducatoareprescolarruralToate cele 3 moduleDosar in asteptare
1860PETRUT LIVIAGradinita cu program normalBihorprofesor in invatamantul primar si prescolarprescolarruralToate cele 3 moduleDosar complet - Inscris
1861SERBU CORNELIA MARIANAScoala Gimnaziala Slobozia ConachiGalatiprofesor pentru invatamantul primarprimarruralToate cele 3 moduleDosar in asteptare
1862Pinzaru Gina-MihaelaScoala Gimnaziala HomoceaVranceaProfesor pentru invatamantul primarprimarruralToate cele 3 moduleDosar in asteptare
1863DAN RODICA ANGELAGrupul Scolar Industrial `Dr. Florian Ulmeanu`, Ulmeni MaramuresinvatatorprimarurbanToate cele 3 moduleRespins - Noneligibil
1864laiu luminita lilianaSCOALA CU CLASELE I-VIII BirgaoaniNeamtinstitutorprimarruralToate cele 3 moduleRaspunsuri contradictorii
1865CORAS FLORICAScoala cu clasele I-IV SoimiBihorinvatatorprimarruralModulul IRespins - Noneligibil
1866Stanciu GeorgianaScoala cu clasele I-VIII Valea CanepiiBraila invatatorprimarruralToate cele 3 moduleRaspunsuri contradictorii
1867Apetrei Tatiana- LiviaG.P.P NR.9 „Prichindel” SuceavaSuceavaprofesorprescolarurbanToate cele 3 moduleDosar complet - Inscris
1868HLIHOR GINAGRADINITA CU PROGRAM PRELUNGIT ` LITTLE PARADISE`, SUCEAVASuceavaPROFESOR INVATAMANT PRESCOLARprescolarruralToate cele 3 moduleDosar incomplet
1869GAVRILA COSTELA RENATASCOALA GIMNAZIALA ,,SF. NICOLAE,, VINATORIGalatiPROFESOR INVATAMANT PRIMARprimarruralToate cele 3 moduleRaspunsuri contradictorii
1870GHERLE LUCIANAGRADINITA DUMBRAVIOARAClujEDUCATOAREprescolarurbanToate cele 3 moduleEligibil pentru formare
1871Blagan MirelaGON Sf. Andrei BaneasaConstantaEDUCATOAREprescolarruralToate cele 3 moduleEligibil pentru formare
1872Damoc Alexandra-ValentinaGradinita cu program prelungit-SteiBihorProfesor pentru invatamantul prescolarprescolarurbanToate cele 3 moduleEligibil pentru formare si subventii
1873Donose CatalinaScoala Gimnaziala Stoicani-FoltestiGalatiinstitutorprimarruralToate cele 3 moduleDosar in asteptare
1874Magureanu VasileScoala cu cls.I-VIII VadastritaOltInvatatorprimarruralToate cele 3 moduleRespins - Noneligibil
1875Mault NegidanGradinita Cu Program Prelungit Nr.3 MangaliaConstantaProfesor Invatamant PrescolarprescolarurbanToate cele 3 moduleRespins - Noneligibil
1876Popovici Anca-MihaelaGrupul Scolar `stefan cel Mare si Sfant`-VoronaBotosaniinvatatorprescolarruralToate cele 3 moduleDosar complet - Inscris
1877LUNGU CIPRIANA ELISABETASCOALA CU CLASELE I - VIII BOGDANESTISuceavaProfesor titular invatamant primarprimarruralToate cele 3 moduleEligibil pentru formare si subventii
1878RUSU CECILIAGradinita PP nr. 6BotosanieducatoareprescolarurbanToate cele 3 moduleEligibil pentru formare si subventii
1879Nuta Angelascoala cu cls. I-VIII Nr.11, OradeaBihorprofesor invatamant primarprimarurbanToate cele 3 moduleDosar in asteptare
1880Luca CArmen- ElenaScoala cu clasele I-VIII SalceaSuceavainstitutorprimarruralToate cele 3 moduleDosar complet - Inscris
1881COSTIN LUMINITA SIMONASCOALA NR.6`V.I.POPA`BARLADVasluiPROFESOR primarurbanToate cele 3 moduleDosar complet - Inscris
1882MARTINCA CECILIALICEUL TEORETIC ,,VASILE ALECSANDRI`NeamtINVATATORprescolarruralToate cele 3 moduleDosar validat
1883BELECCIU AURICASCOALA CU CLASELE I - VIII SIRBIBotosaniInvatatoareprimarruralToate cele 3 moduleRespins - Noneligibil
1884Osvald Gabriela ClaudiaScoala cu clasele I-VIII CordauBihorprofesor invatamant primarprimarruralToate cele 3 moduleDosar validat
1885VASADI MONICA GABRIELASCOALA CU CLASELE I-VIII NR. 11 ORADEABihorPROFESOR INVATAMANT PRIMARprimarurbanToate cele 3 moduleDosar in asteptare
1886stoica claudiascoala cu clasele I-VIII Ioan Valaori NisipariConstantainstitutorprescolarruralToate cele 3 moduleDosar in asteptare
1887Porumb Adina-DanaGradinita cu program prelungit nr.1o Maramuresprofesor inv. prescolarprescolarurbanToate cele 3 moduleDosar validat
1888Bidu MihaelaScoala cu clasele I-VIII SalceaSuceavaprofesor invatamant primarprimarruralToate cele 3 moduleDosar validat
1889Nechita Elena OanaGradinita cu Program Prelungit Nr. 29MaramureseducatoareprescolarurbanToate cele 3 moduleEligibil pentru formare si subventii
1890BACIU ANCUTA - ELENAGradinita cu program prelungit nr.19 TulceaTulceaPROFESOR INVATAMANT PRESCOLARprescolarurbanToate cele 3 moduleDosar complet - Inscris
1891Pop Maria AngelaGradinita 1 IunieBistrita-Nasaudprofesor invatamant prescolarprescolarurbanToate cele 3 moduleRaspunsuri contradictorii
1892Morosan DoinaScoala gimnaziala Nr.4, Vatra DorneiSuceavaprofesor pentru invatamantul primarprimarurbanToate cele 3 moduleRaspunsuri contradictorii
1893Pavel AnaGradinita cu program prelungit nr.19 TulceaTulceaEducatoareprescolarurbanToate cele 3 moduleDosar validat
1894STOICHIT ELENAGRADINITA CU P.P.NR. 19Tulceaprofesor pt. invatamantul prescolarprescolarurbanToate cele 3 moduleDosar complet - Inscris
1895FOCIAC FLORENTINA_MARIANAGRUPUL SCOLAR COTUSCABotosaniINSTITUTORprimarruralToate cele 3 moduleDosar complet - Inscris
1896Dornescu MaricicaLiceul Tehnologic Valea Ursului NeamtEducatoareprescolarruralToate cele 3 moduleDosar in asteptare
1897AFLOAREI VIORICAScoala cu clasele I-VIII, Nr.4, Vatra DorneiSuceavainvatatorprimarurbanToate cele 3 moduleEligibil pentru formare
1898Latu ElenaSc. cu clasele I-VII nr.2 Savinesti gr.ppNeamtEducatoareprescolarruralToate cele 3 moduleRaspunsuri contradictorii
1899Rusu Liliana CristinaScoala cu clasele I- VIIISuceavaprofesor in invatamantul primarprimarruralToate cele 3 moduleEligibil pentru formare si subventii
1900DAVID MIHAELAGRADINITA P.P. NR.18 FOCSANIVranceaEDUCATOAREprescolarurbanToate cele 3 moduleRaspunsuri contradictorii
1901LUPU IULIALICEUL TEORETIC ,,NICOLAE IORGA ,,BotosaniINVATATORprimarurbanToate cele 3 moduleDosar validat
1902JURESCHI DANIELASCOALA CU CLASELE I-VIII PARHAUTISuceavaPROFESOR INV.PRIMAR SI PRESCOLARprimarruralToate cele 3 moduleRaspunsuri contradictorii
1903TUFECCIU LIGIAGRADINITA CU PROGRAM PRELUNGIT NR.19, TULCEATulceaINSTITUTORprescolarurbanToate cele 3 moduleDosar in asteptare
1904FOCA DANASCOALA CU CLASELE I-IV MIRON COSTINBotosaniINVATATORprimarruralToate cele 3 moduleDosar validat
1905HIRTIE AURORAG.P.P.NR.21 BotosaniEDUCATOAREprescolarurbanToate cele 3 moduleEligibil pentru formare si subventii
1906GALAN ELENASCOALA CU CL.I-VIII”IOAN VICOVEANUL”SuceavaEDUCATOAREprescolarruralToate cele 3 moduleEligibil pentru formare si subventii
1907GHEORGHE LUMINITA TINCUTACENTRUL SCOLAR PENTRU EDUCATIE INLUZIVA BRAILABrailaPROFESOR PSIHOPEDAGOGprescolarurbanToate cele 3 moduleRespins - Noneligibil
1908Simionese Ana-FloareaScoala Generala ,,Tiberiu Morariu` SalvaBistrita-Nasaudprofesor invatamant primarprimarruralToate cele 3 moduleRaspunsuri contradictorii
1909DAMIAN COSTANDAScoala cu clasele I-VIII ,,Dimitrie Negrutiu``PogonestiVasluiinvatatorprimarruralToate cele 3 moduleRaspunsuri contradictorii
1910Blejeru Lenuta MihaelaScoala cu clasele I-VIII PoganaVasluiInvatatorprimarruralToate cele 3 moduleEligibil pentru formare
1911amihaesi nicoletaCSEISuceavaprofesor-educatorprimarurbanToate cele 3 moduleRespins - Noneligibil
1912STAN DUMITRUCentrul Școlar pentru Educație IncluzivaBrailainvațatorprimarurbanToate cele 3 moduleDosar complet - Inscris
1913Lelcu Gabriela-NicoletaC.S.E.I. SuceavaSuceavaprofesor psihopedagogprimarurbanToate cele 3 moduleRespins - Noneligibil
1914Bogatoiu ConstantaS.A.M. BacaniVasluiprofesot invatamant primarprimarruralToate cele 3 moduleRaspunsuri contradictorii
1915Negre Simona-OctaviaScoala cu cl I-VIII Nr. 1 `Al I Cuza`Suceavaprofesor in invatamantul primarprimarurbanModulul IRespins - Noneligibil
1916Cucoreanu V. ElenaScoala cu clasele I - VIII GarceniVasluieducatoareprescolarruralToate cele 3 moduleRaspunsuri contradictorii
1917Cucoreanu V. CristinelScoala cu clasele I - VIII GarceniVasluiinvatatorprimarruralToate cele 3 moduleRespins - Noneligibil
1918POPA CARMENGradinita cu Program Prelungit Nr.4 `Pinocchio` FalticeniSuceavaEDUCATOAREprescolarurbanToate cele 3 moduleDosar complet - Inscris
1919pariza danielascoala George Enescu NavodariConstantaprofesor inv. primarprimarurbanToate cele 3 moduleDosar complet - Inscris
1920IRIMIA IULIASCOALA CU CLS. I-VIII GIRCENIVasluiINSTITUTORprescolarruralToate cele 3 moduleDosar validat
1921TACU CONSTANTINSCOALA CU CLASELE I - VIII EPURENIVasluiINVATATORprimarruralToate cele 3 moduleRaspunsuri contradictorii
1922PINTILIE ELENAScoala gimnaziala cu clasele I-VIII Nr. 1 Nicolae Stoleru BaiaSuceavainvatatorprimarruralToate cele 3 moduleDosar complet - Inscris
1923Pirvu GeorgicaGradinita P.P.Amicii ConstantaConstantaEducatoareprescolarurbanToate cele 3 moduleDosar complet - Inscris
1924NASTASE PETRONELAGradinita cu Program Normal nr. 1 ,,Floare de Colt` SuceavaProfesor invatamant prescolarprimarurbanToate cele 3 moduleRaspunsuri contradictorii
1925Lazuran Mircea MelintaScoala cu clasele I-IV OsandBihorProfesor invatamant primarprimarruralToate cele 3 moduleDosar complet - Inscris
1926Pasaila DariaȘcoala cu clasele I-VIII SuceavainvațatorprimarurbanModulul II + Modulul IIIEligibil pentru formare si subventii
1927URSULEANU MARIAGradinita cu Program Normal nr. 1 ,,Floare de Colt`SuceavaEducatoare prescolarurbanToate cele 3 moduleRespins - Noneligibil
1928GOGA MARINAScoala Gimnaziala Nr.2` Negoita Danaila` BucestiGalatiInvatatoareprimarruralToate cele 3 moduleDosar in asteptare
1929SECAN MARICICAScoala Gimnaziala Nr 2 `Negoita Danaila` BucestiGalatiprofesorprimarruralToate cele 3 moduleEligibil pentru formare si subventii
1930TARBA STELUTAGRADINITA NR.23 FOCSANIVranceaEDUCATOAREprescolarurbanModulul II + Modulul IIIEligibil pentru formare si subventii
1931Strugariu MarianaCSEI `SF ANDREI` GURA HUMORULUISuceavaINVATATOR EDUCATOR PT INV. SPECIALprimarurbanToate cele 3 moduleDosar in asteptare
1932Szabo Georgeta RamonaScoala cu clasele I-VIII Husasau de TincaBihorProfesor inv. primarprimarruralToate cele 3 moduleRaspunsuri contradictorii
1933Mot Ioana NicoletaScoala Cu Clasele I-VIII OsorheiBihorProfesor invatamant primarprimarruralToate cele 3 moduleDosar complet - Inscris
1934cindescu sandagradinita o.n. nr 40, constantaConstantaeducatoareprescolarurbanToate cele 3 moduleEligibil pentru formare si subventii
1935ZAMFIR NICOLETASCOALA CU CLS. I-VIII GHEORGHE LAZAR CORBUConstantaINVATATORprimarruralToate cele 3 moduleEligibil pentru formare si subventii
1936Pop ValericaGradinita ,,Zana Zorilor``ClujEducatoareprescolarurbanToate cele 3 moduleDosar in asteptare
1937Stoian OlgaGradinita,, Zana Zorilor``ClujEducatoareprescolarurbanToate cele 3 moduleDosar in asteptare
1938MARINCEAN PAULA-MARIASCOALA GENERALA DUMITRABistrita-NasaudProfesor invatamant prescolarprescolarruralToate cele 3 moduleRaspunsuri contradictorii
1939MAZILU DIANA-TEODORAGradinita nr. 51 `Motanul Incaltat` Galatiprofesor pt invatamant prescolarprescolarurbanToate cele 3 moduleDosar in asteptare
1940SALCEANU VASILICAGRADINITA NR.38BrailaPROFESOR IN INVATAMANTUL PRESCOLARprescolarurbanToate cele 3 moduleRaspunsuri contradictorii
1941Seserman Ioana MariaScoala Generala DumitraBistrita-NasaudEducatoareprescolarruralToate cele 3 moduleEligibil pentru formare si subventii
1942HUIDAN MISUSCOALA CU CLASELE I-VIII,, NIKOS KAZANTZAKIS,,BrailaINSTITUTORprimarurbanToate cele 3 moduleDosar complet - Inscris
1943Chirvase Raluca-AlexandraGradinita `Lumea Florilor`ConstantaEducatoareprescolarurbanToate cele 3 moduleDosar validat
1944TOFAN PARASCHIVA G.P.N. NR.1.SuceavaEducatoareprescolarruralToate cele 3 moduleEligibil pentru formare si subventii
1945Sava GabrielaScoala cu clasele I-VIII `Mihai Eminescu` LazaVasluiinvatatoareprimarruralToate cele 3 moduleDosar complet - Inscris
1946NEDELCU STELUTAGradinita cu program prelungit nr. 2 MedgidiaConstantaprofesor invatamant prescolarprescolarurbanToate cele 3 moduleDosar complet - Inscris
1947GHEORGHITA MARIASCOALA CUCLASELE I-VIII BIVOLARIESuceavaINVATATORprimarurbanToate cele 3 moduleRespins - Noneligibil
1948SERBAN LENUTASc. cu clasele I-VIII ,,NIKOS KAZANTZAKIS,,BrailaINVATATORprimarurbanToate cele 3 moduleEligibil pentru formare si subventii
1949TUREAC LENUTASC.CU CLASELE I-VII,,NIKOS KAZANTZAKIS,,BrailaINVATATORprimarurbanToate cele 3 moduleEligibil pentru formare si subventii
1950vlaicu danielaGRADINITA CU PP. NR. 19Tulceaprofesor in invatamantul prescolarprescolarurbanToate cele 3 moduleEligibil pentru formare si subventii
1951Ostache Carmen-SimonaScoala cu clasele I-VIII Alexandru Ioan CuzaBrailaprofesor pentru invatamantul primarprimarurbanToate cele 3 moduleDosar complet - Inscris
1952Plesea RodicaGradinita cu Program Normal BratilestiBuzauprofesor invatamantul prescolarprescolarruralToate cele 3 moduleDosar complet - Inscris
1953tanaselea lacramioaraScoala cu clasele I-VIII Nr. 8 Piatra NeamtNeamtinvatatoareprimarurbanToate cele 3 moduleDosar complet - Inscris
1954Ciobanu ElenaGrupul scolar Stefan cel Mare si SfantBotosaniinvatatorprimarruralToate cele 3 moduleDosar complet - Inscris
1955Bogdan Maria AncaGradinita,,Zana Zorilor``ClujeducatoareprescolarurbanToate cele 3 moduleDosar in asteptare
1956Ionescu AlianaScoala cu clasele I-VIII Mihai ViteazulBrailaprofesor invatamant primarprimarurbanToate cele 3 moduleDosar complet - Inscris
1957Petrovan Florica-EmiliaCSEISuceavaeducatorprimarurbanToate cele 3 moduleDosar complet - Inscris
1958Bodi Tunde Andrea Tunde AndreaGradinita AlbinutaClujProfesor (educatoare)prescolarurbanToate cele 3 moduleDosar complet - Inscris
1959 MIHAI DELIACENTRUL SCOLAR PENTRU EDUCATIE INCLUZIVABotosaniINVATATOR ITINERANT/DE SPRIJINprimarurbanToate cele 3 moduleRespins - Noneligibil
1960Ursachi-Luchian NicoletaCSEISuceavainvatatorprimarurbanToate cele 3 moduleDosar validat
1961Negre Adriana-MihaelaScoala cu cls I-VIII Nr. 1 ”Al. I. Cuza”Suceavaprofesor in invațamantul primarprimarurbanToate cele 3 moduleRaspunsuri contradictorii
1962OPREA STANCAGradinita nr. 51 `Motanul Incaltat`Galatiprofesor pentru invatamant prescolarprescolarurbanToate cele 3 moduleDosar in asteptare
1963costeliuc lacramioara-mihaelascoala cu clasele I-VIII nr. 1 breazaSuceavainvatatorprimarruralToate cele 3 moduleRaspunsuri contradictorii
1964AMET NURGIANGRADINITA CU ORAR NORMAL,,ZUBEYDE HANIM`ConstantaEDUCATOAREprescolarurbanToate cele 3 moduleDosar in asteptare
1965CIMPOIES MARINELASCOALA CU CLASELE I-VIII GURA SOLCIISuceavaINVATATORprimarruralToate cele 3 moduleEligibil pentru formare si subventii
1966vlaicu marioarascoala cu clasele I-VIII FrecateiBrailainvatatoareprimarruralToate cele 3 moduleEligibil pentru formare
1967TANCHIS MOISEScoala cu clasele I-IV SoimiBihorinvatatorprimarruralToate cele 3 moduleDosar validat
1968MITITELU ADRIANASCOALA CU CLASELE I-VIIITulceaPROFESOR INVATAMAN PRIMARprimarruralToate cele 3 moduleEligibil pentru formare
1969Rusu Maria MihaelaGrup Scolar DumbraveniSuceavaprofesor inv. primarprimarruralToate cele 3 moduleRaspunsuri contradictorii
1970RANGA GABRIELA-ADRIANAGradinita <>Clujprofesor invatamantul prescolarprescolarurbanToate cele 3 moduleDosar validat
1971EPURE GEANINA-AURICAScoala cu clasele V-VIII GrivitaVasluiprofesor pentru invatamant primarprimarruralToate cele 3 moduleRaspunsuri contradictorii
1972Mihali LilianaSAM-SACELMaramuresprofesor invatamant primarprimarruralToate cele 3 moduleRespins - Noneligibil
1973FRASIN ALEXANDRINAGRADINITA `LUMEA COPIILOR`ClujINSTITUTOR DESENprescolarurbanToate cele 3 moduleDosar in asteptare
1974Sabau CorneliaGradinita cu Program Prelungit Nr. 28MaramureseducatoareprescolarurbanToate cele 3 moduleEligibil pentru formare si subventii
1975costin oana loredanascoala cu clasele I-VIII VasluiinvatatorprimarruralToate cele 3 moduleEligibil pentru formare si subventii
1976Matache MadalinaGRADINITA CU PROGRAM PRELUNGIT NR. 9 BUZAUBuzauPROFESOR INVATAMANTUL PRESCOLARprescolarurbanToate cele 3 moduleDosar in asteptare
1977Chiaburu DoricaScoala cu clasele I-VIII DraguseniBotosaniInvatatorprimarruralToate cele 3 moduleRaspunsuri contradictorii
1978Velic AndreeaScoala cu clasele I-VIII GrivitaVasluiinvatatorprimarruralToate cele 3 moduleDosar validat
1979Stefancu DumitruScoala cu clasele I_IV ZamosteaSuceavaInvatatorprimarruralToate cele 3 moduleRespins - Noneligibil
1980Berceni LenutaScoala Generala ApatiuBistrita-NasaudProfesor in inv. primarprimarruralToate cele 3 moduleRaspunsuri contradictorii
1981Duduc Alina-IrinaScoala cu clasele I-VIII `Dimitrie Negrutiu` PogonestiVasluiinvatatorprimarruralToate cele 3 moduleEligibil pentru formare si subventii
1982CICAL ADINACENTRUL SCOLAR PENTRU EDUCATIE INCLUZIVA BOTOSANIBotosaniPROFESORprimarurbanModulul IRespins - Noneligibil
1983Anghel Mirela MarianaGradinita cu Program Prelungit Nr. 19TulceaProfesor invatamant prescolarprescolarurbanToate cele 3 moduleDosar in asteptare
1984olenici luiza elisabetaG.P.N. 1 Mitocu DragomirneiSuceavaprofesor invatamant prescolarprescolarruralToate cele 3 moduleDosar complet - Inscris
1985VANCA GIANINA-JULIETACOLEGIUL NATIONAL `EMIL RACOVITA`Clujprofesor inv. primarprimarurbanToate cele 3 moduleDosar complet - Inscris
1986DRAGHICI MONICA MARIANACENTRUL SCOLAR PENTRU EDUCATIE INCLUZIVA BRAILABrailaPROFESOR PSIHOPEDAGOGprimarurbanToate cele 3 moduleRespins - Noneligibil
1987Boiciuc Maria-CristinaGradinita cu PP nr. 12 Sighetu MarmatieiMaramureseducatoareprescolarurbanToate cele 3 moduleDosar complet - Inscris
1988ACATRINEI IRINA ROXANASCOALA CU CLASELE I-VIII FANTANA MARESuceavaPROFESORprimarruralToate cele 3 moduleEligibil pentru formare si subventii
1989BALICA ARGENTINAGradinita nr.51 motanul incaltat GalatieducatoareprescolarurbanToate cele 3 moduleDosar validat
1990Taras ClaudiaColegiul Anghel Saligny Tulceaprofesor nivel prescolarprescolarurbanToate cele 3 moduleDosar complet - Inscris
1991DOROFTEI ELENA VOICHITAGPP TURTSatu MareEDUCATOARE CALIFICATA, TITULARAprescolarruralToate cele 3 moduleDosar complet - Inscris
1992mihai georgeta iulianascoala axinte uricariul scanteiaIasiinstitutorprimarruralToate cele 3 moduleDosar complet - Inscris M1+2
1993RUSU MARIA-IRINASCOALA GENERALA NR.1-BISTRITABistrita-NasaudinvatatoareprimarurbanToate cele 3 moduleEligibil pentru formare si subventii
1994Muresan IoanaGradinita cu program prelungit nr. 52BihorProfesor pentru invatamantul prescolarprescolarurbanToate cele 3 moduleDosar complet - Inscris
1995MIRZAN MANUELA- MAGDALENAGPP NR. 4 `PINOCCHIO`SuceavaEDUCATOAREprescolarurbanToate cele 3 moduleDosar complet - Inscris
1996Buga GabrielaCOLEGIUL TEHNIC `DANUBIANA` ROMANNeamtEDUCATOAREprescolarurbanToate cele 3 moduleEligibil pentru formare si subventii
1997Bucur Marinelascoala NaoiuClujinvatatorprimarruralToate cele 3 moduleRespins - Noneligibil
1998Birligea FloareaScoala cu clasele 1 -8 Petre P. Carp, TufestiBrailaEducatoareprescolarruralToate cele 3 moduleDosar validat
1999Spatariu Geanina FlorinaScoala Gimnaziala Hanu ConachiGalatiprofesorprimarruralToate cele 3 moduleEligibil pentru formare
2000MANEA MANUELASCOALA CU CLASELE I - VIII NR.4 VATRA DORNEISuceavaPROFESOR PENTRU INVATAMANTUL PRIMARprimarurbanToate cele 3 moduleEligibil pentru formare si subventii
2001Focsa Mihaela IulianaScoala cu clasele I-VIII nr. 8 BarladVasluiprofesor invatamant primarprimarurbanModulul II + Modulul IIIRespins - Noneligibil
2002RADU IONICAGRADINITA CU P.P.NR19 TULCEATulceaEducatoare prescolarurbanToate cele 3 moduleDosar in asteptare
2003STAN LOREDANA ALINAgradinita cu program prelungit nr. 9 Buzauprofesor pentru invatamant prescolarprescolarurbanToate cele 3 moduleEligibil pentru formare si subventii
2004Cristea Gabriela NicoletaS.A.M.,,Paul Popescu Neveanu`Galatiprofesor-educatorprimarurbanToate cele 3 moduleRespins - Noneligibil
2005CIRCIU MARIAscoala cu cl I-VIII sf stelian radauti suceavaSuceavainvatatoareprimarurbanToate cele 3 moduleDosar validat
2006olaru ancuta ioanascoala cu clasele I-VIII maneutiSuceavainvatatoareprimarruralToate cele 3 moduleDosar complet - Inscris
2007Toth Ildiko IldikoGradinita AlbinutaClujeducatoareprescolarurbanToate cele 3 moduleDosar complet - Inscris
2008IONESI LILIANA OLTITAscoala cu clasele I-VIII maneutiSuceavaINVATATOAREprimarruralToate cele 3 moduleDosar complet - Inscris
2009pirghie anaG.P.P.NR.2 PRICHINDELUL RADAUTISuceavaEDUCATOAREprescolarurbanToate cele 3 moduleDosar complet - Inscris
2010Acsente Simona MarilenaSeminarul Teologic Liceal Ortodox `Sfantul Gheorghe` BotosanieducatoareprescolarurbanToate cele 3 moduleDosar complet - Inscris
2011TRIFAN ANISOARAGRADINITA CU PROGRAM NORMAL COSTIENIBuzauPROFESOR PENTRU INVATAMANT PRESCOLARprescolarruralToate cele 3 moduleEligibil pentru formare si subventii
2012LUTIA EMILIA CRISTINASCOALA CU CLASELE I-VIII NR3 HORODNIC DE SUSSuceavaPROFESOR INV PRIMARprimarruralModulul I + Modulul IIDosar complet - Inscris M1+2
2013Bucur DanielaGradinita nr.9GalatieducatoareprescolarurbanToate cele 3 moduleAbandonat
2014lisca nicoletascoala cu clasele I-VIII nr.1 breazaSuceavainvatatorprimarruralToate cele 3 moduleEligibil pentru formare si subventii
2015DASCALU RALUCASCOALA CU CLASELE I-IV MERENISuceavaprofesorprimarruralToate cele 3 moduleDosar complet - Inscris
2016Birlea Irina GRADINITA CU PROGRAM PRELUNGIT NR.12MaramuresEDUCATOAREprescolarurbanToate cele 3 moduleDosar complet - Inscris
2017ciobanu mariacentrul scolar pentru educatie incluzivaBotosaniprofesor psihopedagogie specialaprimarurbanToate cele 3 moduleRespins - Noneligibil
2018Moroianu MarianaScoala cu clasele I-VIII Valea CanepiiBrailaProfesor in invatamantul scolarprimarruralToate cele 3 moduleEligibil pentru formare si subventii
2019AIOANEI VASILESCOALA CU CLASELE I-VIII HORODNICENISuceavaINVATATORprimarruralToate cele 3 moduleEligibil pentru formare si subventii
2020AIOANEI TEODORASCOALA CU CLASELE I-VIII HORODNICENISuceavaINVATATOAREprimarruralToate cele 3 moduleEligibil pentru formare si subventii
2021amihaesi nicoletacseiSuceavaeducatorprimarurbanToate cele 3 moduleRaspunsuri contradictorii
2022Coropcianu AlinaGradinita nr. 7 CristalGalatiprofesor inv. prescolarprescolarurbanToate cele 3 moduleRaspunsuri contradictorii
2023Andrian Robert-IonutGradinita cu program normal nr. 3, IcuseniBotosanieducatorprescolarruralToate cele 3 moduleEligibil pentru formare si subventii
2024CHELARU C MIHAELAGRADINITA CU PROGRAM NORMAL NEGRU-VODAConstantaINSTITUTORprescolarurbanToate cele 3 moduleEligibil pentru formare
2025Horujenco MihaelaGradinita nr.51 `motanul Incaltat`GalatieducatoareprescolarurbanToate cele 3 moduleDosar validat
2026budeanu marianagradinita cu p.p nr. 13 focsaniVranceaeducatoareprescolarurbanToate cele 3 moduleRespins - Noneligibil
2027Menacai T. NarcisG.O.N. Zubeyde HanimConstantaEducatoareprescolarurbanToate cele 3 moduleDosar in asteptare
2028Ichim MarianaGradinita cu Program Normal CavadinestiGalatiprof. inv. presc. prescolarruralToate cele 3 moduleDosar validat
2029BAJANARU MIRELA-MANUELAGradinita cu P.P. GugestiVranceaeducatoareprescolarruralToate cele 3 moduleDosar complet - Inscris
2030PLAESU MARILENASCOALA CU CLASELE I- VIII ELENA CUZA VasluiinvatatorprimarurbanModulul II + Modulul IIIDosar complet - Inscris
2031senegeac brindusascoala cl I-VIII VOLOVATSuceavaeducatoareprescolarruralToate cele 3 moduleDosar complet - Inscris
2032hij maria-bogdanascoala cu cl.I-VIII VolovatSuceavaeducatoareprescolarruralToate cele 3 moduleDosar validat
2033SIMON MARIAGradinita Lumea copiilorClujprof. inv. prescolarprescolarurbanToate cele 3 moduleDosar in asteptare
2034Isachi ValericaGradinita Lunca CetatuiiIasiProfesor Invatamant PreprimarprescolarruralToate cele 3 moduleEligibil pentru formare si subventii
2035LUDUSAN MARIA-ANAGradinita Lumea CopiilorClujprof.inv. prescolarprescolarurbanToate cele 3 moduleDosar in asteptare
2036MACICASAN ADELA -ROXANAGRADINITA LUMEA COPIILORClujEDUCATOAREprescolarurbanToate cele 3 moduleDosar validat
2037POPA GEORGETAG.P.P NR.10 BUZAUBuzauPROFESOR INVATAMANT PR4ESCOLARprescolarurbanToate cele 3 moduleDosar complet - Inscris
2038FELE RAMONA ANAGradinita cu program prelungit nr 52 OradeaBihorprofesor in inv. primar si prescolarprescolarurbanToate cele 3 moduleDosar in asteptare
2039Banciu Tarsica MarianaGradinita cu Program Prelungit Nr 10 BuzauBuzauProfesor pentru invatamant prescolarprescolarurbanToate cele 3 moduleEligibil pentru formare si subventii
2040FRONEA ANA-MIHAELAScoala cu clasele I-VIII Lunca CetatuiiIasiprofesor invatamant primarprimarruralToate cele 3 moduleEligibil pentru formare si subventii
2041Amarandi MariaScoala Petru Anghel, PerieniIasieducatoareprescolarruralToate cele 3 moduleDosar validat
2042Zota FlorentinaGradinita cu Program Prelungit Nr 10 BuzauBuzaueducatoareprescolarurbanToate cele 3 moduleEligibil pentru formare si subventii
2043Bejinaru Elena StelaScoala Petru AnghelIasieducatoareprescolarruralToate cele 3 moduleDosar complet - Inscris
2044Ivanov-Mircea Elena-MihaelaGradinita,,Sf.Nichita Romanul``-Seminarul Teologic,,Sf.Ioan Casian``TulceaTulceainstitutorprescolarurbanToate cele 3 moduleEligibil pentru formare
2045Szekely Helga-SzibillaGRADINITA DUMBRAVIOARAClujEDUCATOAREprescolarurbanToate cele 3 moduleEligibil pentru formare si subventii
2046Marian Laura CynthiaGradinita Lumea CopiilorClujProfesor inv. prescolarprescolarurbanToate cele 3 moduleRespins - Noneligibil
2047STAN ELENA-DIANAScoala cu clasele I-VIII BORLESTINeamtEDUCATOAREprescolarruralToate cele 3 moduleDosar complet - Inscris M1+2
2048Ghirisan Roxana AndradaGradinita Lumea CopiilorClujProfesor inv. prescolarprescolarurbanToate cele 3 moduleDosar complet - Inscris
2049BORDEI DORICAGradinita Speciala FalticeniSuceavaeducatoareprescolarurbanModulul II + Modulul IIIEligibil pentru formare
2050Botoseneanu VioricaGradinita cu PP nr.8 `Licurici` BarladVasluieducatoareprescolarurbanToate cele 3 moduleAbandonat
2051Bodnar Mihaela CatalinaGradinita cu Program Prelungit Nr.12 MaramuresPROFESOR INV .PRESCOLAR-DIRECTORprescolarurbanToate cele 3 moduleDosar complet - Inscris
2052Cornestian Alina IonitaGradinita cu P.P. nr. 12MaramureseducatoareprescolarurbanToate cele 3 moduleRespins - Noneligibil
2053Boros GyorgyiG.P.P nr. 52BihorProfesor psihopedagogprescolarurbanToate cele 3 moduleRespins - Noneligibil
2054Petrariu EmiliaScoala cu clasele I-VIII Salcea-PrelipcaSuceavainstitutorprimarruralToate cele 3 moduleDosar complet - Inscris
2055DUR ALINA-MARIAG radinita LUMEA COPIILORClujprof.inv.prescolarprescolarurbanToate cele 3 moduleRespins - Noneligibil
2056Gogoase MihaelaScoala cu clasele I - VIII StanilestiVasluiprofesor invatamant primarprimarruralToate cele 3 moduleDosar complet - Inscris
2057CHEAPTANARIU ANASCOALA CU CLASELE I-VIII NR. 1BotosaniPROFESOR INVATAMANT PRIMARprimarurbanToate cele 3 moduleEligibil pentru formare si subventii
2058SIMINICEANU IRINA MIHAELALICEUL TEORETIC NICOLAE IORGABotosaniPROFESOR INVATAMANT PRIMARprimarurbanToate cele 3 moduleDosar in asteptare
2059COVRIG ILINCAGradinita cu program prelungit nr. 3``Dumbrava Minunata``GalatiinstitutorprescolarurbanModulul II + Modulul IIIRaspunsuri contradictorii
2060IVANCOV MIHAELA-GABRIELAGR.SC.,,STEFAN CEL MARE SI SFANT`BotosaniINVATATORprimarruralToate cele 3 moduleDosar complet - Inscris
2061Iftime IrinaGradinita cu program prelungit nr.25 IașiIasiEducatorprescolarurbanToate cele 3 moduleRespins - Noneligibil
2062Constantin AmadiaScoala cu clasele I-IV Mereni,PlopeniSuceavaProfesor invatamant primarprimarurbanToate cele 3 moduleDosar in asteptare
2063EPURE BEATRIS LARISAGradinita Mugurel ConstantaConstantaprofesor preprimarprescolarurbanToate cele 3 moduleDosar complet - Inscris
2064BAROTHY MARIA PUITAGradinita cu program prelungit nr.4 MarghitaBihorprofesor invatamant prescolarprescolarurbanToate cele 3 moduleEligibil pentru formare si subventii
2065Mardare CristinnaScoala BacaniVasluieducatoareprescolarruralToate cele 3 moduleDosar incomplet
2066SAVA CARMEN ANGELICAGRADINITA SPECIALA FALTICENISuceavaPROFESOR PSIHOPEDAGOGprescolarurbanToate cele 3 moduleRespins - Noneligibil
2067Rusu Iustina DianaScoala cu cls. I -VIII Nr. 7 Cpt. Grigore IgnatVasluiinstitutor invatamant primarprimarurbanToate cele 3 moduleRaspunsuri contradictorii
2068Dulman Daniela IonelaScoala Gimnaziala,,Colonel Constantin Langa`IasiinvatatoareprimarruralToate cele 3 moduleDosar validat
2069TUTUNEA DANIELA-MADALINAG.P.P. nr.10BuzauProfesor pentru inv.primar si prescolarprescolarurbanToate cele 3 moduleDosar complet - Inscris
2070HARCA MARIA`Colonel C.Langa`IasiInvatatoareprimarruralToate cele 3 moduleEligibil pentru formare si subventii
2071MUNUNAR PAULA-RAMONAGRADINITA CU PROGRAM PRELUNGIT NR.12MaramuresPROFESOR PENTRU INVATAMANT PRESCOLARprescolarurbanToate cele 3 moduleDosar complet - Inscris
2072PRUTEANU CLAUDIAScoala cu clasele I-VIII nr.1 ZorleniVasluiinvatatorprimarruralToate cele 3 moduleDosar in asteptare
2073MORAR ILEANA-MIHAELAGRADINITA CU PROGRAM PRELUNGIT NR.12MaramuresPROFESOR PENTRU INVATAMANT PRESCOLARprescolarurbanToate cele 3 moduleDosar complet - Inscris
2074RUSCAN DANIELA - CRISTINASCOALA CU CLASELE I - VIII NR. 2 SuceavaPROFESOR PENTRU INVATAMANTUL PRIMARprimarurbanToate cele 3 moduleEligibil pentru formare si subventii
2075Gatu MihaiScoala cu clasele I-VIII BodestiNeamtinvatatorprimarruralToate cele 3 moduleEligibil pentru formare si subventii
2076Ciobanu MariaScoala cu clasele I-VIIIVasluiinvatatorprimarruralToate cele 3 moduleDosar in asteptare
2077Gheorge MariaScoala speciala Nr. 14, TulceaTulceaProfesor-educatorprimarurbanToate cele 3 moduleDosar in asteptare
2078anton marcelaScoala cu clasele I-VIII PlopeniSuceavaprofesor invatamant primar si prescolarprimarurbanToate cele 3 moduleRaspunsuri contradictorii
2079Gatu MariaScoala cu clasele I-VIII BodestiNeamtinvatatorprimarruralToate cele 3 moduleEligibil pentru formare si subventii
2080Nica DorinaGRADINITA CU PP. NR. 19Tulceaprofesor invatamant prescolarprescolarurbanToate cele 3 moduleDosar in asteptare
2081Birlea Maricuta IoanaScoala cu cls I-VIII `Dr. Ilie Lazar` GiulestiMaramuresEDUCATOAREprescolarruralToate cele 3 moduleDosar validat
2082Vicoveanu Iustina-ValintinaScoala cu cl.I-VIII nr.1 `IOAN VICOVEANU`SuceavaEducatoareprescolarruralToate cele 3 moduleRaspunsuri contradictorii
2083Antonescu EcaterinaGradinita cu p. p. nr. 18, TulceaTulceaeducatoareprescolarurbanToate cele 3 moduleEligibil pentru formare si subventii
2084Zamfir LilianaScoala Constantin Brancusi- MedgidiaConstantaProfesor invatamant primarprimarurbanToate cele 3 moduleRespins - Noneligibil
2085LUNGU ANASCOALA CATALOITulceaINSTITUTORprescolarruralToate cele 3 moduleRespins - Noneligibil
2086CHIS CLAUDIA-VIOLETAGradinita cu program prelungit nr.4 MarghitaBihorprofesor invatamant prescolarprescolarurbanToate cele 3 moduleDosar validat
2087Marusac LiviaȘcoala cu clasele I-VIII Vlasinești Structura Școala cu clasele I-IV Miron CostinBotosaniprofesor pentru invațamantul primarprimarruralToate cele 3 moduleDosar in asteptare
2088DANCIU OLIMPIASC.,,AL.VLAHUTA`VranceaPROF.INV.PRIMARprimarurbanToate cele 3 moduleRaspunsuri contradictorii
2089SIMION CARMEN-FLORENTINALiceul Teoretic `Nicolae Iorga` BotosaniBotosaniprofesor �nvatam�nt primarprimarurbanToate cele 3 moduleEligibil pentru formare si subventii
2090naim tomrisgradinita cu program prelungit,,Ion Creanga`ConstantaeducatoareprescolarurbanToate cele 3 moduleDosar validat
2091RUS CRISTINA SABINELACOLEGIUL NATIONAL EMIL RACOVITAClujinvatatoareprimarurbanToate cele 3 moduleEligibil pentru formare si subventii
2092Giza AuroraScoala cu clasele I-IV MereniSuceavaProfesor Invatamant PrimarprimarruralToate cele 3 moduleRaspunsuri contradictorii
2093Datcu VasilicaScoala cu clasele I-VIII Mihai ViteazulBrailainvatatorprimarurbanToate cele 3 moduleEligibil pentru formare si subventii
2094CIMUCA NATALIAGRADINITA LUMEA COPIILORClujprofesor invatamant prescolarprescolarurbanToate cele 3 moduleRaspunsuri contradictorii
2095Ratoi Oana MonicaGPN Plopeni din cadrul Scolii cu clasele I-VIII PlopeniSuceavaprofesor suplinitor prescolarruralToate cele 3 moduleRespins - Noneligibil
2096SAFTA ELENASCOALA CU CLS I-VIII DUMBRAVA ROSIENeamtEDUCATOAREprescolarruralToate cele 3 moduleDosar complet - Inscris
2097Puscasu RodicaGradinita de copii TrusestiBotosaniEducatoareprescolarruralToate cele 3 moduleDosar in asteptare
2098Nastasiu DorinaCSEISuceavainvatator-educatorprimarurbanToate cele 3 moduleEligibil pentru formare si subventii
2099CURPAN TATIANAColegiul Tehnic Danubiana RomanNeamtEducatoare titularaprescolarurbanToate cele 3 moduleRaspunsuri contradictorii
2100Risnoveanu NicoletaGradinita cu Program Prelungit Nr 10 BuzauBuzauProfesor pentru invatamant prescolarprescolarurbanToate cele 3 moduleDosar complet - Inscris
2101COROGODA RODICAG.P.P.NR.3 `Micul Print`, RadautiSuceavaProfesor invatamant prescolarprescolarurbanToate cele 3 moduleDosar in asteptare
2102ONCERIU GABRIELA - RALUCASCOALA CU CLASELE I - VIII SIMINICEASuceavaPROFESOR ]NVATAMANT PRIMARprimarruralToate cele 3 moduleDosar complet - Inscris
2103DANILIUC MIHAELASCOALA CU CLASELE I - VIII SIMINICEASuceavaINVATATOAREprimarruralToate cele 3 moduleDosar complet - Inscris
2104Szilágyi EnikőGRADINITA LUMEA COPIILORClujEDUCATORE SUPLINITOAREprescolarurbanToate cele 3 moduleDosar in asteptare
2105BOTEZAT GHEORGHINASCOALA CU CL. I-VIIISuceavaPROF.INV. PRIMARprimarruralToate cele 3 moduleDosar in asteptare
2106LUCA CRISTINASCOALA CU CLASELE I-VIII STICLARIAIasiPROFESOR PENTRU INVATAMANTUL PRESCOLARprescolarruralToate cele 3 moduleEligibil pentru formare si subventii
2107BRATILA ZONICA-CRISTINACSEI,,Elena Doamna`VranceaprofesorprimarurbanToate cele 3 moduleRespins - Noneligibil
2108BICIUSCA IRINAScoala cu clasele I-VIII Dimitrie Pacurariu ScheiaSuceavaprofesorprimarruralToate cele 3 moduleRaspunsuri contradictorii
2109NISIOI MARIA BRINDUSACuza , FalticeniSuceavaprofesorprimarurbanModulul II + Modulul IIIRespins - Noneligibil
2110ZAPLAIC LIGIAG.P.P NR.10 BUZAUBuzauProfesor pentru invatamant prescolarprescolarurbanToate cele 3 moduleDosar in asteptare
2111CHIRIAC NICOLETA ROXANAGradinita cu Program Prelungit Nr 10 BuzauBuzaueducatoareprescolarurbanToate cele 3 moduleRaspunsuri contradictorii
2112BEBE CRINA-MIRELALiceul Teoretic`D.Zamfirescu`VranceainvatatorprimarurbanToate cele 3 moduleRaspunsuri contradictorii
2113CHESU MIHAELAScoala cu clasele I-VIII, Nr.5, Piatra NeamtNeamtProfesor pentru invatamantul primarprimarurbanToate cele 3 moduleEligibil pentru formare si subventii
2114Moisa RamonaScoala cu clasele I-VIII Epureni structura Valea GreculuiVasluiinvatatoareprimarruralToate cele 3 moduleEligibil pentru formare
2115Gavrila Ioana CodrutaColegiul National `George Baritiu`ClujProfesor pentru invatamantul primarprimarurbanToate cele 3 moduleEligibil pentru formare si subventii
2116Sirghi Gabriela RalucaGradinita nr.41 `Codruta`GalatieducatoareprescolarurbanToate cele 3 moduleEligibil pentru formare si subventii
2117Caslaru DoinaGradinita Nr.24-structura a Liceului de Arta `Stefan Luchian`BotosaniBotosanieducatoareprescolarurbanToate cele 3 moduleEligibil pentru formare si subventii
2118ROMANESCU MARIA FLORENTINAGRadinita NR. 3 Step by step TulceaTulceaprofesor pentru invatamantul prescolarprescolarurbanToate cele 3 moduleRespins - Noneligibil
2119Clim Mihaela EcaterinaGradinita cu program mixt `Stelutele marii` Constantaprofesor invatamant prescolarprescolarurbanToate cele 3 moduleRaspunsuri contradictorii
2120Brasoveanu Diana MihaelaSc.cu cl.I-VIII nr.3 Horodnic de SusSuceavaProf.invatamant primarprimarruralModulul I + Modulul IIEligibil pentru formare
2121DIMA DOINAGRADINITA CU P.P. NR. 18, FOCSANIVranceaPROFESOR INVATAMANT PRESCOLARprescolarurbanToate cele 3 moduleDosar complet - Inscris
2122CIRTIU GIANINA RAMONASCOALA CU CLASELE I-VIII CHELINTAMaramuresInvatatoareprimarruralToate cele 3 moduleDosar complet - Inscris
2123SOFRON ANAGRADINITA P.P. NR.2ConstantaeducatoareprescolarurbanToate cele 3 moduleDosar in asteptare
2124ANITEI NINAScoala cu clasele I-VIII,,Gh.Burac` VlasinestiBotosaniProfesor pentru invatamantul primarprimarruralToate cele 3 moduleRaspunsuri contradictorii
2125TOADER AURORAGRADINITA ,,MAMARUTA` ClujProfesor in invatamantul prescolarprescolarurbanToate cele 3 moduleDosar complet - Inscris
2126DRAGOS CRISTINA-RALUCAGradinita cu PP nr.23VranceaEducatoareprescolarurbanToate cele 3 moduleEligibil pentru formare si subventii
2127STANIMIR DIANA-MONICAScoala cu clasele I-VIII,,Constantin Brancusi`ClujinvatatoareprimarurbanToate cele 3 moduleEligibil pentru formare si subventii
2128POPA CLAUDIAGradinita cu program prelungit nr.52 OradeaBihorprofesor-educator in invatamantul prescolarprescolarurbanToate cele 3 moduleDosar complet - Inscris
2129HAUREȘ CORNELIA GABRIELASCOALA CU CLASELE I-VIII SATU MARESuceavaPROFESOR INVAȚAMANT PRIMARprimarruralModulul I + Modulul IIEligibil pentru formare
2130HIRIȘ OLIMPIA ALEXANDRINAȘCOALA CU CLASELE I-VIII CHELINȚAMaramuresEDUCATOAREprescolarruralToate cele 3 moduleDosar complet - Inscris
2131Matei RalucaScoala cu clasele I-VIII CalafindestiSuceavaprofesorprimarruralToate cele 3 moduleRaspunsuri contradictorii
2132Bandas AlinaScoala cu clasele I- VIII Satu MareSuceavaprofesor invatamant primarprimarruralModulul I + Modulul IIEligibil pentru formare
2133Sacadat Elena AdrianaGradinita cu program prelungit nr. 52BihorProfesor in invatamantul prima si prescolarprescolarurbanToate cele 3 moduleRaspunsuri contradictorii
2134NEAMTU ROBERTA-MARIANAGradinita cu program prelungit Ion CreangaConstantaprofesor in invatpamant prescolarprescolarurbanToate cele 3 moduleDosar complet - Inscris
2135ENOIU FLORENTINAScoala cu cls. I-VIII ”Ion Basgan” Vranceaprofesor inv. primarprimarurbanModulul II + Modulul IIIDosar in asteptare
2136JIMBOREAN CRISTINA IOANA ADRIANAGRADINITA MAMARUTA - STRUCTURA IClujEDUCATOAREprescolarurbanToate cele 3 moduleDosar complet - Inscris
2137Suflaru TantaGradinita cu program prelungit Nr.45 constantaConstantaProfesor invațamant preprimarprescolarurbanToate cele 3 moduleDosar in asteptare
2138CAZACU DOINITASCOALA CU CL. I-IV MERENISuceavaINVATATORprimarruralToate cele 3 moduleDosar in asteptare
2139ANDRONIC ALINA-LILIANAG.P.N. MERENISuceavaEducatoareprescolarurbanToate cele 3 moduleDosar validat
2140Chiriac MirelaGradinita SilisteaVasluiEducatoareprescolarruralToate cele 3 moduleDosar in asteptare
2141PETRISOR ROXANAG.P.P,, STELUTELE MARII,,ConstantaEDUCATOAREprescolarurbanToate cele 3 moduleEligibil pentru formare si subventii
2142PASCAN LILIANA-NATALIAGradinita cu Program Normal MereniSuceavaEducatoareprescolarurbanToate cele 3 moduleRespins - Noneligibil
2143Benedic MonicaScoala cu clasele I-VIII PloscuteniVranceaprofesor pentru invatamantul prescolarprescolarruralToate cele 3 moduleEligibil pentru formare si subventii
2144Oprea RalucaScoala cu clasele I-VIII Ion BasganVranceainvatatorprimarurbanToate cele 3 moduleDosar validat
2145STOICA MARICICAGradinita PP nr. 6BotosanieducatoareprescolarurbanToate cele 3 moduleRaspunsuri contradictorii
2146ISTRATE LILIANASCOALA CU CLASELE I-VIII NR.2VasluiINVATATORprimarurbanToate cele 3 moduleRespins - Noneligibil
2147Dobai MihaelaSPJ DragestiBihorprofesor pentru invatamant rpimarprimarruralToate cele 3 moduleEligibil pentru formare si subventii
2148Grosu (Archip) GabrielaGRADINITA CU P.P.NR. 17 VasluiProfesor pentru invatamant prescolarprescolarurbanToate cele 3 moduleDosar complet - Inscris
2149BIDALACH ANY-ALINAGRADINITA CU PROGRAM NORMAL SIMINICEASuceavaPROFESOR INVATAMANT PRESCOLARprescolarruralToate cele 3 moduleDosar complet - Inscris
2150ghibu mirelaG.O.P. ION CREANGA - MEDGIDIAConstantainstitutorprescolarurbanToate cele 3 moduleDosar complet - Inscris
2151FRUNZA MARIANAGRADINITA CU PROGRAM NORMAL SIMINICEASuceavaPROFESOR INVATAMNANT PRESCOLARprescolarruralToate cele 3 moduleEligibil pentru formare si subventii
2152POPOVICI IONELA-MONICASCOALA CU CLS.I-VIII LUNCA CETATUIIIasiPROFESOR INVATAMANT PRESCOLARprescolarruralToate cele 3 moduleEligibil pentru formare si subventii
2153Tamas Teodora AncaScoala Gimnaziala ReceaMaramuresinvatatoareprimarruralToate cele 3 moduleEligibil pentru formare si subventii
2154Cherciu CristinaCJRAETulceaProfesor logopedprescolarurbanToate cele 3 moduleRespins - Noneligibil
2155PADURARU ANA-FELICIASCOALA CU CLS.I-VIII LUNCA CETATUIIIasiPROFESOR INVATAMANT PRIMARprimarruralToate cele 3 moduleEligibil pentru formare si subventii
2156NEAGU IRINASCOALA CU CLS.I-VIII LUNCA CETATUIIIasiEDUCATOAREprescolarruralToate cele 3 moduleEligibil pentru formare si subventii
2157Ciobanu Dumitrugr.sc.stefanBotosaniinvatatorprimarruralToate cele 3 moduleRaspunsuri contradictorii
2158MARIN GHEORGHITASOALA CU CLASELE I-VII NISIPARIConstantaPROFESOR INVATAMANT PRESCOLARprescolarruralToate cele 3 moduleDosar complet - Inscris
2159constantinescu mirelaScoala cu clasele I-VIII NanestiVranceaprofesor pentru invatamantul primar si prescolarprescolarruralToate cele 3 moduleDosar validat
2160Dobre CarmenGradinita cu program prelungit nr.2VranceaeducatoareprescolarurbanToate cele 3 moduleRaspunsuri contradictorii
2161Nicolcea Daniela BiancaLiceul de construcții ,,Radu Prișcu,,Dobromir/Structura Școala cu clasele I-IV LespeziConstantaProfesor pentru invațamantul primarprimarruralToate cele 3 moduleDosar in asteptare
2162gutu maricelScoala nr. 3 HusiVasluiprofesorprimarurbanToate cele 3 moduleEligibil pentru formare
2163Cojocariu GianinaScoala Dobarceni/Gradinita BrateniBotosaniProfesor pentru invatamantul prescolarprescolarruralToate cele 3 moduleEligibil pentru formare
2164Andrisan Dorina MaricicaScoala cu claseleI-VIII Satu MareSuceavaprofesor invatamant primar primarruralModulul I + Modulul IIRaspunsuri contradictorii
2165Gramada Camelia -RodicaScoala cu clasele I-VIII Satu MareSuceavaeducatoareprescolarruralModulul I + Modulul IIEligibil pentru formare
2166CIOBOTARU GINAGradinita nr. 23 VranceaeducatoareprescolarurbanToate cele 3 moduleRaspunsuri contradictorii
2167CRISTEA MARIANACENTRUL SCOLAR PENTRU EDUCATIE INCLUZIVABrailaEducatoareprescolarurbanToate cele 3 moduleEligibil pentru formare si subventii
2168Smaranda AnisoaraScoala cu clasele I-VIII IstriaConstantaprofesor invatamant primarprimarruralToate cele 3 moduleDosar complet - Inscris
2169Ferendino ElenaScoala Gimnaziala Nr.12 `Miron Costin`GalatiProf.Inv.PrimarprimarurbanToate cele 3 moduleRaspunsuri contradictorii
2170Giza Garofita MirelaScoala `Iraclie Porumbescul`SuceavainvatatoareprimarruralToate cele 3 moduleDosar complet - Inscris
2171AIURIESEI SIMINICACENTRUL SCOLAR PENTRU EDUCATIE INCLUZIVA SUCEAVASuceavaPROFESORprimarurbanToate cele 3 moduleRespins - Noneligibil
2172ANTONESCU ILEANAScoala Gimnaziala Nr. 28 ,,Mihai Eminescu`GalatiProfesor invatamant primarprimarurbanToate cele 3 moduleDosar in asteptare
2173SALAVASTRU ROMICASCOALA NR 5 SPIRU HARET BotosaniinvatatorprimarurbanToate cele 3 moduleDosar complet - Inscris
2174ASĂNDULESEI MARIA SIMONAŞcoala cu clasele I-VIII `I.I.Mironescu`TazlăuNeamtINVATATOAREprimarruralToate cele 3 moduleRespins - Noneligibil
2175Sapunaru StelicaScoala Gimnaziala Bordeasca Veche Nr.2VranceaProf. inv. primarprimarruralToate cele 3 moduleEligibil pentru formare si subventii
2176Sapunaru StelicaScoala Gimnaziala Bordeasca Veche Nr.2VranceaProf. inv. primarprimarruralToate cele 3 moduleEligibil pentru formare si subventii
2177cristea mioaraScoala Anghel SalignyGalatiprofesor invatamant primarprimarurbanToate cele 3 moduleEligibil pentru formare si subventii
2178Moise Mihaela IulianaȘcoala cu clasele I - VIII BobocBuzauprofesor invațamant primarprimarruralToate cele 3 moduleRaspunsuri contradictorii
2179APOSTOL MARINELASCOALA CU CLS. I -VIII RUGINESTIVranceaPROFESOR INV.PRIMARprimarruralToate cele 3 moduleEligibil pentru formare
2180HORCHIDAN LUMINITASCOALA `MIHAIL ARMENCEA`VranceaINVATATOAREprimarurbanToate cele 3 moduleEligibil pentru formare si subventii
2181Ungureanu VioletaScoala cu clasele I-VIII `Leon Danaila`, DarabaniBotosaniProfesor pentru invatamantul primarprimarurbanToate cele 3 moduleDosar in asteptare
2182Orasanu DanielaScoala cu clasele I-VIII Nr.7,,Octav Bancila`BotosaniprofesorprimarurbanToate cele 3 moduleDosar in asteptare
2183GACHE VASILICASCOALA ,,MIHAI EMINESCU`LAZAVasluiEDUCATOAREprescolarruralToate cele 3 moduleDosar complet - Inscris
2184PANA DOINA-IULIANAȘCOALA GIMNAZIALA NR. 22 GALAȚIGalatiPROFESOR PENTRU INVAȚAMANT PRIMARprimarurbanToate cele 3 moduleRaspunsuri contradictorii
2185CIMPANU LIDIAScoala Nr.8 ALEXANDRA NECHITAVasluieducatoareprescolarurbanToate cele 3 moduleDosar in asteptare
2186Furtuna StefanitaScoala de Arte si Meserii TichilestiBrailainstitutorprimarruralToate cele 3 moduleEligibil pentru formare
2187TUDORIE NELUTA GABRIELAgradinita cu pp.nr. 13VranceaeducatoareprescolarurbanToate cele 3 moduleEligibil pentru formare si subventii
2188MAIMASCU MIHAELA-LILIANASCOALA CU CLASELE I-VIII MIRCEA VODA - structura SATU NOUConstantaPROFESOR INVATAMANT PRIMARprimarruralToate cele 3 moduleRespins - Noneligibil
2189POPA PETRICAGRADINITA P.P. NR 2 MEDGIDIAConstantaprofesor inv. prescolarprescolarurbanToate cele 3 moduleRaspunsuri contradictorii
2190SAU ZONICAGradinita cu P.P. Nr. 23VranceaEducatoareprescolarurbanToate cele 3 moduleEligibil pentru formare si subventii
2191SFICHI-TABREA MIHAELACSEISuceavainvatator-educatorprimarurbanToate cele 3 moduleDosar in asteptare
2192Radu ElenaLiceul Teoretic Negru VodaConstantainvatatorprimarurbanToate cele 3 moduleDosar complet - Inscris
2193Lazar AnastasiaScoala cu clasele I-VIII, Nr. 14, TulceaTulceaInvatator-educatorprimarurbanToate cele 3 moduleRespins - Noneligibil
2194MINCA FLORENTINA CAMELIA AIDASCOALA CU CLASELE I-VIII MIRCEA VODA - GPN MIRCEA VODAConstantaeducatorprescolarruralToate cele 3 moduleEligibil pentru formare si subventii
2195MOCANU (POPA) ILEANASCOALA CU CLASELE I-VIII GAROAFAVranceaPROFESOR PENTRU INVATAMANTUL PRIMARprimarruralToate cele 3 moduleDosar complet - Inscris
2196MOROȘANU ELENA-DIANAColegiul Tehnic Petru Poni-Gradinița P.P. Nr. 6 RomanNeamtInstitutorprescolarurbanModulul II + Modulul IIIDosar in asteptare
2197MUNTEANU CRISTINA-MANUELAGradinita cu program normal LeostiVasluieducatoareprescolarruralToate cele 3 moduleDosar complet - Inscris
2198 VOICU MARIANASc. Gimnaziala ,,Emil Garleanu` Baraganu,jud. ConstantaConstantainvatatorprimarruralToate cele 3 moduleEligibil pentru formare si subventii
2199IONITA CRISTINAgradinita cu program normal TataraniVasluiprofesor pentru invatamantul prescolarprescolarruralToate cele 3 moduleDosar complet - Inscris
2200Holmanu Violeta Iulia Scoala cu clasele I-VIII PildestiNeamteducatoareprescolarruralToate cele 3 moduleEligibil pentru formare
2201Petrea Oana DianaGradinita CiusleaVranceaeducatoareprescolarruralToate cele 3 moduleEligibil pentru formare si subventii
2202Axiniei Mihaela-GabrielaScoala cu clasele I-VIII Rachiti, structura RosioriBotosaniprofesor invatamant primarprimarruralToate cele 3 moduleEligibil pentru formare
2203Djogolea MariaGradinita cu Program Prelungit Nr. 29 Maramuresprofesor invatamant prescolarprescolarurbanToate cele 3 moduleDosar complet - Inscris
2204Stan Antoaneta AncutaGradinita cu Program Prelungit Nr. 29Maramuresprofesor invatamant prescolarprescolarurbanToate cele 3 moduleDosar complet - Inscris
2205CRONT MONALISAŞCOALA CU CLASELE I- VIIIBotosaniPROFESOR INV. PRIMARprimarurbanToate cele 3 moduleEligibil pentru formare si subventii
2206GANAU ALINA IONELASCOALA GENERALA JOSENII BIRGAULUIBistrita-NasaudInvatatoareprimarruralToate cele 3 moduleRaspunsuri contradictorii
2207Golea SinzianaCENTRUL SCOLAR PENTRU EDUCATIE INCLUZIVA SUCEAVASuceavaPROFESORprimarurbanModulul II + Modulul IIIEligibil pentru formare si subventii
2208DUMITRASCU FLORENTINAGradinita ,,Rita-Gargarita` AgigeaConstantaeducatoareprescolarruralToate cele 3 moduleEligibil pentru formare
2209DUDUMAN MIHAELAŞCOALA CU CLASELE I- VIII NR.7BotosaniPROFESOR INV. PRIMARprimarurbanToate cele 3 moduleRaspunsuri contradictorii
2210CHIHAIA MARIAGRUPUL SCOLAR IORGU VARNAV LITEANU LITENISuceavaEDUCATOAREprescolarurbanToate cele 3 moduleRaspunsuri contradictorii
2211Prunaru AnisoaraLiceul Pedagogic TulceaTulceaprofesor invatamant primarprimarurbanToate cele 3 moduleDosar complet - Inscris
2212Ganea GeorgetaGradinita cu orar normal IstriaConstantaeducatorprescolarruralToate cele 3 moduleEligibil pentru formare
2213danila marioarascoala cu cl.1-VIII”Ioan Vicoveanul”SuceavaeducatoareprescolarruralModulul I + Modulul IIEligibil pentru formare si subventii
2214Uhrec Sorina-MihaelaScoala cu clasele I-VIII SalceaSuceavaEducatoareprescolarurbanToate cele 3 moduleRaspunsuri contradictorii
2215Beresca Mihaela ElenaScoala cu clasele I-VIII SalceaSuceavaEducatoareprescolarurbanToate cele 3 moduleEligibil pentru formare si subventii
2216Persic AdrianaScoala cu clasele I-VIII PlopeniSuceavaEducatoareprescolarurbanToate cele 3 moduleRaspunsuri contradictorii
2217BINDER CARMEN ILEANAGRADINITA FLOARE DE IRIS CLUJ -NAPOCAClujPROFESOR INVATAMANT PRESCOLARprescolarurbanToate cele 3 moduleRaspunsuri contradictorii
2218Popa TudoritaScoala cu clasele I-VIII Stefan cel MareNeamtInvatator prescolarruralToate cele 3 moduleRespins - Noneligibil
2219bircau alinaScoala nr 1 Iorgu Radu VasluiinstitutorprimarurbanToate cele 3 moduleDosar complet - Inscris
2220MITREA MARIA-LOREDANASCOALA CU CLASELE I-VIII BIRGAUANINeamtProfesor pentru invatamant primarprimarruralToate cele 3 moduleDosar complet - Inscris
2221Agape MaricicaScoala cu clasele I-VIII `Ion Agarici` Muntenii de susVasluiinvatatorprimarruralToate cele 3 moduleEligibil pentru formare si subventii
2222melinte elenaScoala cu cls.I-VIII `Ion Lovinescu` RadaseniSuceavaInvatatorprimarruralToate cele 3 moduleDosar complet - Inscris
2223TONIȚA CONSTANDAGRADINIȚA CU P.P. NR.2 ,,RAZA DE SOARE”VasluiEDUCATOAREprescolarurbanToate cele 3 moduleRaspunsuri contradictorii
2224Popa MarioaraScoala cu cls. I- VIII PaulestiVranceaProfesor in invatamantul primarprimarruralToate cele 3 moduleDosar in asteptare
2225moise lacramioaragradinita tifestiVranceaprofesor inv. prescolarprescolarruralToate cele 3 moduleDosar validat
2226RADU IOANASCOALA DIMITRIE NEGRUTIU POGONESTIVasluiEDUCATOAREprescolarruralToate cele 3 moduleRaspunsuri contradictorii
2227TEODORESCU MARIAScoala cu clasele I-VII Albesti Nr 1Botosaniprofesor primarruralToate cele 3 moduleDosar complet - Inscris
2228TURCANU GABI LILIANAScoala cu cl. I-VIII Nr. 12 BotosaniBotosaniprofesorprimarurbanToate cele 3 moduleEligibil pentru formare si subventii
2229TUTU ALINA MIHAELASCOALA CU CLASELE I-VIII BOZIENI,STRUCTURA CUCINeamtINVATATORprimarruralToate cele 3 moduleDosar in asteptare
2230EPIFANOV DELIAGPN. OPRISENIIasiEDUCATORprescolarruralToate cele 3 moduleEligibil pentru formare si subventii
2231MIHAILESCU MARIASCOALA NR.1 `M.SADOVEANU`VasluiINVATATOAREprimarurbanToate cele 3 moduleRespins - Noneligibil
2232AMIHAESEI ELENA-ADINASCOALA CU CLASELE I-VIII MASTACANNeamtEDUCATOAREprescolarruralToate cele 3 moduleDosar complet - Inscris M1+2
2233RUSU IONELA-LUMINITAColegiul National,,Mihai Eminescu``SuceavaeducatoareprescolarurbanToate cele 3 moduleDosar complet - Inscris
2234Horvath ElisabetaScoala Cu Clasele I-VIII MociuClujInvatatorprimarruralToate cele 3 moduleEligibil pentru formare si subventii
2235GHERMAN MARIA VIORICAGRADINITA CU PROGRAM PRELUNGIT TURTSatu MareeducatoareprescolarruralToate cele 3 moduleDosar complet - Inscris
2236IUANUTIU NARCISA MIHAIELAGradinita cu program normal `1 IUNIE`Bistrita-NasaudEDUCATOAREprescolarurbanToate cele 3 moduleEligibil pentru formare si subventii
2237Stanciu Maria NicoletaScoala cu clasele I -VIII Nr.1 RuseniNeamtprofesor invatamant primarprimarruralToate cele 3 moduleEligibil pentru formare si subventii
2238paranici alexandrinaScoala ,,Petru Anghel` ProbotaIasieducatoareprescolarruralToate cele 3 moduleDosar complet - Inscris
2239ȘUHANI AXINIA RODICAGPN,NR1 LUMEA COPILARIEISuceavaEducatoareprescolarurbanToate cele 3 moduleEligibil pentru formare si subventii
2240POPA FLORICASCOALA CU CLS. l-VIII Cociuba MareBihorprofesorprimarruralToate cele 3 moduleRaspunsuri contradictorii
2241PADURARU RICUTA-IONICAGrup Scolar Stefanesti BotosaniInvatatorprimarruralToate cele 3 moduleDosar in asteptare
2242PANA CARMENLICEUL TEORETIC MURFATLARConstantaprofesor invatamant primarprimarurbanToate cele 3 moduleRaspunsuri contradictorii
2243Movila LacramioaraEco-Scoala cu clasele I-VIII BosanciSuceavaprofesor invatamant primarprimarruralModulul II + Modulul IIIRaspunsuri contradictorii
2244Stamate MonicaGradinita cu Program Prelungit Nr.2 `Aschiuta`Suceavaprofesor invatamant prescolarprescolarurbanModulul I + Modulul IIEligibil pentru formare si subventii
2245POPA PANSELUTA PARASCHIVASC GIMN NR 2 `NEGOITA DANAILA` BUCESTIGalatiINVATATORprimarruralToate cele 3 moduleDosar complet - Inscris
2246Cordus CeraselaScoala cu clasele I-VIII Patrauti SuceavainvatatorprimarruralToate cele 3 moduleDosar complet - Inscris
2247Penciuc SimonaScoala cu clasele I-VIII SiminiceaSuceavaprofesor invatamant primarprimarruralToate cele 3 moduleDosar in asteptare
2248Manolache Elisabeta-EugeniaGradinita cu program mixt `Luminita`ConstantaProfesor invatamantul prescolarprescolarruralToate cele 3 moduleDosar validat
2249Penciuc GabrielaScoala cu clasele I-VIII SiminiceaSuceavaprofesor invatamant primarprimarruralToate cele 3 moduleDosar in asteptare
2250MOISUC RALUCAGRADINITA CU PP NR. 12 MaramuresEDUCATOAREprescolarurbanToate cele 3 moduleEligibil pentru formare si subventii
2251SOPRON CRISTINA VALENTINAGradinita cu pp nr 5Vaslui institutorprescolarurbanToate cele 3 moduleDosar in asteptare
2252Campean Maria-FeliciaColegiul National `M. Eminescu` OradeaBihorprofesor pentru invatamantul primarprimarurbanToate cele 3 moduleEligibil pentru formare si subventii
2253Bogdan Angela- TeodoraGradinita MamarutaClujeducatoareprescolarurbanToate cele 3 moduleRaspunsuri contradictorii
2254Purtan Anca-LaviniaGradinita cu program prelungit SteiBihoreducatoareprescolarurbanToate cele 3 moduleEligibil pentru formare si subventii
2255MOGOS IONICAGRADINITA NR.41`CODRUTA`GALATIGalatiEDUCATOAREprescolarurbanToate cele 3 moduleRaspunsuri contradictorii
2256oprea manuelagradinita IRISIasiPROFESORprescolarurbanToate cele 3 moduleEligibil pentru formare si subventii
2257mosneagu simonaGradinita cu PP nr 5 Casuta Fermecata ,VasluiVasluieducatoareprescolarurbanToate cele 3 moduleDosar in asteptare
2258oprea emiliascoala ``petru rares`` hirlauIasiprofesorprimarurbanToate cele 3 moduleRaspunsuri contradictorii
2259Samson AdrianaGradinita cu Program Prelungit Nr. 4`Pinocchio` FalticeniSuceavadirectorprescolarurbanToate cele 3 moduleRaspunsuri contradictorii
2260Covache Raluca-OanaGradinita P.P. nr 11BrailaProfesor pentru invatamantul prescolarprescolarurbanToate cele 3 moduleEligibil pentru formare
2261DUDULEA CATALINASCOALA WALDORFBrailaEducatoareprescolarurbanToate cele 3 moduleDosar validat
2262Lepcaliuc AnmariaColegiul National Mihai EminescuSuceavaProfesorprimarurbanToate cele 3 moduleEligibil pentru formare si subventii
2263Balint ErikaLiceul Pedagogic `Nicolae Bolcas`BihorinvatatorprimarurbanToate cele 3 moduleEligibil pentru formare si subventii
2264poghirca marcelasc.nr.1 mihail sadoveanuVasluiinvatatorprimarurbanToate cele 3 moduleRespins - Noneligibil
2265POGHIRCA IONsc nr.1 MIHAIL SADOVEANUVasluiinvatatorprimarurbanToate cele 3 moduleRespins - Noneligibil
2266STUPARI LIANACOLEGIUL NATIONAL LIVIU REBREANUBistrita-NasaudPROF.INV.PRIMARprimarurbanToate cele 3 moduleRaspunsuri contradictorii
2267Voicu IonicaGradinita nr.15Vranceaprofesor invatamant prescolarprescolarurbanToate cele 3 moduleEligibil pentru formare in urma declaratiei
2268pitusac mihaelaSCOALA CU CLASELE I-VIII NR. 1 BREAZASuceavaINVATATORprimarruralToate cele 3 moduleRaspunsuri contradictorii
2269Fusa Iftinca Scoala cu cl. I-VIII Nr. 1,,Ioan Vicoveanu” Vicovu de JosSuceavaEducatoareprescolarruralModulul I + Modulul IIEligibil pentru formare si subventii
2270DOBOES NICOLETA ALEXANDRAGradinita cu Program Prelungit Nr.12 MaramuresPROFESOR INV .PRESCOLAR prescolarurbanToate cele 3 moduleDosar complet - Inscris
2271Lare Claudia ElenaGradinita nr.7 `Cristal`GalatiProfesorprescolarurbanModulul II + Modulul IIIDosar in asteptare
2272Vintila ElenaLiceul Teoretic BaneasaConstantaProfesor invatamant primarprimarurbanToate cele 3 moduleRespins - Noneligibil
2273ILICA MIHAELA CARMENC.S.E.I - SUCEAVASuceavaPROFESOR-EDUCATORprimarurbanToate cele 3 moduleRaspunsuri contradictorii
2274AGARAFINEI LENUTAC.S.E.I - SUCEAVASuceavaPROFESOR-EDUCATORprimarurbanToate cele 3 moduleRaspunsuri contradictorii
2275Oprea AnaLiceul Teoretic BaneasaConstantaProfesor invatamant primarprimarurbanToate cele 3 moduleRespins - Noneligibil
2276VASILE IRALIAGradinita nr.7 `Cristal`, GalatiGalatiprofesor invatamant prescolarprescolarurbanToate cele 3 moduleDosar in asteptare
2277LARI MARIA-ADRIANASCOALA GENERALA VASILE SCURTU Bistrita-NasaudPROFESOR IN INV.PRIMARprimarruralToate cele 3 moduleDosar complet - Inscris
2278AIRINEI LOREDANA-CRINUTAGPN Nr. 1 VADU MOLDOVEISuceavaEDUCATOAREprescolarruralToate cele 3 moduleRaspunsuri contradictorii
2279SANDU ANCA MARILENAGrup Scolar ”Ștefan cel Mare și Sfant” VoronaBotosaniprofesor invațamant preprimarprescolarruralToate cele 3 moduleDosar complet - Inscris
2280COSMA DANA-MARIAScoala cu clasele I-VIII Suciu de Sus, Structura Suciu de JosMaramuresprofesor invatamant primarprimarruralModulul II + Modulul IIIRaspunsuri contradictorii
2281Braniste MihaelaGradinita cu Program Prelungit nr.10VasluieducatoareprescolarurbanToate cele 3 moduleDosar complet - Inscris
2282BATCA SOFIAGRADINIȚA CU PROGRAM PRELUNGIT NR.11 BRAILABrailaEducatoareprescolarurbanToate cele 3 moduleEligibil pentru formare si subventii
2283ENCULESCU DELIA-MARIAScoala cu clasele I-VIII Grosii TiblesuluiMaramureseducatoareprescolarruralToate cele 3 moduleEligibil pentru formare si subventii
2284Zamisnicu Elena Scoala Petru AnghelIasiinvatatorprimarruralToate cele 3 moduleDosar complet - Inscris
2285MIHALACHE CRISTINA- VALENTINAGRADINITA NR. 41 `CODRUTA`Galatiprofesor in invatamantul prescolarprescolarurbanToate cele 3 moduleDosar complet - Inscris
2286PURICE ANCA-CRISTINASCOALA CRESTINA FILADELFIASuceavaEDUCATOAREprescolarurbanToate cele 3 moduleEligibil pentru formare si subventii
2287ILISUAN MARIA ELENASC. GEN. cls.I-VIII Nimigea de JosBistrita-NasaudinvatatoareprimarruralToate cele 3 moduleRespins - Noneligibil
2288TIRON ILINCAGradinita nr.7`Cristal`GalatiProfesor invatamantul prescolarprimarruralToate cele 3 moduleEligibil pentru formare si subventii
2289Manolache Delia LuminitaGrd.Nr.19 `Micuta Picasso`VasluiEducatoareprescolarurbanToate cele 3 moduleDosar in asteptare
2290Bejan CristinaGRADINITA NR.9 VASLUIVasluiEDUCATOAREprescolarurbanToate cele 3 moduleDosar complet - Inscris
2291VICOL RAMONASCOALA CRESTINA FILADELFIASuceavaEDUCATOAREprescolarurbanToate cele 3 moduleEligibil pentru formare si subventii
2292Corjauceanu Doina-NusaScoala Nr. 5 ,,Spiru Haret`` DorohoiBotosaniprofesor invatamant primarprimarurbanToate cele 3 moduleDosar in asteptare
2293POLEUCA ELENA- STELUTASCOALA CU CLASELE I-VIII BIVOLARIE VICOVU DE SUSSuceavaINVATATORprimarurbanToate cele 3 moduleRaspunsuri contradictorii
2294CONDREA IANULAGradinita Stelutele Marii ConstantaProfesor in inv.prescolarprescolarurbanModulul I + Modulul IIRaspunsuri contradictorii
2295Ciocoiu AnisoaraLiceul Teoretic Negru VodaConstantaProfesor invatamant primarprimarurbanToate cele 3 moduleEligibil pentru formare si subventii
2296Zadic Maria-MagdalenaScoala cu clasele I-VIII ` Gheorghe Lazar `ConstantaProfesor pentru invatamantul primarprimarruralToate cele 3 moduleRaspunsuri contradictorii
2297ENEA NUTAȘcoala Nr.21„Gheorghe Țițeica”Dolj invațatorprimarurbanToate cele 3 moduleRespins - Noneligibil
2298Enachiuc Lidia-AnisoaraScoala cu clasele I-VIII OsoiIasiProfesor pentru invatamant prescolarprescolarruralToate cele 3 moduleDosar complet - Inscris
2299Balan DorinaSCOALA PRIMARA NR.4 STEFANESTIBotosaniINVATATOAREprimarurbanToate cele 3 moduleDosar in asteptare
2300Farcane Liliana-MirelaC.S.E.I. SuceavaSuceavaprofesor invațamant primarprimarurbanToate cele 3 moduleEligibil pentru formare si subventii
2301Manolache Viorica GeorgetaScoala cu Clasele I-VIII, Nr.1Buzauprofesor pentru invatamant primarprimarurbanModulul II + Modulul IIIDosar in asteptare
2302POPA TUDORITAGRADINITA CU ORAR NORMAL NR.34 CONSTANTA-STRUCTURAConstantaprofesor invatamant prescolarprescolarurbanToate cele 3 moduleDosar in asteptare
2303CHELARIU IONELA LUCRETIAScoala cu cl. I-VIII Nr. 7 BotosaniBotosaniprofesorprimarurbanToate cele 3 moduleDosar complet - Inscris
2304Palade AgataScoala cu clasele I-VIIInr. 10 BarladVasluiprofesor pentru inv. primarprimarurbanToate cele 3 moduleEligibil pentru formare si subventii
2305Nijloveanu Andreea MihaelaGradinita Orar Normal nr. 34 Constantaprof. inv. prescolarprescolarurbanToate cele 3 moduleDosar in asteptare
2306Iacob LilianaGradinita nr. 41 ,,Codruta`Galatiprofesor inv. prescolarprescolarurbanModulul I + Modulul IIDosar complet - Inscris
2307MUNTEAN LACRAMIOARA-DOINITAScoala Generala nr.1 `Ioan Vicoveanu`SuceavainvatatoareprimarruralToate cele 3 moduleRaspunsuri contradictorii
2308Punga Camelia LuminitaScoala cu clasele I - VIII , PaunestiVranceaeducatoareprescolarruralToate cele 3 moduleDosar complet - Inscris
2309TEMNEANU CRISTIANȘCOALA CU CLASELE I - IVBotosaniPROFESORprimarruralToate cele 3 moduleEligibil pentru formare si subventii
2310Bukovszki CynthiaGradinita Universitatii Babes-BolyaiClujEducatoareprescolarurbanToate cele 3 moduleRaspunsuri contradictorii
2311CRACIUN ANCUTA- MARIAGrup Scolar ` Liviu Rebreanu`Bistrita-NasaudProfesor invatamant primarprimarruralToate cele 3 moduleRaspunsuri contradictorii
2312ISACHI LACRAMIOARASCOALA CU CL I-VIII GULIA,LOC DOLHASCASuceavaINVATATOAREprimarruralToate cele 3 moduleDosar complet - Inscris
2313Iacob FlorentinaScoala cu cls I-VIII, PloscuteniVranceaeducatoareprescolarruralToate cele 3 moduleDosar in asteptare
2314GHERVASA RALUCA - NICOLETAColegiul Tehnic DANUBIANA Roman, Structura Scoala cu Cls. I-VIII `Costache Negri` NeamteducatoareprescolarurbanModulul II + Modulul IIIDosar complet - Inscris M1+2
2315smochina mihaelascoala cu cl i viii gorbanestiBotosaniprof.inv.prescolarprescolarruralToate cele 3 moduleEligibil pentru formare si subventii
2316Dobre Elena-RalucaScoala cu clasele I-VIII SalceaSuceavaprofesor de limba si literatura romanaprimarruralToate cele 3 moduleRespins - Noneligibil
2317ILUTA MIHAELA IOANAGRADINITA CU PROGRAM PRELUNGIT NR. 52 ORADEABihorPROFESOR IN INVATAMANTUL PRESCOLARprescolarurbanToate cele 3 moduleDosar complet - Inscris
2318CHELARIU SILVIU-GABRIELSCOALA CU CLASELE I-IV NEGRESTIBotosaniPROFESOR INVATAMANT PRIMARprimarruralToate cele 3 moduleDosar complet - Inscris
2319oiaga iuliana danielascoala cu clasele I-VIII nr. 3 Baia, G.P.N. nr.3 BaiaSuceavaeducatoareprescolarruralToate cele 3 moduleRespins - Noneligibil
2320PINZARIU LIVIAScoala cu clasele I-VIII Cosula/Scoala cu clasele I-IV PadureniBotosaniInvatatorprimarruralToate cele 3 moduleDosar complet - Inscris
2321CHELARIU SIMONA-STEFANIAScoala cu claseleI-VIII MihalaseniBotosaniprofesor invatamant primarprimarruralToate cele 3 moduleEligibil pentru formare
2322LEONTIES GABRIELA ANISOARASCOALA CU CLASELE I-VIII NR. 1 ,,ION SUHANE`SuceavaINVATATOAREprimarruralToate cele 3 moduleEligibil pentru formare si subventii
2323AIOANEI DANELUȚACSEISuceavaInvațator itinerantprimarurbanModulul II + Modulul IIIDosar complet - Inscris
2324BALTAG MONICACSEISuceavaInvațator- educatorprimarurbanToate cele 3 moduleDosar in asteptare
2325Ciucalau-Groza Maria-LilianaScoala cu clasele I-VIII `Gheorghe Burac` VlasinestiBotosaniprofesor pentru invatamantul primarprimarruralToate cele 3 moduleDosar complet - Inscris
2326FOCA SORINSCOALA`IRACLIE PORUMBESCU`SuceavaPROFESOR IN INVATAMANTUL PRIMARprimarruralToate cele 3 moduleRespins - Noneligibil
2327PALACEAN DOINA MARIASCOALA CU CLS.I-VIII CATINAClujPROFESOR PENTRU INVATAMANTUL PRIMARprimarruralToate cele 3 moduleDosar in asteptare
2328VOIVOD MIRCEASCOALA CU CLS.I-VIII CATINAClujPROFESOR PENTRU INVATAMANTUL PRIMARprimarruralToate cele 3 moduleDosar in asteptare
2329Damian Elena-MirelaScoala cu clasele I-VIII RotundaSuceavainvațatorprimarruralToate cele 3 moduleRespins - Noneligibil
2330SBINGU ELENA ANDREEAgradinita nr.41 CodrutaGalatiprofesor invatamant prescolarprescolarurbanToate cele 3 moduleDosar complet - Inscris
2331pascale alina gildagradinita nr.41 CodrutaGalatiprofesor invatamant prescolarprescolarurbanToate cele 3 moduleDosar complet - Inscris
2332pagu roxana nicoleta gradinita nr.41 CodrutaGalatiprofesor invatamant prescolarprescolarurbanToate cele 3 moduleDosar complet - Inscris
2333Stefan MihaelaGrupul Scolar `Stefan cel Mare si Sfant` VoronaBotosaniprofesor invatamant primarprimarruralToate cele 3 moduleDosar complet - Inscris
2334Iacoban ElenaScoala cu clasele I-VIII `N.Grigorescu` AgapiaNeamtinvatatorprimarruralToate cele 3 moduleDosar in asteptare
2335Stoian Maria MargaretaGradinita cu P.N. Nr 6 Husi - structura Scolii cu cls. I-VIII NR 2 HusiVasluiEducatoareprescolarurbanModulul IRaspunsuri contradictorii
2336Dodita IordanitaScoala Gimnaziala nr. 2 `Stefan cel Mare` PiscuGalatiprofesor pentru invatamantulprimarprimarruralToate cele 3 moduleRaspunsuri contradictorii
2337Tuduce ElenaGradinita cu program prelungit SteiBihoreducatoareprescolarurbanToate cele 3 moduleEligibil pentru formare si subventii
2338Buruiana IulianaGradinița Nr. 43 „Step by Step”, GalațiGalatiProfesorprescolarurbanToate cele 3 moduleDosar complet - Inscris
2339CURTA CLAUDIA LILIANAGradinita cu program prelungit SteiBihoreducatoareprescolarurbanToate cele 3 moduleEligibil pentru formare si subventii
2340Ungureanu CarmenCSEI Suceava SuceavainvatatorprimarurbanToate cele 3 moduleDosar complet - Inscris
2341Ungureanu SimonaCSEI SuceavaSuceavainvatatorprimarurbanToate cele 3 moduleDosar validat
2342RADOVICI LILIANAGRADINITA NR 20 IASIIasiPROFESOR INVATAMANT PRIMAR SI PRESCOLARprescolarurbanToate cele 3 moduleDosar complet - Inscris
2343Sfichi LiliGrup Scolar `Vasile Gherasim`SuceavaprofesorprimarruralToate cele 3 moduleEligibil pentru formare si subventii
2344MUNTEANU MIRELAScoala Generala Mihai Eminescu, NasaudBistrita-NasaudprofesorprimarurbanToate cele 3 moduleDosar in asteptare
2345Sarca Marinela LenutaScoala Primara SubcetateSalajInvatatoareprimarruralToate cele 3 moduleRespins - Noneligibil
2346cheia florinscoala cu cl.I-IV plopeniSuceavaprofesorprimarruralToate cele 3 moduleDosar complet - Inscris
2347Ros NicolaeScoala Generala Valea SpinuluiBistrita-NasaudinvatatorprimarurbanToate cele 3 moduleEligibil pentru formare
2348HRENIUC STEFANIAScoala cu clasele I-VIII Moldova-SulitaSuceavaprofesor invatamant primarprimarruralToate cele 3 moduleCandidatura neverificata
2349Nijloveanu IoanaLiceul `Lucian Blaga`ConstantainvatatoareprimarurbanToate cele 3 moduleRaspunsuri contradictorii
2350HERBIL FLORENTINAScoala cu clasele I-VIII ,,LAURENTIU ULICI``MaramuresPROFESOR INVATAMANT PRIMARprimarruralToate cele 3 moduleRespins - Noneligibil
2351Luta VioricaGradinita cu program normal, Nr. 1, Horodnic de SusSuceavaeducatorprescolarruralToate cele 3 moduleEligibil pentru formare
2352ROSU NATALIAGRADINITA CU P.P. NR. 10 HUSIVasluiEDUCATOAREprescolarurbanToate cele 3 moduleEligibil pentru formare si subventii
2353LITVINCHEVICI CRISTINA - MARILENAScoala cu clasele I - VIII HumoreniSuceavainvatatoareprimarruralToate cele 3 moduleEligibil pentru formare si subventii
2354Cotruta Elena-RamonaScoala cu clasele I-VIII nr.1 Tiberiu Crudu - Structura Scoala cu clasele I-VIII nr.2BotosaniinvatatorprimarruralToate cele 3 moduleEligibil pentru formare si subventii
2355PARASCHIV SILVIAANASCOALA CU CLASELE I-VIII FRECATEI/GRADINITA CATALOITulceaPROFESOR PENTRU INVATAMANT PRESCOLRprescolarruralToate cele 3 moduleRespins - Noneligibil
2356VOICU PAULA ISABELASCOALA GIMNAZIALA HOMOCEAVranceaINVATATORprimarruralToate cele 3 moduleDosar validat
2357Airimitoaie ElenaScoala cu clasele I-VIII nr. 7 `Octav Bancila` BotosaniBotosaniinvatatorprimarurbanToate cele 3 moduleRaspunsuri contradictorii
2358Vira MariaScoala cu clasele I-VIII BaluseniBotosaniInvatatorprimarruralToate cele 3 moduleRaspunsuri contradictorii
2359POPESCU NINA IULIANASCOALA GIMNAZALA NR. 8 CONSTANTAConstantaPROFESOR INVATAMANT PRIMARprimarurbanModulul II + Modulul IIIRespins - Noneligibil
2360BABA ANDREEA TEOFANAGradinita cu program prelungit nr 12 HUSIVasluieducatorprescolarurbanToate cele 3 moduleDosar complet - Inscris
2361Ursu Mioara-CarmenScoala cu clasele I-VIII AlbestiVasluiProfesor in invatamantul primarprimarruralToate cele 3 moduleEligibil pentru formare si subventii
2362Mihailescu MihaelaScoala cu cls. I-VIII, Nr.1, Piatra SoimuluiNeamtprofesor invatamant primarprimarruralToate cele 3 moduleRespins - Noneligibil
2363Acristinei Nadia DanielaScoala cu clasele I - VIII Nr. 1 Piatra SoimuluiNeamtprofesor pentru invatamant primarprimarruralToate cele 3 moduleRespins - Noneligibil
2364 Rusu Oana-CarmenScoala cu clasele I-VIII DraguseniBotosaniprofesor pentru inv. primarprimarruralToate cele 3 moduleRespins - Noneligibil
2365LAZAR DANIELA LUCIANASCOALA GENERALA DUMITRABistrita-NasaudEDUCATOAREprescolarruralToate cele 3 moduleRaspunsuri contradictorii
2366MACOVICIUC FLORENTINAScoala cu clasele I-IVSuceavaprofesor invatamant primarprimarruralToate cele 3 moduleRespins - Noneligibil
2367FOCIAC DANIELGRUPUL SCOLAR COTUSCABotosaniprofesorprimarruralToate cele 3 moduleEligibil pentru formare si subventii
2368TUCULEANU MIRELAGRUPUL SCOLAR `STEFAN CEL MARE SI SFANT`BotosaniINVATATOAREprimarruralToate cele 3 moduleDosar in asteptare
2369MITOCARIU NICAI DANIELASCOALA CU CLASELE I_VIII NR>1 BOGDANESTISuceavaINVATATORprimarruralToate cele 3 moduleDosar complet - Inscris
2370BUJOR FLORENTINAScoala cu clasele I-VIII BalcBihorinvatatoareprimarruralToate cele 3 moduleRespins - Noneligibil
2371basescu teodorascoala cu cls. I-VIII Deleni jud.VasluiVasluieducatoareprescolarruralToate cele 3 moduleDosar in asteptare
2372Iaschiv MaricicaCSEI SuceavaSuceavaEducatorprimarurbanToate cele 3 moduleDosar complet - Inscris
2373EVENDEN ALINA MARIANAGrupul Scolar `Iorgu Varnav-Liteanu`SuceavaInstitutor Invatamant PrimarprimarruralToate cele 3 moduleEligibil pentru formare si subventii
2374Giurgea MarcelaScoala ,,Al.I.Cuza`, Podu Iloaiei, Structura CositeniIasiEducatoareprescolarruralToate cele 3 moduleEligibil pentru formare si subventii
2375Groza CarmenGradinita nr. 3 DorohoiBotosaniprofesor in invatamant prescolarprescolarurbanToate cele 3 moduleRespins - Noneligibil
2376Ionel Gabriela CorneliaScoala cu clasele I-VIII `Dimitrie Gusti`SuceavaInvatatoareprimarruralToate cele 3 moduleRaspunsuri contradictorii
2377Mutu LilianaScoala cu clasele I-VIII BaluseniBotosaniinvatatorprimarruralToate cele 3 moduleRaspunsuri contradictorii
2378Aioanei MihaelaScoala cu cl. I-VIII Nr.1 BogdanestiSuceavaeducatoareprescolarruralToate cele 3 moduleDosar complet - Inscris
2379Enache Carmen MarianaGradinita Step by Step nr. 43 GalatiGalatiprofesor in inv. prescolarprescolarurbanToate cele 3 moduleDosar complet - Inscris
2380Gurincu Mihaela-SimonaScoala cu clasele I-IV Cotargasi Nr. 2SuceavaProfesor invatamant primarprimarruralToate cele 3 moduleDosar complet - Inscris
2381Poleuca Elena;coala cu clasele I-VIII VoievodeasaSuceavainstitutorprimarruralToate cele 3 moduleDosar complet - Inscris
2382HREHORCIUC VIORICASc.cu clasele I /VIII ,,Dimitrie Vatamaniuc,,SucevitaSuceavaeducatoareprescolarruralToate cele 3 moduleDosar complet - Inscris
2383BOCA TRANDAFIRA GEORGETACENTRUL SCOLAR PENTRU EDUCATIE INCLUZIVA SUCEAVASuceavaPROFESOR ITINERANTprimarurbanToate cele 3 moduleRespins - Noneligibil
2384HREHORCIUC GHEORGHESc.cu cl I/VIII,,Dimitrie Vatamaniuc,,SucevitaSuceavainvațatorprimarruralToate cele 3 moduleDosar complet - Inscris
2385Velniceri Viorica-Nicoleta:coala cu clasele I/VIII VoievodeasaSuceavainvatatorprimarruralToate cele 3 moduleDosar in asteptare
2386BODNARESCU ADRIANASc.cu.cl.I/VIII ,,Dimitrie Vatamaniuc,,SucevitaSuceavaeducatoareprescolarruralToate cele 3 moduleDosar complet - Inscris
2387PETREA NICOLETA DORINA GABRIELASCOALA NR 1 ` IORGU RADU` BARLADVasluiINVATATORprimarurbanToate cele 3 moduleEligibil pentru formare
2388MUSTEATA MARIANASCOALA CU CLASELE I-VIII NEGRENIBotosaniProfesor invatamant primarprimarruralToate cele 3 moduleDosar validat
2389Suhan MariaScoala cu clasele I - VIII RoscaniSuceavaInvatatorprimarurbanToate cele 3 moduleRespins - Noneligibil
2390ROMAN EUGENIA-LOREDANAscoala cu claseleI-VIII STEFAN CEL MARE SuceavaEDUCATOAREprescolarruralToate cele 3 moduleRaspunsuri contradictorii
2391DASCALU SERGIU-MARIANGRUPUL SCOLAR ,,STEFAN CEL MARE SI SFANT` VORONABotosaniPROFESOR INVATAMANT PRIMARprimarruralToate cele 3 moduleDosar in asteptare
2392MORAR ANA-MARIAGradinita cu orar normal nr.34 Constanta-strucura ConstantaeducatoareprescolarurbanToate cele 3 moduleEligibil pentru formare si subventii
2393LEOPA ALINA SORATINAGradinita nr.24 `Mugurel`Galatiprofesor invatamant prescolarprescolarurbanToate cele 3 moduleDosar complet - Inscris
2394Simion CristinaGradinita cu oror normal nr. 34 ConstantaConstantaProfesor pentru invatamant prescolarprescolarurbanToate cele 3 moduleDosar complet - Inscris
2395vartolomei lacramioaraScoala cu cl. I-VIII, nr. 8 SuceavainstitutorprimarurbanToate cele 3 moduleRespins - Noneligibil
2396jeder laurascoala cu clasele I-VIII Valea GloduluiSuceavaprofesor pentru invatamantul primarprimarruralToate cele 3 moduleDosar complet - Inscris
2397BUSUIOC CORNELIU-CONSTANTINSCOALA CU CLASELE I-VIII SASCA MARE SuceavaPROFESOR INVATAMANT PRIMARprimarruralToate cele 3 moduleDosar in asteptare
2398GHIBAN IOANA STELUȚAȘcoala cu clasele I-VIII ,,Mihai Viteazul,,Constantaprofesor invațamant primarprimarurbanToate cele 3 moduleRaspunsuri contradictorii
2399Ciocirlan AnaScoala cu clasele I-VIII Artur Gorovei BunestiSuceavaprofesor invatamant primarprimarruralToate cele 3 moduleDosar complet - Inscris
2400Todica Olga-NicoletaGradinita Dumbrava MinunataClujprofesor invatamant prescolarprescolarurbanToate cele 3 moduleEligibil pentru formare si subventii
2401Murariu ParmenaScoala Ion Lovinescu RadaseniSuceavaprofesorprimarruralToate cele 3 moduleEligibil pentru formare si subventii
2402DUTCOVICI MARINELA ANCAG.P.P. ,,Micul Print`SuceavaeducatoareprescolarurbanToate cele 3 moduleEligibil pentru formare si subventii
2403Tironeac Catalina GianninaGradinita cu program prelungit nr. 1 SuceavaeducatoareprescolarurbanToate cele 3 moduleDosar complet - Inscris
2404Tomasenco TatianaScoala cu clasele I-VIII `Gheorghe Burac` Vlasinesti Structura SarbiBotosaniInstitutorprimarruralToate cele 3 moduleDosar complet - Inscris
2405MOISA ANGELA LUMINITAGRADINITA CU PROGRAM NORMALSuceavaprofesor pentru invatamant prescolarprescolarruralToate cele 3 moduleDosar in asteptare
2406SELARU TINCUTAGRUPUL SCOLAR AGRICOL MURGENI,GRADINITA NR.1VasluiEDUCATOAREprescolarurbanToate cele 3 moduleDosar complet - Inscris
2407ARTENIE CECILIASCOALA CU CLASELE I-VIIISuceavaprofesor invatamant primarprimarruralToate cele 3 moduleEligibil pentru formare
2408STRUGARIU MIHAELA-VICTORITASCOALA GIMNAZIALA HUMORENISuceavaPROFESOR INVATAMANT PRESCOLARprescolarruralToate cele 3 moduleRaspunsuri contradictorii
2409MATEI PAULASCOALA CU CLASELE I-VIIISuceavaprofesor invatamant primarprimarruralToate cele 3 moduleEligibil pentru formare si subventii
2410PASTRAV ELENASCOALA GIMNAZIALA HUMORENISuceavaPROFESOR INVATAMANT PRIMARprimarruralToate cele 3 moduleRaspunsuri contradictorii
2411HOHA CRINELAGRADINITA CU PROGRAM NORMALSuceavaeducatoareprescolarruralToate cele 3 moduleEligibil pentru formare si subventii
2412SAVA OANAgradinita nr.41 CodrutaGalatiprofesor invatamant prescolarprescolarurbanToate cele 3 moduleDosar complet - Inscris
2413Niculache DespinaGradinita cu Program Prelungit MugurelConstantaprofesor invatatmant prescolarprescolarurbanToate cele 3 moduleRaspunsuri contradictorii
2414GHIURTU IRINA OFELIAGradinita cu PP nr 5 Casuta Fermecata ,VasluiVasluieducatoareprescolarurbanToate cele 3 moduleDosar in asteptare
2415Alecu IrinaGradinita cu Program Prelungit MugurelConstantaprofesor invatatmant prescolarprescolarurbanToate cele 3 moduleRaspunsuri contradictorii
2416Grigore VasteliaScoala cu clasele I- VIII RotundaSuceavainvațatorprimarruralToate cele 3 moduleRaspunsuri contradictorii
2417CONDUR MIHAELAG.P.P. NR 2 ,,CASUTA PITICILOR``SuceavaEDUCATOAREprescolarruralToate cele 3 moduleEligibil pentru formare si subventii
2418STEFAN SANDITASCOALA GIMNAZIALA NR. 2 `NEGOITA DANAILA` BUCESTIGalatiINVATATORprimarruralToate cele 3 moduleRespins - Noneligibil
2419Maftei GiocondaScoala cu clasele I-VIII RotundaSuceavaeducatoareprescolarruralToate cele 3 moduleRaspunsuri contradictorii
2420HAUCA GABRIELASCOALA CU CLASELE I/VIII STROIESTISuceavaINVATATOAREprimarruralToate cele 3 moduleEligibil pentru formare si subventii
2421Culita GabrielaScoala cu clasele I-VIII Moara-NicaSuceavaprofesor invatamant primarprimarruralToate cele 3 moduleDosar complet - Inscris
2422Ioan Diana-MihaelaScoala cu clasele I-VIII Nr. 8 Barlad, Judetul VasluiVasluiprofesor pentru invatamantul primarprimarurbanToate cele 3 moduleDosar in asteptare
2423AXENTE FLORENTINASCOALA GIMNAZIALA NR. 2 `NEGOITA DANAILA` BUCESTIGalatiINVATATORprimarruralToate cele 3 moduleDosar in asteptare
2424Tursan Vasile GrigoreScoala Generala MariseluBistrita-NasaudInvatatorprimarruralToate cele 3 moduleEligibil pentru formare si subventii
2425MARINESCU ALINA MARIANASCOALA CU CLS. I-VIII `ANGHEL SALIGNY` CONSTANTAConstantaprofesor invatamant primarprimarurbanToate cele 3 moduleEligibil pentru formare
2426NEGRU LENUTAGRADINITA CU P. P. NR. 10 HUSIVasluiINSTITUTORprescolarurbanToate cele 3 moduleRaspunsuri contradictorii
2427PINTILIE MARICICAGRADINITA CU PP NR.5 CASUTA FERMECATA, VASLUIVasluiPROFESOR INVATAMANT PRESCOLARprescolarurbanToate cele 3 moduleDosar in asteptare
2428DANILA CRISTINA DANIELAScoala Nr. 7 BotosaniBotosaniinstitutorprimarurbanToate cele 3 moduleRaspunsuri contradictorii
2429BARBATESCU NINETAGRADINITA CU PROGRAM PRELUNGIT NR. 51` MOTANUL INCALTAT` GALATIGalatiPROFESORprescolarurbanToate cele 3 moduleDosar complet - Inscris
2430MINDRU VALERICA LICEUL TEHNOLOGIC `AL. VLAHUTA` SENDRICENIBotosaniEDUCATOAREprescolarruralToate cele 3 moduleDosar validat
2431HULUBAS CARMEN -MARIAScoala cu cl I-VIII nr 7 `Grigore Ghica Voievod`SuceavainvatatorprimarurbanModulul I + Modulul IIEligibil pentru formare
2432Murariu Alexandrina-RodicaGradinita Crihan, structura la Scoala cu Clasele I-VIII, `Emil Braescu` MaguraBacauprofesor invatamant primar si prescolarprescolarruralToate cele 3 moduleDosar complet - Inscris
2433MIRON NINA-DIANAGRADINITA CU PP NR.5 `CASUTA FERMECATA`VasluiPROFESOR INVATAMANT PRESCOLARprescolarurbanToate cele 3 moduleRespins - Noneligibil
2434DANICIUC CARMEN-MIHAELAGRADINITA CU PP NR.5 `CASUTA FERMECATA`VasluiPROFESOR INVATAMANT PRESCOLARprescolarurbanToate cele 3 moduleEligibil pentru formare
2435ISTRATE MIHAELAGradinita nr. 51 `Motanul Incaltat`Galatiprofesor pentru invatamant prescolarprescolarurbanToate cele 3 moduleDosar in asteptare
2436ungureanu violetaScoala cu clasele I-VIII PlesestiSuceavaprofesor invatamant primarprimarruralToate cele 3 moduleDosar complet - Inscris
2437BORDEIANU ROXANA MIOARAScoala MitocVasluiinstitutor invtamant primarprimarruralToate cele 3 moduleRaspunsuri contradictorii
2438LUPASTEAN LACRIMIOARASCOALA CU CL.I-VIII VOLOVATSuceavaPROF.INV. PRIMARprimarruralToate cele 3 moduleDosar validat
2439mihai onuta-lacramioaraScoala cu clasele I-VIII PlopeniSuceavaprofesor pentru invatamantul primarprimarurbanToate cele 3 moduleDosar complet - Inscris
2440Baying Iulia TeodoraGradinita Mamaruta stuctura 1Clujprofesor invatamant prescolarprescolarurbanToate cele 3 moduleDosar in asteptare
2441suhane domnicascoala cu clasele I-vIII volovatSuceavaprofesor ciclul primarprimarruralToate cele 3 moduleEligibil pentru formare si subventii in urma declaratiei
2442ARION ANCAScoala cu clasele I-VIII AlbestiVasluiInstitutor IprimarruralToate cele 3 moduleEligibil pentru formare si subventii
2443lazar mihaelascoala cu cl. I-VIII plopeniSuceavaprofesorprimarruralToate cele 3 moduleDosar complet - Inscris
2444CIORNEI ELEONORAGPN NR.1 ,,FLOARE DE COLT` C-LUNG MOLDOVENESCSuceavaEducatoareprescolarurbanModulul IDosar in asteptare
2445juravle marianascoala cu clasele I-VIII BurlaSuceavaprofesor invatamant primar si prescolarprimarruralToate cele 3 moduleEligibil pentru formare si subventii in urma declaratiei
2446Balan LacramioaraȘcoala cu clasele I-VIII Nr. 12 BotoșaniBotosaniprofesor pentru invațamant primarprimarurbanToate cele 3 moduleRaspunsuri contradictorii
2447Ciuciu CristinaGradinita Mama FilomenaIasiProfesor pentru invatamant prescolarprescolarurbanToate cele 3 moduleDosar complet - Inscris
2448Arvas Popa Marioarascoala cu clasele I-VIII Pomezeu, structura ValaniBihorinvatatoareprimarruralToate cele 3 moduleRaspunsuri contradictorii
2449Caba EcaterinaGPN Nr.3 MargineaSuceavaEducatoareprescolarruralToate cele 3 moduleEligibil pentru formare si subventii
2450Hirțan MariaȘcoala cu clasele I-VIII GirovNeamtProfesor Invațamant PrimarprimarruralToate cele 3 moduleDosar in asteptare
2451badarau geanina-elenascoala cu clasele l-VIII DELENIVasluiinvatatorprimarruralToate cele 3 moduleDosar validat
2452Ungureanu Diana - MariaScoala cu clasele I-VIIIIasiProfesor, invatamant primarprescolarruralToate cele 3 moduleDosar complet - Inscris
2453Apetrechioaie SilviaScoala cu clasele I-VIII RotundaSuceavaprofesor invațamant primarprimarruralToate cele 3 moduleDosar in asteptare
2454SPRIDON FLORENTINA GABRIELAGRADINITA CU PROGRAM NORMAL NR. 1 PASCANIIasiPROF. PIPP prescolarurbanToate cele 3 moduleEligibil pentru formare
2455ALBU LILIANAGRUP SCOLAR STOLNICENI - PRAJESCU STRUCTURA BRATESTIIasiPROF. PIPPprimarruralToate cele 3 moduleEligibil pentru formare si subventii
2456SOMOGYI PIROSKASCOALA GIMNAZIALA `PETRI MOR`SalajINVATATORprimarruralToate cele 3 moduleEligibil pentru formare si subventii
2457TEGLAS ANCUTA MARIANAScoala cu clasele I-VIII Dimitrie Cantemir Baia MareMaramuresprof. inv. primarprimarurbanToate cele 3 moduleDosar complet - Inscris
2458GRIGORE CRISTINAScoala cu clasele I-VIII TraianBrailaprofesor pentru invatamantul primarprimarruralToate cele 3 moduleDosar complet - Inscris
2459BOICIUC LAZAR NADIA NASTASIASCOALA GIMNAZIALA MOLDOVA SULITASuceavaPROFESOR PENTRU INVATAMANTUL PRIMARprimarruralToate cele 3 moduleDosar in asteptare
2460Laza Cohut CristinaScoala cu clasele I-VIII GirovNeamtProfesor pentru inavatamant primarprimarruralModulul IDosar incomplet
2461RUS NICULINA-CORINAC.S.E.I.Suceavainvatator-educatorprimarurbanToate cele 3 moduleDosar complet - Inscris
2462 JANO ELISABETAScoala Gimnaziala ,,Petri Mor,,SalajInvatatoareprimarruralToate cele 3 moduleEligibil pentru formare si subventii
2463ETEM SENIZSCOALA LUCIAN GRIGORESCUConstantaINVATATOR primarurbanToate cele 3 moduleEligibil pentru formare si subventii
2464CHIRCEA ST. DIANA-TEODORALICEUL DE CONSTRUCTII`RADU PRISCU`DOBROMIR G.O.N.STRUCTURAConstantaEDUCATOREprescolarruralToate cele 3 moduleRaspunsuri contradictorii
2465CHITIC ROXANALICEUL TEORETIC MURFATLARConstantaProfesor Invatamant Primar si PrescolarprimarurbanToate cele 3 moduleDosar complet - Inscris
2466Antohi AureliaGradinita nr. 7 CristalGalatiprofesor pentru invatamant prescolarprescolarurbanModulul II + Modulul IIIEligibil pentru formare
2467CIRLESCU IULIA ADRIANAScoala cu clasele I-VIII nr. 5 `Stefan cel Mare` VasluiVasluiinvatatorprimarurbanModulul II + Modulul IIIDosar in asteptare
2468 JEDER DRAGOMIRSCOALA CU CLASELE I - VIII PLESESTISuceavaPROFESORprimarruralToate cele 3 moduleEligibil pentru formare si subventii
2469CARADAICA MARIA-IONELAScoala cu claseleI-VIII GuliaSuceavaprofesor invatamant primar primarruralToate cele 3 moduleEligibil pentru formare si subventii
2470Rednic Loredana MariutaGradinita cu Program Prelungit Nr. 10Maramuresprofesor invatamant prescolarprescolarurbanToate cele 3 moduleDosar validat
2471RADU MONICAGradinita nr. 51 Motanul Incaltat GalatiGalatiEducatoareprescolarurbanToate cele 3 moduleDosar in asteptare
2472BACEANU CRISTINASCOALA CU CLS. I-VIII V. ALECSANDRIBrailaprofesor invatamant primarprimarurbanToate cele 3 moduleEligibil pentru formare
2473STRATULAT ADINASCOALA GIMNAZIALA ”GEORGE TUTOVEANU” - BARLADVasluiinvațatorprimarurbanToate cele 3 moduleEligibil pentru formare
2474Amariutei MarinicaGrupul Scolar`Demostene Botez`BotosaniProfesor invatamant prescolarprescolarruralToate cele 3 moduleAbandonat
2475Dascalu VioricaȘcoala cu Clasele I-VIII, Nr 1BuzauinstitutorprimarurbanModulul II + Modulul IIIRaspunsuri contradictorii
2476Rosu IonelaScoala cu clasele I-VIII VindereiVasluiinvatatorprimarruralToate cele 3 moduleEligibil pentru formare
2477Porumb MariaScoala nr.7 ,,Cpt.Grigore Ignat`` Vasluiprof.INV.PRIMARprimarurbanToate cele 3 moduleDosar complet - Inscris
2478Buzulica BrindusaScoala cu clasele I-VIII ,,Ioan Slavici,,BihorprofesorprimarurbanToate cele 3 moduleRespins - Noneligibil
2479Croitoru Ana DanielaScoala cu clasele I-VIII ,,Academician Haralambie Mihaescu` UdestiSuceavaProfesor in invatamantul primarprimarruralModulul II + Modulul IIIDosar in asteptare
2480ANTON CRISTINAScoala cu clasele I-VIII `IOAN SLAVICI`BihorProfesor pentru invatamant primarprimarurbanToate cele 3 moduleDosar in asteptare
2481MOSULEAC PETRONELAGradinita cu Program Normal nr 1,, Floare de colt``SuceavaProfesor pentru invatamantul prescolarprescolarurbanToate cele 3 moduleEligibil pentru formare
2482Țapuleasa AngelaȘcoala cu clasele I-VIII IpoteștiSuceavaProfesor invațamant primarprimarruralModulul II + Modulul IIIEligibil pentru formare si subventii
2483Brandușeru DanielaȘcoala cu clasele I - VIII ,,Mihail Sadoveanu` Dumbravița, structura Școala cu clasele I - VIII ,,Ștefan cel Mare` IbaneștiBotosaniprofesor pentru invațamant primarprimarruralToate cele 3 moduleDosar complet - Inscris
2484Moruz ElenaȘcoala cu clasele I - VIII ,,Mihail Sadoveanu` Dumbravița, structura Școala cu clasele I - VIII ,,Ștefan cel Mare` IbaneștiBotosaniprofesor pentru invațamant primarprimarruralToate cele 3 moduleDosar complet - Inscris
2485Rugina Ana-MariaScoala Nr.2 `Gh.Petrascu`, TecuciGalatiEducatoareprescolarurbanToate cele 3 moduleDosar complet - Inscris
2486PANTIRU MIHAELACOLEGIUL TEHNIC ,,PETRU PONI``NeamtPROFESOR PENTRU INVATAMANTUL PRIMAR SI PRESCOLARprescolarurbanToate cele 3 moduleRespins - Noneligibil
2487Rotundu OtiliaScoala cu clasele I-IV, Nr.1, Poiana MiculuiSuceavaprofesor pentru invatamant primar si preprimarprimarruralToate cele 3 moduleDosar in asteptare
2488MUNTEANU MIRELAGPP Nr.53 OradeaBihorProfesor inv prescolarprescolarurbanToate cele 3 moduleDosar complet - Inscris
2489OLTEANU SANDINASCOALA CU CLASELE I-VIII, NR 1VranceaPROFESOR INVATAMANT PRIMARprimarurbanToate cele 3 moduleRespins - Noneligibil
2490ONOFREI CIPRIANScoala cu clasele I-VIII Nr. 3 NeamtinvatatorprimarurbanToate cele 3 moduleDosar in asteptare
2491Mesteriuc GratielaGPN din cadrul Sc. cu clasele I-VIII PatrautiSuceavaeducatoareprescolarruralToate cele 3 moduleDosar complet - Inscris
2492ONOFREI ANA-MARIAScoala cu clasele I-VIII „Elena Cuza”NeamtinvatatorprimarurbanToate cele 3 moduleDosar complet - Inscris M1+3
2493COCA ADRIANAScoala cu clasele I-VIII Nr.4 `Teodor Stefanelli`SuceavaProfesor inv.primarprimarurbanToate cele 3 moduleDosar complet - Inscris
2494Leon CarmenGradinita Nr. 51 `Motanul Incaltat`GalatiEducatoareprescolarurbanToate cele 3 moduleDosar validat
2495MUNTEANU IONELA CARMENSCOALA CU CLASELE I-VIII, NR.1, ZORLENIVasluiPROFESOR PENTRU INVATAMANTUL PRIMARprimarruralToate cele 3 moduleEligibil pentru formare
2496Luca Maria-OlgaGRADINITA CU PROGRAM PRELUNGIT NR. 2 `ASCHIUTA`SuceavaProfesor invatamant prescolarprescolarurbanToate cele 3 moduleDosar complet - Inscris
2497STOICA VASILE IOANSCOALA CU CLASELE I - VIIIVasluiINSTITUTORprimarruralToate cele 3 moduleEligibil pentru formare
2498STOICA RAMONA LENUTASCOALA CU CLASELE I - VIIIVasluiPROFESOR INVATAMANT PRIMARprimarruralToate cele 3 moduleEligibil pentru formare si subventii
2499lungu jeniSc. ,,Ion Minulescu` Constantaprof. invatamant primarprimarurbanToate cele 3 moduleRaspunsuri contradictorii
2500Artene AuricaScoala cu clasele I - VIIIVasluiprofesor invatamant primarprimarruralToate cele 3 moduleDosar complet - Inscris
2501MALIS EMANUELA MARIASCOALA CU CLASELE I-VIII VATRA MOLDOVITEISuceavaPROFESOR PENTRU INVATAMANTUL PRESCOLARprescolarruralModulul II + Modulul IIIDosar in asteptare
2502rosu petru iulianScoala cu clasele I-VIII DoageleVasluiinvatatorprimarruralToate cele 3 moduleRespins - Noneligibil
2503Acatrinei NelaScoala ,,Dimitrie Anghel` CornestiIasiProfesor invatamant primarprimarruralToate cele 3 moduleEligibil pentru formare
2504Munteanu NelaScoala nr.7 ,,Cpt.Grigore Ignat``VasluiInstitutorprimarurbanToate cele 3 moduleDosar complet - Inscris
2505POPESCU ASPAZIAGradinița cu Program Prelungit Nr.7”ABC”SuceavaPROFESORprescolarurbanToate cele 3 moduleDosar complet - Inscris
2506CSILLAG ANASCOALA GENERALABistrita-NasaudINVATATOAREprimarruralToate cele 3 moduleDosar incomplet
2507Cojocaru Doina FlorentinaGrup Scolar Paul BujorGalatiprofesor invatamantul primarprimarurbanToate cele 3 moduleDosar complet - Inscris
2508SESERMAN LIDIA-LOREDANAGrup Scolar CajvanaSuceavaProfesor Invatamant PrimarprimarurbanToate cele 3 moduleRespins - Noneligibil
2509 VIERIU MARIOARASCOALA CU CL. I- VIII,HILISEU HORIABotosaniPROFESOR INVATAMANT PRIMARprimarruralToate cele 3 moduleDosar in asteptare
2510Anghenie MariaScoala Al. Vlahuta ( sat.Ghicani)Vasluiprofesor inv. primarprimarruralToate cele 3 moduleRaspunsuri contradictorii
2511Andronache AnaScoala cu clasele I-VIII Nr. 1 ,,Iulian Vesper` Suceavaprofesor pentru invatamant primarprimarruralToate cele 3 moduleDosar validat
2512Losniceru NicoletaGradinita `Prichindel`ConstantaeducatoareprescolarurbanToate cele 3 moduleEligibil pentru formare si subventii
2513Ionita Despinascoala cu clasele 1-8 VasluiinvatatoareprimarruralToate cele 3 moduleRaspunsuri contradictorii
2514POP VALERIAScoala cu clasele I-VIII SUCIU DE Sus-structura Suciu de JosMaramuresinvatatoare primarruralToate cele 3 moduleRaspunsuri contradictorii
2515Pop NeluScoala cu clasele I-VIII SUCIU DE Sus-structura Suciu de JosMaramureseducatorprescolarruralToate cele 3 moduleRaspunsuri contradictorii
2516POP DORIN NICUSCOALA CU CLASELE I-VIII GROSII TIBLESULUIMaramuresDIRECTORprimarruralToate cele 3 moduleRaspunsuri contradictorii
2517Oprea Eva-MagdalenaCentru Școlar Pentru Educație Incluziva Senzoriala OradeaBihorpsihopedagogprescolarurbanToate cele 3 moduleRespins - Noneligibil
2518Hutuleac Tudorita PetronielaScoala cu clasele I-VIII Vatra MoldoviteiSuceavaprofesor pentru invatamantul primarprimarruralModulul II + Modulul IIIDosar in asteptare
2519TROANA LILIANASCOALA CU CL I-VII NR. 5,, JEAN BART`` SUCEAVASuceavaPROFESOR PENTRU INV PRESCOLARprescolarurbanModulul II + Modulul IIIRaspunsuri contradictorii
2520Hauca Adriana MariaScoala cu clasele I-VIII Vatra MoldoviteiSuceavainvatatorprimarruralToate cele 3 moduleDosar validat
2521Morosanu Razvan-SergiuScoala `Colonel Constantin Langa`IasiinvatatorprimarruralToate cele 3 moduleRespins - Noneligibil
2522Chirila RicaScoala cu clasele I-VIII RomaBotosaniprofesor invatamant primarprimarruralToate cele 3 moduleEligibil pentru formare si subventii
2523PALAGHIANU LAVINIA OCSANAScoala cu clasele I-VIII `Ioan Bancescu` AdancataSuceavaprofesor invatamantul primarprimarruralModulul II + Modulul IIIDosar in asteptare
2524Armanuta ConstantaScoala cu clasele I-VIIIVasluiInvatatorprimarruralToate cele 3 moduleDosar in asteptare
2525Bunduc ElenaGradinita cu program prelungit nr.27IasieducatoareprescolarurbanToate cele 3 moduleDosar complet - Inscris
2526Ionescu Elena-AlinaScoala cu clasele I-VIII RauseniBotosaniInstitutorprimarruralToate cele 3 moduleEligibil pentru formare
2527Paicu lenutascoala cu clasele I-VIIISuceavaINSTITUTORprimarruralModulul IEligibil pentru formare si subventii
2528IONEL CRISTINA-MARIASCOALA CU CL I-VIII, GRAMESTISuceavaINVATATORprimarruralToate cele 3 moduleDosar validat
2529ROPAN FILIP CRISTINA MIHAELAScoala cu clasele I-VIII`Mihail Sadoveanu`MaramuresProfesor pentru invatamantul primarprimarurbanToate cele 3 moduleDosar complet - Inscris
2530SLAVU CATIGradinita cu P.P. nr.2 ,,Raza de Soare`VasluieducatoareprescolarurbanToate cele 3 moduleRaspunsuri contradictorii
2531IONEL DANIELASCOALA CU CL I-VIII, GRAMESTISuceavaINVATATORprimarruralToate cele 3 moduleEligibil pentru formare si subventii
2532DAMIAN STEFANSCOALA CU CLASELE I VIII DELENIVasluiINVATATORprimarruralToate cele 3 moduleDosar complet - Inscris
2533CHIRILOI PAULAScoala cu clasele I-VIII GirovNeamtprofesor invațamant preșcolarprescolarruralToate cele 3 moduleRespins - Noneligibil
2534Boboc MarianaScoala cu clasele I-VIII DraguseniSuceavainvatatorprimarruralToate cele 3 moduleDosar in asteptare
2535TURCANU ELENA SCOALA CU CLASELE I-VIII BAISESTISuceava INVATATORprimarruralToate cele 3 moduleRaspunsuri contradictorii
2536SECURE CERASELASCOALA CU CL I -VIII GIROVNeamtPROFESOR INVATAMANTUL PRIMARprimarruralToate cele 3 moduleEligibil pentru formare si subventii
2537MOTOC MARIANALiceul Teologic Baptist EmanuleBihorprofesor invatamant primarprimarurbanToate cele 3 moduleDosar complet - Inscris
2538Ples Mirela OctaviaG.P.P. nr. 53 OradeaBihorEducatoareprescolarurbanToate cele 3 moduleEligibil pentru formare si subventii
2539ROTARIU ALINA GABRIELAGRADINITA NR.3 DUMBRAVENISuceavaEDUCATOAREprescolarruralToate cele 3 moduleDosar complet - Inscris
2540PLOSCAR SIMONALiceul Teoretic ` Nicolae Balcescu`ClujinvatatoareprimarurbanToate cele 3 moduleEligibil pentru formare si subventii
2541CRIHAN IRINA-MIHAELASCOALA CU CLASELE I-VIII `MIHAI EMINESCU` BANESTISuceavaPROFESOR PENTRU INVATAMANTUL PRIMAR SI PRESCOLARprimarruralToate cele 3 moduleEligibil pentru formare si subventii
2542CIUBOTARIU GABRIELAscoala Lipovat VasluiinvatatoareprimarruralModulul II + Modulul IIIDosar in asteptare
2543Bunea VioricaScoala cu clasele I-VIII, Salcia TudorBrailainstitutorprimarruralToate cele 3 moduleDosar in asteptare
2544Lungu DoinitaScoala cu clasele I-VIIIBrailaprofesor pentru invatamantul primarprimarruralToate cele 3 moduleDosar in asteptare
2545Lefter Adriana - SilvicaScoala nr. 5 Elena Doamna GalatiProfesor invatamant primarprimarurbanToate cele 3 moduleDosar complet - Inscris
2546NICULAS MARIAGradinita Poiana FermecataClujprofesor invatamant prescolarprescolarurbanToate cele 3 moduleDosar in asteptare
2547RUZSA NATALIAGPP NR.55 ORADEABihorProf inv prescolarprescolarurbanToate cele 3 moduleDosar in asteptare
2548AMARIEI VASILESC. CU CL. I-VIII NR. 1 GRAMESTISuceavainvatatorprimarruralToate cele 3 moduleDosar validat
2549BOLOJAN LUCIA -FLORINASCOALA GIMNAZIALA HERECLEANSalajinvatatorprimarruralToate cele 3 moduleDosar complet - Inscris
2550RENDEȘ NATALIAGRADINITA ”POIANA FERMECATA”Clujprof. invatamant prescolarprescolarurbanToate cele 3 moduleDosar incomplet
2551UȚA EUGENIA SPERANȚAGRADINITA „POIANA FERMECATA”Clujprof inv prescolarprescolarurbanToate cele 3 moduleEligibil pentru formare si subventii
2552Stoican FlorentinaScoala cu clasele I-VIII Nr.2 Bordeasca VecheVranceainvatatorprimarruralToate cele 3 moduleDosar in asteptare
2553Ciubotaru LauraScoala cu clasele I-VIII nr. 1 RomaBotosaniinvatatoareprimarruralToate cele 3 moduleEligibil pentru formare si subventii
2554Halip Lilianaasacoala cu clasele I-VIII-Baisesti,com Corni-Luncii, jud SuceavaSuceavaeducatoareeprescolarruralModulul I + Modulul IIEligibil pentru formare si subventii
2555MOLENTA ROXANA ANA-MARIASCOALA CU CLASELE I-VIII NR.8 BARLADVasluiPROFESOR INVATAMANT PRIMARprimarurbanModulul II + Modulul IIIRaspunsuri contradictorii
2556RUXANDOIU VIOLETAGRADINITA P.P. `MAGNOLIA`BacauEDUCATOARE-SUPLINITOAREprescolarurbanToate cele 3 moduleEligibil pentru formare si subventii
2557Atomei MarianaScoala cu clasele I-VIII PojorataSuceavaprof. inv. primarprimarruralToate cele 3 moduleEligibil pentru formare si subventii
2558BAN LAURA GEANINA MARIASCOALA CU CLS. I-VIII SANMARTINBihorINVATATORprimarruralToate cele 3 moduleEligibil pentru formare si subventii
2559BATOG LUMINITASCOALA GIMNAZIALA ,,UNIREA` BRANISTEA - STRUCTURA TRAIANGalatiprofesor pentru invatamantul primarprimarruralToate cele 3 moduleRaspunsuri contradictorii
2560TRUFIN LILIANAScoala cu clasele I-VIII ManeutiSuceavaprofesor in invatamantul primarprimarruralToate cele 3 moduleDosar complet - Inscris
2561SOFLAU ELENA-ANGELICASC. CU CL. I-VIII ,,DIMITRIE ONCIUL` STRAJASuceavaINVATATOAREprimarruralToate cele 3 moduleEligibil pentru formare si subventii
2562MATEI IOANAGPP NR.53 ORADEABihorPROF INV PRESCOLARprescolarurbanToate cele 3 moduleDosar complet - Inscris
2563Argeanu ElenaScoala cu clasele I-VIII ,OsoiIasiprofesorprimarruralModulul IDosar complet - Inscris
2564BULAT RALUCASCOALA CU CLASELE I-VIII Botosaniprofesor invatamant prescolarprescolarruralToate cele 3 moduleEligibil pentru formare si subventii
2565Istrate LucretiaScoala cu cls. I-VIII BirsestiVranceaProfesor in invatamantul primarprimarruralToate cele 3 moduleEligibil pentru formare
2566HAGIU MARIANAScoala cu clasele I-VIII PitulusaVranceaProfesor invatamant primarprimarruralToate cele 3 moduleRespins - Noneligibil
2567DASCALU IULIANALiceul ` Jean Dinu` AdamclisiConstantainvatatorprimarruralToate cele 3 moduleEligibil pentru formare si subventii
2568Matei MihaelaLiceul `Jean Dinu` AdamclisiConstantainvatatorprimarruralModulul II + Modulul IIIRespins - Noneligibil
2569BUZAMAT IrinaScoala cu clasele I-VIII, nr.10VasluiprofesorprimarurbanToate cele 3 moduleEligibil pentru formare si subventii
2570Hazu Mona-IonelaScoala nr 10 BarladVasluiInstitutorprimarurbanToate cele 3 moduleDosar complet - Inscris
2571BOCA TEODORAScoala Gimnaziala CruceaSuceavainvatatoareprimarruralToate cele 3 moduleDosar in asteptare
2572MARC OLIMPIA FLORICASCOALA CU CLASELE I/VIII, SINMARTINBihorprofesor invatamant primar primarruralToate cele 3 moduleEligibil pentru formare
2573CHIS Alina RamonaSCOALA CU CLASELE I-VIII TEREBESTISatu MareinvatatorprimarurbanToate cele 3 moduleDosar complet - Inscris
2574SUTEU RAMONA-IOANAGRADINITA `MICUL PRINT, CLUJ-NAPOCAClujINSTITUTORprescolarurbanToate cele 3 moduleEligibil pentru formare si subventii
2575MITREA S. MIRELA-MIASCOALA CU CLASELE I-VIII VIDRAVranceaEDUCATOAREprescolarruralToate cele 3 moduleDosar validat
2576MIRON LAURA- SIMONAG.P.N. OBCINI -structura G.P.N. Nr. 4 PITICOTSuceavaPROFESOR pt. INVATAMANTUL PRIMAR SI PRESCOLARprescolarurbanToate cele 3 moduleEligibil pentru formare si subventii
2577LUPULEASA ANASCOALA NICOLAE LABIS MALINI PIRAIESuceavaINVATATORprimarruralToate cele 3 moduleDosar in asteptare
2578Bira IlincaScoala nr. 5 Elena Doamna GalatiinvatatorprimarurbanModulul II + Modulul IIIRespins - Noneligibil
2579Grecu MelaniaGradinita cu PN nr.1 Galatieducator prescolarruralModulul II + Modulul IIIDosar in asteptare
2580FLOREA RADITA MARIANAGradinita P.P. NR.57ConstantaEDUCATOAREprescolarurbanToate cele 3 moduleDosar complet - Inscris
2581Donea MioaraScoala nr.4Vasluiprofesor inv.primarprimarurbanToate cele 3 moduleEligibil pentru formare in urma declaratiei
2582Dordea AnaGradinita cu Program Prelungit nr.53 ConstantaConstantaprofesor pentru invatamantul preprimarprescolarurbanToate cele 3 moduleDosar in asteptare
2583SARDARU ELENASCOALA NR. 4 HUSIVasluiPROFESOR IN INV. PRIMARprimarurbanToate cele 3 moduleEligibil pentru formare
2584Nistor VeronicaLiceul Tehnulogic Ion Creanga PipirigNeamtEducatoareprescolarruralToate cele 3 moduleDosar complet - Inscris
2585Schiopu OlgutaLICEUL TEORETIC N. IORGA BOTOSANIBotosaniprofesor invatamant primarprimarurbanToate cele 3 moduleEligibil pentru formare si subventii
2586PANA ELENASCOALA CU CLASELE I-VIII DUDAVasluiINVATATORprimarruralToate cele 3 moduleDosar in asteptare
2587Milica PetrutaGradinita cu program prelungit ` Motanul Incaltat` GalatiGalatiProfesorprescolarurbanToate cele 3 moduleDosar in asteptare
2588BAN LIANASPJ DRAGEȘTI - S 08 TAȘADBihorprofesor pentru invațamantul primarprimarruralToate cele 3 moduleEligibil pentru formare si subventii
2589Iliescu ValentinaGradinita CirligeleVranceaeducatoareprescolarruralToate cele 3 moduleEligibil pentru formare si subventii
2590Talef Gabi-GenovevaScoala cu clasele I-VIII RipiceniBotosaniinvatatoareprimarruralToate cele 3 moduleEligibil pentru formare si subventii
2591STAN IONELAGradinita cu Program Normal - Unirea (structura a Scolii cu clasele I-VIII Unirea)Brailaprofesor pentru invatamantul prescolarprescolarruralToate cele 3 moduleEligibil pentru formare si subventii
2592CROITORU LUCICAScoala cu cls.I-VIII nr.1 ZorleniVasluiProfesor pentru invatamantul primarprimarruralToate cele 3 moduleDosar in asteptare
2593Gemene DoinitaGradinita cu Program Normal nr. 3 - DumbraveniSuceavaeducatoareprescolarruralToate cele 3 moduleDosar complet - Inscris
2594ADAM MIHAELA-RAMONAScoala `Colonel Constantin Langa`, Miroslava, IasiIasiinvatatorprimarruralToate cele 3 moduleEligibil pentru formare si subventii
2595GRIGORAS ANCA-MARIASCOALA CU CLASELE I-VIII PARTENIE CIOPRON`,PALTINISBotosaniPROFESOR IN INVATAMANTUL PRESCOLARprescolarruralToate cele 3 moduleDosar complet - Inscris
2596LEUSTEAN AURELIA-MIHAELAGRADINITA CU PROGRAM NORMAL NR.2 FETESTIIalomitaDIRECTORprescolarurbanToate cele 3 moduleRespins - Noneligibil
2597ALBOIU LUCIAScoala cu clasele I-VIII`Mihail Sadoveanu` Dumbravita, structura Scoala cu clasele I-VIII`Stefan cel Mare` IbanestiBotosaniinvatatorprimarruralToate cele 3 moduleDosar complet - Inscris
2598Bosinceanu AnaScoala cu clasele I-VIII Nr.1 RiscaSuceavaInstitutor invatamant primarprimarruralToate cele 3 moduleDosar complet - Inscris
2599Disca Andreea LoredanaScoala cu clasele I-VIII Golaiesti, Gradinita golaiestiIasiEducatoareprescolarruralToate cele 3 moduleDosar complet - Inscris M1+2
2600Ghiliciuc Elena-GabrielaScoala cu clasele I-VIII Albesti,Structura Tudor VladimirescuBotosaniProfesor in invatamantul primarprimarruralToate cele 3 moduleDosar in asteptare
2601ZUGRAVU LUMINITA MARIANAScoala cu clasele I-VIII Dimitrie PompeiuBotosaniprofesor invatamant primarprimarruralToate cele 3 moduleDosar validat
2602BUDA VOICHITA MARIALICEUL CU PROGRAM SPORTIVMaramuresPROFESOR PENTRU INVATAMANT PRIMARprimarurbanToate cele 3 moduleDosar complet - Inscris
2603Ilie MirelaȘcoala cu clasele I-VIII „Mihai Eminescu”Vasluiprofesor invațamant primarprimarruralToate cele 3 moduleEligibil pentru formare si subventii
2604 RADU LAURA SIMONAGRADINITA CU PROGRAM PRELUNGIT NR.1ConstantaPROFESOR IIprescolarurbanModulul I + Modulul IIIDosar in asteptare
2605Mindru MarianaS.A.M.`Paul Popescu Neveanu`GalatiEducatoare/ EducatorprimarurbanToate cele 3 moduleEligibil pentru formare si subventii
2606BALAN MARIANAGRADINITA CU PROGRAM NORMAL CRUCEANU-COM.RADESTIGalatiEDUCATOAREprescolarruralToate cele 3 moduleEligibil pentru formare si subventii
2607borcau georgetaScoala cu clasele I-VIII,,Dimitrie Gusti``Vranceaprof.inv.primarprimarruralToate cele 3 moduleRespins - Noneligibil
2608HODUT DACIANAS08 SinmartinBihorProfesor Invatamant Primar si PrescolarprescolarruralModulul I + Modulul IIEligibil pentru formare
2609Diaconescu GabrielaScoala cu cls. I-VIII, BancaVasluiProfesor pentru invatamantul primarprimarruralToate cele 3 moduleDosar in asteptare
2610SUJDEA CORINASCOALA CU CLASELE I-IV BROSCOSESTIVasluiINVATATOAREprimarruralToate cele 3 moduleEligibil pentru formare si subventii
2611CHIRIAC FLORENTINAScoala cu cls. I-VIII, nr.1, MIHAIL SADOVEANU, HUSIVasluiinvatatoareprimarurbanToate cele 3 moduleDosar complet - Inscris
2612DAMIAN VASILICA LAURASCOALA CU CLASELE I - VIII ROTUNDASuceavaEDUCATOAREprescolarruralToate cele 3 moduleDosar complet - Inscris
2613RACU STELUTAscoala cu clasele I-VIII GHERMANESTIVasluiEDUCATOAREprescolarruralToate cele 3 moduleRaspunsuri contradictorii
2614DAMIAN PETRUSCOALA CU CLASELE I - VIII ROTUNDASuceavainvatatorprimarruralToate cele 3 moduleDosar complet - Inscris
2615Anton Roxana AlexandrinaCSEI Suceavainvatator- educatorprimarurbanToate cele 3 moduleDosar validat
2616BARBU DIANA- ELENASCOALA CU CLASELE I-VIII `MIHAI EMINESCU`VasluiINVATATOARE primarruralModulul II + Modulul IIIDosar in asteptare
2617CAPRIOARA MIHAIELA TAMARAGRADINITA CU PROGRAM NORMAL RUSCASuceavaprofesor pentru invatamantul prescolarprescolarruralToate cele 3 moduleRespins - Noneligibil
2618Andrei AureliaColegiul Tehnic `V.PARVAN` Structura Scoala cu clasele I-VIII Nr.19 ConstantaConstanta InvatatorprimarurbanToate cele 3 moduleDosar validat
2619MACOVEI PAULA ALINAGradinita cu P.P.nr.17 VasluiVasluiEducatoareprescolarurbanToate cele 3 moduleDosar validat
2620Ivanescu Giulia CameliaScoala Speciala `Emil Garleanu`Galatieducatoare/educatorprimarurbanToate cele 3 moduleRaspunsuri contradictorii
2621Tudor Carmen MihaelaGradinita cu Program Prelungit Nr. 42Constantaprofesor in invatamantul prescolarprescolarurbanToate cele 3 moduleDosar in asteptare
2622CHERECHEȘ DOINAȘCOALA GEN. MARIȘELUBistrita-NasaudPROF.INV.PREȘCOLARprescolarruralToate cele 3 moduleDosar complet - Inscris
2623Muresan AlinaScoala cu cls. I-VIII `Balcescu-Petofi`Satu MareinvatatoareprimarurbanToate cele 3 moduleEligibil pentru formare
2624 Stafie LenutaScoala BarlalestiVasluieducatoareprescolarruralToate cele 3 moduleEligibil pentru formare si subventii
2625 Craciun MihaelaGradinita cu Program Normal ` Lumea copilariei`SuceavaEducatorprescolarurbanToate cele 3 moduleDosar complet - Inscris
2626Ungureanu Corina CatalinaGradinita P.P nr.4 ECOVasluieducatoareprescolarurbanToate cele 3 moduleEligibil pentru formare si subventii
2627Lupusoru DanielaScoala cu clasele I-VIII CincestiBotosaniprofesor invatamant primarprimarruralToate cele 3 moduleRespins - Noneligibil
2628IASINOVSCHI MARIAScoala cu clasele I-IV Sparturi nr.1-Varta MoldoviteiSuceavaprofesor pentru invatamantul primar primarruralToate cele 3 moduleDosar complet - Inscris
2629MIC MARILENASc. cu cls. I-VIII `AVRAM IANCU`Satu MareProfesor pentru invatamantul primarprimarurbanToate cele 3 moduleEligibil pentru formare
2630RIPANU GABRIELAGRADINITA CU P.P. NR. 5`CASUTA FERMECATA`VasluiEducatoareprescolarurbanToate cele 3 moduleDosar complet - Inscris
2631FLOREA MARIANA - GABRIELASc. cu cls. I-VIII `AVRAM IANCU`Satu MareProfesor pentru invatamantul primarprimarurbanToate cele 3 moduleEligibil pentru formare
2632mitea marianaŞcoala cu cls. I-VIII Lucian BlagaSatu Mareprofesor pentru nvăţămntul primarprimarurbanToate cele 3 moduleRaspunsuri contradictorii
2633Pricope Delia LoredanaGradibita pp nr.6IasiprofesorprescolarurbanToate cele 3 moduleDosar complet - Inscris
2634ROTARIU FLORICAInspectoratul Școlar Județean BotoșaniBotosaniinspector de specialitate pentru invațamantul primarprimarurbanToate cele 3 moduleRaspunsuri contradictorii
2635Negru CameliaScoala cu clasele I-VIII PaulestiSatu MareeducatoareprescolarruralToate cele 3 moduleAbandonat
2636pahomi mariaGPN NR.3 DUMBRAVENISuceavaEDUCATOAREprescolarruralToate cele 3 moduleEligibil pentru formare si subventii
2637SCHIOPU MARIOARAScoala cu clasele I-VIII Nr. 10 BotosaniBotosaniprofesor invatamant primarprimarurbanToate cele 3 moduleEligibil pentru formare si subventii in urma declaratiei
2638SIRGHE DORINASCOALA CU CLS. I-VIII`Dr. Partenie Ciopron` PaltinisBotosaniInvatatoareprimarruralModulul II + Modulul IIIEligibil pentru formare
2639EMURLA SEMRALiceul Teoretic MurfatlarConstantainstitutorprimarurbanToate cele 3 moduleDosar validat
2640TIUTION MARIANA DANIELAGRUP SCOLAR ,,ANGHEL SALIGNY` TURTSatu MareINVATATOAREprimarruralToate cele 3 moduleDosar in asteptare
2641POPOVICI ELENAScoala cu clasele I-VIII ,,Dimitrie Pompeiu,,BotosaniProfesor invatamant primarprimarruralToate cele 3 moduleEligibil pentru formare si subventii
2642LAZURCA LOREDANA CRISTINASCOALA CU CLASELE I-VIII CALAFINDESTISuceavaEDUCATOAREprescolarruralToate cele 3 moduleEligibil pentru formare si subventii
2643Bejinariu NICOLETTA-CATALINASCOALA CU CLASELE I-VIII SuceavaPROFESOR INVATAMANT PRIMARprimarruralModulul I + Modulul IIIEligibil pentru formare si subventii
2644ROBU DOMNICASCOALA CU CLASELE I-VIII BOTOSANASuceavainvatatorprimarruralToate cele 3 moduleDosar in asteptare
2645BOCA ANGELASCOALA CU CLASELE I-VIII, BOTOSANASuceavaEDUCATOARE prescolarruralToate cele 3 moduleDosar in asteptare
2646JARADAT MIHAELAGRADINITA PARADISUL PRICHINDEILORClujEDUCATORprescolarruralToate cele 3 moduleRaspunsuri contradictorii
2647MIRON CATALINASCOALA CU CLASELE I-VIII DIMITRIE PACURARIUSuceavaPROFESOR PENTRU INVAȚAMANTUL PRIMARprimarruralToate cele 3 moduleEligibil pentru formare si subventii
2648BELMEGA ILEANASCOALA GIMNAZIALA MOLDOVA SULITASuceavaINVATATOAREprimarruralToate cele 3 moduleEligibil pentru formare
2649stoica gabriela lacramioarasurorile providentei IasieducatoareprescolarurbanToate cele 3 moduleRespins - Noneligibil
2650GORUN GANDIGrup Scolar Crucea ConstantaeducatoareprescolarruralToate cele 3 moduleEligibil pentru formare si subventii
2651Negru Maria AndreaScoala cu clasele I-VIII DobaSatu Mareprofesor invatamantul prescolarprescolarruralToate cele 3 moduleEligibil pentru formare si subventii
2652TOTH ELLAScoala Gimnaziala `Petri Mor` NusfalauSalajprofesor in invatamant primar (invatatoare)primarruralToate cele 3 moduleDosar in asteptare
2653POPA CAS. AVRAM SANDITASCOALA CU CLASELE I-VII VALEA GRECULUIVasluiINVATATORprimarruralToate cele 3 moduleRespins - Noneligibil
2654MIRCEA MIHAELA MANUELASCOALA CU CLASELE I-VIII BuzauINVATATORprimarruralToate cele 3 moduleEligibil pentru formare
2655POPISTEANU LAVINIA-ALINALICEUL CU PROGRAM SPORTIVMaramuresPROFESOR PENTRU INVATAMANTUL PRIMARprimarurbanToate cele 3 moduleEligibil pentru formare si subventii
2656Pomian GabrielaGradinita cu program prelungit nr.11 Satu MareSatu MareinstitutorprescolarurbanToate cele 3 moduleDosar validat
2657Bilt FlorentinaLiceul cu Program SportivMaramuresprofesor pentru ciclul primarprimarurbanToate cele 3 moduleEligibil pentru formare si subventii
2658DARLEA MARIASCOALA CU CLASELE I-VIII BORLEȘTINeamtPrfesor inv. primarprimarruralToate cele 3 moduleRespins - Noneligibil
2659Valean Milena- DianaGradinita Micul Print ClujeducatoareprescolarurbanToate cele 3 moduleEligibil pentru formare si subventii
2660Felvinti Mihaela AlexandraGradinita Dumbravioara Str. 1ClujeducatoareprescolarurbanToate cele 3 moduleRaspunsuri contradictorii
2661Macoviciuc Alina-ManuelaScoala cu clasele I-VIII nr.5 ”Jean Bart”Suceavaprofesor invatamant primarprimarurbanToate cele 3 moduleEligibil pentru formare si subventii
2662Pinzaru IULIANAScoala cu cl. I-VIII Reuseni, UdestiSuceavaprof. inv. primarprimarruralToate cele 3 moduleDosar validat
2663CARARE DORINAGRADINITA PP NR 53ConstantaeducatoareprescolarurbanToate cele 3 moduleDosar in asteptare
2664SEUCUC MIHAELAScoala Nr 1 DarmanestiSuceavainvatatorprimarruralToate cele 3 moduleRaspunsuri contradictorii
2665Gonczi AnnamariaScoala Gimnaziala `Petri Mor`SalajInvatatoareprimarruralToate cele 3 moduleDosar in asteptare
2666stoian florentina iulianascoala gimnaziala nr. 8 BarladVasluiprofesor in invatamantul primarprimarurbanToate cele 3 moduleEligibil pentru formare
2667Poenaru Doina G.P.N. Șerbanești SuceavaProfesor pentru invațamantul preșcolar prescolarruralToate cele 3 moduleRaspunsuri contradictorii
2668BLAGOCI IONELA-CORNELIAScoala cu clasele I-VII BotestiVasluiProfesor invatamant primarprimarruralToate cele 3 moduleRaspunsuri contradictorii
2669Satmare Mariagradinita nr.51 motanul incaltatGalatieducatoareprescolarurbanToate cele 3 moduleDosar in asteptare
2670POP ELENASCOALA GENERALA NR 2 LIVIU V. IONESI FRATAUTII VECHISuceavaEDUCATOAREprescolarruralToate cele 3 moduleRespins - Noneligibil
2671DULGHERU MIHAELASCOALA CU CL.I-VIII NR.1`VASILE TOMEGEA`SuceavaPROF.INV.PRIMARprimarruralToate cele 3 moduleDosar validat
2672PISCA IULIANA-VERONICAG.P.P.MUGUREL CONSTANTAConstantaPROFESOR INVATAMANT PRESCOLARprescolarurbanToate cele 3 moduleEligibil pentru formare si subventii
2673Stavovei DanaScoala cu clasele I-VIII BraiestiSuceavaprofesor invatamant primarprimarruralToate cele 3 moduleDosar complet - Inscris
2674Guther-Vlad Elena-AncaScoala Generala Avram IancuBistrita-Nasaudprof pt inv primarprimarurbanToate cele 3 moduleDosar complet - Inscris
2675Sirbu MihaelaScoala cu clasele I-VIII ,,Constantin Rotaru` TarziiVasluiProfesor invatamant primarprimarruralToate cele 3 moduleDosar in asteptare
2676Chiritoi-Miron MarinelaScoala cu clasele I-VIII PadureniVasluiProfesor invatamant primarprimarruralToate cele 3 moduleDosar in asteptare
2677PANTIRU CATALINA CRENGUTAGRADINITA CU PROGRAM NORMAL PODENISuceavaEDUCATOAREprescolarruralToate cele 3 moduleDosar complet - Inscris
2678MURARIU RODICAGradinita Speciala FalticeniSuceavaProfesor PsihopedagogprescolarurbanToate cele 3 moduleRespins - Noneligibil
2679rebenciuc loredanascoala cu clasele I-VIII Moldova SulitaSuceavaprof.inv.primarprimarruralToate cele 3 moduleRaspunsuri contradictorii
2680CRETU PARASCHIVASCOALA CU CLASELE I-VIII BOTOSANASuceavaEDUCATOAREprescolarruralToate cele 3 moduleRespins - Noneligibil
2681ALDEA VIRGINIAȘCOALA CU CLASELE I-VIII BAIȘEȘTISuceavainvațatoareprimarruralToate cele 3 moduleDosar complet - Inscris
2682Butnaru CorinaScoala cu clasele I-VIII Moldova SulitaIasiProf.inv.primarprimarruralToate cele 3 moduleRaspunsuri contradictorii
2683Opariuc-Dan Iasmina-NicoletaGradinita PP Nr.6IasiprofesorprescolarurbanToate cele 3 moduleDosar complet - Inscris
2684grigorici carminascoala cu clasele I-VIII,Tg.Neamt (detasata),titulara la Liceul tehnologic Oglinzi,jud. Neamt(rural)NeamteducatoareprescolarurbanToate cele 3 moduleEligibil pentru formare si subventii
2685Ticala DanielaGradinita P.P. Nr.53 ConstantaConstantaProfesor invatamant prescolarprescolarurbanToate cele 3 moduleDosar in asteptare
2686APETREI ANAScoala generala cu clasele I-VIII GolaiestiIasiprofesor invatamant prescolarprescolarruralToate cele 3 moduleDosar complet - Inscris M1+2
2687ANGHELUS LENUTA MIRELAGRADINITA CU PROGRAM PRELUNGIT NR.11 Satu MareeducatoareprescolarurbanToate cele 3 moduleDosar validat
2688HOZA AURELIASCOALA GENERALA `AVRAM IANCU`Bistrita-NasaudINVATATORprimarurbanToate cele 3 moduleDosar complet - Inscris
2689Balan GheorgheScoala cu clasele I-IV NegrestiBotosaniinvatatorprimarruralToate cele 3 moduleDosar in asteptare
2690Balan RodicaScoala cu clasele I-IV PaunBotosaniinvatatorprimarruralToate cele 3 moduleDosar in asteptare
2691Major GheorghinaScoala cu clasele I-IV. LesmirSalajinvatatoareprimarruralToate cele 3 moduleDosar complet - Inscris
2692Chilianu Mirela DanielaGradinita P.P. Nr.53 ConstantaConstantaProfesor invatamant prescolarprescolarurbanToate cele 3 moduleDosar in asteptare
2693Nastase GeorgetaScoala cu cls. I-VIII Gara BancaVasluiInvatatoareprimarruralToate cele 3 moduleDosar in asteptare
2694NOUR ZINICAScoala Gimnaziala SivitaGalatiprofesor invatamant primarprimarruralToate cele 3 moduleDosar validat
2695Stoian Catalina-MihaelaGrup ScolarVasluiEducatoareprescolarruralToate cele 3 moduleDosar complet - Inscris
2696SOVAILA LAURA ELENAGradinita cu Program Prelungit, Nr.53ConstantaProfesor invatamant prescolarprescolarurbanToate cele 3 moduleDosar in asteptare
2697Vidrean MirelaScoala cu cls. I-VIII Maguri-RacatauClujProf. pentru inv. primarprimarruralToate cele 3 moduleDosar in asteptare
2698Drinda MariaScoala cu cls. I-VIII Maguri-RacatauClujinstitutorprimarruralToate cele 3 moduleDosar in asteptare
2699MAXIM VALENTINASCOALA CU CL. I-VIII SERBAUTISuceavaPROFESOR INV. PRIMARprimarruralToate cele 3 moduleRespins - Noneligibil
2700Toma Adriana CorneliaGradinita cu program prelungit nr.22 OradeaBihorprofesor invatamantul prescolarprescolarurbanToate cele 3 moduleEligibil pentru formare si subventii
2701Georgescu ManuelaScoala cu clasele I-VIII, LuminaConstantaprofesor invatamant primarprimarruralToate cele 3 moduleDosar complet - Inscris
2702STRUGARIU CLAUDIA MIHAELALiceul teoretic``Nicolae Iorga``BotosanieducatoareprescolarurbanToate cele 3 moduleDosar validat
2703Coroiu Oana AlinaScoala cu clasele I-VIII LuminaConstantaprof. inv. primarprimarruralToate cele 3 moduleDosar complet - Inscris
2704ABURLACITEI MARIANA STRATICAGRUP SCOLAR `ALEXANDRU VLAHUTA` SENDRICENIBotosaniINVATATOAREprimarruralToate cele 3 moduleDosar complet - Inscris M2+3
2705DEUS FLORENTINA-EUGENIASCOALA GENERALA AVRAM IANCUBistrita-NasaudINVATATOAREprimarurbanToate cele 3 moduleDosar complet - Inscris
2706TOADER TATIANAScoala cu clasele I-VIII `George Emil Palade`Buzauprof. inv. pimarprimarurbanToate cele 3 moduleDosar in asteptare
2707SANDU ADRIANA MARIANAGRADINITA CU PROGRAM PRELUNGIT NR.3, BRAILABrailaEDUCATOAREprescolarurbanToate cele 3 moduleDosar complet - Inscris
2708BORZAN LIVIA ADINACASUTA LUI WINNIE & PRINCCESSBihorEDUCATOAREprescolarurbanToate cele 3 moduleEligibil pentru formare si subventii
2709Luculescu EliaScoala cu clasele I - IV nr 2 DornestiSuceavainvatatoareprimarruralToate cele 3 moduleEligibil pentru formare si subventii
2710ciutea anca corinaLICEUL TEHNILOGIC ADJUDENINeamtEDUCATOAREprescolarurbanToate cele 3 moduleDosar complet - Inscris
2711Flore Daniela MihaelaScoala Generala ,,Avram Iancu`Bistrita-Nasaudprofesor inv. primarprimarurbanToate cele 3 moduleDosar validat
2712HONDRILA LACRAMIOARAGRADINITA NR. 56 ``ANASTASIA``GalatiEDUCATOAREprescolarurbanToate cele 3 moduleDosar complet - Inscris
2713Tenchiu SandaScoala cu clasele I-VIII RipiceniBotosaniinvatatorprimarruralModulul II + Modulul IIIDosar complet - Inscris
2714Pascal Catalina -Melaniagradinita cu program normal ”Luminita” siretSuceavaeducatoareprescolarurbanToate cele 3 moduleEligibil pentru formare in urma declaratiei
2715CAPSA LACRAMIOARALICEUL TEHNOLOGIC ADJUDENINeamtEDUCATOAREprescolarruralToate cele 3 moduleDosar complet - Inscris
2716Vesea Lacrimioara CameliaGradinita Nr. 46 BihorEducatoareprescolarurbanToate cele 3 moduleDosar in asteptare
2717Zaraza AncaGPN NR.2Suceavaeducatoare/ suplinitoare /necalificataprescolarruralToate cele 3 moduleEligibil pentru formare si subventii
2718GATU GENOVEVAScoala Gh.Asachi Iasiprofesor pentru invatamantul primarprimarurbanToate cele 3 moduleEligibil pentru formare si subventii
2719Hornet Monica IoanaScoala cu clasele I-VIII `Constantin Brancusi` MedgidiaConstantaprofesor invatamant primarprimarurbanToate cele 3 moduleRespins - Noneligibil
2720ILCIUC LACRAMIOARAȘCOALA CU CLASELE I-VIII NR.5 JEAN BARTSuceavaprofesor invațamant primarprimarurbanToate cele 3 moduleDosar validat
2721Besir LemanScoala cu clasele I-VIII Satu NouConstantaprofesor invatamant primarprimarruralToate cele 3 moduleDosar complet - Inscris
2722Bugeanu Mariana-NicoletaGRADINITA P.P NR.42 CONSTANTAConstantaPROFESOR INVATAMANT PRESCOLARprescolarurbanToate cele 3 moduleDosar in asteptare
2723Galani Veronica IulianaScoala Nicolae IorgaConstantainstitutorprimarurbanToate cele 3 moduleEligibil pentru formare si subventii
2724Nițan IuliaȘcoala cu clase I-VIII DragoieștiSuceavainvațatorprimarruralModulul II + Modulul IIIEligibil pentru formare si subventii
2725ciobotaru danielaGRADINITA NR.1VranceaEDUCATOAREprescolarurbanToate cele 3 moduleDosar complet - Inscris
2726APARASCHIVEI LUCIAN OVIDIUScoala Nr. 12Botosaniprofesor invatamant primarprimarurbanToate cele 3 moduleRaspunsuri contradictorii
2727Giuraniuc Iulianscoala cu clasele I-VIIISuceavaprofesorprimarruralToate cele 3 moduleEligibil pentru formare si subventii
2728CERCEL MARIAGRGADINITA P.P.NR.53,CONSTANTAConstantaPROF.INV.PRESCOLARprescolarurbanToate cele 3 moduleDosar in asteptare
2729Tomasi MihaelaScoala cu clasele I - VIII DragoiestiSuceavainvatatoareprimarruralModulul II + Modulul IIIRaspunsuri contradictorii
2730morarasu mihaela irinascoala cu clasele I - VIII GolaiestiIasiprofesor invatamant primarprimarruralToate cele 3 moduleDosar complet - Inscris M2+3
2731Zaharia MarietaGradinita P.N. CozmestiIasiProfesor inv. prescolarprescolarruralToate cele 3 moduleDosar in asteptare
2732Catrinici OvidiuScoala cu clasele I-VIII NR. 1 ZorleniVasluiProf. inv. primar. DirectorprimarruralToate cele 3 moduleEligibil pentru formare
2733HORGA ALEXANDRINASC. GEN. `AVRAM IANCU`Bistrita-Nasaudprof. pt. inv. primarprimarurbanToate cele 3 moduleDosar in asteptare
2734SOCEANU GABRIELAȘcoala nr.12 ”MIRON COSTIN” GalațiGalatiinstitutorprimarurbanToate cele 3 moduleDosar in asteptare
2735NICHITA MIHAELA CRENGUTASCOALA CU CLASELE I=VIII PLESESTISuceavainvatatorprimarruralToate cele 3 moduleDosar complet - Inscris
2736Popov MirelaScoala cu cls I-VIIITulceaProfesor pentru invatamant primarprimarruralToate cele 3 moduleRaspunsuri contradictorii
2737IANCU ECATERINASCOALA GIMNAZIALA NAMOLOASAGalatiinvatatorprimarruralToate cele 3 moduleDosar in asteptare
2738braneanu danielaSCOALA CU CLASELE I-VIII RASCASuceavaINVATATORprimarruralToate cele 3 moduleDosar complet - Inscris
2739Antonesei VioletaScoala `Petru Anghel`IasiinvatatorprimarruralToate cele 3 moduleEligibil pentru formare si subventii
2740Bulai IlenutaScoala cu clasele I-VIIINeamtinstitutorprimarruralToate cele 3 moduleDosar in asteptare
2741ciobanu loredana-nicoletascoala nr 10 -barladVasluieducatoareprescolarurbanToate cele 3 moduleDosar complet - Inscris
2742nistor cecilia elenagradinita nr.18VasluieducatoareprescolarurbanToate cele 3 moduleDosar in asteptare
2743Comanita ElenaGradinita cu program prelungit nr.27IasieducatoareprescolarurbanToate cele 3 moduleDosar in asteptare
2744POPOIU DANIELASCOALA CU CLASELE I-VIII NANESTIVranceaPROFESOR PENTRU INVATAMANTUL PRIMAR SI PRESCOLARprimarruralToate cele 3 moduleRaspunsuri contradictorii
2745JITARIU IOLANDA-OANAScoala cu clasele I-VIII MihalaseniBotosaniinvatatoareprimarruralToate cele 3 moduleDosar complet - Inscris
2746CUTUHAN ADRIANA-ELENAScoala cu clasele I-VIII Ion TeodorescuSuceavaprofesor invatamant primar( invatator)primarruralToate cele 3 moduleRaspunsuri contradictorii
2747Daraba MariaGradinita Speciala FalticeniSuceavaEducatoareprescolarurbanToate cele 3 moduleEligibil pentru formare si subventii
2748MURESAN MINODORA ANCUTACSEI NR.2Bistrita-NasaudPROFESOR-EDUCATORprimarurbanToate cele 3 moduleDosar complet - Inscris
2749Craciun LiviaGrup scolar Dumitru Popa Iasiprofesor pentru invatamantul primarprimarruralModulul II + Modulul IIIDosar in asteptare
2750Neaga Gabriela ElenaScoala Gimnaziala MarcaSalajprofesor pentru invatamant primarprimarruralToate cele 3 moduleDosar complet - Inscris
2751Cernusca Otilia CameliaScoala cu clasele I-VIII VerestiSuceavaprofesor pentru invatamantul primarprimarruralToate cele 3 moduleRaspunsuri contradictorii
2752Hohadea Claudia MariaGradinita cu program prelungit nr.11Satu MareeducatoareprescolarurbanToate cele 3 moduleEligibil pentru formare si subventii
2753Ciora Ancuta RodicaGradinita cu program prelungit nr.11Satu MareeducatoareprescolarurbanToate cele 3 moduleRaspunsuri contradictorii
2754Mazureac VioletaColegiul Național ,, Mihai Eminescu”Suceavaprofesor invațamant preșcolarprescolarurbanToate cele 3 moduleEligibil pentru formare in urma declaratiei
2755PANA DORINA-LUMINITAGRUP SCOLAR OSTROVConstantaINVATATOAREprimarruralToate cele 3 moduleEligibil pentru formare si subventii
2756Cușnir CameliaColegiul Național ”M. Eminescu”Suceavaprof. inv. preșc. prescolarurbanToate cele 3 moduleEligibil pentru formare in urma declaratiei
2757MARES TITAScoala cu clasele I-VIIIArgesProfesor pentru invatamantul primarprimarurbanToate cele 3 moduleRespins - Noneligibil
2758Rusan Anca CosminaScoala cu clasele I-VIII LunaClujprofesor invatamant primarprimarruralModulul II + Modulul IIIDosar complet - Inscris M2+3
2759Biclea Andreea LuizaG.P.P.ConstantaProfesor invatamant prescolarprescolarurbanToate cele 3 moduleDosar in asteptare
2760Anghelus NicoletaG.P.P.` Mugurel ` nr. 43 ConstantaProfesor invatamant prescolarprescolarurbanToate cele 3 moduleDosar in asteptare
2761GHERMAN AURELIAGRUPUL SCOLARMaramuresPROFESOR INVATAMANT PRIMARprimarurbanToate cele 3 moduleEligibil pentru formare si subventii
2762Apalaghie Geta-VeronicaScoala cu cl. I-VIII nr.1 `I.G.Sbiera`-Horodnic de JosSuceavaProfesor invatamant primar si prescolarprimarruralModulul I + Modulul IIRaspunsuri contradictorii
2763TAUT ANCA - DANIELAGPP nr. 45, ORADEABihorprofesor pentru invatamantul prescolarprescolarurbanToate cele 3 moduleDosar complet - Inscris
2764Lazar LiviaScoala cu clasele I-VIII NarujaVranceainvatatoareprimarruralToate cele 3 moduleEligibil pentru formare si subventii
2765Costing CarminaScoala cu clasele I-VIII NarujaVranceainstitutorprimarruralToate cele 3 moduleEligibil pentru formare si subventii
2766Licau FlorentinaScoala cu clasele I-VIII Nr 5 - Gr. cu p.p. Nr 12NeamtEducatoareprescolarurbanModulul I + Modulul IIEligibil pentru formare si subventii
2767VALCU ANAMARIAGRADINITA CU ORAR PRELUNGIT MUGURELConstantaEDUCATOAREprescolarurbanToate cele 3 moduleDosar complet - Inscris
2768MAXIM RUXANDRA GINAGRADINITA CU P. P. NR.4 `ECO` BARLADVasluiProfesorprescolarurbanToate cele 3 moduleRaspunsuri contradictorii
2769NISTOR MARIANScoala cu clasele I-VIII nr. 3 `Nicolae Titulescu`Bucuresti - Sector 1invatatorprimarurbanToate cele 3 moduleRespins - Noneligibil
2770Leneschi Aurelia CristinaGradinita cu Program Normal RoscaniSuceavaProfesor invatamant prescolarprescolarruralToate cele 3 moduleDosar complet - Inscris
2771Gavril Maria AngelaScoala cu cl.I-VIII Nr.7SuceavaprofesorprimarurbanToate cele 3 moduleRespins - Noneligibil
2772GRADINARIU ALINA NICOLETASCOALA CU CL I-VIII CRISTESTIBotosaniPROFESOR PENTRU INVATAMANT PRIMARprimarruralToate cele 3 moduleDosar complet - Inscris
2773PITIS CORINAGRADINITA POIANA CU CASTANIClujEDUCATOAREprescolarurbanModulul IRaspunsuri contradictorii
2774Lazar Margareta AdelaScoala Generala `Avram Iancu`Bistrita-Nasaudprofesor in invatamantul primarprimarurbanToate cele 3 moduleDosar in asteptare
2775AEACOBOAE MINODORASCOALA CU CL I-VIII CRISTESTIBotosaniinvatatorprimarruralToate cele 3 moduleDosar complet - Inscris
2776Frumuz ValeriuScoala nr.10Vasluiprof.ed.fizicaprimarurbanToate cele 3 moduleRespins - Noneligibil
2777CHIRIAC RODICAScoala`D. Anghel`IasiEDUCATOAREprescolarruralModulul I + Modulul IIDosar complet - Inscris M1+3
2778stefanescu violeta mirelaGradinita cu program normal Slimnic Vranceaprof.inv.prescolarprescolarruralToate cele 3 moduleDosar complet - Inscris
2779NIMIGEAN CORNELEA-BRANDUSAScoala Generala cu clasele I-VIIISuceavaeducatoareprescolarruralModulul I + Modulul IIEligibil pentru formare si subventii
2780Patrunjel NicoletaScoala cu clasele I-VIII BorlestiNeamteducatoareprescolarruralToate cele 3 moduleDosar complet - Inscris M1+2
2781ARCIP LUCICASCOALA CU CLASELE I-VIII NR.1 RISCASuceavaeducatoareprescolarruralToate cele 3 moduleRaspunsuri contradictorii
2782VIRTAN MAGDALENALICEUL TEORETIC MURFATLARConstantaINVATATORprimarurbanToate cele 3 moduleRaspunsuri contradictorii
2783MAXIM GABISCL.CU CLS. I-VIII SLOBOZIA BRADULUIVranceaPROF.INV.PRIMARprimarruralToate cele 3 moduleEligibil pentru formare si subventii
2784Munteanu MaricicaGradinita cu program normal,nr.6 IasiEducatoareprescolarurbanToate cele 3 moduleEligibil pentru formare si subventii in urma declaratiei
2785fintinariu iustina-cristinagradinita rascaSuceavaeducatoareprescolarruralToate cele 3 moduleDosar complet - Inscris
2786BUDESCU ANA GEANINASCOALA GIMNAZIALA NR. 22 `DIMITRIE CANTEMIR`GalatiPROFESOR INVATAMANT PRIMARprimarurbanToate cele 3 moduleDosar validat
2787NISTOR ELENA-IULIAGRADINITA CU PROGRAM NORMAL NR 1 RISCASuceavaEDUCATOAREprescolarruralToate cele 3 moduleRaspunsuri contradictorii
2788TURCANU GINAGradinita cu P.P. nr. 4 BARLADVasluiEducatoareprescolarurbanToate cele 3 moduleRaspunsuri contradictorii
2789GALAN ANCA MIHAELASCOALA CU CLASELE I-IV LIVIU.V IONESISuceavaEDUCATOAREprescolarruralToate cele 3 moduleRaspunsuri contradictorii
2790LAZURCA ANCUTACOLEGIUL NATIONAL `PETRU RARES`SuceavaBIBLIOTECAR/PROFESOR DOCUMENTARISTprimarurbanToate cele 3 moduleRespins - Noneligibil
2791Dumiter-Bunica VioletaGradinita nr 48 OradeaBihorprofesorprescolarurbanToate cele 3 moduleEligibil pentru formare si subventii
2792CIURCIUN IOANScoala cu clasele I - VIII MIHAIL SADOVEANU Botosaniprofesor pentru invatamantul primarprimarruralToate cele 3 moduleDosar complet - Inscris
2793BELBE MARIAGr.SC.`Anghel Saligny`Satu MareInvatatoareprimarruralToate cele 3 moduleDosar complet - Inscris
2794FULGA LUMINITAScoala `Mihail Sadoveanu`BotosaniinvatatorprimarruralToate cele 3 moduleDosar complet - Inscris
2795TEMNEANU CORNELIUScoala cu clasele I-VIII Nr.12 BotosaniBotosaniINVATATORprimarurbanToate cele 3 moduleDosar complet - Inscris
2796SUSCA AURICA-PARASCAScoala cu clasele I-VIII Nr.2 MoiseiMaramuresinvatatorprimarruralToate cele 3 moduleEligibil pentru formare si subventii
2797ALEXANDRU LENUTAscoala `N. LABIS` MaliniSuceavainvatatoareprimarruralToate cele 3 moduleEligibil pentru formare si subventii
2798JUNGHEATU MARIAGradinita cu program normal Nr 16 BistritaBistrita-NasaudEducatoare prescolarurbanToate cele 3 moduleRaspunsuri contradictorii
2799LEONTE CARMINASCOALA CU CLASELE I-VIII SAVENIBotosaniPROF. INV. PRIMARprimarurbanToate cele 3 moduleDosar incomplet
2800EFTENARU MIRELASCOALA CU CLASELE I-VIII STEFAN CEL MARE SI SFANT- SURAIAVranceaPROFESOR INVATAMANT PRIMARprimarruralToate cele 3 moduleDosar in asteptare
2801Madas LauraScoala cu cls I-VIII SacadatBihorProfesor inv.primarprimarruralToate cele 3 moduleRespins - Noneligibil
2802Pintilie VasilicaScoala nr.6VasluiinstitutorprimarurbanToate cele 3 moduleEligibil pentru formare si subventii
2803Pintilie Catalin-AdrianScoala nr.10VasluiProfesorprimarurbanToate cele 3 moduleDosar validat
2804GAVRILA DANIELASCOALA CU CLASELE I-VIII `DUILIU ZAMFIRESCU`VranceaPROFESOR INVATAMANT PRIMARprimarurbanToate cele 3 moduleRespins - Noneligibil
2805AVASILOAEI ANA-MARIAGRADINITA CU PROGRAM NORMAL OSOI,COMUNA COMARNAIasiEDUCATOAREprescolarruralToate cele 3 moduleRaspunsuri contradictorii
2806MORARIU MIHAELA DENISASCOALA NR.5 PIATRA NEAMTNeamtEDUCATOAREprescolarurbanToate cele 3 moduleEligibil pentru formare si subventii
2807Rogojina ginagradinita rascaSuceavaeducatoareprescolarruralToate cele 3 moduleRespins - Noneligibil
2808SILAGHI LILIANA FLORICAGrup Scolar ,,Anghel Saligny`` TurtSatu MareinvatatoareprimarruralToate cele 3 moduleDosar complet - Inscris
2809placinta georgetaScoala BogdanestiSuceavaINVATATOAREprimarruralToate cele 3 moduleEligibil pentru formare si subventii
2810Moldoveanu RodicaScoala cu cls.I-VIII SmeeniBuzauinvatatorprimarruralToate cele 3 moduleRespins - Noneligibil
2811CARDOS MARIA - CLAUDIAScoala cu cls. I-VIII George CosbucSalajeducatoareprescolarruralToate cele 3 moduleEligibil pentru formare si subventii
2812AILOAIE ANGELASC.cu clasele I-VIII Nr 1 CORDARENIBotosaniProfesor invatamant primarprimarruralToate cele 3 moduleRaspunsuri contradictorii
2813TURCANU CATALINCaminul 2VasluiinvatatorprimarurbanToate cele 3 moduleRespins - Noneligibil
2814alexa marilenaliceul teoretic,,nicolae iorga,,Botosaniprofesor invatamant prescolarprescolarurbanToate cele 3 moduleDosar validat
2815TECLICI VASILICASCOALA CU CLASELE I-VIIIVasluiINVATATORprimarruralToate cele 3 moduleDosar in asteptare
2816Mosora CulinaScoala Gimnaziala `Miron Costin`GalatiInvatatorprimarurbanToate cele 3 moduleEligibil pentru formare si subventii
2817RADU DANIELA MARILENAScoala cu clasele I- VIII LipovatVasluiinvatatorprimarruralToate cele 3 moduleEligibil pentru formare si subventii
2818DODU ANGELAScoala cu clasele I - VIII `Mihail Sadoveanu`Botosaniprofesor invatamant primarprimarruralToate cele 3 moduleDosar validat
2819DIDICI MARIA MĂRINAȘcoala cu cl.I-VIII PanaciSuceavaprofesor n nvățămntul primarprimarruralToate cele 3 moduleDosar in asteptare
2820Antohi JenitaGradinita cu program normal HurdugiVasluiEducatoareprescolarruralToate cele 3 moduleRaspunsuri contradictorii
2821Liciu Iuliana ValentinaScoala Nr.1 `MIhail Sadoveanu`VasluiinvatatorprimarurbanToate cele 3 moduleEligibil pentru formare si subventii
2822GOSAV MIHAELAscoala VulturestiVasluiinvatatoareprimarruralModulul II + Modulul IIIRespins - Noneligibil
2823Rotaru-Ieremie LoredanaScoala cu clasele I-VIII Risca nr 1SuceavaeducatoareprescolarruralToate cele 3 moduleRaspunsuri contradictorii
2824LASCU CRISTINA LILIANAscoala PuiestiBuzauprofesoara de franceza la primar si gimnaziu primarruralToate cele 3 moduleRespins - Noneligibil
2825Bargau Crina MariaGradinita cu program prelungit nr.8 `Licurici` BarladVasluiprofesor pentru invatamant prescolarprescolarurbanToate cele 3 moduleDosar in asteptare
2826Oprea RamonaGradinita cu program prelungit numarul 43 MugurelConstantaprofesorprescolarurbanToate cele 3 moduleRaspunsuri contradictorii
2827Netan AnaScoala Generala Mariselu/SantioanaBistrita-Nasaudprofesor invatamant primar si preprimarprimarruralToate cele 3 moduleRaspunsuri contradictorii
2828Caruntu Dana-RamonaScoala cu clasele I-VIII CristinestiBotosaniinvatatoareprimarruralToate cele 3 moduleDosar complet - Inscris
2829Mardare Elena- CatalinaGradinita PuscasiVasluiEducatoareprescolarruralToate cele 3 moduleRaspunsuri contradictorii
2830MARICIUC DANA-LENUTASCOALA CU CLASELE I-VIII SLOBOZIA DEALIasiINVATATORprimarruralToate cele 3 moduleDosar in asteptare
2831BOBARCA CATALINAGradinita cu P.P.Nr.2 `Raza de Soare`BarladVasluiprofesor invatamant prescolarprescolarurbanToate cele 3 moduleDosar complet - Inscris
2832Beiu Carmen RomeliaGradinita Cu Orar Prelungit `Norocel`ConstantaConstantaEducatoareprescolarurbanToate cele 3 moduleDosar validat
2833DIACONU SIDONIA-ELENAGradinita cu program prelungit `Licurici `VasluieducatoareprescolarurbanToate cele 3 moduleDosar in asteptare
2834Plisco Florentina SorinaScoala cu clasele I-VIII Nicolae BogdanBihorprofesor in invatamantul primarprimarurbanToate cele 3 moduleRespins - Noneligibil
2835HIREAN OLGA ELENASc. cu cls. I-VIII Luna, Structura LuncaniClujinvatatoareprimarruralToate cele 3 moduleDosar complet - Inscris
2836CODREANU IRINALiceul Tehnologic ,,Petru Rares,, VetrisoaiaVasluiinvatatorprimarruralToate cele 3 moduleDosar complet - Inscris
2837Radu Paula SilviaScoala Alexandru VlahutaIasiprofesor pentru invatamantul prescolarprescolarurbanToate cele 3 moduleRaspunsuri contradictorii
2838LEHACI MONICASCOALA CU CLASELE I-VIII NR.2 MALINISuceavaEducatoareprescolarruralToate cele 3 moduleDosar complet - Inscris
2839POPA FELICIASCOALA CU CLASELE I-VIII HOCENIVasluieducatoareprescolarruralToate cele 3 moduleEligibil pentru formare si subventii
2840MANTEA DORICASCOALA CU CLASELE I-VIII GHERMANESTIVasluiINVATATORprimarruralToate cele 3 moduleDosar in asteptare
2841Jurca Ioana-GeorgetaGradinita cu program prelungit nr. 48BihorEducatoareprescolarurbanModulul IDosar in asteptare
2842Șipot Bogdan - IoanȘcoala cu clasele I-VIII CiocaneștiSuceavainvațatorprimarruralToate cele 3 moduleDosar validat
2843Junc Irina IoanaLiceul Pedagogic ,,Nicolae Bolcas`` BeiusBihorprofesor invatamant primarprimarurbanToate cele 3 moduleEligibil pentru formare si subventii
2844Silaghi Fartan RamonaGrup Scolar ANGHEL SALIGNYSatu MareinvatatoareprimarruralToate cele 3 moduleEligibil pentru formare si subventii
2845Papp Mária AngélaGRUPUL SCOLAR `CSEREY GOGA` CRASNASalajinstitutorprimarruralToate cele 3 moduleRespins - Noneligibil
2846PANZAR MARIA LOREDANAScoala cu clasele I-VIII,Fratauții-VechiSuceavaprof.pt. inv. primarprimarruralToate cele 3 moduleEligibil pentru formare
2847gherase carmenScoala nr.5 `Stefan cel Mare` VasluiVasluiinvatatorprimarurbanToate cele 3 moduleDosar complet - Inscris
2848BLEOJU GEANINA ALINAGRADINITA CU P.P.NR.2`RAZA DE SOARE`BARLADVasluiPROFESOR INVATAMANT PRESCOLARprescolarurbanToate cele 3 moduleRaspunsuri contradictorii
2849AIOANEI CAMELIASCOALA CU CLASELE I-VIII NR.1 RISCASuceavaINVATATOAREprimarruralToate cele 3 moduleDosar complet - Inscris
2850Marcuta DanielaScoala cu clasele I-VIII, nr.9 ,,M.C.Epureanu`Vasluiprofesor invatamant primarprimarurbanToate cele 3 moduleDosar complet - Inscris
2851Cana CristinaScoala speciala nr. 5Bucuresti - Sector 3PsihopedagogprimarurbanToate cele 3 moduleRespins - Noneligibil
2852CHIRILA FILOTEIAGRADINITA CU P.P. NR.2 BARLADVasluiPROFESOR PENTRU INVATAMNT PRESCOLARprescolarurbanToate cele 3 moduleDosar in asteptare
2853GHECIU RODICA STELAGRADINITA CU P.P. NR.2 `RAZA DE SOARE` BARLADVasluiPROFESORprescolarurbanToate cele 3 moduleDosar in asteptare
2854Prelipcean Otilia-ElenaScoala cu clasele I-VIII VolovatSuceavaprofesor invatamant primarprimarruralModulul II + Modulul IIIEligibil pentru formare si subventii
2855GRECU MARIOARAGrupul Scolar VetrisoaiaVasluiEducatoareprescolarruralToate cele 3 moduleDosar complet - Inscris
2856Botezatu Otilia MihaelaGradinita Program Normal Nr.29 ConstantaConstantaProfesor pt. inv. presc.prescolarurbanToate cele 3 moduleEligibil pentru formare si subventii
2857IORDACHE GABRIELA CARMENScoala `Gorge Tutoveanu` Nr.11 BarladVasluiinvatatorprimarurbanToate cele 3 moduleDosar in asteptare
2858GIUREBE EMILIA-CRISTINAGradinita cu program saptamanal ``Dumbrava Minunata`Bistrita-Nasaudprofesor invatamantul prescolarprescolarurbanToate cele 3 moduleRespins - Noneligibil
2859BURSUC CARMEN STEFANIAScoala cu cl. I-VIIIION BOJOIBotosaniPROF.INV.PRIMARprimarurbanToate cele 3 moduleDosar in asteptare
2860TIRONEAC (SARCIUC) ELENA LUDMILAScoala cu clasele I-VIII `Stefan Cel Mare`CirlibabaSuceavaInvatatorprimarruralToate cele 3 moduleEligibil pentru formare si subventii
2861Paraschiv Minuta DumitraScoala nr.1, NuciIlfovprofesor invatamant primarprimarruralToate cele 3 moduleRespins - Noneligibil
2862Degeratu GeorgianaGradinita cu Program Normal nr 7GiurgiueducatoareprescolarurbanToate cele 3 moduleRespins - Noneligibil
2863Vasile Raluca LilianaLiceul Teoretic MurfatlarConstantaProfesor invatamant primarprimarurbanToate cele 3 moduleDosar complet - Inscris
2864Botezatu GeorgetaGradinita Program Prelungit nr. 2 ConstantaConstantaProfesor pt. inv. presc.prescolarurbanToate cele 3 moduleEligibil pentru formare
2865Clucerescu Lacramioara TatianaScoala cu clasele I-VIII Nr.8 SuceavaSuceavaprofesor invatamant primar primarurbanToate cele 3 moduleDosar complet - Inscris
2866Pata-Alba CristinaGradinita cu program prelungit `Lumea Florilor`,Nr.3Constantaprofesor invatamant prescolarprescolarurbanToate cele 3 moduleDosar in asteptare
2867Murariu IoanaScoala cu cls.I-IV Scoposeni, GorbanIasiprofesor invatamant primar si prescolarprimarruralModulul II + Modulul IIIDosar in asteptare
2868Badea Florentina-LuizaScoala nr 1 Tandarei IalomitaIalomitaEducatoareprescolarurbanToate cele 3 moduleRespins - Noneligibil
2869RACHELEANU MARIANASCOALA CU CLASELE I-VIIITulceaPROFESOR PENTRU INVATAMANTUL PRIMAR SI PRESCOLARprimarruralToate cele 3 moduleEligibil pentru formare si subventii
2870Marian Violeta-Nicoleta Gradinita cu program prelungit nr.42 ConstantaProfesor invatamant prescolar prescolarurbanToate cele 3 moduleDosar complet - Inscris
2871Barbu DoinitaGradinita cu P.P.nr.7 ,FocsaniVranceaEducatoareprescolarurbanToate cele 3 moduleRaspunsuri contradictorii
2872 ZGURA ORTANȚA GRADINIȚA O.P.NR.57 CONSTANȚAConstanta EDUCATOAREprescolarurbanToate cele 3 moduleRaspunsuri contradictorii
2873BOTIS MARIOARAGRADINITA CU PROGRAM PRELUNGIT NR.36MaramuresEDUCATOAREprescolarurbanToate cele 3 moduleRaspunsuri contradictorii
2874Mazilu DanielaGradinita cu program normal Calienii VechiVranceaprofesor invatamant primar si prescolarprescolarruralToate cele 3 moduleRespins - Noneligibil
2875BUZOIANU MADALINAGRADINITA CU PROGRAM PRELUNGIT NR.42, CONSTANTAConstantaEDUCATOAREprescolarurbanToate cele 3 moduleDosar validat
2876Csizmadia Lucica MihaelaScoala Generala Mariselu-SintioanaBistrita-NasaudinvatatoareprimarruralToate cele 3 moduleDosar in asteptare
2877BOLOCA VERONICASCOALA CU CL.I-VIII NR.1 CLIT-ARBORESuceavaprofesor invatamant primarprimarruralModulul IEligibil pentru formare
2878Dasciuc AuricaScoala Generala MariseluBistrita-NasaudeducatoareprescolarruralToate cele 3 moduleDosar in asteptare
2879Petrea CameliaGradinita cu Program Normal OtetoaiaVasluieducatoareprescolarruralToate cele 3 moduleDosar complet - Inscris
2880Melinte AlinaScoala Gimnaziala `Natalia Negru`BuciumeniGalatiProfesor inv.primarprimarruralToate cele 3 moduleDosar complet - Inscris
2881OLARIU CECILIA MIHAELAScoala cu clasele I-VIII PlesestiSuceavainvatatoareprimarruralToate cele 3 moduleDosar in asteptare
2882Chiriac MihaelaScoala cu clasele I-VIII BordestiVranceaprofesor pentru invatamantul primarprimarruralToate cele 3 moduleRaspunsuri contradictorii
2883Pavel LolicaScoala cu clasele I-VIII PlesestiSuceavaInvatatoareprimarruralToate cele 3 moduleRaspunsuri contradictorii
2884Basau Irina- MadalinaScoala cu clasele I-VIII LuminaConstantaprof. inv. primarprimarruralToate cele 3 moduleDosar complet - Inscris
2885obreja mihaelaLiceul Teoretic Lascar Rosetti Raducaneni SC. ROSUIasiInstitutorprimarruralToate cele 3 moduleRaspunsuri contradictorii
2886STAMATOIU CORINAGRUP SCOLAR COGEALACConstantaINSTITUTORprimarruralToate cele 3 moduleDosar in asteptare
2887MARAVELA JANETA SIMONASCOALA GIMNAZIALA NR. 22 `DIMITRIE CANTEMIR`GalatiPROFESOR INVATAMANT PRIMARprimarurbanToate cele 3 moduleDosar complet - Inscris
2888AANEI MARIASCOALA CU CLASELE I-VIII NR.3 `ION CREANGA` TG-NEAMTNeamtPROFESOR INVATAMANT PRESCOLARprescolarurbanToate cele 3 moduleDosar complet - Inscris
2889 FOCSA MIRELAGRADINITA CU P.P. NR.2 BARLADVasluiPROFESOR INVATAMNT PRESCOLARprescolarurbanToate cele 3 moduleEligibil pentru formare
2890UNGUREANU MARIA-MAGDALENASCOALA CU CLASELE I-VIII NR.1 BICAZNeamtPROFESOR INVATAMANT PRIMARprimarurbanToate cele 3 moduleDosar complet - Inscris
2891OANCEA ANCASCOALA CU CLASELE I-VIII, NR.1 BICAZNeamtPROFESOR INVATAMANT PRIMARprimarurbanToate cele 3 moduleDosar complet - Inscris
2892Oboroc LuciaScoala cl I-VIII M.Sadoveanu BotosaniEducatoareprescolarruralToate cele 3 moduleEligibil pentru formare si subventii
2893ANDRUNACHE CARMEN GABRIELASC.CU CLASELE I/VIII GRIVITAVasluiINVATATORprimarruralModulul II + Modulul IIIRespins - Noneligibil
2894CORA ELENAȘCOALA CU CLASELE I-VIIISuceavaInvațatoareprimarruralToate cele 3 moduleDosar in asteptare
2895MUSTACHE OANA ELENAGradinita nr. 51 `Motanul Incaltat`Galatiprofesor in invatamantul prescolarprescolarurbanToate cele 3 moduleEligibil pentru formare si subventii
2896marin gicaScoala cu clasele I-IV ValeniVasluieducatoareprescolarruralToate cele 3 moduleDosar in asteptare
2897marin costicaScoala cu clasele I-IV ValeniVasluiinvatatorprimarruralToate cele 3 moduleDosar in asteptare
2898marin corina-mihaelaScoala cu clasele I-IV ValeniVasluiprofesor in invatamantul primarprimarruralToate cele 3 moduleDosar in asteptare
2899Bosinceanu GabrielaScoala nr.1RiscaSuceavanecalificata -educatoareprescolarruralToate cele 3 moduleCandidatura neverificata
2900MANGELOVSCHI DANIELASCOALA CU CLASELE I-VIII DARMANESTI NR. 1SuceavaPROF. INV. PRIMARprimarruralToate cele 3 moduleDosar in asteptare
2901IONESCU VASILICAGradinita cu program prelungit `Norocel` ConstantaConstantaprofesor invatamant prescolarprescolarurbanToate cele 3 moduleDosar in asteptare
2902Chidovet Alina-IuliaScoala cu clasele I-VIII MariteiSuceavaprofesor pentru invatamantul primarprimarruralToate cele 3 moduleDosar in asteptare
2903Chirita AuricaGradinita nr 51 `Motanul incaltat` galatiGalatiEducatoareprescolarurbanToate cele 3 moduleDosar in asteptare
2904Rotaru FlorentinaScoala Gimnaziala`Natalia Negru`BuciumeniGalatiprofesor inv. prescolarprescolarruralToate cele 3 moduleDosar complet - Inscris
2905GHEORGHITA CORINAGradinita nr.36 Mihai Eminescu GalatiGalatiProfesor invatamantul prescolarprescolarurbanToate cele 3 moduleDosar complet - Inscris
2906Gheorghe EmiliaScoala Gimnaziala UlmuBrailaProf.inv.prescolarprescolarruralToate cele 3 moduleDosar validat
2907stoica vioricaGradinita Nr.43 ,,Step by Step`GalatieducatoareprescolarurbanToate cele 3 moduleEligibil pentru formare si subventii
2908condurachi valeriaGRADINITA CU P.P. `SCUFITA ROSIE`VASLUIVasluiEDUCATOAREprescolarurbanToate cele 3 moduleDosar in asteptare
2909IONESCU TEODORINAGRADINITA CU P.P. `SCUFITA ROSIE` VASLUIVasluiEDUCATOAREprescolarurbanToate cele 3 moduleDosar in asteptare
2910PATA-ALBA MIHAELA-ALINAGRADINITA PROGRAM PRELUNGIT ALBATROSConstantaEDUCATOAREprescolarurbanToate cele 3 moduleDosar in asteptare
2911NEAGU MARIANAGRADINITA P.P NR. 2, CONSTANTAConstanta PROFESOR INVATAMANT PRESCOLARprescolarurbanToate cele 3 moduleEligibil pentru formare
2912Vulpe MonicaScoala cu cls.I-VIIINeamtProfesor invatamant primarprimarruralModulul II + Modulul IIIRaspunsuri contradictorii
2913PANDARU IULIA - SIMONAGradinita cu program prelungit `Albatros`ConstantaeducatoareprescolarurbanToate cele 3 moduleDosar in asteptare
2914TALABA VICTORIACSEI NR.2Bistrita-NasaudPROFESOR-EDUCATORprimarurbanToate cele 3 moduleRaspunsuri contradictorii
2915ENARU OANA - DENISAScoala cu clasele I-VIII nr. 5 Neamtprofesor pentru invatamantul primar si prescolarprimarurbanToate cele 3 moduleDosar complet - Inscris M1
2916AXINTE PETRONELALICEUL TEORETIC `LASCAR ROSETTI` RADUCANENIIasiINVATATORprimarruralToate cele 3 moduleEligibil pentru formare si subventii
2917STOIAN CARMENGRUP SCOLAR COGEALACConstantaINVATATORprimarruralToate cele 3 moduleDosar in asteptare
2918ANTOHE GINAGRADINITA NR. 51 „MOTANUL INCALȚAT!GalatiEDUCATOAREprescolarurbanToate cele 3 moduleDosar complet - Inscris
2919 ZAHARIA ELENAGRADINITA CU P.P. NR.2 BARLADVasluiPROFESOR INVATAMNT PRESCOLARprescolarurbanToate cele 3 moduleDosar in asteptare
2920DRUTU ADINASCOALA NR. 11 GEORGE TUTOVEANU , BARLADVasluiPROFESOR INVATAMNT PRESCOLARprescolarurbanToate cele 3 moduleRaspunsuri contradictorii
2921HALUNGA NICOLETA OLTITASCOALA CU CLASELE I-VIII MANEUTISuceavaINVATATOAREprimarruralToate cele 3 moduleDosar complet - Inscris
2922GALAN CRISTINA MARIOARASCOALA CU CL>I-VIII BURLASuceavainvatatorprimarruralToate cele 3 moduleDosar validat
2923OPARIUC MARCEL - CLAUDIASCOALA CU CLASELE I-VIII OTELENIIasiEDUCATOAREprescolarruralToate cele 3 moduleDosar in asteptare
2924IACOB IRINA MARIAScoala cu clasele I-VIII BURLASuceavaINVATATOAREprimarruralToate cele 3 moduleDosar validat
2925Cojocaru MihaelaScoala cu clasele I-VIIIVasluiinvatatorprimarruralToate cele 3 moduleRaspunsuri contradictorii
2926HULTOANA MARIAGRADINITA CU P.P. NR.2 BARLADVasluiPROFESOR INVATAMNT PRESCOLARprescolarurbanToate cele 3 moduleDosar in asteptare
2927PLAEȘU FLORINELA-MARINELAGRADINIȚA O.N SACELEConstantaEDUCATOAREprescolarruralToate cele 3 moduleRaspunsuri contradictorii
2928Nica DanielaScoala cu clasele I-VIII,MASTACAN,NeamteducatoareprescolarruralToate cele 3 moduleDosar complet - Inscris M1+2
2929DOBA MARILENAGradinita cu Program Normal Nr.2VasluiEducatoareprescolarruralToate cele 3 moduleEligibil pentru formare si subventii in urma declaratiei
2930Ionescu Violeta CarmenScoala cu cls.I-VIII Slobozia BraduluiVranceaprofesor invatamant primarprimarruralToate cele 3 moduleEligibil pentru formare si subventii
2931IONESCU NICU CRISTINELSCOALA CU CLS.I-VIII SLOBOZIA BRADULUIVranceaINVATATORprimarruralToate cele 3 moduleEligibil pentru formare si subventii
2932ranete ancaSCOALA CU CLASELE I-VIII COSERENIIalomitaINVATATORprimarruralModulul I + Modulul IIRespins - Noneligibil
2933Miheiștean Corina NarcisaȘcoala cu clasele I-VIII SanmarghitaClujprofesor invațamantul preșcolar-educatoareprescolarruralToate cele 3 moduleDosar complet - Inscris
2934BUCUR DORINA SIMONAGradinita SamboleniClujEuducatoareprescolarruralToate cele 3 moduleDosar validat
2935chebac tincutagradinita cu program normal nr. 47Galatiprofesor invatamant prescolarprescolarurbanToate cele 3 moduleDosar in asteptare
2936COMAN MONICAGRADINITA DE COPII CU PP NR. 10,HUSIVasluiEDUCATOAREprescolarurbanToate cele 3 moduleDosar complet - Inscris
2937Feher KingaScoala Generala CiresoaiaBistrita-NasaudinvatatoareprimarruralToate cele 3 moduleEligibil pentru formare
2938ION SOFIAGRADINITA NR.47GalatiPROFESOR INVATAMANT PRESCOLARprescolarurbanToate cele 3 moduleDosar in asteptare
2939lungu marianascoala cu clasele i-viii ruginestiVranceainvatatoareprimarruralToate cele 3 moduleRaspunsuri contradictorii
2940VEZETEU MARIANA GICAGrup Scolar Stolniceni-PrajescuIasiProfesor invatamant primarprimarruralToate cele 3 moduleDosar in asteptare
2941vilcu lilianascoala gimnaziala poianaGalatiprof.inv.primarprimarruralToate cele 3 moduleDosar in asteptare
2942ARDELEAN ELENA FELICIASCOALA CU CLASELE I-IV COSNICIU DE SUSSalajPROFESOR INVATAMANT PRIMARprimarruralToate cele 3 moduleDosar validat
2943Dume Gabriela DanielaG.P.P. NR. 30 OradeaBihorProfesor Invatamant PrescolarprescolarurbanToate cele 3 moduleDosar validat
2944Druta GeorgetaGradinita cu program prelungit nr.27 OradeaBihorprofesor invatamant prescolar si primarprescolarurbanToate cele 3 moduleDosar validat
2945SECRIER CRISTINASCOALA CU CLASELE I-VIII BURLASuceavaEDUCATOAREprescolarruralToate cele 3 moduleDosar validat
2946LAZURCA ROCSANA ELENASCOALA CU CLASELE I-VIII BURLASuceavaEDUCATOAREprescolarruralToate cele 3 moduleDosar validat
2947juravle marioarascoala cu clasele I-VIII BurlaSuceavainvatatoareprimarruralToate cele 3 moduleDosar validat
2948Blanaru MariaGradinita nr. 51 `Motanul Incaltat` GalatiProfesor - EducatorprescolarurbanToate cele 3 moduleEligibil pentru formare
2949Gradinariu IulianaG.P.N. NR.1 HARTOPSuceavaEducatoareprescolarruralToate cele 3 moduleEligibil pentru formare si subventii
2950ONUT LACRAMIOARA MONICASCOALA CU CLS NR1SuceavaEDUCATOAREprescolarruralToate cele 3 moduleEligibil pentru formare si subventii in urma declaratiei
2951Juravle Elena-DanielaScoala cu clasele I-VIII BurlaSuceavaEducatoareprescolarruralToate cele 3 moduleDosar validat
2952rotari nicoletaG.P.N .IACOBESTISuceavaEDUCATOAREprescolarruralToate cele 3 moduleRaspunsuri contradictorii
2953TIMARI EMILIE-STEFANIEGRADINITA CU PROGRAM NORMAL SANTIOANABistrita-NasaudEDUCATOAREprescolarruralToate cele 3 moduleEligibil pentru formare
2954Rotaru IoanaScoala nr.3 ,,Anastasie Panu` HusiVasluiinvatatorprimarurbanToate cele 3 moduleEligibil pentru formare si subventii
2955Rotaru SorinScoala nr.3 ,,Anastasie Panu` HusiVasluiinvatatorprimarurbanToate cele 3 moduleEligibil pentru formare
2956CIURA AURELIA ELEONORAInspectoratul Scolar Judetean BotosaniBotosaniinspector scolar de specialitate invatamant preprimarprescolarurbanToate cele 3 moduleRaspunsuri contradictorii
2957SOUCA VALENTINA LUCIAGRADINITA CU PP NR 10 ZALAUSalajprofesor pentru invatamantul primar si prescolarprescolarurbanToate cele 3 moduleEligibil pentru formare
2958GUCEANU GABRIELA IOANAGradinita nr. 6 DarabaniBotosaniProf. inv. prescolarprescolarurbanToate cele 3 moduleEligibil pentru formare
2959NEGRAU LUCIAG.P.P.NR.30 ORADEABihorDIRECTORprescolarurbanToate cele 3 moduleDosar validat
2960ARDELEAN VIORICASCOALA GIMNAZIALA NR. 1 IP SalajPROFESOR INVATAMANT PRESCOLARprescolarruralToate cele 3 moduleEligibil pentru formare si subventii
2961Mihalascu DorinaGradinita `Lumea Florilor`ConstantaEducatoareprescolarurbanToate cele 3 moduleEligibil pentru formare
2962constantin carmenGRUP SCOLAR ~ PAUL BUJOR~BERESTIGalatiDIRECTOR ADJUNTprimarurbanModulul I + Modulul IIIRaspunsuri contradictorii